Як підвищити фпс, прибрати лаги, позбутися від гальм, налаштувати софт

Методів згладжування придумано безліч Методів згладжування придумано безліч. Протягом тривалого часу вони видозмінювалися і поліпшувалися. І через багато років, їх накопичилося так багато, що не завжди зрозуміло користувачеві і вводить його в ступор при виборі налаштувань в іграх і додатках. У цій статті спробуємо дати опис найбільш відомим, які умовно поділяються на два типи:

  1. коли застосовуються в момент формування і побудови сцени.
  2. коли використовується фільтр до вже готового зображення (постобробка).

При чому, одночасно можна використовувати обидва методи відразу. Який вибрати виходячи з естетичних міркувань і ресурсів відеокарти, вирішувати звичайно індивідуально.

Подробиці Опубліковано: 02.02.2018 р

Ну нарешті-то, дістався до однієї з найбільш цікавих тем - пінг в CS GO Ну нарешті-то, дістався до однієї з найбільш цікавих тем - пінг в CS GO. Скільки б хлопці не мірялися розмірами, але тут не в пошані, коли він у тебе великий. Скільки він болю приносить, коли величезний і скаче. Скільки партій, скільки карт програно через нього. І як само собою зрозумілим ми вважаємо, коли пінг не видно і не чутно. Сьогодні пройдемося по командам і подивимося, як можна впливати на горезвісний пінг.

Подробиці Опубліковано: 18.01.2018 р

Природа падіння фпс в CS GO і появи лагов не завжди залежить від слабкого заліза Природа падіння фпс в CS GO і появи лагов не завжди залежить від слабкого заліза. Іноді, потрібно підкрутити окремі параметри ОС або інших програм, щоб впоратися з проблемами. І ось сьогодні, саме така і досить дивна добірка рад. Розрізнена. Величезного приросту фпс вона точно не дасть, але виконуючи крок за кроком, в яких то окремих моментах підвищити фпс можливо.

Подробиці Опубліковано: 24.05.2017 р

Параметри запуску взяті з офіційного сайту Параметри запуску взяті з офіційного сайту. Так само для запуску можна використовувати будь-яку консольную команду CS GO.
Для цього перед консольними змінними ставиться +, перед параметрами -.
Але оптимальніше створити свій конфіг, вбити туди всі необхідні змінні і в параметрах запуску прописати + exec свой_конфіг.cfg
Звертаю увагу, що для НЕ яких значень немає опису. Хоча з назви можна зрозуміти, клієнтські це або серверні параметри і приблизно для чого вони призначені.
Повний же список представлений на сайті для розробників

Подробиці Опубліковано: 08.03.2017 р

Зараз покажу як налаштувати графічну частину в Counter-Strike: Global Offensive через призначений для користувача інтерфейс гри і як таким чином вплинути на фпс Зараз покажу як налаштувати графічну частину в Counter-Strike: Global Offensive через призначений для користувача інтерфейс гри і як таким чином вплинути на фпс. Це перша стаття і для більшості гравців вона буде цілком передбачуваною, за парочкою не великих і дивних доповнень (Дивно, але не всі настройки треба опускати на мінімальні значення). Налаштування фпс в CS GO тема досить велика і об'ємна, тому до його збільшення підійдемо системно, у вигляді серії статей. Спочатку спробуємо налаштувати його простими, зрозумілими засобами і вже після перейдемо до консольних командам. І ще момент, тому що ви потрапили на цю статтю швидше за все з пошукача, то за замовчуванням будемо вважати, що комп'ютер на якому все це налаштовується - «не тягне нормально гру" і при цьому все драйвера у вас оновлені, дефрагментація зроблена, ОС врятована від зайвих служб і красивостей, вірусів немає і поготів. Якщо це так, то поїхали.

Подробиці Опубліковано: 02.02.2017 р Подробиці Опубліковано: 02

Ще один дієвий спосіб знизити пінг, це використовувати proxy або vpn.
Їх принципова відмінність полягає в тому, що Proxy використовує з'єднання на рівні додатків. Тобто вам в кожній грі або додатку, необхідно буде вбити адресу проксі вручну.
Для vpn цього не потрібно, так як створюється нове підключення до мережі та при цьому трафік від клієнта до vpn-сервера шифрується.
Що краще використовувати для ігор - Proxy або VPN? Що з них більше знизить пінг? І який зручніше? Відповіді на ці питання знайдете під катом.

Подробиці Опубліковано: 31.12.2016 р

Що краще використовувати для ігор - Proxy або VPN?
Що з них більше знизить пінг?
І який зручніше?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн