Як зробити SEO для німецького ринку

 1. Успішний німецький SEO
 2. Фактори, що впливають на німецький SEO
 3. Мову
 4. Наступна примітка про німецьку мову
 5. Культура
 6. Використання мобільних телефонів
 7. Висновок

Пошукова оптимізація (SEO) є важливою частиною будь-якої онлайн-маркетингової кампанії незалежно від вашої цільової аудиторії.

У Німеччині це нічим не відрізняється. Але як же ви забезпечити успішну німецьку кампанію SEO для просування вашого сайту новим клієнтам?

Успішний німецький SEO

Кращий спосіб забезпечити успішний німецький SEO, який буде тривати і не отримати вам Google штраф полягає у використанні етичних методів часто називають білий капелюх SEO Кращий спосіб забезпечити успішний німецький SEO, який буде тривати і не отримати вам Google штраф полягає у використанні етичних методів часто називають білий капелюх SEO.

Тактика SEO шапки була прийнята набагато повільніше в Німеччині в порівнянні з багатьма іншими європейськими країнами. Таким чином, перехід на етичний шлях також є перевагою, яка може поставити вас попереду конкуренції.

Google є найбільшою пошуковою системою в Німеччині, і вона використовує чорні капелюхи для маніпулювання результатами пошуку. Більше можна прочитати тут найкращі пошукові системи в Німеччині .

Недоліком інтенсивного використання тактики чорного капелюху в Німеччині є те, що ваші конкуренти, ймовірно, будуть набагато більш схильними до постійного використання поганих практик SEO, ніж звичайно.

У Німеччині багато агентств SEO вважають, що SEO - це все про маніпуляції, а не науку чи мистецтво, як інші європейські агенції онлайн-маркетингу. Важливо не спускатися в корінь маніпуляцій, оскільки це може серйозно пошкодити вашу видимість пошуку в довгостроковій перспективі.

Дійсно, німецькі агенції SEO рухаються в бік тактики, оскільки Google змінює алгоритми пошуку, щоб запобігти успіху маніпулятивних методів, таких як:

 • Платні посилання та вміст спаму
 • Вкрадений зміст і спінінг статті
 • Маскування та сторінки дверей
 • Набивання ключових слів і прихований текст

Фактори, що впливають на німецький SEO

Хоча є схожість, німецький ринок SEO відрізняється від Великобританії Хоча є схожість, німецький ринок SEO відрізняється від Великобританії.

Є кілька факторів, які необхідно розглянути та застосувати, включаючи:

 • Мова
 • Культура
 • Використання мобільних телефонів

Мову

Німецька мова є дуже описовою, і це впливає на дослідження німецьких ключових слів, де ви хочете більше зосередитися на ключових словах з довгим хвостом для високих конверсій.

Дійсно, з 4 мільярдів пошуків у місяць, зроблених у Німеччині, близько 37% - це одне слово, 32% - два слова, а 25% - три-чотири слова.

Це значно відрізняється від Великобританії, де більше пошуків здійснюється з меншою кількістю слів, хоча голосовий пошук має змінити це в майбутньому.

Використання довших ключових слів вашої аудиторії додатково вплине на кількість тексту на вашому веб-сайті. Ви, природно, матимете більше блоків контенту, але це нормально і те, що німецька аудиторія очікує побачити.

Переконайтеся, що дизайн та макет веб-сайту враховують збільшення кількості тексту.

Наступна примітка про німецьку мову

Основною мовою, що розмовляє та пишеться в Німеччині, є Високий німецький або Hochdeutsch.

Хоча в німецькій мові є багато діалектів, краще дотримуватися високої німецької мови на своєму веб-сайті та в онлайн-маркетингу.

Тим не менш, для SEO важливо враховувати, що порушені з'єднання і неправильні написання німецьких слів дуже поширені в пошуках.

Прикладом цього може служити "Espressobohnen", який можна шукати як зламану суміш - "Espresso Bohnen". Або "Kaffe" може бути неправильно написано як "Kaffee".

Культура

Німеччина має репутацію за ефективність, ефективність, а якість у німецьких споживачів схожа.

Доведено, що якість є найважливішим фактором для німецьких покупців продуктів в Інтернеті. Найчастіше вони будуть шукати якісні над ціною.

Створюйте якісні повідомлення на своєму веб-сайті та SEO, використовуйте високоякісні зображення, описи та чітку презентацію рейтингів та нагород.

Будьте обережні, коли продаєте знижки або просуваєте продаж, це може викликати запитання про те, що не так з продуктом.

Довіра і встановлення довіри повинні бути на передньому краї всіх ваших німецьких маркетингових стратегій.

Використання мобільних телефонів

Зростання пристроїв малого екрану змінило пошуковий ландшафт, при цьому мобільні зручності тепер є фактором ранжування. У Німеччині, поки використання мобільних пристроїв зростає, вони відстають від ставок, які ми бачимо у Великобританії.

Ключовими речами, які слід враховувати в SEO для мобільних пристроїв, є:

 • Швидкість сторінки
 • Макети сторінок - чи відповідають вони пристрою користувача
 • Читаність
 • Позиціонування ГТС

Швидкість сторінки  Макети сторінок - чи відповідають вони пристрою користувача  Читаність  Позиціонування ГТС

Дивно, що результати пошуку мобільних телефонів тепер мають близько 78 символів, з якими можна працювати в тегах заголовків. Вісім символів більше, ніж мітки назви робочого столу, приблизно 71-71 символ (попередні 50–60 символів).

Хоча мета опису тепер встановлено на 100 символів на рядок, і розширюються від двох до трьох рядків. Google до цих пір часто скорочує їх до двох рядків, тому краще отримати найважливішу інформацію в перших 160 символах.

Використання адаптивного дизайну забезпечить адаптацію веб-сторінок до великого масиву екранів.

Крім того, переконайтеся, що повідомлення в блогах, соціальні повідомлення та рекламні оголошення добре виглядають на мобільних і настільних комп'ютерах.

Висновок

Німецький ринок є найбільш прибутковим і важливим з усіх європейських ринків, роблячи свій відбиток тут, може служити трампліном в інші європейські країни.

Необхідно рекламувати послуги своєї продукції за їх якістю та ефективністю, а не ціну, а також бути готовими до перегляду трохи більш важкої версії вашого сайту на німецькій мові завдяки описовій мові.

Однак для успішного виконання потрібно:

 • Етичний SEO оптимізований веб-сайт на німецькій мові, що є мобільним
 • Регулярна SEO робота на німецькій мові, що розуміє культуру та мову
 • Регулярний творчий вміст німецькою мовою, написаний для цільової аудиторії з німецькою мовою

ExtraDigital пропонують все це і багато іншого.

Щоб отримати допомогу з вашого німецького інтернет-маркетингу, зателефонуйте нам за номером +44 (0) 1227 68 68 98 або розкажіть більше про свої плани нижче.

Але як же ви забезпечити успішну німецьку кампанію SEO для просування вашого сайту новим клієнтам?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн