Як налаштувати WordPress перенаправлення для підтримки SEO

 1. Що таке перенаправлення WordPress і як це впливає на SEO?
 2. Різні типи переадресацій
 3. Коли використовувати переспрямування 301
 4. Використання .htaccess
 5. Створення перенаправлення 301 за допомогою файлу .htaccess у WordPress:
 6. Використання модулів перенаправлення WordPress
 7. Перенаправлення
 8. Плагін швидкої сторінки / переспрямування
 9. Прості перенаправлення 301
 10. Сторінки посилання
 11. Створіть перенаправлення WordPress, щоб уникнути зламаних посилань

Посилання можуть бути порушені з ряду причин. Помилка 404 сторінок може бути результатом:

 • Друкарська помилка, яка призводить до неправильної сторінки
 • Сторінка, яка наразі не існує
 • Сторінка, яку було видалено або передано до іншого посилання

Хоча розумні маркетологи та веб-майстри створюють задоволення висока конвертація 404 сторінок Помилка «сторінка не знайдена» дійсно не ідеальне місце для відвідувача. Крім поганого користувальницького досвіду, непрацюючі посилання можуть мати негативні наслідки з точки зору SEO.

Коли пошукова система сканує ваш веб-сайт і має проблеми з пошуком сторінок, які повинні бути там, він відзначає ці негативні результати. Як правило, по можливості слід уникати непрацюючих посилань, причому переконлива сторінка 404 готова до резервного копіювання для найгіршого сценарію.

Однією з головних тактик уникнення можливості зламаної посилання є створення переадресацій для сторінок з URL-адресами, які змінювалися з часом, і потенційно також для звичайних помилок у найважливіших цільових сторінках вашої компанії. Ось все, що вам потрібно знати про перенаправлення і як їх реалізувати в WordPress.

Як власники веб-сайтів, ми всі проходимо через ту фазу, де ми начебто витягуємося ... поступово рухаючись, дозволяючи речам відбуватися самостійно, як вони будуть.

І це гаразд, коли не потрібно багато турбуватися або контролювати. Дозвольте авторам і редакторам опрацювати форматування, дайте тесту на соцмережу Плагіни Facebook , і так далі.

Однак, коли ви переміщуєте сайт WordPress до нового домену, це зовсім інша гра. Ви маєте веб-сторінки для переміщення та URL-адреси старих повідомлень у блогах для реструктуризації. Саме там знання CMS вступає в гру, тому що вам потрібно виконати перенаправлення WordPress.

Що таке перенаправлення WordPress і як це впливає на SEO?

Простіше кажучи, перенаправлення WordPress дозволяє переносити відвідувачів з URL-адреси, яку вони спочатку просили до альтернативної. Власники сайтів зазвичай налаштовують перенаправлення з таких причин:

 • Деякі веб-сторінки більше не активні. Відвідувачі, які створили закладки для веб-сторінки для майбутнього читання, можуть бути розчаровані, якщо вони не відкриються або не відображають помилку. Переадресація на потрібну URL-адресу - це ідеальний спосіб задоволення ваших найкращих читачів.
 • Веб-сторінка потребує негайного ремонту / оновлення - можливо, на вашому веб-сайті є цільова сторінка зі зламаними зображеннями . Якщо відвідувачі продовжують бачити цю сторінку, як вона є, вона може вплинути на ваш користувальницький досвід. На щастя, переадресація WordPress дозволяє відправляти відвідувачів на іншу цільову сторінку - ту, що оновлюється - під час виправлення проблем у попередній.
 • SEO рейтинги мають вирішальне значення - якщо ви переміщуєте веб-сторінки вашого поточного веб-сайту до нового домену, переадресація допомагає забезпечити можливість автоматичного індексації URL-адрес нових сайтів у пошуковій системі, а в той же час відмовитися від попереднього . Якщо у вас є хороший профіль зворотного зв'язку, переконайтеся, що ваш сік посилання буде передано до нового домену.

У сценарії, в якому не здійснюється переспрямування, відвідувачі вашого веб-сайту побачать повідомлення про помилку під час навігації по домену. Ймовірно, що вони підуть і, можливо, ніколи не повернуться. Крім того, пошукові системи не матимуть контексту веб-сторінки, яка б поверталася для пошукового запиту. Отже, переадресація веб-сторінок є важливою частиною підтримки SEO-відбитків і надання найкращого користувальницького досвіду.

Різні типи переадресацій

Існує ряд різних типів переадресацій. Ось до чого звертається кожен, відповідно до Люди пошукової системи :

 • 301 перенаправлення: 301 перенаправлення означають постійне перенаправлення, які інформують пошукові системи, що розташування сторінки, яку вони мають намір відправити відвідувачам, було змінено. Це передає майже 90 відсотків рейтингу влади (зв'язок сік) на перенаправлену веб-сторінку.
 • 302 перенаправлення: 302 перенаправлення - це тимчасові перенаправлення, які інформують пошукові системи, що розташування сторінки, яку вони мають намір відправити відвідувачам, змінюється на даний момент, але не назавжди.
 • 303 переадресація: кілька веб-сторінок зберігають інформацію лише для одного разу (наприклад, цільові сторінки, які діють як платіжні форми). Можливо, потрібно запобігти оновленню або збереженню цих сторінок. Налаштувавши 303 перенаправлення, ви можете доручити серверу повідомити відвідувачам, що якщо вони надіслали форму, вони повинні відвідати цю URL-адресу та змінити метод, як вони це зробили. Це тимчасове перенаправлення, яке гарантує, що дані, які зберігаються на сторінці, не можуть бути оновлені або додані до закладки.
 • 307 redirect: Дуже схоже на вище.
 • 308 перенаправлення: 307 з постійним статусом.

Коли мова йде про WordPress, ви маєте справу з 301 перенаправленнями. З правом налаштування, 301 WordPress перенаправлення може поліпшити користувальницький досвід, адреса застарілих питань контенту і прибирати неохайний архітектури сайту - все це зберігаючи ваш SEO рейтинг і зв'язок різноманітності. Решта цієї статті буде присвячена саме цьому типу переадресації.

Коли використовувати переспрямування 301

Перенаправлення 301 отримує свою назву з коду 301 стану відповіді HTTP, який інформує пошукові системи, що сторінка була постійно переміщена до нової URL-адреси. З точки зору SEO, це гарантує, що ви все ще зберігатимете будь-який створений PageRank, асоційований трафік та іншу інформацію про пошукові системи, навіть після зміни URL-адреси посилання.

Ви хочете створити переадресацію, коли:

 • Плануєте видалити публікацію або сторінку. Ви можете використовувати переадресацію, щоб вказати відвідувача на інше (пов'язане) місцеположення або на нову публікацію.
 • Зміна постійних повідомлень або сторінок.

Нижче наведено різні способи створення перенаправлення WordPress.

Використання .htaccess

Одним з найшвидших робочих типів перенаправлення WordPress є файл конфігурації веб-сервера. htaccess . Що стосується переадресацій WordPress, то цей метод є одним з найбільш технічних і складних і тому має оброблятися з великою обережністю.

Для недосвідченого розробника програми WordPress, що заплутався з файлом .htaccess і викликав навіть одну невелику помилку з вашим кодом, ваш сайт може бути абсолютно недоступним. Якщо ви думаєте, що знаєте, що ви робите, це все ще хороша практика для створення резервної копії файлу, або Сайт для WordPress перед тим, як спробувати внести будь-які зміни.

Створення перенаправлення 301 за допомогою файлу .htaccess у WordPress:

 • Підключіться до установки WordPress за допомогою клієнта FTP.
 • Знайдіть файл .htaccess у кореневому каталозі вашого сайту WordPress. Зауважте, що якщо ви не можете знайти файл, він прихований, і вам потрібно буде змусити FTP показати приховані файли.
 • Щоб редагувати файл .htaccess, використовуйте Блокнот або будь-який текстовий редактор.
 • Укажіть старе місце розташування та нове місцезнаходження URL-адреси.

Зразок коду переадресації:

Перенаправлення 301 /неоднозначна сторінка.html http://www.yournewwebsite.com/new-page-here.html

 • Якщо потрібно перенаправити весь веб-сайт, скористайтеся цим прикладом:

Redirect 301 / http://www.yournewwebsitehere.com

Як найкраще, додайте код в кінці файлу .htaccess. Ви можете перевірити, що перенаправлення WordPress працює, зберігаючи файл і перезавантажуючи сторінку, яку ви намагаєтеся перенаправити.

Використання модулів перенаправлення WordPress

Набагато простіший спосіб створення переадресацій - за допомогою плагінів перенаправлення WordPress. Ці плагіни WordPress дозволяють легко створювати переадресації, не використовуючи FTP для доступу до бекенда, і в більшості випадків знання кодування не потрібні, щоб бути успішним.

Перенаправлення

З більш ніж 800 000 активних користувачів на WordPress, цей плагін був переглянуто користувачами як найпростіший спосіб додати і керувати перенаправленнями в WordPress. Щоб скористатися нею, просто встановіть і активуйте плагін, потім перейдіть до меню Інструменти, а потім перенаправлення та розпочніть налаштування переадресацій. Як додатковий бонус, ви також можете використовувати цей плагін перенаправлення WordPress, щоб перевірити ваш сайт на 404 помилки сторінки, які потребують фіксації.

Плагін швидкої сторінки / переспрямування

Цей плагін перенаправлення WordPress має понад 200 000 активних користувачів на WordPress. Крім 301 перенаправлення, він також дозволяє виконувати перенаправлення 302 і 307 (метаобновлення).

Плагін має дві функції перенаправлення - "Швидке перенаправлення" та "Індивідуальні перенаправлення". Швидке перенаправлення швидко та просто додавати. Використовуючи цю функцію, не потрібно створювати існуючу сторінку чи публікацію, щоб додати її. Все, що вам потрібно зробити, це ввести URL-адресу запиту та URL-адресу призначення, після чого плагін перенаправить його.

Індивідуальні переадресації призначені для вже існуючих сторінок / повідомлень. Додаток додає мета-вікно опцій на екран редагування, де можна вказати розташування і тип переспрямування.

Прості перенаправлення 301

Для початку встановіть і активуйте плагін. Після цього перейдіть у меню Налаштування> 301 Перенаправлення, щоб почати процес.

Тепер припустимо, що ви хочете перенаправити:

Yourwebsite.com/old-url

До

Yourwebsite.com/new-url

Все, що вам потрібно зробити, це захопити частину URL-адреси, яка приходить після .com (або будь-яке розширення імені, на яке закінчується ваш веб-сайт), і вставити його в поля плагіна, наприклад:

Запит: / old-URL

Призначення: / new-URL

Призначення: / new-URL

Хоча ви можете скопіювати та вставити всю URL-адресу, використовуючи частину відносно кореня, це більш простий спосіб виконати перенаправлення WordPress.

Також існує розширена функція під назвою "Wildcards", яку можна використовувати для перенаправлення цілої категорії веб-сторінок до новоствореної категорії сторінок.

Припустимо, у вас є кілька посад (наприклад, 5-10) у категорії SEO:

Yourwebsite.com/seo/post_slug

І ви хочете змінити назву категорії на "цифровий маркетинг". На цьому етапі потрібно перемістити всі ваші публікації зі старої категорії до нової з такою URL-адресою:

Yourwebsite.com/digitalmarketing/post_slug

Замість того, щоб кожен пост перенаправляти вручну, можна використовувати функцію шаблонів для керування процесом від вашого імені. * зірочки характеризують маски в плагінах 301 Redirects.

Після цього налаштуйте поля плагіна, наприклад:

Запит: / seo / *

Призначення: / digitalmarketing / *

Крім того, позначте поле "Використовувати символи заміни?", Щоб активувати перенаправлення WordPress для категорій.

Натиснувши Зберегти зміни, ваші 301 перенаправлення набудуть чинності. Будь-хто, хто намагатиметься відвідати стару URL-адресу, автоматично перейде до нового.

Сторінки посилання

Цей плагін дозволяє пов'язувати публікацію або сторінку з вибраною вами URL-адресою, а не з вихідним постом WordPress або URL-адресою сторінки. Це може бути корисним, якщо ви хочете налаштувати навігаційні посилання на розділи, які не належать до WordPress, на вашому веб-сайті або на ресурсах за межами сайту.

Створіть перенаправлення WordPress, щоб уникнути зламаних посилань

Не має значення, який метод використовується для налаштування перенаправлення WordPress. Найважливіше, що ви перенаправляєте застарілі / зламані веб-сторінки під час переміщення доменів, змінюючи CMS або оновлюючи свій сайт. Якщо ви не перенаправляєте ці старі URL-адреси на нові, які зараз існують у пошукових системах, то всі ці важко зароблені посилання на ваш сайт буде зникати, і вам доведеться почати все більше з приводу пошукової оптимізації.

Чи використовуєте ви інші методи обробки перенаправлень WordPress? Якщо так, ми хотіли б почути, що працює для вас! Надішліть свої думки @Pagely , і ми поділимося найкращими даними.

Що таке перенаправлення WordPress і як це впливає на SEO?
Що таке перенаправлення WordPress і як це впливає на SEO?
Чи використовуєте ви інші методи обробки перенаправлень WordPress?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн