Як Панда і Пінгвін впливають на SEO та соціальні медіа |

 1. Як ви повинні отримувати зворотні посилання?
 2. Є яскрава сторона
 3. Що це означає?
 4. Автор

Image credit: Annelise Sparks В даний час органічні рейтинги Google стають все важче і важче маніпулювати. Компоненти великого SEO все ще залишаються тими самими: оптимізація на місці та за межами сайту.

Оптимізація на місці включає:

  - належним чином структурований сайт,
  - унікальний і свіжий вміст,
  - належний заголовок сторінки, мета-та H-теги тощо


Для віддаленої оптимізації ідея однакова: отримувати багато якісних зворотних посилань на ваш сайт, але методи, щоб дістатися туди різко змінилися. З оновленням алгоритму Panda і Penguin webspam, Google дійсно очистив "простіші" способи забезпечення зворотних посилань. Обмін посиланнями, як LinkMarket, більше не працює так само, як вони колись робили, а директорія і статті статей на ezines, як Ezine @ rticles і PressAbout.us більше не приносять цінності у ваші зусилля з оптимізації.

Як ви повинні отримувати зворотні посилання?

Зараз це набагато дорожче. Чому? Тому що для того, щоб отримати якісні сайти, які посилаються на вашу, вам дійсно потрібно мати оригінальний, привабливий вміст, який реальні люди хотіли б читати ... і ділитися . А розробка оригінального та привабливого контенту потребує часу та грошей.

Потрібно:

  - Придумайте цікаві статті / повідомлення в блозі. Це вимагає, щоб автор досліджував і аналізував тему і об'єднував її таким чином, щоб вона була глибокою. Вони можуть мати форму підказок, аналізу або інфографіки.

  - Після того, як ви отримаєте цікавий вміст, вам слід синдикувати його до якісних сайтів. Ось як ви отримуєте зворотні посилання. Якщо ви хочете, щоб гостьовий блог або внести свій внесок на якісні сайти, гарантовано, що це буде пов'язано з побудовою відносин. А для побудови відносин потрібен час.

Блоги якості не дозволять додатково автоматизувати процес блогу гостей, щоб підтримувати високі стандарти якості.

Є яскрава сторона

Розробка високоякісного вмісту є жорсткою, але й більш задовольняє. Після того як ви придумали інфографіку, або остаточну статтю «крок за кроком», ви можете розповсюдити її через соціальні медіа, і є шанс, що вона стане вірусною.
Розробка високоякісного вмісту є жорсткою, але й більш задовольняє
Тим не менш, з Google Panda і Penguin оновлень, SEO і соціальних медіа тепер стають все ближче і ближче один до одного.

Що це означає?

Якщо ви займаєтеся SEO, ви можете також бути серйозними щодо соціальних медіа маркетингу.

  - Отримати сторінку Facebook і Twitter. Залежно від типу бізнесу, розгляньте інші соціальні платформи, такі як Google+ і LinkedIn.
  - Виділіть певний бюджет для соціальних об'яв, щоб отримати потрібних людей, щоб вони «сподобалися вам». Націлювання на демографічні та додаткові бренди / послуги на Facebook, Twitter і LinkedIn. Можливість націлювати та "набирати" на вашу унікальну цільову аудиторію - це перевага для багатьох соціальних медіа-платформ.
  - Переконайтеся, що на вашому сайті є багато варіантів, доступних для ефективного обміну всім вмістом, який ви створюєте.
  - Оптимізація за межами сфери впливу Google, наприклад, звернення та взаємодія на сторінках Facebook пов'язаних підприємств.

Після створення якісного контенту для ваших зусиль з SEO, не забудьте розмістити їх на своїх соціальних каналах!

Таким чином, з оновленнями Google Panda та Penguin:

  - Недоліком: зараз дорожче, щоб ваша сторінка з'явилася на першій сторінці результатів пошуку Google.
  - Вгору: Ви можете майже автоматично робити маркетинг у соціальних мережах, використовуючи той самий вміст, який ви створюєте для ваших зусиль у сфері SEO.

З одного каменя можна винести двох птахів!

Автор

Засновник і генеральний директор iSpionage Леон Крішнаяна є засновником і виконавчим директором компанії iSpionage, Inc. Фон Леона включає багаторічний досвід роботи з пошуковим маркетингом, конкурентною інформацією, SEO, стартапами, електронною комерцією та архітектурою та розробкою програмного забезпечення підприємства. Леон зосереджує свою енергію на розвитку продуктів і бізнесу, а також на лідерстві та управлінні на iSpionage. У вільний час Леон любить проводити час зі своєю сім'єю і грати в баскетбол, волейбол і теніс.

Як ви повинні отримувати зворотні посилання?
Як ви повинні отримувати зворотні посилання?
Чому?
Що це означає?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн