Як зробити ваші повідомлення WordPress Go Вірусні

 1. Список повідомлення
 2. Інтерв'ю
 3. Інструкція
 4. Деталі теми WordPress
 5. Пункти та позначки
 6. Зображення
 7. Jetpack Publicize
 8. Плагін Digg Digg
 9. Швидка проростка
 10. Скопіюйте Blogger
 11. Viper Chill
 12. Вівсянка

Коли ви починаєте роботу з новим блогом або веб-сайтом (звичайно, за допомогою WordPress!), На початку - неймовірно важко побудувати будь-який трафік - Google не любить вас, люди не хочуть підписуватись на привид місто, і вони, звичайно, не хочуть посилатися на ваш вміст. Кращий спосіб, який я знайшов, щоб запустити речі і побудувати імпульс, необхідний для створення успішного блогу, використовуючи силу вірності. Саме це впливає на те, як люди поділяються вмістом у соціальних мережах Twitter , Facebook , LinkedIn , Pinterest і так далі, а інші люди повторно діляться своїм вмістом, який будується на собі. Вона називається "вірусною", тому що вона поширюється як інфекція - ефект може бути неймовірним, коли сотні тисяч людей переглядають ваш вміст протягом декількох днів.

Pinterest

Кілька років тому я будував успішний блог, поширюючи вміст на певну нішу і подаючи його на Digg - мені вдалося багато разів потрапити на домашню сторінку, що призвело до великого збільшення трафіку, після чого збільшився трафік, оскільки люди подали його на інші сайти, як смачні .com. Ті дні закінчилися, але тепер у нас є багато великих соціальних медіа-сайтів і ще більше нішевих сайтів, які можна використовувати, щоб допомогти розповсюдити свій контент і побудувати свої профілі, якщо ви подумали про свою стратегію.

На цій посаді ми розглянемо деякі тактики та інструменти, які можна використовувати для використання потужності вірусного маркетингу та WordPress, щоб допомогти вашому блогу або бізнесу зрости.

Перш ніж подумати про те, який вміст ви будете створювати, вам потрібно буде визначити сайти, які ви будете використовувати для розповсюдження їх спочатку. Майже всім потрібно створити профілі Twitter і Facebook і почати створювати свої облікові записи, додаючи людей з відповідних подій з вашої галузі. Я не буду вдаватися до величезних деталей тут про те, як використовувати Twitter і Facebook ефективно, оскільки є величезні обсяги онлайн про це. Вирішіть, які інші сайти ви будете використовувати - наприклад, Reddit має навантаження Sub-reddits на різні теми, які ви могли б подати зміст - просто не сходите з розуму і спам їх з вашим весь час. Linkedin це хороший сайт, де ви можете поділитися діловим контентом. Pinterest це добре, якщо ваш сайт має візуальний характер. Є багато сайтів дизайну, які приймають посилання, надані користувачем. Хакерські новини це відмінний спосіб поділитися своїм вмістом, якщо його технологія / запуск пов'язаний.

Хакерські новини  це відмінний спосіб поділитися своїм вмістом, якщо його технологія / запуск пов'язаний

Після того, як ви вирішите, де ви будете подавати контент - ваші «насінні» сайти, якщо ви хочете, ви можете перейти до планування вашого контенту.

Її рідкість для контенту, який є успішним в соціальних медіа, щоб не було певної форми планування за ним - іноді дивний шматок дійсно йде вірусний, але переважна більшість контенту, який добре призначений для початку. Деякі типи вмісту, які ви побачите, робляться добре знову і знову, і деякі люди навіть стогін, коли вони це бачать, але ви не можете заперечити його ефективність. Наприклад, список повідомлень - це було дивно для WPLift та інших блогів, які я запускав просто тому, що вони корисні, легко читаються і легко доступні. Ось деякі з найкращих типів вмісту, які можна створити для переходу до вірусу.

Список повідомлення

Старий добрий список - це популярно у читачів, тому ви повинні використовувати їх у своїй стратегії. Вони в основному являють собою список ряду речей на певну тему. Люди люблять їх, тому що списки легко перетравлюються, вони дуже зручні для закладки, і їх досить легко зібрати для письменника.

Інтерв'ю

Інтерв'ю є відмінним способом отримати контент для вашого блогу, підібрати когось, що відповідає у вашій ніші, до якої ви дивитеся або знайдете цікаву і надішліть їм електронну пошту з проханням про інтерв'ю. Це може бути знаменитий блоггер або знаменитості, пов'язані з вашим сайтом - люди частіше, ніж не будуть раді відповісти на ваші запитання, оскільки він масажує своє его і дає їм можливість продовжити свій бренд. Ви також отримаєте безкоштовний високоякісний контент, щоб розмістити на своєму блозі, а також матимете можливість, що вони будуть посилатися на вашу статтю з їхнього сайту або, принаймні, виштовхувати його через свої соціальні медіа-рахунки.

Інструкція

Ці посади прості - скажіть своєму читачеві, як зробити щось - ви читаєте тепер, я виявив, що для успішного виконання цих посад необхідно детально розібратися і охопити тему.

Це може бути навчальний посібник про те, як змінити нафту у вашому автомобілі, як прорізати сад, як використовувати певну функцію в програмному забезпеченні. Варіанти нескінченні і ці типи повідомлень працюють відмінно в пошукових системах, оскільки Google, як правило, перше місце, де ви звертаєтеся, коли вам потрібно з'ясувати, як зробити щось, і вони мають високу долю в нішевих групах.

Отримання звички використання певних методів написання та компонування також може допомогти вашому вмісту, коли справа доходить до спільного використання. Ніхто не хоче поділитися величезною стіною тексту в тексті 11px без абзаців! Переконайтеся, що тема WordPress добре розроблена для читання вашого вмісту, а сама стаття легко читається, і це покращить ваші шанси.

Деталі теми WordPress

Шрифт тіла за замовчуванням повинен бути достатньо великим, а для налаштування читання потрібно встановити висоту рядка - якщо ваша тема ще краще реагує, щоб користувачі могли насолоджуватися вмістом на мобільних пристроях (без необхідності натискання та прищеплення статтю для правильного відображення). Переконайтеся, що немає ніяких дратівливих відволікань - миготливі банерні оголошення у верхній частині вмісту не заохочуватимуть обмін.

Пункти та позначки

Використовуйте правильні довжини абзаців і розбийте статтю на заголовки - дивіться на цю статтю для прикладу, я використовую більші червоні заголовки для назви кожного розділу, а потім розбиваючи кожну секцію далі на менші чорні заголовки. Які теги використовуються, залежатиме від ваших уподобань і вбудованої теми.

Зображення

Не забудьте включити ряд зображень, що відносяться до статті - вони можуть краще ілюструвати ваші моменти і служити іншим способом розірвати статтю.

Ви визначили, де ви будете надсилати вміст, і переконайтеся, що всі файли форматовано та оформлено правильно. Наступний крок, щоб максимізувати ваші шанси на успіх, вирішивши найкращий час, щоб розв'язати його у світі. Хороші часи для випуску нового контенту - це перше, що відбувається вранці або в обідній час, оскільки це час, коли люди будуть відпочити від роботи і перегляду - шукати новий вміст, щоб читати і ділитися. Який точний час ви відправляєте, також залежатиме від того, де живуть ваші цільові читачі - якщо ви перебуваєте в США або Європі, ваш час змінюватиметься. Деякі експерименти та перегляд Google Analytics допоможуть у цьому.

Деякі експерименти та перегляд Google Analytics допоможуть у цьому

Я вважаю, що публікація публікації, а потім подання в облікові записи соціальних медіа вручну - це найкращий спосіб випустити нову публікацію, але якщо ваш найкращий час для публікації відбувається, коли ви не можете - наприклад, якщо її середина ночі у вашому часовому поясі Потім ви можете запланувати повідомлення за певний час, а потім скористатися різними плагінами, щоб надіслати його для вас.

Jetpack Publicize

Гарний плагін, який може автоматично обмінюватися своїми повідомленнями на Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr і Yahoo Опублікувати модуль з Плагін JetPack .

Іншим важливим аспектом, який допомагає обмінюватися вмістом, є самостійність себе. Створення реальних зв'язків з людьми, розмовляючи з ними в Twitter і Facebook, обмін їх змістом і повторне твітування тощо допоможе, коли ви хочете, щоб вони повернули користь. Слідуючи людям, які мають відношення до Ваших інтересів і Вашої ніші, Ви можете почати будувати зв'язок з ними. Ви можете йти вперед і прямо просити людей для повторного твіту або посилання тощо, але особисто я вважаю, що це дратує - просто говорити з людьми і робити справжні дружби ви знайдете, що люди хочуть зробити це в будь-якому випадку.

Видаліть будь-яке тертя, щоб люди могли легко обмінюватися вмістом після того, як вони прочитали його. Ви повинні включити чіткі видимі кнопки для мереж, на яких ви хочете, щоб користувачі обмінювалися вмістом. Загальні, такі як Facebook і Twitter, є обов'язковими - тоді ви можете додати більше ніші, як у мене тут, на WPLift - тепер я включаю LinkedIn і Pinterest. Є кілька варіантів позиціонування кнопок - ви можете мати їх у верхній частині, як я роблю тут або інше гарне місце знаходиться біля підніжжя вмісту, так що читач здається їм відразу після закінчення читання контенту.

Плагін Digg Digg

Інший варіант полягає у використанні плагіна, як Digg Digg, який розмістить статичний блок поза межами вашого вмісту, щоб вони завжди були видимими - так я робив це, але виявив, що це виглядало трохи спамом - особливо, коли сайт вибирає використовувати кожна кнопка!

Ця стаття є вступом до допомоги поширювати вміст вірусно, але Є люди, які написали величезні суми на цю тему, погляньте на наступні сайти, якщо ви хочете заглибитися в тему глибше.

Швидка проростка

Написана підприємцем під назвою Ніл Патель, який мав великий успіх у вірусному маркетингу для своїх різних компаній і для самого Quick Sprout. Пориньте у архіви, і ви знайдете багато хороших порад та тематичних досліджень.

Скопіюйте Blogger

Копіювати Blogger - це повноваження щодо використання привабливої ​​копії та заголовків, які допомагають розповсюджувати вміст і підвищувати конверсії для вашого бізнесу.

Viper Chill

Glen Allsop є людиною, що стоїть за блогом Viper Chill, і він пише дивовижні докладні повідомлення про маркетинг і SEO, які генерують шалені суми коментарів по кожному з них.

Вівсянка

Нарешті, Метью Інман стоїть за вівсяною крупою, і він, мабуть, краще зрозуміє, що потрібно для того, щоб зробити вміст вірусним, ніж хто-небудь інший в Інтернеті. Він самостійно побудував сайт знайомств і отримав його номер один на Google для висококонкурентної пошукової фрази «Безкоштовні знайомства», використовуючи вірусні комікси та вікторини. Oatmeal є його останнім проектом, де він публікує подібний контент - комікси, вікторини та повідомлення в блогах, які отримують божевільний трафік із соціальних медіа.

Сподіваюся, що цей посібник дасть вам уявлення про допомогу у розповсюдженні контенту - чим більше людей бачать ваш вміст у соціальних мережах, тим більше людей зв'язуються з вами та розмовлятимуть про вас, що, у свою чергу, допомагає отримати більш традиційний трафік з пошукових систем. Таким чином, ви можете бачити, що все це пов'язано, і ви повинні використовувати ці методи, незалежно від вашого бізнесу або блогів ніші.

Є питання чи коментарі? Повідомте мене в коментарях, і якщо ви знайшли цю статтю корисною, подумайте про її обмін;)

Є питання чи коментарі?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн