Аналіз SEO конкурентів - Повне керівництво

 1. Визначте своїх конкурентів
 2. SEMrush
 3. Moz
 4. На сторінці SEO компоненти
 5. Вміст сторінки
 6. Теги заголовка
 7. Мета-описи
 8. Теги заголовків
 9. Структура URL-адреси
 10. Внутрішні зв'язки
 11. Швидкість сторінки
 12. Структура навігації сайту
 13. Зворотні посилання, зв'язування кореневих доменів (LRDs) та домену (DA)
 14. Спільна цитата і співіснування
 15. Ко-цитування
 16. Спільне виникнення
 17. Створіть стратегію SEO, використовуючи ідеї аналізу вашого конкурента SEO
 18. Про автора

Аналіз конкурентів є найважливішим компонентом будь-якого успішного B2C та B2B SEO кампанії, але проведення ефективного аналізу конкурентів може бути складним завданням. Наявність чіткого розуміння того, з ким ви зіткнулися в органічних результатах пошуку, є надзвичайно важливим, і це перше, що потрібно зробити при проведенні аналізу конкурентів SEO.

Давайте розглянемо, як слід шукати своїх конкурентів.

Визначте своїх конкурентів

Визначення конкурентів може бути важким, якщо у вас немає доступу до потрібних інструментів. Майте на увазі, що ваші конкуренти в автономному режимі (безпосередні бізнес-конкуренти) часто відрізняються від онлайн-конкурентів на органічний пошук. Крім того, ваші конкуренти будуть змінюватися залежно від того, яке ключове слово ви націлюєте (тобто - конкурент за ключовим словом A може не бути одним і тим же конкурентом для ключового слова B).

Moz і SEMrush є великими інструментами SEO, які можна використовувати, щоб допомогти визначити своїх конкурентів у органічному пошуку. Обидва інструменти покажуть вам найкращі органічні результати пошуку в Google для даного ключового слова. Наприклад, ось найкращі результати для " аналізу конкурентів SEO ".

SEMrush

Moz

Ваша увага повинна бути на 5 - 10 органічних результатах пошуку. Це конкуренти, які ви повинні бути включені в ваш аналіз SEO конкурентів.

Тепер, коли ви визначили своїх конкурентів, давайте розглянемо, які компоненти ви повинні досліджувати і аналізувати у вашому аналізі конкурентів SEO.

На сторінці SEO компоненти

На сторінці SEO це практика оптимізації окремих веб-сторінок, щоб підвищити рейтинг і заробити більш релевантний трафік через пошукові системи. Компоненти на сторінці SEO включають все, що можна безпосередньо контролювати на вашому власному веб-сайті. Це включає в себе вміст сторінки, теги заголовків, мета-описи, URL-адреси, швидкість сторінки, внутрішню структуру зв'язків і структуру навігації сайту, щоб назвати лише декілька.

Вміст сторінки

Який вміст сторінки використовує ваш конкурент? Скільки вмісту на сторінці (кількість слів)? Чи використовують вони теги заголовків (h1, h2, h3 тощо), щоб розбити вміст? Скільки разів ваше цільове ключове слово відображається на їхній сторінці? Ці питання ви повинні задати собі, коли аналізуєте вміст ваших конкурентів.

Теги заголовка

Типові теги як і раніше є одним з найвпливовіших факторів ранжирування в сьогоднішньому пошуковому ландшафті. Рекомендується, щоб ваше ключове слово було розміщено на початку тега заголовка. Погляньте на своїх конкурентів, щоб побачити, як вони формують теги заголовків, і не забудьте скористатися нашими Інструмент попереднього перегляду SEO SEO щоб побачити, як ваші записи відображатимуться в результатах пошуку Google.

Мета-описи

Згідно з даними Google, мета опису є не є фактором ранжування . Однак вони допомагають покращити рейтинг кліків (CTR). Отже, важливо побачити, як ваші конкуренти структурують свої мета-описи. Ваші мета-описи повинні бути переконливими, а користувачі повинні натискати на ваш органічний пошуковий список.

Теги заголовків

Теги заголовків (h1, h2, h3 тощо) допомагають пошуковим системам краще зрозуміти, що таке ваша сторінка. Вони також допомагають розбивати вміст, що полегшує перегляд інформацією на вашій сторінці. Рекомендується, щоб ваше цільове ключове слово було розміщено у тезі h1, а також у інших тегах заголовків, якщо це можливо.

Структура URL-адреси

URL-адреси безумовно є фактором ранжування. Пошукові системи використовують слова в URL-адресах, щоб зрозуміти, що таке сторінка. Таким чином, важливо включити цільове ключове слово в URL-адресу. Наприклад, якщо ви націлюєте " аналіз конкурентів SEO ", то шлях URL-адреси сторінки може виглядати приблизно так:

/ seo-конкурент-аналіз

Внутрішні зв'язки

Багато людей забувають про внутрішні зв'язки, і наскільки це важливо для SEO. Внутрішні посилання допомагають розповсюджуватися зв'язок справедливості по всьому сайту. Обов'язково подивіться, як ваші конкуренти посилаються на свої сторінки. В ідеалі, ваш якірний текст або видимий текст у гіперпосиланнях мають бути багатими на ключові слова і повинні посилатися на відповідні сторінки, які ви намагаєтеся класифікувати.

Швидкість сторінки

Сторінка швидкості стала все більш і більш значущою в SEO протягом останніх років. Google продовжує підкреслювати важливість швидкого завантаження сторінок, тому не варто ігнорувати. Використовуйте Google Інструмент швидкого пошуку сторінок щоб дізнатися, як швидко завантажуються ваші сторінки, а також отримати рекомендації щодо того, що ви можете зробити, щоб збільшити швидкість сторінки. Швидкість сторінки - це не те, що можна відтворити з одного з ваших конкурентів, але, безумовно, варто зауважити, як швидко завантажуються їхні сторінки для душевного спокою.

Структура навігації сайту

Оптимізована структура навігації сайту може мати позитивний вплив на SEO. В ідеалі навігація сайту має містити посилання на всі важливі сторінки, які ви хочете добре оцінити в органічному пошуку. Перегляньте навігацію сайту вашого конкурента, щоб дізнатися, чи можете ви визначити щось, що вони роблять, що ви не є.

Зворотні посилання, зв'язування кореневих доменів (LRDs) та домену (DA)

Зворотні посилання, а тим більше посилання на кореневі домени (LRD), дуже важливі для SEO. Зворотний зв'язок - це вхідна гіперпосилання з однієї веб-сторінки на інший веб-сайт. Зв'язування кореневих доменів - це загальна кількість доменів / сайтів, які мають зворотні посилання на ваш сайт. Наприклад, якщо www.example.com має 50 зворотних посилань з сайту А і 20 зворотних посилань з сайту B, то www.example.com має в цілому 70 зворотних посилань з 2 посилальних кореневих доменів.

Орган домену (DA) - рейтинг рейтингу пошукових систем, розроблений Moz, який прогнозує, наскільки добре Веб-сайт буде ранжуватися на сторінках результатів пошуку (SERPs). Орган домену обчислюється шляхом оцінки зв'язуючих кореневих доменів і кількості загальних посилань. Оцінка органу влади домену становить від 1 до 100, причому більш високі оцінки відповідають більшій здатності до ранжирування.

В ідеалі, ви хочете придбати зворотні посилання з відповідних, авторитетних і надійних сайтів. Ви хочете, щоб переконатися, що ви перевіряєте зворотні посилання ваших конкурентів, щоб дізнатися, чи можете ви знайти можливості зв'язку для вашого власного сайту. Ви можете скористатися браузером Moz's Open Site Explorer або SEMrush для проведення конкурентних досліджень. Якщо одна з авторитетів домену ваших конкурентів значно вища, ніж ваша, і вона переважає вас, то ймовірність того, що вам потрібно отримати більш якісні зворотні посилання для вашого сайту.

Спільна цитата і співіснування

У SEO краєвид, ко-цитування і співіснування відноситься здатності сайту до ранжування з обмеженими та / або нульовими сигналами (зворотні посилання). Співробітництво та спільне проходження не були підтверджені в якості рейтингового сигналу від Google, але багато галузевих експертів припускають, що це наступна "велика річ" з точки зору того, як Google збирається ранжувати веб-сторінки, не покладаючись на показники посилань.

Ко-цитування

Ко-цитата - це наявність двох різних ланок, A та B, на веб-сторінці (C), що означає, що значення C буде проходити рівно до A та B. Ко-цитування також держав що зв'язок А і В встановить взаємозв'язок і передадуть деяку цінність шляхом об'єднання один з одним. По суті, ко-цитування встановлює зв'язок між веб-сайтами A та B, які не пов'язані безпосередньо один з одним, але існують разом на веб-сторінці C.

Спільне виникнення

Координація - це частота та близькість, пов'язані з ключовим словом та брендом / компанією. По суті, взаємозв'язок відноситься до об'єднання важливих ключових слів, які знаходяться в безпосередній близькості один від одного. Якщо компанія A намагається класифікувати за " аналіз конкурентів SEO " і компанія A часто згадується поруч із терміном " аналіз конкурентів SEO ", то це посилає сигнал до Google, що " ці два ключові слова / терміни мають відношення один до одного ".

Ви можете визначити авторитет спільної участі ваших конкурентів, використовуючи розширені оператори пошуку. Наприклад, у пошуковій системі Google вкажіть таке:

"Назва торгової марки вашого конкурента", "ваше цільове ключове слово"

Це покаже вам всі випадки згадування конкурента та ключового слова в одному й тому ж вмісті.

Створіть стратегію SEO, використовуючи ідеї аналізу вашого конкурента SEO

Як ви можете бачити, є багато рухомих частин для аналізу конкурентів SEO. Не поспішайте і будьте ретельними, як досліджуєте своїх конкурентів. Як тільки ви закінчите, ви можете розробити стратегію SEO і план дій, використовуючи отримані вами ідеї.

Боріться з вашим змаганням і залишайтеся попереду гри в органічному пошуку!


Про автора

Bryan Stenslokken

Брайан Стенсклокен (Bryan Stenslokken) - відомий експерт з SEO та Analytics. Закінчив одну з найпопулярніших приватних коледжів у Сполучених Штатах, Maryville University, з бакалавра наук в області інтернет-маркетингу. Брайан має великий досвід роботи у сфері охорони здоров'я, туризму, фінансових послуг, програмного забезпечення та обробної промисловості.

... більше повідомлень від Bryan Stenslokken

Скільки вмісту на сторінці (кількість слів)?
Чи використовують вони теги заголовків (h1, h2, h3 тощо), щоб розбити вміст?
Скільки разів ваше цільове ключове слово відображається на їхній сторінці?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн