Як вийти в ТОП-10 Яндекса за місяць?

Чому важливо бути в ТОПі?

Нагадаю, SEO-видача в пошукових системах видно під результатами рекламних оголошень. В основному це 10 позицій на першій сторінці видачі (в деяких випадках Яндекс виводить 15 позицій).

В основному це 10 позицій на першій сторінці видачі (в деяких випадках Яндекс виводить 15 позицій)

Пошукова видача

Багатьом сферам вкрай необхідно бути в ТОП-3 (наприклад, терміновим службам - евакуаторів або таксі), тому що користувачеві колись буде вибирати з 10-15 варіантів - він пройде по першим посиланнях.

Іншим цілком можна отримувати клієнтів, перебуваючи в ТОП-10. Наприклад, салону весільних суконь або компанії з виготовлення дерев'яних сходів. Тут потенційний клієнт знаходиться в пошуку і вибирає підходящий варіант.

Знаходження далі першої сторінки вкрай небажано, адже трафік з «далеких» позицій дуже малий. Саме тому нам терміново потрібно зайняти місце на першій сторінці пошукової видачі.

Що потрібно зробити на початку просування сайту?

Все описане нижче ви можете зробити самостійно або передати списком своєму програмісту. Тож почнемо.

1. Щоб почати рух до топу, вам необхідно розповісти пошуковим системам про свій сайт - проіндексувати його. Гей, Яндекс, у мене є сайт, ось він, проиндексируется його і додай в пошукову видачу. Дякую Бро!

Для цього вам необхідно зареєструвати свій сайт в трьох системах: Яндекс.Вебмайстер, Google Webmaster Tools і Кабінет вебмастера Mail.Ru Вітаю, тепер ваш сайт почне індексуватися даними системами.

Яндекс.Вебмайстер

2. Далі потрібно прописати всі заголовки та описи сторінок. Ті самі мета-теги: title, description і keywords (останній - не обов'язковий, але бажаний мета-тег). Вони беруть участь в показі пошукової видачі.

Всі заголовки повинні бути унікальними, це дуже важливо. Унікальні - це значить, що вони не повинні повторюватися ні на одній сторінці вашого сайту, а також на будь-якому іншому сайті в інтернеті. Це вирішується просто - додаванням в кінці назви вашої компанії (адже більше ніхто не додасть її до себе в опис)

Це вирішується просто - додаванням в кінці назви вашої компанії (адже більше ніхто не додасть її до себе в опис)

SEO-видача

3. Основний заголовок сторінки - Н1. Він також повинен бути унікальним в рамках вашого сайту. У нього вписують основні ключові запити, за якими ви хочете просуватися.

Не забувайте і про заголовках другого і третього рівня - Н2 і Н3 відповідно. У них ви теж вписуєте ключові запити.

У них ви теж вписуєте ключові запити

Основний заголовок сторінки - Н1

Про те, як складати семантичне ядро ​​і «вшивати» його в сайт у вигляді заголовків, поговоримо в окремій статті.

4. Прописати всім картинкам атрибут «alt».

Це підпис картинки - з цієї підписи ваші зображення можуть знаходити в Яндекс і Google картинках, тим самим переходити на сайт. А це вже додатковий канал залучення трафіку.

Атрибут «alt»

5. Встановити лічильники метрики і статистики: Яндекс. Метрика, Google Analytics, Liveinternet, Top.mail.ru, Rambler TOP100. Вони показують всю статистику по вашому сайту і дають можливість брати участь в рейтингу сайтів по всьому інтернету.

Лічильники метрики і статистики

6. Створити і наповнити акаунти у всіх можливих соціальних мережах: Вконтакте, Facebook, Однокласники, Instagram, YouTube, Twitter. Соціальні сигнали позитивно впливають на просування сайту в ТОП.

Необхідна обов'язкова підтримка і робота в соціальних мережах, адже мати групу в Вконтакте з чисельністю 10 осіб і парою постів на стіні недостатньо.

Для кращої роботи з соціальними сигналами додайте на сторінки свого сайту кнопки розшарювання (репоста), для того, щоб потенційні клієнти могли не тільки прийти на сайт з Facebook, але і поділитися з друзями в соціальних мережах вашої сторінкою (статтею, записом, товаром).

Група Envybox by Callbackkiller

7. Скористайтеся сервісами, які аналізують сайт.

Перше - перевірте швидкість завантаження сайту. У цьому вам допоможуть сервіси developers.google.com і pingdom.com

Перший сервіс покаже відсоток оптимізації вашого сайту і надасть матеріали, які він вже автоматично оптимізував, вам необхідно лише завантажити їх і додати до себе на сайт.

сервіс PageSpeed

Другий сервіс покаже швидкість завантаження сайту і які елементи завантажуються найдовше (саме з них і потрібно починати оптимізацію)

Другий сервіс покаже швидкість завантаження сайту і які елементи завантажуються найдовше (саме з них і потрібно починати оптимізацію)

8. Перевірити файл robots.txt - це дуже важливий технічний файл вашого сайту. Він вказує пошуковим роботам (які аналізують сайт), на які сторінки можна заходити і індексувати їх, а на які не можна.

Наприклад, адмін-панель, особистий кабінет користувача і деякі інші сторінки вкрай небажані для потрапляння в індекс і, відповідно, в «громадський доступ». Користі для відвідувачів вони не додадуть, а конфіденційні дані ставлять під загрозу.

Буває так, що при створенні сайту програміст закриває весь сайт від індексації, так як він ще на стадії розробки і наповнення, а при перенесенні на робочий домен та запуск проекту забуває «відкрити» сайт для пошукових машин. І що б ви не робили з сайтом, в пошукову видачу він не потрапить.

Крім цього в файлі robots.txt прописуються правильну адресу сайту і його шлях до карти сайту. Перевірити свій технічний файл ви можете, додавши до адреси вашого сайту: /robots.txt

txt

файл robots.txt

9. Підключити сервіс динаміки просування allpositions.ru . Цей сервіс «умовно безкоштовний». При реєстрації вам нараховується 1000 монет, які ви можете витрачати на перевірки позицій свого сайту. Зазвичай цього вистачає на 3-4 місяці. Тим самим ви зможете відслідковувати успіхи в просуванні свого сайту.

Сервіс динаміки поступу allpositions

Це найперші і базові кроки до просування сайту в ТОП. Проробивши все описане вище, через місяць (а то і менше) ви побачите результат. Головне - розуміти ще один важливий фактор. Якщо ви хочете бути в ТОПі, то ваш сайт повинен бути корисним і цікавим, привабливим і зрозумілим. Все це складається в поняття - поведінкові фактори. Про це я розповім іншим разом Слідкуйте за оновленнями, побачимося в ТОПі!

Написати автору статті: vk.com/bukhteev_igor

Чому важливо бути в ТОПі?
Що потрібно зробити на початку просування сайту?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн