Аналіз конкурентів SEO: Миттєво аналізувати конкуренцію

 1. Навіщо аналізувати конкуренцію SEO?
 2. Розгляньте конкурс
 3. Визначте ключові слова
 4. Виконайте пошукові запити
 5. Перевірте зворотні посилання
 6. Телефонуйте на сайті конкурсу безпосередньо
 7. Підвищення ефективності веб-сайтів 2,0: Пошукова оптимізація, юзабіліті, інтернет-маркетинг
 8. пільги
 9. Д-р Клаус Мефферт

Чому конкуренція в результатах пошуку випереджає ваш власний веб-сайт? Це питання відповідає нашій статті і допоможе вам негайно досягти більшого успіху в мережі. Ця стаття показує, як вона працює і що являє собою аналіз конкуренції SEO.
Чому конкуренція в результатах пошуку випереджає ваш власний веб-сайт

Навіщо аналізувати конкуренцію SEO?

Найпростіша відповідь: Імітувати легше, ніж робити це самостійно. Так чому б не просто подивитися на інших, який їхній рецепт для успіху ? Звичайно, не кожна особливість конкуренції може бути передана у власний бізнес. Але багато чого може бути концептуальним. Створення конкурента вашим кращим другом - це девіз. Наступний текст показує, як це працює. В принципі, це чудово, що ви приїхали сюди, що показує, наскільки важлива ця тема для вас. Справедливо так!

Розгляньте конкурс

Перший крок аналізу конкуренції полягає в тому, щоб визначити, хто є фактичним конкурентом або які гравці можуть бути небезпечними або навіть попереду. Це означає, зокрема, перевірку, хто контролює результати пошуку та хто більше присутній у соціальних мережах.

Визначте ключові слова

По-перше, виникає питання, які ключові слова хотілося б взагалі знайти. Тим не менш, це фундаментальна тема SEO, і ніхто не має відношення до конкурентного аналізу! Є РЕЦЕПТИ УСПІХУ численні статті які широко займаються цією темою. Після визначення відповідних ключових слів перейдіть до наступного етапу аналізу.

Виконайте пошукові запити

Найпростішим способом є пошук у Google . Тут не слід робити помилку новачка і просто надсилати такий запит. Оскільки Google запам'ятовує попередні пошукові терміни та посилання, які ви натиснули у списках результатів і показуєте через результати цієї історії для поточного запиту.
Замість цього відкрийте приватний режим браузера, який дозволяє анонімне серфінг . У Internet Explorer це можна зробити за допомогою меню Безпека, а потім перегляду InPrivate (альтернативно за допомогою комбінації клавіш Ctrl + Shift + P). Навіть краще, ніж це браузер Tor, який гарантує повну анонімність.

Якщо ви отримали SERPs, тобто результати пошуку за пошуковим терміном за вашим вибором, ви повинні знайти справжні відповіді. Ви, швидше за все, можете ігнорувати Вікіпедію як конкурента, тим більше, що ви не маєте шансів проти цієї надзвичайно популярної платформи в будь-якому разі! Якщо ви продаєте апаратні продукти або книги і бачите Amazon у списку хітів, справа вже є іншою.

Зокрема, слід поглянути на зміст сторінки конкурента, а також на структуру сторінки та метаінформацію. Останні включають тег заголовка сторінки, а також мета опис . У минулому тег ключових слів часто використовувався, але водночас він більше не важливий і його слід ігнорувати. На основі ключових слів конкурентів можна оптимізувати власні (див. Вище кроки "Визначити ключові слова").

Перевірте зворотні посилання

Дуже важливим фактором для онлайн-успіху і вирішальним фактором SEO для пошукових систем є зворотні посилання. Навіть якщо вони дискредитовані, все одно вірно, що зворотні посилання є важливими. Ви просто повинні прийти з веб-сайтів, які пропонують хорошу якість і високу довіру . Знову ж таки, Вікіпедія вважається яскравим прикладом хорошого зворотного зв'язку.
Для того, щоб знайти такі посилання на власний розсуд і на конкурентах, краще всього використовувати відповідний інструмент. Особливо рекомендується Модулі браузерів для Firefox або Chrome. Якщо ви викликали сторінку конкурсу, ви можете відобразити необхідну інформацію одним клацанням миші. До речі, це також стосується даних з попереднього розділу, тобто metainfos і структури веб-сторінки .

Також рекомендується Мудрий інструмент SEO до якого ми присвятили свій внесок.
Sistrix пропонує багату можливість оцінки доменів та URL-адрес, однак є Панель інструментів Sistrix доступна тільки після реєстрації і може не мати (залежно від поточної бізнес-моделі провайдера) повний спектр функцій платної версії

Телефонуйте на сайті конкурсу безпосередньо

Дуже важливо отримати власне враження від сайту конкурента, тому вам доведеться викликати його вручну . Перше візуальне враження вже багато показує:

 • Текст основної рубрики
 • Ієрархія заголовків
 • Обсяг текстового змісту
 • Кількість використовуваних зображень і відео
 • Обсяг меню
 • Форма домашньої сторінки
 • Глибина внутрішніх зв'язків
 • Довжина сторінки
 • Кількість підсторінок (грубий показ)

Часто задається питанням, чому певний домен працює настільки добре в SERP, де на самому сайті міститься лише так мало тексту. Причиною є інші фактори , включаючи кількість відвідувань або кліків, які Google може виміряти. Ви створюєте такий трафік дуже добре соціальні мережі і не варто нехтувати цією темою. У будь-якому випадку, невелика кількість тексту з високим рейтингом свідчить про те, що сторона конкурента була створена і що чистих заходів SEO недостатньо. Ви повинні бути в рекламі ( AdWords , Реклама в Facebook ).

Більше про цю тему в найближчій другій частині цієї серії внесків. До тих пір, багато успіхів у аналізі конкуренції SEO і, перш за все, в заходах, які результат!

Рекомендація книги для всіх інтернет-маркетингу, які не тільки хочуть стежити за конкуренцією, але й хочуть запропонувати кращий контент:

Підвищення ефективності веб-сайтів 2,0: Пошукова оптимізація, юзабіліті, інтернет-маркетинг

€ 34,95

пільги

 • Дуже великий
 • Велика різноманітність тем
 • поради туристам
 • Багато підказок і підказок

Як вам сподобалася ця стаття?

Аналіз конкурентів SEO: Миттєво аналізуйте конкуренцію: Аналіз конкурентів SEO: Миттєво аналізуйте конкуренцію:  4 4.20 з 5, на основі 5 набраних голосів.

запам'ятати

Д-р Клаус Мефферт

Автор є випускником комп'ютерного вченого і має докторську дисертацію на додаток до своєї роботи в якості організаційного консультанта докторського інженера. Він має 30-річний досвід роботи в ІТ-секторі (програмні рішення, програми, веб-сайти, онлайн-маркетинг, ІТ-консалтинг). Він допомагає компаніям досягти успіху за допомогою індивідуальних програмних рішень і кращого рейтингу Google.

Останні статті Dr. med. Klaus Meffert ( Показати все )

Більше повідомлень

Навіщо аналізувати конкуренцію SEO?
Навіщо аналізувати конкуренцію SEO?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн