Як створити і розкрутити інтернет-магазин?

 1. Крок 1. Аналіз ринку.
 2. Крок 2. Складіть бізнес-план
 3. Крок 3. Зробіть сайт
 4. Крок 4. Оформіть ІП
 5. Крок 5. Подбайте про платежі
 6. Крок 6. Закупити товар.
 7. Крок 7. Заповніть сайт контентом
 8. Крок 8. Працюйте з лідамі
 9. Крок 9. Запустіть рекламу

аналіз ринку

Крок 1. Аналіз ринку.

Що ви будете продавати - гіроскутери, натуральну косметику, запчастини для іномарок? Щоб зробити правильний вибір, потрібно переконатися, що ваш товар буде:

 • затребуваним. Продукти харчування та запчастини потрібні всім, а от щодо жирних кремів Усть-Пердюйского заводу я не впевнена: кому вони потрібні? Проведіть опитування серед вашої ЦА, полазьте по форумам і паблік, зайдіть в Яндекс.Вордстат і подивіться кількість запитів на різні товари - дізнайтеся думку ваших потенційних клієнтів.
 • конкурентоспроможним. У продавця затребуваного товару завжди багато конкурентів - це палиця з двома кінцями. Проаналізуйте їх слабкі сторони і не допускайте таких помилок.
 • несезонним. Сезонні товари передбачається продавати тільки в певну пору року. А що робити в інші сезони? Щоб не класти зуби на полицю, знайдіть товар, який буде користуватися попитом 12 місяців в році.
 • якісним. Якщо ви спочатку хочете продавати неякісний товар - подумайте, може, не треба? Подібного барахла в Рунеті греблю гати, невже ви хочете стати одним з багатьох, чия мета - зрубати по-швидкому бабла і заробити собі на спокійну старість?

Крок 2. Складіть бізнес-план

Як вашій душа забажає - в щоденнику, на листочку, в документі Word розпишіть основні моменти: форму власності, які саме товари і послуги ви будете продавати, організаційні моменти (кількість співробітників, хто за що відповідає), майбутні витрати і вкладення, оцінку ризиків і , нарешті, розмір прибутку і як скоро ви будете її отримувати.

Крок 3. Зробіть сайт

А до цього купите домен і виберіть хостинг. Сайт інтернет-магазину можна замовити у професіонала або зробити самостійно на будь-якому конструкторі. Якщо з першим варіантом все зрозуміло - складай ТЗ, плати і чекай результат, то з другим доведеться повозитися.

Найголовніше - правильно вибрати безкоштовний движок, або CMS-систему керування вмістом сайту. Уважно вивчіть можливості кожної (OpenCart, Magento, Virtue Mart (Joomla) та інші) і вибирайте ту, яка максимально підходить вашим вимогам.

Найголовніше - правильно вибрати безкоштовний движок, або CMS-систему керування вмістом сайту.

 • товари, розбиті за категоріями;
 • зручні форми замовлення;
 • віджети зворотного зв'язку, які можна купити в envybox.io ;
 • контакти продавця - телефон, пошта, акаунти в соцмережах. Краще зробити кілька акаунтів - у "ВКонтакте", "Фейсбуці", Google. Останній, до речі, дасть вам доступ до системи аналітики Google Analytics, яка допоможе відстежувати трафік;
 • а налітіка з продажу і відвідинам;
 • інтеграції з корисними сервісами і т.д.

Порада: Зробіть сайт максимально простим і прозорим: ні в якому разі не приховуйте реальну ціну товару і доставки. Пам'ятайте, купувати кота в мішку ніхто не буде! Те ж стосується можливості купити товар без реєстрації. Зробіть можливість авторизуватися через соцмережі - так ви зробите щасливими і клієнтів (не треба заповнювати всі ці поля для реєстрації), і себе (кількість замовників зросте).

Крок 4. Оформіть ІП

Деякі інтернет-магазини працюють нелегально, але навіщо вам проблеми з податковою? Зареєструйте ІП і платите податки за ССО - спрощеною схемою оподаткування. Це шість відсотків, якщо податки платяться з доходів, і 15 відсотків - якщо з прибутку.

Крок 5. Подбайте про платежі

Продумайте, як буде організована оплата і доставка. Серйозні магазини піклуються про клієнтів і пропонують на вибір кілька способів доставки: кур'єром, Поштою Росії, транспортними компаніями. Оплату теж зробіть декількох видів, щоб покупець вибрав найбільш зручний для себе. Наприклад, банківською картою або перекладом, електронними грошима (Вебмані, Ківі-гаманець, Яндекс.Деньги), післяплатою. Створіть акаунт продавця, щоб приймати оплату від покупців, і виберіть шлюз - компанію типу "Робокасса", яка відповідає за безпечну передачу даних клієнта в ваш аккаунт.

Обов'язково купите онлайн-касу - з 1 липня 2017 року на такий формат перейшли навіть інтернет-підприємці. Після здійснення покупки каса відправляє електронний чек клієнту на пошту, а дані про покупку - в податкову інспекцію. Сучасні движки інтернет-магазинів вже заточені під цю опцію.

Крок 6. Закупити товар.

Виберіть надійного постачальника, укладіть договір і купіть першу партію товарів!

Крок 7. Заповніть сайт контентом

Найміть професійного фотографа, проведіть якісну предметну зйомку і тільки потім додайте фото на сайт! Клієнти люблять очима - погані фото здатні вбити на корені вашу ідею. Так, в подальшому будь-які нові товари теж доведеться фотографувати - не забувайте про це.

Напишіть тексти: особливу увагу зверніть на текст для головної сторінки, умови покупки товарів, детальні описи до кожного товару. Не вмієте писати - найміть копірайтера, але ні в якому разі не економте на цьому пункті.

Крок 8. Працюйте з лідамі

Ваші перші покупці залишили у вас свої контакти, або Ліди. Тепер це безцінне багатство ваше: розпорядитеся їм з розумом! У магазині нове надходження? Прекрасно, напишіть клієнтам повідомлення або зробіть розсилку. Не хочуть - запропонуйте знижку і знову ж повідомте їх про це. Не забувайте і про холодних дзвінках і листах: періодично пропонуйте свої послуги тим, хто ще не користувався послугами вашого магазина. Розкидайте мережі всюди, і рано чи пізно в них потрапить жирна рибка.

Крок 9. Запустіть рекламу

Для просування інтернет-магазину логічно замовити контекстну або таргетовану рекламу, яка приведе на ваш сайт покупців. Ще один хороший варіант - СЕО-просування. Виведіть свій інтернет-магазин н першу сторінку пошуку - і будете в шоколаді. Є й інші способи: рекламні записи в соцмережах, публікації в ЗМІ та інтернет-ресурсах вашого міста, листівки та буклети і так далі.

Для просування інтернет-магазину логічно замовити контекстну або таргетовану рекламу

Обов'язково створіть групу в соціальних мережах - продублюйте туди весь контент з сайту, публікуйте цікаві факти, новини, проводите конкурси та опитування серед передплатників.

Крок 10. Експериментуйте! Ви все зробили правильно, продажі пішли, і ви навіть отримали перший прибуток. Вітаємо і радимо не зупинятися на досягнутому! Постійно розширюйте асортимент, вводите нові можливості для покупця (новий вид оплати, наприклад), експериментуйте з дизайном і не забувайте збирати зворотний зв'язок! Прислухайтеся до думки клієнтів: якщо не одна людина говорить вам, що новий дизайн - фігня, а он той товар неякісний - зробіть так, як вони кажуть.

Сподобалося наше керівництво або, може бути, потрібно його доповнити? Тоді став лайк, розповідай друзям і пиши свої коментарі в соцмережах!

Що ви будете продавати - гіроскутери, натуральну косметику, запчастини для іномарок?
Продукти харчування та запчастини потрібні всім, а от щодо жирних кремів Усть-Пердюйского заводу я не впевнена: кому вони потрібні?
А що робити в інші сезони?
Якщо ви спочатку хочете продавати неякісний товар - подумайте, може, не треба?
Подібного барахла в Рунеті греблю гати, невже ви хочете стати одним з багатьох, чия мета - зрубати по-швидкому бабла і заробити собі на спокійну старість?
У магазині нове надходження?
Сподобалося наше керівництво або, може бути, потрібно його доповнити?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн