Як просувати готель, рекламувати сайт готелю в інтернеті

 1. Просування сайту готелю
 2. Також можна виділити специфічні способи розкрутки сайту готелю:

Як просувати готель готель в інтернеті - напевно це питання хвилює будь-якого представника індустрії гостинності Як просувати готель готель в інтернеті - напевно це питання хвилює будь-якого представника індустрії гостинності. Зараз вже всі розуміють, що за допомогою інтернету можна організувати і приплив клієнтів і комунікацію з ними.
В першу чергу можна відзначити велику зручність і доступність онлайн середовища для кожної людини. Якщо, наприклад, взяти випадок, коли людина хоче замовити собі номер в готелі, вибрати все підходящі умови, подивитися фотографії і додаткові послуги, то він обов'язково буде шукати інформацію в мережі.
Варто відзначити, що саме інтернет на сьогоднішній день дає можливість знайти все необхідну і необхідну інформацію в потрібній формі.

 • Детальна інформація про всі послуги;
 • Побачити фото, за якими можна визначити обстановку номерів;
 • Визначити наскільки зручно для вас розташований готель;
 • Вибрати підходящий за ціною номер;
 • Здійснити замовлення, бронь номера в готелі.

Загалом можна сказати, що повноцінний сайт дає можливість готелю обслуговувати клієнтів на відстані.

Просування сайту готелю

Природно, щоб якомога більше людей могли знайти сайт його потрібно просувати в мережі. Для цього часто використовують такі популярні методи:

 1. Просування за допомогою статей - про міста і країни;
 2. Контекстна реклам по найбільш «жирним» запитам;
 3. Просування за допомогою покупки посилань
 4. Внутрішня оптимізація мета-тегів на сайті;
 5. Реєстрація готелю на туристичних порталах і каталогах;
 6. Банерна реклама в онлайн журналах і блогах туристичної тематики.

Просування за допомогою статей - про міста і країни;  Контекстна реклам по найбільш «жирним» запитам;  Просування за допомогою покупки посилань  Внутрішня оптимізація мета-тегів на сайті;  Реєстрація готелю на туристичних порталах і каталогах;  Банерна реклама в онлайн журналах і блогах туристичної тематики

Готельний бізнес вкрай перенасичений пропозиціями готелів самих різних мастей і категорій. На такому ринку найуспішнішою стратегією буде виділення вузьких нішевих продуктів, наприклад: недорогі хостели для молоді, тихі затишні пансіони для літніх, люкс готелі з високим рівнем сервісу, готелі клуби і тд.

І зверніть увагу - самі ключові місця по жирним запитам зайняті великими інформаційними проектами, обігнати які буде дуже і дуже непросто. Тому готелю має сенс розміщуватися в каталогах подібних web ресурсів.

Тому готелю має сенс розміщуватися в каталогах подібних web ресурсів

Також можна виділити специфічні способи розкрутки сайту готелю:

 • Прихована реклама на форумах
 • Обов'язково - відгуки та підвищення рейтингів готелю на спецпортали
 • SMM - розкрутка групи в соцмережі. Це дуже перспективний для гостинності напрямок! Групи про красивих місцях, подорожах, смачної їжі можуть швидко набирати популярність
 • Іміджеві статті в онлайн журналах, які читає Ваша цільова аудиторія
 • Просування відео роликів з оглядами номерів готелю, пам'яток або подій в місті
 • Важливо розмістити готель на картах Гугл і Яндекс

Групи про красивих місцях, подорожах, смачної їжі можуть швидко набирати популярність  Іміджеві статті в онлайн журналах, які читає Ваша цільова аудиторія  Просування відео роликів з оглядами номерів готелю, пам'яток або подій в місті  Важливо розмістити готель на картах Гугл і Яндекс

PR стратегія готелю в інтернеті
Як відомо, стратегія визначає успіх на перспективу. Керівництву готелю важливо вміти створювати ІМК - інтегровані маркетингові комунікації. Тобто ВИ повинні бути присутнім скрізь, де бувають Ваші потенційні клієнти, позиціонуватися поруч з поважними особами і популярними темами.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн