Як окремі сайти шкодять SEO компанії

 1. Орган домену та SEO
 2. Посилання ще не "мертві"
 3. Мабуть, Content Is King
 4. Бренд довіри, визнання та авторитет
 5. Потенційні питання, про які ви, мабуть, не думали

До Хайді Сміт | 9 листопада 2016
Інші статті Хайді


Ви готові розпочати роботу на новому веб-сайті для однієї зі своїх продуктів. Це буде мати свій власний домен з новим вмістом, і ви не можете чекати, щоб почати! До того часу… Ваш експерт з пошукової оптимізації вашого резидента (SEO) скаже, що він не повинен бути на своєму веб-сайті і що ви повинні розміщувати інформацію про свій основний домен. - Але це інше, нове і захоплююче! « Ви вигукуєте. Ви не хочете змінювати те, що ви вважали добре сформульованим планом. Але чи знаєте ви, чому ваш король SEO рекомендує цю конкретну стратегію?

Це важлива відмінність, яка може не тільки вплинути на вашу Стратегія SEO і рейтинги, але визнання бренду вашої компанії, довіра і авторитет.

Вона може виглядати по-різному на кожній картині, але вона все ще Катерина. Чому ви не повинні ставитися до пропозицій вашої компанії так само?

Орган домену та SEO

Схоже, що багато компаній не знають про повноваження домену. Враховуючи, наскільки важлива галузь вважає, що це SEO, обсяг ваги, пов'язаний з нею в алгоритмі рейтингу Google, і загальне визначення рейтингу сторінки на сторінках результатів пошуку (SERP), цей відсутність ноу-хау настільки ж шокує, як білого ведмедя, знайдені в тропічному лісі.

Авторизація домену, розроблена компанією Moz, є розрахунковою оцінкою, отриманою для домену на основі 40 різних сигналів, включаючи такі фактори, як загальна кількість посилань на сайті, посилання на кореневий домен, MozTrust і MozRank. Оцінка авторитету домену, по суті, передбачає, наскільки ймовірно, що домен має місце в результатах пошуку Google.

Отже, як це стосується нашої дискусії?

Припустимо, у Вашій компанії Bohemian Water Adventures є нова служба прокату байдарки, і ви думаєте, що вона повинна мати свій власний веб-сайт: www.bohemiankayaking.com. Створюючи новий веб-сайт замість створення субдомену або підтеки у вашому кореневому домені, ви не отримуєте жодного з існуючих повноважень, які Google асоціює з веб-сайтом вашої компанії, оскільки вони не розуміють, що bohemiankayaking.com є частиною bohemianwateradventures.com . Цей фактор, поряд з іншими, часто пов'язаними з новим сайтом, обговорюваним нижче, означатиме нижчий рейтинг у видачах і, як наслідок, менше трафіку на ваш сайт з органічного пошуку.

Будівництво команди Mojo South було каякинг на Shem Creek! Не з "Bohemian Водні пригоди" хоч.

Посилання ще не "мертві"

Хоча зв'язки зменшилися протягом останніх 10 років посилання все ще залишаються критичним елементом алгоритму Google, а якісні посилання є більш важливими, ніж будь-коли раніше. Менталітет Google полягає в тому, що якщо вміст показує досвід, авторитетність і надійність ("EAT"), він, природно, повинен отримувати посилання з зовнішніх джерел з часом. Пошукові системи, швидше за все, надають більшу вагу посиланням, які вони вважають якісними, ніж ті, які розглядаються як низька якість, що може вплинути на рейтинги в SERP. Єдине посилання з веб-сайту з високим рівнем торгівлі, довірених і встановлених веб-сайтів надасть вам більше повноважень і довіри, ніж кілька низькоякісних посилань.

Крім того, новий сайт буде мати логічно меншу кількість зовнішніх посилань на нього. Це вимагає часу і зусиль для побудови зовнішніх посилань органічним способом і для того, щоб показати користувачам і пошуковим системам, що ви є авторитетом на вашу тему. Використовуючи свій головний домен, а не окремий для нових зусиль, ви отримаєте позитивні переваги існуючих посилань, які вже вказують на нього. Подумайте про неї, починаючи з міцної основи, а не починаючи з нуля і будуючи повільно цеглини за цеглиною (або за посиланням). Ви ніколи не знаєте, який сигнал алгоритму ранжирування може підштовхнути вас в цю позицію # 1. Якщо ви і конкурент знаходяться в бігу, щоб показати # 1 термін "будівництво кращих роботів очищення", і у вас є більш висока якість посилань, ніж вони, ви можете стверджувати, що бажаний # 1 місце.

Мабуть, Content Is King

Б'юся об заклад, ви ніколи не чули про це раніше! Якщо ви розширюєте продукти або послуги вашого бізнесу, вам не треба говорити, що вам потрібен свіжий вміст і додаткові зусилля для досягнення успіху. Так, ви сподіваєтеся, що у вас є велика кількість контенту, запланованого або вже створеного для вашого нового підприємства, але це важливий фактор, який необхідно враховувати при створенні вашого нового веб-власності. Як і у зовнішніх зв'язків, для побудови якісного контенту потрібен час - це, звичайно, не станеться через день і, можливо, навіть через рік-два - і люди пишуть про те, як зміст і SEO незрозуміло пов'язані між собою знову і знову. Новий сайт буде мати менше вмісту, ніж ваш існуючий домен, просто тому, що він є новим і не вистачає часу, щоб накопичити велику кількість висококаліброваного вмісту. Це означає менше зовнішніх посилань (я знаю, що знову), авторитет нижчих доменів і менше розуміння сайту та пошукача.

Однак, якщо ви включите це нове підприємство у ваш основний домен, ви можете у певному сенсі використати вже створену веб-присутність і зміст, щоб знову почати з міцної основи, а не будувати з нуля.

Бренд довіри, визнання та авторитет

Як я знаю, що ваш сайт "I Love Pandas" пов'язаний з вашим сайтом "Я люблю диких тварин"? Можливо, якщо б я відвідав сайт раніше, я знаю, що ви володієте обома, але якщо я просто дивлюся на результати на SERPS, я, ймовірно, не зробить асоціацію, якщо домени не збігаються. Google також не буде. Ви хочете, щоб ваша сім'я брендів (або парасолька бренду) була всеохоплюючою; це має сенс для користувачів, щоб асоціювати різні області вашого бізнесу з вашим надмірним брендом і знати, що ви несете відповідальність за всі з них. Вони люблять ваш бренд Дикі тварини, так що вони, ймовірно, перевіряти ваші нові починання, як ті, які зосереджені на цих симпатичних хлопців:

Чи можете ви уявити собі Apple, що має окремі веб-сайти для всіх своїх різних продуктів? Це лише перешкоджало б їхній лояльності до клієнтів, за якою компанія славиться. Прив'язка довіри та визнання вашого бренду до всіх ваших продуктів не тільки допомагає вам створити лояльну клієнтську базу, але й допоможе Google визнати вас власником і надати новому субдомену або підпапку певний рівень існуючого рівня компетентності, повноважень і довіри за вашим основним доменом. Хоча невідомо, як Google оцінює авторитет сайту, ми впевнені, що це так беруть участь у рейтингах так чи інакше, тому, використовуючи це на вашу користь, завжди є SEO плюс.

я люблю це якісний контрольний список з блогу веб-майстрів. Це може бути кілька років, але більшість з них залишається актуальною. Це відмінний спосіб переконатися, що ви надаєте користувачам високоякісний вміст і, сподіваюся, високоякісний сайт - що Google вважає надзвичайно важливим.

Потенційні питання, про які ви, мабуть, не думали

Одна річ - розглянути Google і досвід ваших клієнтів на ваших веб-сайтах, а як же внутрішньо? Є чимало потенційних проблем, які можуть виникнути, якщо ви не покладете всі пропозиції вашої компанії під одну парасольку домену.

 • Звіт про трафік між доменами
  • Вам потрібно оновити код Google Analytics якщо у вас є веб-сайти на окремих доменах, ви можете порівняти тенденції трафіку та коливання між двома сайтами, а також правильно повідомити ваші дані.
  • Якщо ви ще не завершили це, ваш аналітик порахує користувача, який відвідає веб-сайт № 1, а потім переходить до сайту №2 із сайту №1 (оскільки у вас повинні бути посилання, що направляють між ними) у якості нового відвідування, нового користувача, нового трафіку і т.п. і неправильно посилатися на джерело цього візиту.
  • Це одна з найпоширеніших помилок, які ми бачимо, коли йдеться про впровадження та оновлення коду GA, і це неймовірно важливе значення.
 • Невідповідності в управлінні веб-сайтами
  • Зрозуміло, що ви хотіли б мати іншу естетику, якщо ваші сайти пропагують різні області вашого бізнесу. Але здається, що більш сегментовані та диференційовані сайти з точки зору кодування та дизайну, більш вірогідні технічні помилки. Це включає в себе домени, що належать тій же компанії, які не знаходяться в одному кореневому домені, а також є субдоменами. Часто проблема полягає в тому, що ви оновлюєте один з сайтів (як правило, "головний" домен), але не інших. Кілька прикладів:
   • Зміна основного сайту з класичної на універсальну аналітику, інші - на класичному.
   • Оновлення лише одного сайту до використання Менеджера тегів Google.
  • Ці невідповідності в управлінні веб-сайтами викликають помилки відстеження, які можуть збільшитися самоперенаправлення , сприяють розбіжності в атрибуції джерел і в цілому неточні дані. Не робіть стратегічних рекламних і маркетингових рішень, які впливають на результат Вашого бізнесу з неточними або неправдивими датами.
 • Коливання трафіку та розведення
  • Якщо ви пересунете існуючі або нові продукти на їх власний веб-сайт, ви побачите розширення трафіку через ваш основний домен. Якщо раніше користувачі відвідували ваш основний домен для перегляду певної пропозиції, тепер вони відвідують інший домен для цієї ж інформації.
  • Якщо ви не налаштували перегляд профілів Google Analytics для спільного перегляду даних, важко визначити, де і чому ці зменшення відбуваються для вашого основного домену. Це не обов'язково є негативним, якщо ви все ще отримуєте цей трафік, але це може зробити аналіз і майбутнє прийняття рішень важче визначити, оскільки дані можуть бути не в одному місці.
 • Більше сайтів = більше SEO зусиль

Багато з цих ідей взаємопов'язані і впливають один на одного, тому дуже важливо враховувати всі кути перед тим, як рухатися вперед з новою веб-власністю, відмінною від існуючого веб-сайту.

Ви бачили різні проблеми або знаєте інші негативи, які переконали вас зберегти всі ваші веб-сайти в одному домені? Чи відомо, що веб-сайти були відокремлені, і раді, що ви зробили це? Будь ласка, прокоментуйте нижче, щоб продовжити обговорення.

Якщо у вас є окремі веб-сайти і хотіли б знати, як рухатися вперед, перевірте наші Послуги SEO аудиту , а також інші SEO послуги, які ми пропонуємо.

Поділіться цією статтею

Але чи знаєте ви, чому ваш король SEO рекомендує цю конкретну стратегію?
Чому ви не повинні ставитися до пропозицій вашої компанії так само?
Отже, як це стосується нашої дискусії?
Ви бачили різні проблеми або знаєте інші негативи, які переконали вас зберегти всі ваші веб-сайти в одному домені?
Чи відомо, що веб-сайти були відокремлені, і раді, що ви зробили це?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн