Як прискорити Андроїд на старому телефоні та планшеті

 1. Чи варто використовувати утиліти для прискорення Андроїд
 2. Як змусити старий смартфон з Android працювати швидше
 3. 1. Вимкніть додатки, які ви не використовуєте
 4. 2. Замініть повільні додатки їх аналогами
 5. 3. Вимкніть анімацію інтерфейсу

Що робити, якщо старий смартфон повільно працює, а популярні додатки стали гальмувати? Звичайно, найпростіше купити новий телефон . Але напевно, не кожен поспішить витрачати гроші, поки не переконається на сто відсотків в тому, що колишнє пристрій більше ні на що не придатне. Сьогодні поговоримо про те, як можна прискорити роботу Android, щоб старий телефон став знову працювати швидко і їм можна було комфортно користуватися. Що робити, якщо старий смартфон повільно працює, а популярні додатки стали гальмувати

Чи варто використовувати утиліти для прискорення Андроїд

Ніколи не встановлюйте додатки для прискорення: ніякі таск кілери, бустери, майстри очищення і іншу маячню. Встановити подібні програми часто пропонують в рекламі. Також поширений метод рекомендацій - коли прямо в установленому додаток вам радять натиснути на посилання і завантажити рекомендовану утиліту для очищення і поліпшення швидкості роботи. Про якість таких утиліт найчастіше найкраще говорить кривої переклад в рекламі:

Не поспішайте встановлювати подібні «магічні» утиліти, які обіцяють виправити всі проблеми натисненням однієї кнопки. Від них часто більше шкоди, ніж користі. Хочете автоматично чистити кеш і тимчасові файли Андроїд - встановіть CCleaner.

Як змусити старий смартфон з Android працювати швидше

Отже, тепер власне наші поради з приводу того, як прискорити Андроїд на старому залозі. До речі, не виключено, що ці рекомендації також знадобляться власникам сучасних бюджетних девайсів зі слабкою начинкою.

1. Вимкніть додатки, які ви не використовуєте

У більшості смартфонів встановлена ​​хмара софта - як від виробника пристрою, так і від Google. Серед них чимало таких додатків, якими ви точно не будете користуватися. Тому радимо видалити непотрібні вам додатки, щоб звільнити пам'ять пристрою з Android і дати можливість телефону працювати швидше.

Є нюанс: багато хто з встановлених додатків не можна видалити. Але зате їх можна відключити. Відключення такого додатка має на увазі видалення всіх оновлень і відновлення заводської версії, яка включена в прошивку телефону.

При видаленні непотрібного (невикористаного) софта в більшості випадків звільняється досить пристойну кількість місця в пам'яті пристрою - там, де це важливо. Цією дією попутно вирішується інша часта проблема - коли недостатньо місця в пам'яті пристрою . У старих і бюджетних пристроях вбудованої пам'яті як правило дуже мало, в той час як більшість додатків може встановлюватися тільки у внутрішню пам'ять. Але найголовніше, що після видалення або відключення програма не буде займати оперативну пам'ять і витрачати ресурси процесора.

Які програми можна видалити / відключити

За моїми спостереженнями, рідко хто користується такими програмами:

 • Від Google: Google+, Hangouts, Google Play Ігри, Google Play Преса.
 • Від Samsung: Chat On, S Voice, Game Hub, Samsung Print Service, TalkBack, TripAdvisor.
 • Від інших розробників: Dropbox, Yahoo! Finance, Yahoo! News, Facebook.

Відключення програм для прискорення роботи телефону

2. Замініть повільні додатки їх аналогами

Це ще один дуже важливий момент. Як найближчий приклад - на багатьох бюджетних пристроях (старих і не дуже) огидно працює браузер Google Chrome. І якщо раніше можна було відключити оновлення та користуватися заводською версією, то з недавнього часу Хром оновлюється примусово , Після чого їм користуватися просто неможливо. Тому, якщо у вас подібна ситуація з якимось додатком, вимкніть її:

Замість нього ви зможете встановити менш вимоглива до ресурсів додаток, яке буде швидко працювати на старих і малопотужних бюджетних пристроях:

3. Вимкніть анімацію інтерфейсу

Цей прийом дозволяє трохи розвантажити процесор, щоб він не витрачав час на промальовування ефектів при анімації при згортанні-розгортанні додатків, появі меню. У всякому разі, з'являється відчуття прискорення відгуку, тому що зменшується затримка і викликані вікна відкриваються швидше.

Увімкніть режим розробника, якщо він у вас ще не включений. Для цього треба зайти в Налаштування? Опції? Інформація про пристрій і кілька разів натисніть з коротким інтервалом по полю збірки:

Інформація про пристрій і кілька разів натисніть з коротким інтервалом по полю збірки:

Після цього зайдіть в меню Параметри розробника:

Після цього зайдіть в меню Параметри розробника:

і вимкніть анімацію там, де вона вам не потрібна. Для більшого ефекту виберіть Анімація відключена у всіх пунктах:

 • Масштаб анімації вікна;
 • Масштаб анімації переходу;
 • Шкала тривалості аніматора:

Відключення анімації для поліпшення відгуку Android

На жаль, на деяких пристроях після запуску певних програм, дані параметри можуть збиватися. Зокрема на нашому тестовому Samsung Galaxy Ace3 запуск рідної Камери збиває другий параметр на значення за замовчуванням - «1x».

Щиро сподіваємося, що наші поради допомогли вам поліпшити швидкість роботи вашого телефону і старий Android прослужить вам ще довго і не тільки в якості звонилки!
PS Доповнення до статті вітаються.

Опції?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн