10 методів побудови якісних зворотних посилань для SEO

 1. Розуміння зворотних посилань 101
 2. 10 способів почати створення посилань

Створення посилань стало однією з найбільш ефективних практик для кращої продуктивності SEO. По суті, зворотні посилання (посилання з зовнішніх джерел, що вказують на ваші веб-сторінки) подібні до популярності та довіри до пошукових систем. Чим вище якість посилань, і чим більше з них, тим більший потенціал ваших веб-сторінок.

Розуміння зворотних посилань 101

Якість зворотного зв'язку пов'язане з джерелом, з якого посилаються посилання Якість зворотного зв'язку пов'язане з джерелом, з якого посилаються посилання. Ключовим моментом тут є забезпечення зворотних зв'язків з контекстною релевантністю. Тобто, навколишній вміст зворотної лінії зв'язку має певний зв'язок з якорем тексту посилання та призначенням.

Наприклад, зворотний зв'язок для блогу соку посту буде мати велике значення, якщо посилання було занурене в статті про переваги соку натщесерце. Це було б надійним зворотним зв'язком з хорошою контекстною релевантністю.

Інша змінна, що визначає якість зворотної лінії зв'язку, є повноваженням джерела посилання. Google розміщує міру повноважень на всіх веб-сайтах, починаючи з 0-10. Це називається PageRank або «PR». Таким чином, веб-сайт з PR7 (високий авторитет) пропонує більшу цінність посилання або "зв'язок сік", то PR1 (низький рівень повноважень).

Будівництво якісних зворотних посилань для SEO є поєднанням використання джерел високого авторитету, які пропонують певний ступінь контекстної релевантності. Це є основою найкращих практик SEO посилання будівлі .

10 способів почати створення посилань

Для початку на вашому шляху до праведного побудови посилань для пошукової оптимізації, ми перерахували десять методик для створення або отримання якісних зворотних посилань на ваші веб-сторінки.

 1. Блоги : Створюйте та підтримуйте блог, який є окремим доменом з вашого сайту (веб-сайт, що отримує посилання). Створіть блог навколо тематичної ніші, яка стосується вашого сайту, і часто публікуйте вміст із зворотними посиланнями, що входять у копію блогу.
 2. Гостьові блоги : Гостьові блоги - це один з найефективніших способів побудови зворотних посилань на вищі авторитетні блоги. Це вимагає певних зусиль, тому що ви повинні знайти хороші блоги, зв’язатися з власниками блогів і дізнатися про них написання повідомлення в блозі для свого блогу. Не забудьте запитати про умови, що стосуються процесу, зокрема стосовно посилань, які ви можете включити.
 3. RSS-канал : RSS-канал у вашому блозі. Робити це безкоштовно і легко налаштувати. Канал RSS вигідний тим, що дозволяє людям синдикувати ваш контент, і таким чином генерує більшу популярність вашого блогу. Це може призвести до того, що інші нададуть посилання на ваші сторінки.
 4. Прес-релізи : регулярно писати та розповсюджувати прес-релізи. Ключовим моментом тут є публікація прес-релізів через сайти, які дозволяють додавати зворотні посилання в копії, а також сайти, які пропонують широкий спектр послуг і повноваження.
 5. Створення прикладів : Написання прикладу про клієнта, який досяг успіху завдяки вашим послугам, не тільки виявить довіру до вашої компанії, але й зацікавить клієнта. Якісні клієнти часто зв'язуються з вашим веб-сайтом з поваги до вашого солідного трюку PR.
 6. Посилання на інші відповідні блоги : Часто посилання на інші пов'язані блоги можуть генерувати взаємність посилання. Деякі власники блогу можуть повернути користь. У деяких випадках можна повідомити, що ви посилаєтеся на свій блог (не всі власники блогу перевіряють зворотні посилання на свої блоги.)
 7. Створення візуального вмісту : розглянути можливість переходу від тексту до візуального вмісту, такого як зображення, інфографіка, діаграми та мультфільми. Ці методи не тільки привернуть читачів, але й зароблятимуть і зберігатимуть зворотні посилання.
 8. Віджети для соціального обміну: віджети спільного доступу до веб-сторінок і повідомлень у блогах, такі як «твіт» у Twitter або «подібне» у Facebook, можуть пройти довгий шлях у розповсюдженні вашого вмісту та створення популярності посилання.
 9. Написати відгуки : Коли ви даєте позитивний відгук про компанію або форму контенту (наприклад, книгу), ймовірно, що автор або власник веб-сайту посилаються на ваш веб-сайт.
 10. Пропозиція безкоштовних інструментів : Якщо у вас є навички в конкретній службі або ніші, створюйте і пропонуйте безкоштовні інструменти і ресурси. Це один з кращих способів залучення нових бізнес-і якісних зворотних посилань.

Іноді кращі посилання можуть бути побудовані без досвіду SEO або оптимізація сайту компанії . Ми сподіваємося, що ці десять технологій побудови зв'язків допоможуть вам на шляху до створення якісної популярності посилань і почати зростання рейтингу в пошукових системах.

Ця стаття, написана Тайлером Тафельським , одним з наших спеціалістів з SEO та оптимізації веб-сайтів, представлена ​​в Web Presence Group.
Відвідайте Tyler у Google+

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн