Як просувати Лендінгем сайти - особливості просування Landing Page

 1. Seo просування Landing Page
 2. Внутрішня оптимізація вашого Лендінзі
 3. Поради - особливості розкрутки Лендінзі:
 4. Реклама лендіга
 5. Соціальні мережі
 6. контекстна реклама
 7. Розміщення прямої реклами на сайтах
 8. Тізерна реклама
 9. Ефективність і результат

Landing Page (Лендінгем) - особливий сайт, часто лише однієї сторінки, який позиціонується як високо конвертований, або добре продає Landing Page (Лендінгем) - особливий сайт, часто лише однієї сторінки, який позиціонується як високо конвертований, або добре продає. Сайт не обов'язково може складатися з однієї сторінки, але в класичному розумінні це саме так. Саме в цьому і полягає основна особливість просування Лендінзі - розкрутка односторінкового сайту часто важка і мало здійсненна.

Як просувати Лендінгем Пейдж насправді не таке складне питання, якщо ви знайомі з принципами розкрутки сайтів в інтернеті. Якщо ж ви отримуєте для себе нову інформацію, то скажемо що розкрутка Лендінзі - це комплекс заходів, спрямованих на доопрацювання сайту, а також на отримання посилальної маси на ваш ресурс з інших сайтів. Звичайно, класичну рекламу ніхто не відміняв, і не можна забувати про цей інструмент просування вашого бізнесу.

Seo просування Landing Page

Просування Лендінзі своїми руками в пошукових системах (або SEO) цілком реальна справа. Часто доводиться чути що це справа марна, так як пошукові системи погано ставляться до односторінковим сайтам, але насправді це не зовсім так. Якщо сайт буде відповідати певним вимогами, і надавати потенційним клієнтам максимальну інформацію про товар, який ви продаєте, то ви зможете досягти хороших результатів.

Звичайно, як і скрізь є кілька але. Для початку, варто сказати що багато чого буде залежати від конкуренції вашої тематики. Якщо для продажу за допомогою Лендінзі ви вибираєте конкурентний товар, для якого вже багато сайтів і магазинів в інтернеті, то тоді вам, швидше за все не допоможуть навіть великі бюджети для того, щоб пробитися в топ-10.

Ще один момент - це сайти конкуренти в цікавить вас тематики. Просто вкажіть в пошукових системах, що цікавлять вас пошукові запити (за якими ви збираєтеся просуватися), і подивіться, які сайти і інтернет-магазину знаходяться в топ-10. Якщо там великі портали і каталоги, то, швидше за все, для вашого Лендінзі просування не увінчається особливими успіхами.

Це все особливості, а якщо перейти в стратегії просування Landing Page, то тут все можна чітко розписати по пунктах. Основа успішного Лендінзі - це його вміст, т. Е. Контент (ми рекомендуємо замовляти тексти в спеціалізованій біржі у професіоналів - eTXT.ru ). Цей контент повинен нести в собі певну інформацію для користувача, як то: опис товару, його фото, можливо відео огляд, відгуки і т. П.

Для приблизного розрахунку вартості закупівлі посилань ви можете використовувати сервіс:

Для приблизного розрахунку вартості закупівлі посилань ви можете використовувати сервіс:

Але, щоб прокачати ваш утворять єдиний магазин, вам знадобитися посилальна маса - для цього доведеться отримувати / купувати посилання з інших ресурсів. Кількість цих посилань буде визначатися конкуренцією обраного вами товару, а також регіоном, кількістю конкурентів на ринку і т. П.
Ідеальним способом розповісти про себе, а також отримати певну кількість посилань з інших сайтів це розміщення на них оглядів з вашим товаром. Для цього є спеціальні сервіси і інструменти. Більш цікавий варіант - знаходити сайти схожої з вашим тематикою, і звертатися безпосередньо до їх адміністраторам з проханням розмістити на їх ресурсі огляд. Звичайно, це робиться за гроші, але це і логічно. В огляді ви вставляєте пару посилань на ваш ресурс. Якщо сайти обрані популярні, то ви зможете також отримати з них певний потік відвідувачів, які можуть стати вашими клієнтами.

Ми вважаємо подібний спосіб розкрутки найбільш оптимальним і природним Ми вважаємо подібний спосіб розкрутки найбільш оптимальним і природним. Ви отримуєте так звані вічні посилання, за які платите один раз, при цьому можете додатково забезпечити свій магазин цільовим трафіком.

Альтернатива - це орендні посилання. Сайти ставлять такі посилання тільки протягом того часу, за яке ви платите. Вони хороші тим, що більш дешеві, але за використання такого способу розкрутки пошукові системи можуть накладати серйозні санкції до ваших Лендінзі.

Внутрішня оптимізація вашого Лендінзі

По суті Лендінгем - це посадкова сторінка, т. Е. Так сторінка, на яку будуть приходити користувачі з усіх каналів їх залучення: пошукових систем, реклами, тематичних порталів і т. П. Тому важливо оптимізувати сторінку не тільки для пошукових систем, але і для людей.

Що потрібно обов'язково, щоб не поступитися конкурентам - це якісне опис товару, краще з інфографікою. Відгуки та відео огляд - також останнім часом є нормою для якісного Лендінзі. Будьте оригінальні, пишіть красиво і доступно для людей - не намагайтеся впихнути в кожному абзаці назву вашого товару, це не люблять не тільки пошукові системи, а й люди.

По суті, красива організація посадкової сторінки - це і є вся внутрішня оптимізація. Єдине що необхідно зробити, це заповнити заголовок сторінки - title. Пропишіть в ньому назву вашого товару, можливо регіон, в якому працюєте. І не вживайте в title такі слова, як "головна сторінка" і т. П.

Поради - особливості розкрутки Лендінзі:

 1. Для успіху необхідно вибрати не конкурентну нішу, або працювати в невеликому регіоні.
 2. Дивіться на конкурентів - якщо в топі великі сайти, багатосторінкові, то краще вибрати для Лендінзі іншу тематику.
 3. Посилальна маса - прискорить індексацію і додасть вашому сайту певний траст.
 4. Чим наочніше буде опис товару, ніж цікавіше буде відео огляд, ніж корисніше будуть відгуки, тим більше у вас шансом зайняти топ.

Реклама лендіга

Реклама - це безпрограшний варіант із залучення відвідувачів не тільки для Лендінгем Пейдж, але і для будь-яких інших комерційних сайтів. Як правило, реклама дає більші результати в порівняння з просуванням сайту в пошукових системах. Чому - ми описали це вище, вся справа в особливостях Landing Page і ставлення до них пошукових систем.

Основні види реклами, які слід задіяти для розкрутки це реклама в соціальних мережах (Вконтакте, Однокласники), контекстна реклама (на Яндексі і в Google), пряма реклама на сайтах схожих тематик, тізерна реклама, брендинг сайтів . Вибір того чи іншого джерела залучення користувачів на сайт залежить безпосередньо від віку потенційних клієнтів, їх статі, а також самого товару, що продається.

Соціальні мережі

Соціальні мережі є стрімко розвиваються рекламним каналом. Люди все більше занурюють своє життя в соцмережі - спілкуються там, роблять покупки. Якщо брати дві найпопулярніші мережі РФ, то можна знайти в них деякі відмінності. У соціальній мережі Вконтакте переважна більшість - це молодь. У сучасної молоді звичайно можуть бути самі різні інтереси - від рукоділля до смартфонів, але від цього вже можна відштовхуватися.

В Одноклассниках ж, вважається, що публіка більш вікова, і там переважає більш доросле покоління. Хоча і колишня молодь з Вконтакте вже підросла.

Є два основних способи рекламуватися в соціальних мережах - це показ рекламних оголошень, а друге - реклама в спільнотах і групах. У другому випадку в обраних вами групах будуть розміщені інформаційні пости з посиланням на ваш Лендінгем. І те й інше працює, але все залежить від кожного конкретного випадку.

Перспективи соцмереж Перспективи соцмереж!

Для тих, хто ще не знає як освоїти одну з найпопулярніших мереж Росії, ми пропонуємо дізнатися все про створення інтернет-магазину під Вконтакте , І про те, як отримувати прибуток.

контекстна реклама

Будь-яка контекстна реклама гарантує вам залучення певної кількості трафіку. Чи буде цей трафік прибутковим для вас - це вже питання того, як ви вмієте продавати. Реклама працює ідеально тому, що ви отримуєте користувачів відразу і миттєво, т. Е. Поки ви платите за рекламу - ви отримуєте трафік на сайт. У порівнянні з SEO - для отримання відвідувачів з пошукових систем часто необхідно почекати не один місяць.

Контекстна реклама в Яндексі і Гуглі - два найбільш популярних напрямки. Тому що саме цими двома пошуковими системами найбільш часто користуються в рунеті. Ви вибираєте ключові слова, за якими потрібно показувати ваше оголошення, і на підставі ставок за покази розраховуєте бюджет. Місячні витрати можуть бути самими різними, тому що все залежить від обраного товару і тематики.

Розміщення прямої реклами на сайтах

Пряма реклама - спосіб, який багато хто недооцінює. Суть в тому, щоб знайти підходящі для вас сайти, які пропонують розміщення банерів у себе на сайті. Практично будь-який інформаційний ресурс має у себе розділ з назвою "Реклама на сайті". Ціни можуть бути самими різними від 1000 рублів до 30-40 000 в місяць за розміщення вашого банера. Все залежить від кількості відвідуваності на сайті, на якому ви збираєтеся розміщувати рекламу.

Не бійтеся експериментувати з даним видом залучення трафіку, так як прямі розміщення реклами можуть дати дуже хороший результат.

Тізерна реклама

Щодо незвіданий вид залучення трафіку. Тизерну мережі являють собою каталоги майданчиків самих різних тематик - на цих майданчиках вам і пропонується розміщувати ваші рекламні оголошення. Існує безліч тизерних мереж, але не у всіх є багато якісних сайтів для розміщення у них реклами. Робота з тизерами вимагає особливого уміння і знання, а вибір даного способу залучення клієнтів безпосередньо залежить від тематики вашого сайту.

Ефективність і результат

Лендінгем - це сайт, який вимагає особливого підходу, в тому числі і для залучення потенційних клієнтів. Найважливіше, що необхідно зрозуміти - найкраще працює комплексний підхід до розкручування Лендінзі. Контекстна реклама дає швидкий, практично миттєвий ефект. Пошукове просування - збільшує кількість потенційних користувачів у міру його розвитку.

Самостійне просування Landing Page в пошукових системах може працювати, і може приносити результат. Головне все розрахувати і виконати необхідні підготовчі роботи. Самостійне не означає безкоштовне, тому певний бюджет може істотно прискорити досягнення результату.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн