37 Інструменти для написання контенту, щоб прийняти вас від добра до великого

 1. Оновлено 12 липня 2018 року
 2. Перегляньте книги, які зроблять вас кращим письменником:
 3. 1. Ideaflip
 4. 2. Генератор тематики блогу HubSpot
 5. 3. Генератор змісту ідеї Portent
 6. Редагування та написання інструментів, щоб зробити ваш вміст блискучим
 7. 4. Граматично
 8. 5. Хемінгуей
 9. 6. StackEdit
 10. 7. EduGeeksClub
 11. 8. Ilys
 12. 9. Спокійний письменник
 13. 10. Виявлення плагіату
 14. 11. Unicheck (раніше Unplag)
 15. 12. Тезаурус потужності
 16. Інструменти керування соціальними медіа та отримання трафіку на ваші повідомлення в блогах
 17. 13. Hootsuite
 18. 14. Натисніть на сповіщення Гвинт
 19. 15. CoSchedule клік-так-твіт
 20. 16. Ahrefs
 21. 17. Буфер
 22. 18. Buzzstream
 23. 19. Спритно
 24. 20. Yoast SEO для плагінів WordPress
 25. 21. Консоль пошуку Google
 26. Мультимедійні інструменти для створення візуальних зображень для збільшення взаємодії
 27. 22. Canva
 28. 23. Інфографіка Video Maker
 29. 24. Venngage для створення інфографіки
 30. 25. Easel.ly
 31. 26. Snappa
 32. 27. Мегенератор
 33. 28. Camtasia
 34. 29. Spreaker
 35. Інструменти для планування створення вмісту
 36. 30. Wunderlist
 37. 31. Календар Google
 38. 32. Трелло
 39. 33. Dropbox
 40. Інструменти для натхнення
 41. 34. Feedly
 42. 35. Тенденції в Twitter
 43. 36. Alltop
 44. 37. Reddit
 45. Тепер почитайте!

Оновлено 12 липня 2018 року  Написання контенту є складним завданням

Оновлено 12 липня 2018 року

Написання контенту є складним завданням. Як тільки ви встановите себе в якості експерта блогера, ви повинні бути готові носити багато різних капелюхів. Це не тільки тому, що ваш вміст письмовій формі повинен бути першокласним, але тому, що ви повинні бути однаково адепт, коли справа доходить до маркетингу, соціальних медіа, і навіть дизайн.

Знання основ HTML та CSS, збір аналітичних даних та розробка стратегії розкриття інформації є одними з найважливіших навичок розробки. Але найважливішим моментом є створення свіжих та цінних знань.

Конкурс інтенсивний. Щоб бути поміченим і слідувати за новими читачами, і залишити їх голодними за вміст, потрібно постійно надсилати повідомлення. Чи знаєте ви, як часто блогери публікують свої статті в середньому? За інформацією orbitmedia.com

близько 23% з 1000 блогерів розміщують від 2 до 6 статей на тиждень. І більшість цих статей складають принаймні від 500 до 1000 слів.

Щоб прорізати весь шум, вам потрібно автоматизувати деякі з ваших повсякденних процедур. Автоматизація дозволяє залишатися більш зосередженими на написанні контенту замість того, щоб витрачати години на створення візуальних зображень або коректури. Ось чому знаходження найкращих інструментів має велике значення.

Щоб спростити ваш вибір, нижче наведено список інструментів та додатків для написання вмісту, які допоможуть вам у створенні вмісту. Ці інструменти допоможуть вам полірувати всі твори, які ви пишете, уникати повторення і розповсюджувати ваші свіжо приготовлені повідомлення в соціальних мережах.

Цей пост величезний! Я розбив її на секції. Ви можете натиснути на заголовок розділу, щоб перейти безпосередньо до цієї частини списку.

Ознайомтеся з інструментами написання вмісту, яким буде любити кожен творець вмісту. І тоді ви можете продовжити зміст маркетингових інструментів для WordPress .

Перегляньте книги, які зроблять вас кращим письменником:


Інструменти для написання вмісту

Ці засоби написання вмісту допомагають вам придумати ідеї, організовувати їх і обмінюватися ними.

1. Ideaflip

Ideaflip

Замість того щоб йти з першою ідеєю, яка з'являється у вашій голові і створюючи вміст навколо неї, ви повинні зробити серйозний мозковий штурм і придумати деякі з них, які дійсно є найкращими. На відміну від того, щоб записати все на аркуші паперу, ви можете використовувати Ideaflip. Цей інструмент дає вам візуальне, інтерактивне середовище, яке дозволяє записувати, керувати та розвивати свої ідеї. Дизайн його користувальницького інтерфейсу знімає візуальні обмеження, що означає, що ви можете робити все, що допоможе вашим ідеям оживити.

2. Генератор тематики блогу HubSpot

Генератор тематики блогу HubSpot

Якщо вам важко підібрати нові ідеї для своїх повідомлень на регулярній основі, генератор тематичних блоків HubSpot може допомогти вам у великій мірі. Вона дає змогу ввести до трьох ключових слів, після чого вона зробить свою магію і складе довгий список тем, які будуть готові до використання відразу, або які допоможуть вказати у правильному напрямку.

3. Генератор змісту ідеї Portent

Генератор змісту ідеї Portent

Якщо ви застрягли, намагаючись придумати помітний заголовок і не маєте поняття, яку формулювання вибрати, чому б не зробити більшу частину генераторів заголовків? Незважаючи на те, що іноді генерують досить спрощені ідеї, вони можуть надихнути вас змінити спосіб, у який ви спочатку хотіли донести свої ідеї. Щоб створити тему, введіть будь-яке слово, пов’язане з вашим майбутнім повідомленням у блозі, у полі пошуку та увійдіть! Результати пошуку можна оновлювати стільки разів, скільки потрібно, поки тема не буде ідеально підібрана для вас.

Редагування та написання інструментів, щоб зробити ваш вміст блискучим

Редагування та виправлення стилів. Написання інструментів, які звільняють вас від перешкод і допомагають з блоком письменника. І, звичайно, як ми всі робимо помилки, деякі з цих інструментів допомагають уловлювати більшість помилок та помилок граматики.

4. Граматично

Граматично

Граматика, мабуть, найкраща перевірка орфографії та граматики Граматика, мабуть, найкраща  перевірка орфографії та граматики  навколо навколо. Окрім можливості виявлення помилок, інші програми для перевірки граматики не можуть, це також допоможе вам оптимізувати текст і зробити його більш читабельним. Зробіть звичку запускати текст через Grammarly, оскільки це перетворить вас на кращого письменника.

5. Хемінгуей

Хемінгуей

Цей інструмент онлайн редагування залишається дуже популярним серед письменників і блогерів для зручної системи редагування тексту. У ньому висвітлюються занадто складні речення та фрази, передбачається усунення надмірних прислівників та перетворення конструкцій пасивного голосу в активний голос. Крім того, інструмент має параметри стилю документів і навіть показує оцінку читабельності тексту. Він має лічильник, що показує загальну кількість слів, символів, абзаців і речень, щоб ви могли налаштувати структуру тексту, якщо йому не вистачає читаності. Автономна версія редактора доступна для ПК і Mac. Після завершення редагування файл можна експортувати у форматі уцінки або .html.

Використовуйте Grammarly і Hemingway App, навіть якщо ви є англійською мовою. Ви все ще помиляєтеся. Дозвольте машинам допомогти вам з помилками і простішими граматичними помилками, щоб ви могли витрачати свій час на розповідь історії.

6. StackEdit

StackEdit

StackEdit є прекрасним інструментом для перетворення тексту в .html або його копіювання з WordPress, Google Docs або Word без зміни форматування. Це редактор уцінок в браузері, створений спеціально для веб-авторів. Цей інструмент має багато тем, макетів та комбінацій скорочень для налаштування написання вмісту. Вона має перевірку правопису, яка підтримує багато мов, і ви можете синхронізувати її з Dropbox і Google Drive. StackEdit також дозволяє розміщувати статті на WordPress, Dropbox, Tumblr і Blogger у форматі уцінки, .html або з відрегульованим форматуванням за допомогою шаблону підкреслення. Якщо ваше підключення до Інтернету не стабільне, не бійтеся - цей редактор має функціональність в автономному режимі.

7. EduGeeksClub

EduGeeksClub

EduGeeksClub є одним з тих ресурсів, на які ви повинні покладатися як на маркетолога вмісту. Будучи професійним сервісом для написання та редагування, вони можуть допомогти вам у створенні добре написаного, інформативного та навіть вірусного вмісту, а також у редагуванні існуючих статей та повідомлень у блогах, що заощадить багато часу. Хоча існує багато хороших програм для перевірки граматики, вони не є настільки точними, як реальний редактор, і завжди краще мати додаткову пару очей, щоб допомогти вам полірувати вміст і зробити його бездоганним.

8. Ilys

Ilys

Ilys є інструментом, який може надати вам один з найбільш унікальних досвіду написання, який ви коли-небудь матимете. Все, що вам потрібно зробити, це ввести потрібну кількість слів і почати вводити текст. Але, є улов: додаток буде показувати тільки останню літеру, яку ви ввели, і ви не можете робити будь-які зміни, поки не закінчите писати. Звучить дивно, але він працює як шарм.

9. Спокійний письменник

Спокійний письменник

Незважаючи на те, що ви можете швидко перейти з Microsoft Word або OpenOffice Writer як до програми обробки текстових текстів, вони можуть бути не найкращим рішенням. Так, вони неймовірно потужні, але іноді потрібно щось набагато більш обтічне і просте, що допоможе вам зосередитися на вашому листі. Ми рекомендуємо Calmly Writer. Ви отримуєте лише найосновніші засоби написання вмісту, такі як можливість вставляти різні підзаголовки, цитати і посилання, щоб ви могли зосередитися на отриманні всіх ваших ідей на екрані. Перевірте його “Режим фокусування”, який приймає цей підхід до абсолютно нового рівня, що робить все розмитим, за винятком пункту, над яким ви працюєте.

Візьміть деякий час, щоб писати краще і практикують щоденне написання .

10. Виявлення плагіату

Виявлення плагіату

В академічних колах плагіат є одним з найсерйозніших злочинів. У режимі онлайн плагіат чужої роботи, навмисно чи ненавмисно, може призвести до того, що Google позначить або покарає ваш веб-сайт і надасть йому низький рейтинг. Щоб зберегти ваш вміст якомога оригінальнішим, використовуйте виявлення плагіату.

11. Unicheck (раніше Unplag)

Unicheck (раніше Unplag)

Unicheck - це найважливіше програмне забезпечення для збереження оригіналу текстів. Він працює швидко і сканує подані файли через веб-індекс реального часу (4,75 мільярда сторінок), сховища відкритого доступу, журнали та документи, що зберігаються у вашому обліковому записі. Хоча цей онлайновий пошук подібності для педагогів і студентів, він також може бути дуже корисним для письменників вмісту. Unicheck (Unplag) перевіряє ваші тексти через Інтернет-джерела або порівнює два або більше документів або папок один з одним. Таким чином, ви не можете скопіювати чиїсь слова випадково, а також запобігти самозаймання. Інструмент виділяє дублювання і генерує звіти з посиланнями на джерела. Unicheck (Unplag) застосовує відповідні маски для виділення тексту з джерела. Ці посилання допоможуть вам знайти те, що потрібно цитувати або швидко змінювати.

12. Тезаурус потужності

Тезаурус потужності

Power Thesaurus - це безкоштовна програма тезаурусів, яка не містить жодних оголошень, тому що це краудсорсинг, який миттєво зробить його одним з ваших улюблених інструментів. Крім того, його користувальницький інтерфейс дуже обтічний і елегантний, а сам додаток завжди йде в ногу з усіма останніми розробками лінгвістики.

Інструменти керування соціальними медіа та отримання трафіку на ваші повідомлення в блогах

Після написання, ви повинні отримати слово. Вам потрібен трафік! Ось інструменти для обміну та просування, оптимізації для SEO та вимірювання результатів.

13. Hootsuite

HootSuite - це платформа для управління соціальними медіа, що дозволяє планувати та публікувати повідомлення. Ви можете скористатися його параметрами Instagram для планування ваших повідомлень заздалегідь, не турбуючись про те, щоб забути їх опублікувати.

Після того як ви підготували свої повідомлення, ви можете перейти до вирішення інших питань. Коли настає час публікації, HootSuite надішле вам сповіщення. Instagram, як і будь-які інші соціальні медіа, переповнений повідомленнями та оголошеннями. Отже, важливо регулярно публікувати вміст, і цей інструмент допоможе вам йти в ногу з графіком.

14. Натисніть на сповіщення Гвинт

Налаштуйте сповіщення про поштовх веб-переглядача та створіть індивідуальний досвід користувачів. Додайте контекст до своєї кампанії та стратегії з багатими поштовими повідомленнями.

 • Кнопки CTA
 • сегментація
 • ініційовані кампанії
 • вітаємо крапельні кампанії та автоматизацію
 • кампанії на основі поведінки
 • персоналізовані сповіщення

Збільште кількість користувачів і збільште трафік на веб-сайті за допомогою спеціального націлювання.

15. CoSchedule клік-так-твіт

CoSchedule  клік-так-твіт

Для тих з вас, хто широко використовує Twitter як канал просування контенту та маєте блог на WordPress, CoSchedule може бути дуже корисною. Цей плагін перетворює деякі ваші фрагменти публікацій у вміст, який буде змінюватись, для того, щоб їх потім поділили ваші послідовники. Вона проста і надзвичайно корисна.

16. Ahrefs

Ahrefs

Ahrefs - це масивний інструментарій для SEO, який ви можете використовувати для просування своїх творів до першої сторінки пошуку. Запускаючи найбільший вміст індексу, він виявляє, що інші інструменти не помічають. 5 мільйонів повідомлень в день - це його рекордний показник, який ніхто не перевершив. За допомогою гнучкої системи фільтрації ви можете зберігати на радарі лише важливі теми. Решта можуть бути відфільтровані за часом, трафіком, акціями, референтними доменами, кількістю слів і т.д. Кожен пост має соціальні та SEO метрики, що візуалізуються на графіках. Це дозволить вам відстежувати його злети і падіння з плином часу.

Деякі інші способи використання Провідника вмісту Ahrefs:
Деякі інші способи використання Провідника вмісту Ahrefs:

 • Це може стати вашим надійним репортером можливостей зв'язку. Ви побачите всі незв'язані згадки про вашу компанію або її ключові стовпи на інформаційній панелі, а сповіщення про нові згадки прийдуть до вашої електронної пошти.
 • Якщо одного дня у вас закінчаться ідеї, ви можете здійснювати свій творчий м'яз, шпигуючи за вмістом конкурентів.
 • Хоча інші інструменти розкривають лише профілі зворотного зв'язку, Ahrefs також дозволяє аналізувати, наскільки добре кожен пост виконує в органічному пошуку. Ви можете відстежувати всі ключові слова, за якими він займається, оцінити, скільки трафіку вони приносять, і дізнатися, наскільки важко це для вас.

17. Буфер

Буфер

Крім надання чудового вмісту для Вашої читацької аудиторії, Вам також потрібно пам'ятати, коли йдеться про терміни Ваших повідомлень. Buffer - це програма, яка дозволяє не тільки керувати та планувати свої повідомлення у всіх облікових записах соціальних медіа. Можна також відстежувати різні статистичні дані, які можна використовувати, щоб визначити, який день тижня або час дня є найбільш ефективним для публікації нового вмісту.

Можна також відстежувати різні статистичні дані, які можна використовувати, щоб визначити, який день тижня або час дня є найбільш ефективним для публікації нового вмісту

Буфер також має свій власний інструмент підвищення якості зображення Пабло , яка допомагає додавати текст на верхній частині зображень і деякі ефекти, які зроблять їх блискучими.

18. Buzzstream

Buzzstream

Один з найефективніших способів досягти потрібного вмісту, і його достатньо - це зв'язатися з деякими авторитетними людьми в контент-маркетингу, що легше сказати, ніж зробити. Ні, якщо ви використовуєте Buzzstream. Це допоможе вам знайти речі, як контактна інформація та облікові записи соціальних медіа найвпливовіших гравців галузі, що надає вам можливість встановити будь-яку співпрацю з ними та просувати вашу роботу.

19. Спритно

Спритно

Окрім того, що ви можете скористатися інструментом, можна додавати заклик до дії до кожної статті або повідомлення соціальних медіа, які ви ділите, Sniply може забезпечити зворотний зв'язок на ваш сайт, який є просто революційним! Кожного разу, коли ви керуєте і розміщуєте посилання на інший веб-сайт, де вміст читачів може виявитися корисним, Sniply з'явиться і покаже заклик до дії та посилання, яке повертається до вашого веб-сайту. Цей інструмент є абсолютним дорогоцінним камінням, який потрібно мати у своєму арсеналі.

20. Yoast SEO для плагінів WordPress

Yoast SEO для плагінів WordPress

Хоча все ще існує багато дискусій про реальну цінність SEO для контенту, потрібно все ще враховувати ключові слова, які шукають ваші читачі. Це не означає, що вміст вашого блогу має бути переповнений такими пошуковими запитами. Таким чином, щоб зрозуміти, чи достатньо ви оптимізували ваш вміст, використовуйте плагін SEO, як Yoast. Вона включає аналіз ключових слів, аналіз вмісту сторінки та пропозиції щодо її налаштування. Функції також включають підтримку sitemap, щоб допомогти Google і Bing швидше індексувати ваш блог.

21. Консоль пошуку Google

Консоль пошуку Google

Щоб прогрес, ви завжди повинні проаналізувати, що стоїть за зростанням і падінням трафіку на ваш сайт. Консоль пошуку Google надає детальну аналітику щодо частоти відвідувань вашого блогу. Вони дозволяють сортувати дані по країнах і пристроях і з'ясовувати, у яких пошукових запитах зазвичай вказують відвідувачі вашого блогу. Ви також можете вибрати повідомлення, яким недостатньо трафіку, і "збільшити їх", додавши посилання на них з інших веб-сайтів або повідомлень.

Останні, але не менш важливі повідомлення - це чудовий спосіб залучити людей на ваш сайт. Використовуйте безкоштовні послуги, якщо ви ще не пробували їх. Обсяг трафіку не дуже великий, але оцінки взаємодії для людей, які надходять через повідомлення push, набагато перевищують середнє значення.

Мультимедійні інструменти для створення візуальних зображень для збільшення взаємодії

Текст сам по собі є м'яким. Вам потрібні зображення, меми, інфографіки, відео та ін.

22. Canva

Canva

Якщо ви хочете, щоб ваш контент резонував з вашою аудиторією, ви повинні переконатися, що це естетично, крім того, щоб бути корисним і інформативним. Щоб задовольнити очі, потрібно покращити його візуальними цукерками, що є складним завданням для більшості творців контенту, особливо якщо вони не мають попереднього досвіду щодо графічного дизайну. Легка крива навчання, де Canva світить, дозволяючи створювати візуальний вміст, наприклад, презентації, плакати, інфографіку та зображення для всіх ваших облікових записів у соціальних мережах, завдяки широкому спектру шаблонів.

23. Інфографіка Video Maker

Інфографіка Video Maker

Інфографіка зараз надзвичайно популярна, не тільки тому, що вони пропонують легкозасвоювану інформацію у візуально приємній формі, а тому, що їхній вигляд йде разом з нинішньою тенденцією плоского дизайну в усьому. Читачі не можуть отримати їх достатньо, а це означає, що вам доведеться виділити деякі на вашому сайті або блозі, так чому б не піти на додаткову милю і запропонувати їм анімовані інфографіки? Це вірно; тепер ви можете легко створювати приголомшливі анімовані інфографіки за допомогою Maker Video Infographic.

24. Venngage для створення інфографіки

Venngage  для створення інфографіки

Є багато складних інструментів графічного дизайну. Але Venngage є безкоштовним онлайн графічним дизайном, ідеальним для неконструктора. Для складних візуалізацій даних користувачі можуть вибирати з декількох шаблонів діаграм і графіків, які легко змінити. Для маркетингових матеріалів користувачі знайдуть шаблони для плакатів, листівки, брошури, заголовки та повідомлення соціальних медіа, а також заголовки блогу, які вони можуть персоналізувати.
А для бізнес-контенту є шаблони для звітів з маркетингу та продажів, білих документів, дорожніх карт, презентацій тощо. Крім того, з бібліотекою в 20 000 унікальних іконок і доступом до фотографій, які не вимагають роялті, легко зібрати щось, що виглядає професійним і полірованим.

25. Easel.ly

ly

Створення інфографіки для візуалізації певних даних або розважального повідомлення може зайняти багато часу. Але інфографіки також варто зусиль, тому що цей тип контенту виявився надзвичайно доступним для спільного використання. Щоб спростити процес його створення, Easel.ly пропонує багато готових шаблонів. Ви можете додавати, видаляти та редагувати кожен елемент інфографіки так, як вам це потрібно. Інструмент дозволяє застосовувати сітку, щоб ви могли позиціонувати кожен об'єкт або текст симетрично. Після того, як ви зробите всі налаштування, ви можете завантажити його як .pdf. Якщо потрібно змінити вже опубліковану інфографіку, просто перейдіть до свого облікового запису та оновіть його.

26. Snappa

Snappa

Є сотні шаблонів для створення графіки, щоб відповідати соціальним медіа, інформаційних бюлетенях і блогах. Служба стверджує, що щодня в свою базу даних додає фотографії з високою роздільною здатністю. Snappa зберігає створені вами графіки і дозволяє повертатися до нестандартних конструкцій, коли потрібно редагувати або повторно використовувати їх елементи дизайну. Щоб приклеїти своїх шанувальників до вашої соціальної медіа-сторінки, Snappa пропонує запланувати графічні повідомлення через його додаток. Якщо ви добре володієте фотографією, ви можете завантажити свої шедеври, налаштувати їх (додавши спеціальні ефекти) і опублікувати їх.

27. Мегенератор

Мегенератор

Якщо у вас є геній для розтріскування жартів, то немає кращого вибору для вас, ніж Memegenerator. Ключовим моментом є вловлювання потрібного моменту і створення смішного мему або з нуля, або за допомогою існуючих шаблонів. Меми стали культурними явищами, якими можна скористатися, щоб викликати емоції та досягти досяжності в соціальних медіа.

28. Camtasia

Camtasia

Відео, а особливо відео-уроки, є одними з найбільш популярних у Інтернеті. Але для читачів вашого блогу, щоб вони могли переглядати та обмінюватися ними, вони повинні бути якісними та показувати, як досягти мети, виконуючи прості кроки. Одним з інструментів, придатних для цієї мети, є Camtasia. Це дозволяє записувати лише ті частини екрана, які ви вибрали. Після запису Camtasia ділить аудіо, відео та мікрофон на окремі редаговані композиції. Щоб зосередити увагу глядачів на найважливіших речах, можна застосувати спеціальні ефекти, такі як стрілки, текстові поля та підсвічування. Ви можете розповсюджувати відео далі за допомогою бажаного каналу, наприклад YouTube або Vimeo.

29. Spreaker

Spreaker

Подкасти є ефективними, але є надзвичайно недооціненим способом надання вмісту вашій аудиторії. Вони дозволяють вам обмінюватися великими обсягами інформації, що було б занадто багато для обробки в письмовій формі. Однак, щоб створити подкаст, потрібно мати пристойні навички редагування звуку. Ви також можете покластися на одне з багатьох програм, призначених саме для цієї мети. Якщо ви віддаєте перевагу останньому, дайте Spreaker спробу, яка дозволить вам створювати подкасти за лічені хвилини.

Інструменти для планування створення вмісту

Щоб зробити список, календарі, організацію робочого процесу, спільний доступ до файлів, все, що потрібно для того, щоб процес редагування тривав і був вчасно. Переконайтеся, що ви виконуєте всі терміни.

30. Wunderlist

Wunderlist

Для того, щоб потрапити в звичку планувати свою діяльність у блогах далеко попереду, дуже важливо. Цифрові організатори допоможуть вам легко вирішити багато завдань. Серед таких інструментів є Wunderlist. Він може зберігати ваші ідеї добре структурованими і нагадувати вам про інші завдання, які потрібно виконати. Wunderlist також може перетворити ваші повідомлення електронної пошти у списки завдань, перемістити їх між папками та додати повідомлення. Поділіться своїми списками з іншими або роздрукуйте їх одним клацанням миші.

31. Календар Google

Календар Google

Більшість із нас використовує Gmail, і багато хто з них також звикли використовувати Календаря Google для планування. Чому б не перетворити його на щоденний планувальник для публікацій у вашому блозі? Записуйте посади для точного часу і дати, а також запишіть ідеї теми для наступних повідомлень. Календар дозволяє робити списки завдань і планувати події. Крім того, ви можете синхронізувати календар на своєму мобільному пристрої з календарем Google.

32. Трелло

Трелло

Якщо ви захоплюєтеся наклейками, ви обов'язково знайдете цей інструмент корисним. Розділіть свої цифрові картки нотами на чотири категорії: ідеї, робити, робити, робити. Перетягніть їх одразу після зміни статусу. Інструмент має інтуїтивний інтерфейс і дозволяє завантажувати файли з Google Drive, DropBox та OneDrive. Ви також можете встановити дату і час, коли картка “належне”.

33. Dropbox

Dropbox

Що може бути краще, ніж онлайн-сховище файлів, доступне з будь-якого пристрою? Досить часто ви зберігаєте документи на вашому комп'ютері, а пізніше замислюєтеся, чому ви не зберегли його на своєму Диску Google. З DropBox ви не будете мати цих проблем. Крім того, інструмент хороший для обміну відео великих розмірів і спільної роботи на одній презентації або посаді.

Інструменти для натхнення

Ось сайти для пошуку натхнення. Переконайтеся, що ви не пропустіли тематики, що розвиваються. Створюйте списки читання, які надихають і допомагають отримати нову перспективу.

34. Feedly

Feedly

За допомогою цього інструменту ви завжди зможете бути в курсі останніх новин, пов'язаних з вашими інтересами та областю знань. За допомогою Feedly можна створювати власний канал за допомогою блогів, авторитетних веб-сайтів і каналів YouTube. Встановіть попередження щодо ключових слів для вашого блогу, статті чи назви, щоб дізнатися, хто говорить про вас.

35. Тенденції в Twitter

Тенденції в Twitter

Тенденційні теми - це один з розділів на домашній сторінці Twitter, в якому збирається інформація про найновіші теми. Ви навіть можете відфільтрувати їх за місцем розташування та сторінками Twitter / користувачами, яких ви дотримуєтеся. Ви також можете скористатися пошуками хештегів для вмісту, що відповідає вашій професійній сфері. Читання твітів, ви будете більш обізнані про проблеми, що пік інтереси людей і мати більше шансів на удар акорду з вашої читацької аудиторії.

36. Alltop

Alltop

Alltop є нескінченним джерелом натхнення. Вона містить публікації про найпопулярніші сайти та зберігає їх за категоріями за темами, такими як техніка, культура, спорт, наука та мода. За даними Alltop, у вас є шанс зробити особисту колекцію з 32000 джерел інформації.

37. Reddit

Reddit

Незважаючи на досить примітивний інтерфейс користувача, Reddit досі використовується для обговорення актуальних тем. Ви, як блогери, отримаєте багато користі від участі в його обговореннях, і навіть можете піти туди за порадою експертів. Багато блогерів і письменників використовують цю платформу, щоб спостерігати, які заголовки отримують найбільшу кількість відгуків від читачів. Дізнайтеся, як це зробити використовуйте Reddit у своєму контент-маркетингу стратегії.

Тепер почитайте!

Ці блискучі інструменти стануть вашими надійними помічниками і приносять велике полегшення при виборі нових тем, розробці інфографіки та іншого вмісту. Ви заощадите багато часу, а це означає, що ви можете зосередитися на якості вашого вмісту.

Зберігання свіжого потоку вмісту є одним з найбільших викликів, з якими ви стикаєтеся, тому використовуйте ці інструменти для того, щоб відповісти на цей виклик!

Чи знаєте ви якісь чудові інструменти для письменників? Дайте нам знати в коментарях!

Автори Автори

Антоніо Тулі є блогером і консультантом, який надає допомогу при написанні роботи шукачам роботи. Він любить писати про маркетинг, освіту та продуктивність. Він також божевільний, коли їхав на велосипеді і врізався в нових людей (коли він пішки). Він буде радий зустрітися з вами Facebook і Twitter .

Леона Хінтон - молодий блогер і педагог з Чикаго Леона Хінтон - молодий блогер і педагог з Чикаго. Зовсім закохана в пригоди, вона також любить висловлювати свої почуття в письмовій формі. Натхненна класичною літературою та розумними переговорами з людьми, вона рада поділитися своїм професійним досвідом. Не соромтеся зв'язатися з нею Facebook і Twitter !

__________________________________
Фото заголовок через Візуальне полювання

Чи знаєте ви, як часто блогери публікують свої статті в середньому?
Читачі не можуть отримати їх достатньо, а це означає, що вам доведеться виділити деякі на вашому сайті або блозі, так чому б не піти на додаткову милю і запропонувати їм анімовані інфографіки?
Чому б не перетворити його на щоденний планувальник для публікацій у вашому блозі?
Чи знаєте ви якісь чудові інструменти для письменників?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн