Як правильно підібрати ключові слова для сайту

 1. Навіщо потрібні ключові слова?
 2. Класифікація ключових запитів
 3. Як правильно підібрати ключові слова для конкретного матеріалу
 4. Як позбутися від такої рутинної роботи

Практично кожен власник сайту знає про те, що для підвищення відвідуваності ресурсу з пошукових систем, слід правильно підібрати ключові слова, які відповідають тематиці сайту або окремого матеріалу. По суті, кожну фразу статті можна вважати ключовою, якщо по ній відбувається перехід цільового відвідувача на сайт з пошукової системи. Але, перефразувавши відому рекламу, можна сказати, що не всі ключові слова для сайту однаково корисні, і слід приділити велику увагу їх підбору і грамотної розстановці в тілі статті.

Ви також повинні розуміти, що ключові слова - це необов'язково удобочитаем за правилами російської мови вираз, яке повинно в точності повторювати, а головне вгадувати формулювання запиту користувачем в умови пошуку.

Навіщо потрібні ключові слова?

Як пошукові системи визначають, що за запитом "заправка картриджів" потрібно показувати сторінки з цією інформацією?

Всі сторінки в інтернеті містять "контент" і кожне слово несе в собі інформацію, аналізуючи яку пошуковики визначають тему зміст сторінки і про що йде мова. В такому тематичному тексті будуть переважати слова відносяться до тематики "заправка картриджів" і близько тематичні фрази і пропозиції.

Приклад сторінки з текстом присвяченому заправці картриджів. Зверніть увагу на переважання в контенті сторінки слів "картридж", "заправка" і околотематеческіх слів, таких як "тонер", "лазерний", "струменевий" і т. Д .:

Саме грамотний підбір ключів і їх процентного співвідношення забезпечить постійний, а головне, зростаючий приплив користувачів мережі на ваш ресурс, якого б типу і напрямки діяльності він би не був.

 • ключові слова для просування сайту грають одну з найважливіших ролей в розумінні змісту ресурсу пошуковою системою:

 • правильно підібрані і вписані в тіло статті фрази дозволяють отримувати тільки цільових відвідувачів;

 • грамотне поєднання високо, середньо та низькочастотних запитів дозволить значно знизити сили на подальше просування ресурсу.

Тому, займаючись написанням статті для свого сайту, ви просто зобов'язані підібрати тематичні запити, за якими ваш ресурс будуть знаходити в пошукових системах. Причому, підбір їх повинен будуватися таким чином, щоб ваші матеріали могли конкурувати з розкрученими ресурсами при мінімальних вкладеннях сил в просування.

Класифікація ключових запитів

Пошукові системи, і в тому числі такий інструмент, за допомогою якого зручно робити підбір ключових слів для сайту, як Яндекс Вордстат , Використовують такий термін, як частотність слів і фраз, які користувачі вводять в пошуковий рядок, щоб знайти цікаву для них інформацію. Чим вище частота пошуку певного слова, тим вище його частотність.

Чим вище частота пошуку певного слова, тим вище його частотність

Припустимо, вам потрібно написати статтю про послугу заправки принтерів. В цьому випадку головним ключовим словом статті буде фраза "заправка принтерів"

Саме значення частотності пошукових фраз або ключів розраховується на підставі інформації, зібраної за певний період, як правило, за місяць. Щоб побачити частотність показів фрази "заправка принтерів" і фраз, релевантних їй, досить ввести в wordstat аналізований запит і отримати детальну таблицю із зазначенням релевантних ключових фраз і частотності їх запитів за місяць.

Досить умовно можна розділити ці фрази по частоті показів на:

 • Високочастотні (ВЧ) - фрази максимально релевантні запиту і мають найвищу частотність показів в таблиці. У нашому випадку такий результат буде у фрази "заправка принтерів";

 • Середньочастотні (СЧ) - фрази релевантні запиту, але уточнені іншими словами, що знаходяться в середині таблиці. Тут слід підібрати такі запити, які відповідають вашій діяльності, наприклад, якщо ви заправляєте тільки лазерні принтери, слід підібрати ключі типу "заправка лазерних принтерів" або "заправка принтерів лазерних";

 • Низькочастотні (НЧ) - близькі запити з максимально точним вмістом, наприклад, аж до марки моделі і регіону, в якому її хочуть купити. У нашому прикладі це може бути "заправка лазерних принтерів Canon", "заправка лазерних принтерів Xerox", тобто, бажано використовувати якомога більше низькочастотних ключів із зазначенням моделей, які ви можете заправляти.

Непоганий результат може принести використання географічних назв поруч з ключовими словами або на невеликій відстані від них, це дозволить значно звузити конкуренцію і отримати вищу позиції по відношенню до сайтів без регіональної прив'язки.

Наприклад, ключ "заправка оригінальних картриджів для лазерних принтерів Canon в Краснодарі" призведе на ваш ресурс тільки цільових відвідувачів з Краснодара, яким така послуга дійсно потрібна.

Якщо ваш ресурс має чітко певний географічний регіональний інтерес, при підборі ключів через Вордстат також слід вибирати регіон для пошуку та аналізу найбільш ефективних ключових фраз.

Як правильно підібрати ключові слова для конкретного матеріалу

Залишилося розібратися з тим, як правильно підібрати ключові слова так, щоб отримати від них максимальний пошуковий трафік.

 1. Визначити головні ключові слова вашої статті, в нашому випадку це "заправка лазерних принтерів";

 2. Підібрати список додаткових слів для подальшого аналізу і використання з цим ключем. У нашому випадку слід підібрати додаткові слова, пов'язані з темою статті. Оцінити реальну корисність кожного обраного ключа, провівши аналіз за допомогою Вордстат Яндекса або з використанням спеціалізованих програм.

  Наприклад, чудово підійдуть фрази: оригінальні картриджі, сумісні картриджі, заправка та відновлення картриджів, заправка оригінальним тонером, використання дешевого не оригінальна порошку.

 3. Аналізуються якісні показники ключових фраз сайтів-прямих конкурентів. Якщо у вас немає спеціалізованих інструментів, доведеться прораховувати видачу Яндекса вручну. Для цього складається таблиця, де підібрані ключі упорядковано відповідно до критерію якості так, щоб з ними було зручно працювати. Ключі бажано вибудувати в порядку зростання показника якості КС.

  Обчислюється він як процентне співвідношення точної частотності і базової частотності. Тобто, якість КС = ТЧ / БЧ * 100%.

 4. Вибирається головний ключ статті серед групи ключових фраз, показник якості яких лежить в межах 10-20. Всі ключі з показником вище 20 відсотків можна і потрібно використовувати в якості додаткових.

Як правило, у власника блогу або декількох сайтів ця робота слабо автоматизована, але робити її потрібно в будь-якому випадку, коли ви хочете отримати хороший трафік і достатній потік відвідувачів з мінімумом вкладень в сео-просування. Варто відзначити, що саме правильний підбір ключових слів, якісна оптимізація тексту - це та основа ефективного просування вашого сайту і залучення на нього необхідного числа цільових відвідувачів, якій не страшні ніякі зміни в пошукових алгоритмах.

Як позбутися від такої рутинної роботи

Пошук відповіді на питання як підібрати ключові слова для сайту так, щоб зробити це ефективно, швидко і досягти максимального результату стосується не тільки власників нових, тільки що створюються ресурсів, а й тих, чиї веб-проекти вже давно працюють, але не приносять бажаної віддачі. Причиною поганої віддачі може бути не цільова вибірка, переглянувши список ключових слів на більш цільові, можна зменшити показник відмов і збільшити тим самим конверсію.

У цьому випадку часто найбільш ефективним рішенням як з точки зору економії часу, так і скорочення фінансових витрат буде звернення до професійних аудиторам, тобто фахівцям, які виявлять всі недоліки сайту та дадуть вичерпні рекомендації щодо їх усунення. Наша компанія може провести для Вас безкоштовний технічний аудит сайту і підказати, з чого краще почати оптимізацію!

Навіщо потрібні ключові слова?
Навіщо потрібні ключові слова?
Як пошукові системи визначають, що за запитом "заправка картриджів" потрібно показувати сторінки з цією інформацією?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн