5 трендів контент-маркетингу: який формат буде популярним в 2018 році

  1. Особистий бренд
  2. залученість
  3. Сторітеллінг 2.0
  4. Сам собі ЗМІ
  5. відеоконтент

Сергій Капличний   Щоб досягти успіху в контент-маркетингу, необхідно постійно стежити за трендами і пробувати нові формати
Сергій Капличний

Щоб досягти успіху в контент-маркетингу, необхідно постійно стежити за трендами і пробувати нові формати. Вибрали кілька порад з книги «Як стати популярним автором» , Які допоможуть привернути увагу до вашого бренду.

Особистий бренд

Навіщо писати статті? Щоб вас читали і впізнавали. Навіщо це потрібно? Щоб визнавали експертом. Для чого визнання? Щоб формувати довгострокову репутацію. Навіщо репутація? Щоб врешті-решт саме до вас зверталися за інтерв'ю по темі, купівлею продукту або експертної консультацією. Особистий бренд допомагає отримувати десятикратний результат при тих же самих зусиллях.

Ваші послуги і продукти коштують дорожче, ніж у конкурентів, годину вашого часу зростає в ціні і цінності, тому що ви - бренд. ЗМІ і видавництва самі стукають до вас, а не ви оббивають їхні пороги, як це було, коли вас ніхто не знав.

залученість

Контент - король, але його королева - залученість. Кожен день в мережу вихлюпуються терабайти контенту, і щоб залишатися помітним, автору або приватному проекту потрібно створювати все більше статей і новинних приводів, а часу на їх виробництво все менше, адже конкуренти теж не дрімають. Упаковка важлива, як і сам контент: ілюстрації, верстка, подача, ракурс. Але ще важливіше - залученість. Наскільки глибоко читач занурюється в текст, як багато коментує, репоста, дискутує.

Взаємодія з аудиторією, вміння її чути і вступати в діалог - ось що потрібно в собі тренувати кожен день.

Сторітеллінг 2.0

Сторітеллінг переходить в формат 2.0: включаємо емоції, приєднуємо за допомогою почуттів. Посилюється спрага непрямого досвіду: читач хоче не просто дізнаватися про ваші враження, а й переживати їх разом з вами. Це як доповнена реальність у фільмах і комп'ютерних іграх. Нам хочеться жити два життя одразу і пробувати нове.

Не бійтеся ділитися особистим досвідом і внутрішніми переживаннями
Не бійтеся ділитися особистим досвідом і внутрішніми переживаннями.

Щоб занурити читача в свій досвід, додавайте ефект присутності: що ви відчували, яка погода стояла за вікном, який запах витав у повітрі, які мурашки побігли по вашому тілу ... і перестрибнули на вашого читача. Включайте читача через щирість: будьте таким, яким ви є, а не якимось хотіли б бути. Такі формати, як особистий кейс, сповідь, статті в жанрі «Як я став веганів ...», дозволяють розповідати історії через користь, а не егоїзм. Спочатку давати, потім отримувати.

Сам собі ЗМІ

На п'яти класичної журналістиці настає журналістика особистого досвіду. Нові медіа - це соцмережі, месенджери, корпоративні та персональні блоги. Користувачі самі стають журналістами, передаючи повідомлення і фотографії з місць подій через соцмережі. Ваша сторінка на Facebook - та ж газета з новинами з життя і вашою думкою з приводу і без, ваш Twitter і Instagram - тим більше.

Кожен читач може стати письменником, і письменників більше, ніж читачів.

Компанії та проекти теж будують власні ЗМІ, використовуючи контент-маркетинг для просування бренду. І ви теж можете стати ЗМІ No 1 у своїй ніші або навіть цілої медіакомпанії.

відеоконтент

Facebook, «ВК», Instagram, Periscope дають можливість включати live-трансляції - найпростіший і найдоступніший спосіб спробувати себе в відеоформаті. Якщо живий ефір вам не дається, то відео можна записувати шотамі по дві-три хвилини з Лайфхак, власною думкою на тему чи інструкцією, як треба.

За матеріалами книги «Як стати популярним автором» .

Навіщо це потрібно?
Для чого визнання?
Навіщо репутація?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн