9 (SEO) питання для вашої нової веб-сайт цитатою

 1. 1. Контроль основних вимог SEO
 2. 2. Добре розроблені шаблони на тип сторінки
 3. 3. Мобільний розумний робочий метод
 4. 4. Вибір CMS
 5. 5. Робота з індивідуальними функціональними можливостями
 6. 6. Хостинг фахівцем
 7. 7. Зосередьтеся на продуктивності / швидкості завантаження
 8. 8. Структуровані дані
 9. 9. Futureproofness

Приблизний час читання: 6 хвилин

The розробка нового веб-сайту це те, що ми часто допомагаємо нашим клієнтам. Іноді трапляється, що ми не будемо викликати до кінця цього процесу, щоб встановити сайт "SEO-wise right". Це не ідеально, тому що якщо ми беремо участь у розробці веб-сайту з самого початку a) ми можемо зробити свою роботу набагато краще, і b) веб-сайт буде набагато кращим.

Раніше я дав вам кілька порад тут на TBlog про те, як використовувати може зменшити витрати на новий веб-сайт. У цій статті я вказую 9 (SEO питання, які ви повинні включити в котирування для вашого нового веб-сайту).

Приблизний час читання: 6 хвилин  The  розробка нового веб-сайту  це те, що ми часто допомагаємо нашим клієнтам

Espresso, Moleskin і MacBook: основа будь-якого хорошого сайту - Джерело

1. Контроль основних вимог SEO

Для нас, як для професійних ідіотів, непросто, але це також тому, що ми професійні ідіоти. Для підприємців, які з'їли менше сиру з онлайн-маркетингу, лише кілька важливих моментів на перший погляд. Щоб запровадити ефективну SEO, необхідно мати контроль над сторінкою:

 • Назва та мета опис
 • Вміст
 • URL (структура)
 • Параметри фільтрів, що піддаються індексації
 • Зображення та інші засоби масової інформації
 • Структура сайту

Якщо ви забудете включити це в цитату і веб-будівельник не припускає цього, ви можете зіткнутися з неприємними сюрпризами пізніше (читайте: додаткові витрати).

2. Добре розроблені шаблони на тип сторінки

Подобається Я писав раніше , спочатку потрібно подумати і розібратися, що ви хочете, перш ніж почати шукати, яку CMS ви хочете використовувати. Таким чином ви зберігаєте творчу свободу і не починаєте мислити з певної форми (читайте: характеристики платформи). Створюйте хороші шаблони для кожного типу сторінки. Розгляньте, наприклад:

 • Домашня сторінка
 • (Інтернет-маркетинг) цільових сторінок
 • Огляд продукту та сторінки деталізації
 • Сторінки служби
 • Стаття в блозі, категорія, тег і, можливо, ви навіть хочете мати окремі шаблони для візуально встановлених статей блогу або статей, у яких включено багато каналів соціальних медіа
 • Огляд поширених запитань та індивідуальні
 • Про нас
 • Контакт

Розгляньте, які сторінки ви хочете запропонувати своїй цільовій групі та почніть. І не випускайте з уваги основні вимоги SEO і юзабіліті (UX). Вбудуючи ці шаблони в цитату, ви не зіткнетеся з будь-якими сюрпризами пізніше.

3. Мобільний розумний робочий метод

Я не знаю, якщо ви вже були проінформовані (знову ж таки: робочий ідіот на роботі), щоб бути впевненим: мобільний є супер хлопці важливо . Не тільки для цього кращий рейтинг , але це 2016 рік, і ви хочете, щоб ваші клієнти (які дійсно не мають терпіння, щоб збільшити і прокручувати на вашому прекрасному сайті робочого столу) серйозно і служити їм, наскільки це можливо.

Тому переконайтеся, що ви приділяєте велику увагу й увагу мобільному поданню вашого сайту (і включайте це у цитату):

 • 100% чуйний
 • Навігація зручна для пальців
 • Конкретні СТА
 • Спеціальна воронка продажів / перевірка

Так чи інакше, читайте особливо Ева д'р публікація в блозі про оптимізацію мобільних перетворень . і в будь-якому випадку заздалегідь вивчити керівні принципи мобільний-орієнтований (SEO) контент .

4. Вибір CMS

CMS визначатиме в значній мірі, чи буде ваш сайт успішним чи ні. Тому дуже важливо вибрати хорошу CMS. CMS також визначає SEO. Виберіть CMS, який добре вписується у ваш сервіс і полегшує керування. Ваш веб-будівельник може дати вам семінар про те, як мати справу з CMS.

У нас є один важка перевага для CMS з відкритим вихідним кодом, таких як WordPress, Magento або Drupal, тому що

 • Будьте вільними,
 • Постійно розвиватися,
 • Не мають або майже ніяких обмежень у (SEO) функціональності,
 • Велика кількість спільних користувачів і (спеціалізованих) розробників має повертатися назад, і
 • Мають великий вибір плагінів, за допомогою яких можна легко створити багатофункціональний сайт.

Гарантувати вибір для CMS у пропозиції. Я колись переживав, що веб-будівельник, погодившись з цитатою, почав будувати веб-сайт в Joomla, а не в WordPress, "тому що два практично однакові".

Джерело Джерело

5. Робота з індивідуальними функціональними можливостями

З CMS з відкритим вихідним кодом і добре розвиненою (дизайнерською) темою можна створити найкращий веб-сайт. Тим не менш, є хороший шанс, що налаштування буде необхідно, тому що ви хочете додати функціональності в певному вигляді, наприклад. Згодні добре і чітко з вашим веб-будівельником, як з цим впоратися, також у майбутньому.

Ми радимо завжди мінімізувати налаштування. Часто існує багато плагінів для CMS з відкритим вихідним кодом, які надають потрібну функціональність. Крім того, багато плагінів сьогодні мають відмінну віддалену підтримку і регулярно оновлюються.

Не можете знайти хороший плагін? Тоді переконайтеся, що налаштування надаються у вигляді плагіна. Таким чином, ви також можете використовувати його для інших доменів. І пам'ятайте, що застосовується також наступне: ваші індивідуальні рішення повинні бути простими в експлуатації.

Джерело Джерело

6. Хостинг фахівцем

Веб-будівельники часто також пропонують розмістити веб-сайт. Ви не повинні цього хотіти.

Завжди розміщуйте свій веб-сайт на стороні веб-хостингу, яка спеціалізується на використовуваній CMS. Створення веб-сайтів відрізняється від веб-хостингу. Більш того, веб-будівельник не має можливості просто розмістити ваш сайт в автономному режимі, оскільки, наприклад, виникла певна розбіжність (ми бачили це кілька разів, тоді клієнт був практично безсилий ..).

7. Зосередьтеся на продуктивності / швидкості завантаження

Чи має значення для вас, чи завантажений ваш веб-сайт за 1 або за 3 секунди? Google робить різницю. Google бере Швидкість завантаження включена як фактор як для показника якості в AdWords, так і для позицій ваших веб-сторінок у звичайних результатах пошуку. За допомогою більш швидкого веб-сайту ви отримуєте більше від бюджету AdWords і SEO.

Більше того, швидкість завантаження ваших відвідувачів також дуже важлива. Повільний веб-сайт насправді є відомим вбивцею. Подумайте: як часто ви не натискали веб-сайт сам, тому що сторінка повільно завантажувалася? Крім того, Google враховує цей тип користувацького сигналу при оцінці ваших сторінок (SEO), тому повільний веб-сайт може бути вдвічі невигіднішим.

Тому включіть у цитату, що ми прагнемо до максимально можливої ​​продуктивності. Ви можете задати цільове число в цьому випадку, за умови, що умови тесту (одиниця виміру, тест, прилад) також фіксуються. Ви смієте піти на швидкість завантаження <1 секунда?

8. Структуровані дані

"Структуровані дані" це спосіб надання звичайного тексту з дуже корисними даними для пошукових систем. Таким чином, пошукові системи краще розуміють, про що йде мова. Ці знання можуть бути використані для кращої оцінки вашої сторінки або для представлення її по-різному в результатах пошуку. Найбільш відомим прикладом цього є багатий фрагмент із зірками огляду у природних результатах пошуку - див. Структуровані дані  це спосіб надання звичайного тексту з дуже корисними даними для пошукових систем

Увімкнено schema.org Ви можете побачити, які елементи ви можете позначити. Прикладами є:

 • Відгуки та середній рейтинг
 • Інформація про продукт
 • Деталі адреси та час роботи
 • Шлях до крихти
 • Панель пошуку

Ви можете попросити веб-будівельника негайно обробити це на новому веб-сайті. Це досить технічна історія і заощаджує багато часу.

9. Futureproofness

Нарешті, важливо проконсультуватися з вашим веб-будівельником про важливі сучасні, найостанніші або майбутні відповідні розробки. Деякі запитання:

 • Яка нова тенденція без нашого сайту?
 • Чи вже використовується HTML5 відповідно до стандартів W3C?
 • Чи підтримуються стандартні зображення HiDPI для дисплеїв Retina?
 • Чи може CMS обробляти прискорені мобільні сторінки?
 • Якою мірою рамки використовуються у майбутньому?

Цей список питань буде постійно змінюватися. Деякі речі, здається, не працюють, або швидка тенденція смерті вбита, інші можуть бути постійними. Поцікавтеся з іншими веб-будівельниками, приймаючими сторонами, дизайнерами та онлайн-маркетологами та читайте більше!

У вас є доповнення або ви знайшли щось абсолютно смішне? Чи хотіли б Ви мені подякувати мені за хороший жарт у зображенні насиченого фрагменту або палаючому для не-гумору? Це розділ реакції для.

Не можете знайти хороший плагін?
Подумайте: як часто ви не натискали веб-сайт сам, тому що сторінка повільно завантажувалася?
Ви смієте піти на швидкість завантаження <1 секунда?
Чи вже використовується HTML5 відповідно до стандартів W3C?
Чи підтримуються стандартні зображення HiDPI для дисплеїв Retina?
Чи може CMS обробляти прискорені мобільні сторінки?
Якою мірою рамки використовуються у майбутньому?
У вас є доповнення або ви знайшли щось абсолютно смішне?
Чи хотіли б Ви мені подякувати мені за хороший жарт у зображенні насиченого фрагменту або палаючому для не-гумору?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн