10 експертів з SEO, які слідкують на Twitter

  1. Алейда Соліс @ aleyda

Пошукова оптимізація - це швидко мінлива промисловість. Завдяки постійному налаштуванню алгоритму рейтингу Google важливо залишатися на крок попереду конкурентів. Найкращий спосіб триматись в курсі останніх новин в індустрії SEO полягає в тому, щоб слідувати топ-авторам, спікерам і консультантам у сфері SEO.

Велика річ про наступної індустрії SEO на Twitter є те, що багато хто з людей, згаданих нижче, будуть брати участь у двосторонній розмові з вами, допомагаючи вам краще зрозуміти оптимізацію пошукової системи для вашої компанії.

Дотримуйтесь цих 10 експертів SEO в Twitter, щоб тримати на вершині останньої тактики, тенденції, і розвитку в світі SEO.

Дотримуйтесь цих 10 експертів SEO в Twitter, щоб тримати на вершині останньої тактики, тенденції, і   розвитку   в світі SEO

Енджі Шоттмуллер є прихильником білого капелюха SEO. Вона найбільш відома своєю експертизою у сфері мобільних та нових технологій у зближенні пошукових та соціальних медіа. Енджі є консультантом з маркетингу зростання і головним доповідачем. Вона була названа найпопулярнішим онлайн-маркетологом Forbes та підприємця. Твіттер Енджі дуже наочний з великим поєднанням Інфографіки та використання GIF.

Твіттер Енджі дуже наочний з великим поєднанням Інфографіки та використання GIF

Журнал пошукової системи є одним з кращих ресурсів в індустрії SEO. Виконавчий директор, Денні Гудвін, запускає активний обліковий запис Twitter, що охоплює SEO, зміст, соціальні медіа та цифровий маркетинг. Денні також є ознаками основного доповідача на кількох провідних конференціях SEO в усьому світі.

Денні також є ознаками основного доповідача на кількох провідних конференціях SEO в усьому світі

На будь-якому обліковому записі Twitter, перерахованих вище, ви отримаєте якісну SEO інформацію від Ann Smarty. Як блогер і менеджер спільноти для інтернет-маркетингу Ninja, її досвід в блогах та інших інструментах SEO є очевидним у її роботі. Її облікові записи Twitter охоплюють SEO, зміст, створення посилань тощо.

Її облікові записи Twitter охоплюють SEO, зміст, створення посилань тощо

На додаток до того, що експерт в світі SEO, Алекс Мосс є WordPress тема творець і розробник плагінів. Оскільки стільки веб-сайтів працює на WordPress, обліковий запис Twitter від Alex є відмінним способом не відставати від розвитку SEO, що впливає на світ WordPress. Він також твітів про його досвіду як власник частини у винному барі, де він проводить SEO-зустрічі та переговори.

Він також твітів про його   досвіду   як власник частини у винному барі, де він проводить SEO-зустрічі та переговори

Денні Салліван є публічним обличчям пошуку Google. Його робота полягає в тому, щоб "допомогти людям краще зрозуміти пошук і Google краще почути відгуки громадськості". Якщо ви шукаєте провідного SEO-лідера, щоб слідувати на Twitter, що приносить ясність в заплутану тему, як SEO, Денні є експертом, щоб стежити. Його tweets дасть вам всередині у пошуковій системі Google.

Алейда Соліс @ aleyda

Алейда Соліс @   aleyda

Aleyda Solis - міжнародний консультант з SEO, спікер & автор. Вона також має стовпець у Land Search Engine. Твіти Aleyda фокусуються на мобільному аспекті пошукової оптимізації, що стає все більш важливим, оскільки більше трафік пошукових систем надходить з смартфонів. Aleyda базується в Іспанії, додавши ще більшу міжнародну блиск своїй присутності в Twitter.

Aleyda базується в Іспанії, додавши ще більшу міжнародну блиск своїй присутності в Twitter

Баррі Шварц управляє консалтинговою фірмою SEO і є засновником круглого столу в пошукових системах. Він також є редактором новин для Search Engine Land, провідного видання, що охоплює пошук усіх речей, тому ви обов'язково знайдете найсучасніші інформації в індустрії SEO через свій канал Twitter.

Він також є редактором новин для Search Engine Land, провідного видання, що охоплює пошук усіх речей, тому ви обов'язково знайдете найсучасніші   інформації   в індустрії SEO через свій канал Twitter

Доктор Мейерс є маркетологом в Moz. Його потік у Твіттері покаже вам внутрішню роботу одного з великих умів у світі пошукової оптимізації. Він також запускає MozCast, "доповідь про погоду" про алгоритм рейтингу Google.

Він також запускає MozCast, доповідь про погоду про алгоритм рейтингу Google

Ренд Фішкін є засновником Moz, одним з провідних джерел Інтернету для SEO порад, новин і інформації. Ренд також проводить щотижневу виставку під назвою «Біла дошка п'ятниці», де він розповідає про останні тенденції та технології в спільноті пошукової оптимізації.

Ренд також проводить щотижневу виставку під назвою «Біла дошка п'ятниці», де він розповідає про останні тенденції та технології в спільноті пошукової оптимізації

Джон Мюллер - аналітик тенденцій веб-майстрів у Google. Його потік у форматі Twitter - це комбінація технологічних новин, порад з SEO та оголошень із світу Google. Джон також регулярно проводить робочі години для всіх, у кого є питання, пов'язані з інструментами Google для веб-майстрів. Його глибоке знання про всі речі, пов'язані з Webmaster Tools, робить його пріоритет t o слідуйте за Twitter.

І, звичайно, обов'язково слідуйте 24 Сім на Twitter !

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн