Аутсорсинг SEO на Філіппіни

 1. Різні способи аутсорсингу SEO
 2. 1. Постачальники пакету SEO Link Link
 3. 2. SEO з Marketplace Платформи
 4. 3. Наймання фрілансерів і VA, щоб зробити SEO
 5. 4. SEO компанії або агентства
 6. Як ви аутсорсинг SEO належним чином?
 7. 1. Плануйте заздалегідь
 8. - Визначте часові рамки
 9. - Визначте своїх конкурентів
 10. - Підготуйте важливі деталі
 11. 2. Бюджетний діапазон
 12. 3. Виберіть постачальника послуг SEO
 13. - Вибір віртуального помічника для SEO:
 14. - Вибір компанії SEO:
 15. 4. Поясніть свою ситуацію
 16. 5. Дайте їм знати ваші потреби та цілі для вашої кампанії
 17. 6. Керуйте своїми очікуваннями
 18. 7. Спілкуйтеся, але будьте терплячими
 19. Чому мені потрібно дбати про те, як я передавала SEO роботу?
 20. Забирайте гроші
 21. Забирайте час
 22. Отримайте покарання Google
 23. Висновок

Я написав гостьовий пост минулого року говорили про те, як аутсорсинг SEO на Філіппінах на блозі Метта Капала . Щоб розпочати новий рік, я хотів би трохи поповнити його цим постом, виходячи з того, які види послуг доступні сьогодні, і мого досвіду з моєї власної історії аутсорсингу.

Коли я почав розміщувати партнерські сайти ліворуч і праворуч в той же день, у мене був свій власний процес розробки SEO. 20-годинні дні були звичайними, і це було щодня, включаючи вихідні дні. Я тільки що був перевантажений моїм «зроби сам» SEO і досягла точки, де мені потрібно було аутсорсингу працювати або стикатися з деякими серйозними Проблеми зі здоров'ям .

Саме тоді я почав перевіряти різні способи аутсорсингу SEO.

Я впевнений, що багато хто з вас читає це зараз. Деякі з них просто потрапляють до цієї точки, а деякі вже пройшли через неї. Якщо так, то, що я маю тут поділитися, може допомогти.

І навіть якщо ви новий для SEO або ще не в той момент розриву, читайте далі. Це заощадить вам масу грошей і часу.

Різні способи аутсорсингу SEO

Я пройшов через багато різних способів аутсорсингу SEO для когось іншого, перш ніж я в кінці кінців прийшов повний круг, щоб почати свою власну компанію.

Є в основному 4 види зовнішніх ресурсів, які ви повинні знати.

Є в основному 4 види зовнішніх ресурсів, які ви повинні знати

Тепер графіка вище не є твердим і швидким керівництвом до влади кожного типу провайдера, майте на увазі. Є також додаткові міркування, наприклад, чи можна знайти зразок кожного типу, який фактично забезпечує якість. Але ви отримаєте ідею: SEO агентства, як правило, мають найбільший вплив на ваші фактичні SEO і пропозиції на сайтах, як Fiverr найменше.

І, звичайно, якщо ви хочете, щоб той з більшою силою, ви, як правило, платите більше за це (і не завжди з точки зору прямих грошей).

Давайте обговоримо їх по одному, щоб показати, що ми маємо на увазі.

1. Постачальники пакету SEO Link Link

Постачальники пакету SEO Link Link

Я почав з найпоширенішого, який полягає в тому, щоб купувати пакети SEO від постачальників на форумах, де я спочатку дізнався трюки. Ви знаєте, форуми, як Warrior, WickedFire і так далі.

Ці форуми, як правило, мають купівлю і продаж областей, де провайдери можуть продавати свої послуги, як правило, за дешевими, для маркетологів, які зазвичай шукають легкий вихід.

Продавці тут використовують ці сексуальні сторінки продажів, які продадуть вам наступну "блискучу" послугу, продукт або інструмент у цьому світі інтернет-маркетингу. (Якщо ви працювали в індустрії на деякий час, ви знаєте, про що я говорю. Ви продаєтеся щодня, коли ви перебуваєте в мережі!)

Ці сторінки продажів показують вам прохолодну графіку та відгуки, прикриваючи те, що вони насправді продають, які є коліщатками, масовими закладками або коментарями, PBN , SAPE зв'язки та такі речі.

Важко сказати "ні" своїм цінам і обіцянкам рейтингу. Таким чином, ви занурення, заповнити форму з ключовими словами, перевірка з Paypal і чекати вашого звіту, щоб прийти після декількох днів.

Я не можу звинувачувати їх у цьому. Це їхні засоби до існування, і деякі з них знають, що вони роблять, але є проблема. Це надто публічне та доступне. Що це означає? Це означає, що більшість тактик або послуг зловживають.

Оскільки вони оцінюють свою послугу так доступно, їм потрібна їхня послуга, щоб мати можливість масштабування. Він повинен бути чимось легким для автоматизації або систематизації, щоб виправдати свої витрати, і їм потрібно продати ЛОТ.

Деякі з цих сервісів працюватимуть, тому що це «ще» зворотні посилання… хоча деякі з них просто спам. Справжньою поганою новиною тут є те, що вони зазвичай залишають слід. Пам'ятайте, як сервіси, які роблять лише ті речі, використовувалися добре тоді? Подумайте: каталоги статей, веб-каталоги, веб-2.0, підписи на форумах, мережі статей, мережі блогів тощо. Вони використовували цю стратегію, і раніше вони перебували в досить гарній формі.

Але вони залишили сліди. І врешті-решт, Google Panda + Penguin відстежував ці сліди і наздогнав багато з них.

Я повинен сказати, що я витратив багато грошей, тому що мені тоді не вистачало знань. Ті, які працювали в кінцевому підсумку отримали мої сайти в штраф, тому я повинен був зробити набагато більше роботи, щоб отримати їх назад.

Моя порада: дивіться на пропозицію. Не застосовуйте їх на своєму сайті або бізнес-сайті на першій спробі, не знаючи, з чим ви маєте справу. Якщо ви новачок, тримайтеся ясно і дотримуйтесь DIY SEO в даний час.

Примітка: Багато співробітників цих служб з Філіппін. Вони передають свій процес тут, коли вони працюють в іншій країні.

Плюсинедорогі

Дешеві SEO / посилання будівлі Зазвичай робиться навалом. Можна залишити сліди. Зазвичай зосереджені на одному процесі Ви повинні знати, що ви робите. Швидкий оборот Ви повинні зрозуміти, що вони насправді роблять, перш ніж ризикувати, навіть з усіма приємними відгуками, які вони показують.

2. SEO з Marketplace Платформи

SEO з Marketplace Платформи

Давай, визнай. Ви заплатили комусь, щоб проконтролювати свою область коментарів у Instagram та робити вигляд, що у вас була зустріч з гарячою дівчиною, щоб зробити ваш партнер ревнивим. Ви також, ймовірно, заплатили за відео, де курячі танці навколо співу з днем ​​народження тільки для вас.

Що я маю на увазі, такі платформи, як Fiverr і FiveSquid. Це ринки, на яких можна придбати симпатії, вибухи з посиланням на GSA, спам на форумі, посаду на їхньому особистому блозі, аудит SEO, тимчасове посилання на blogroll і так далі, все за кілька доларів.

Це насправді не найкраще місце для аутсорсингу всього вашого SEO, але є хороші постачальники, які можуть допомогти з деякими частинами вашого SEO. Краще знайте, що ви робите в першу чергу. Це найдешевший спосіб покарання сайту.

Постачальники з усього світу, але хороший шматок SEO пропозиції, як правило, з Філіппін і Індії.

ПлюсиМінуси

Ей, це 5 баксів. Є тонна їх = Вам знадобиться більше часу, щоб знайти хороші. Є «дорогоцінні камені», коли ви досить сильно шукаєте. Найчастіше, ви отримаєте низьку якість SEO роботи або посилання. Ви отримуєте те, за що платите. Існує багато тонн, і конкуренція між провайдерами велика, тому вони вимушені видати «більше». Більше не обов'язково означає краще. Це просто звернення до покупців. Fiverr має хорошу систему повернення коштів. Оборот займає багато часу, якщо постачальник має багато замовлень.

3. Наймання фрілансерів і VA, щоб зробити SEO

Наймання фрілансерів і VA, щоб зробити SEO

Витративши гарну суму грошей на 2 вище, ви тепер відчайдушно шукаєте більше інформації, щоб досягти успіху в аутсорсингу вашого SEO. Ви бачили потенціал. Ви знаєте, це може працювати!

Отже, ви потрапляєте в Інтернет за інформацією. Ви знайдете автоматизацію. Ви читаєте 4-годинний робочий тиждень і дізнаєтеся про аутсорсинг & VA (Віртуальні помічники), які можна найняти для арахісу на Філіппінах.

Тепер ви знайдете собі фрілансера на таких місцях, як eLance або oDesk. Ви переглядаєте кандидатів, інтерв'юєте їх і нарешті вибираєте.

Ви платите йому годину або проект, але в кінцевому підсумку з набагато більшим рахунком, ніж ви очікували через плутанину з вашими цілями і як ви хочете, щоб все було зроблено.

Так що тепер ви вирішили дотримуватися Тіма (Ferriss) ідея аутсорсингу за допомогою віртуальних помічників, які ви наймаєте безпосередньо або через компанію.

Тиждень, потім місяці проходять з незначними результатами, але ваш рівень стресу, здається, збільшується з усіх переговорів.

Був там зробив те. Як ви бачите, я схильний вивчати речі важким шляхом.

Ключ із цим методом аутсорсингу полягає в тому, що ви повинні контролювати або принаймні організувати.

Ви не можете просто покладатися на фрілансера або VA, щоб знати, що саме ви хочете або як ви хочете це зробити. Ви повинні будете вкласти в роботу їх підготовку або створити документацію / інструкції або примусити когось навчити їх для вас.

Примітка : Не всі ВА побудовані однаково. Якщо ви знайдете дорогоцінний камінь, зберігайте їх.

ПлюсиМінуси

Вища якість роботи, але все ще заснована на вашому бюджеті Навчання, документація. Ви повинні точно знати, що ви хочете зробити, а що не можна зробити. Багато сайтів фрілансу мають чесні системи перевірки на місці. Вам знадобляться навички управління проектами. Ви повинні бути організовані. Достаток заявників Знаходження правильного ВА для вас може бути проблемою. Більшість з них можуть вільно користуватися англійською мовою Дорожче, якщо ви хочете отримати більш якісні, більш досвідчені фрілансери. Досвідчені SEO фахівців потребуватиме менше управління або навчання. Вартість оплати може бути рівною, якщо ви сплачуєте за один проект або погоджуєтеся платити щомісячну зарплату.

4. SEO компанії або агентства

SEO компанії або агентства

Це, ймовірно, остання зупинка, коли ви хочете, щоб хтось інший, щоб зробити вашу роботу SEO для вас. Головним чином тому, що це - найдорожчий маршрут.

Правда, на перший погляд це дорожче, але в певному сенсі, ви отримуєте можливість заощадити гроші, оскільки ви економите свій час, який ви можете використати для створення власних активів.

Залежно від компанії, ви зазвичай залучаєте команду людей, які були там раніше і мають певний набір процеси та контрольні списки . Тільки це допоможе вам заощадити час.

Тут, на Філіппінах, деякі компанії беруть від $ 150ish - $ 300 + на місяць. Деякі працюють з $ 500. Вища якість SEO компанії як правило, коливаються в базовій щомісячній вартості $ 1000-1200.

Якщо ви робите математику і припускаєте певну вартість за годину роботи, то ви можете визначити різницю. Як і те, що я сказав вище, ви отримуєте те, за що платите.

Зробіть математику знову для більш високої якості роботи SEO. Базова щомісячна вартість, як правило, є ціною заробітної плати однієї людини в більшості країн. У цьому випадку ви отримуєте навчені команди.

У більшості випадків, ви можете просто дозволити компанії SEO обробляти і придумати, що потрібно, але наша рекомендація полягає в тому, що ви все ще повинні знати, що ви хочете в першу чергу.

Окрім ціноутворення, наступна річ, яка стає викликом, - це "Яка компанія SEO ви шукаєте?"

Це може заплутати в самому початку, коли шукаєте наймати SEO компанії. Я б збентежився, якби почав сьогодні. Раніше було так просто!

Є компанії «тільки SEO», «тільки створення зв'язків», на сторінках аудиту SEO тільки компанії, цифровий маркетинг компаній, компаній, що входять до ринку, і ще більше, але в основі цього, вам просто потрібно знати, що ви хочете. Я звернуся до цієї теми пізніше в цій статті .

Якщо ви помітили, ми цифровий маркетинг компанії але ми поклали велику цінність на нашу роботу з SEO, тому що для нас вона лежить в основі всієї нашої маркетингової стратегії в Інтернеті. SEO завжди буде переплітатися з усім, що ви робите в Інтернеті.

Ні, я не продаю цю "ідею" лише для роботи з SEO компаніями. Я просто показую всі можливості, щоб ви дізналися, де ваша поточна ситуація відповідає.

Примітка : SEO компанії, безумовно, побудовані для обслуговування малого / середнього / підприємства підприємств. Якщо ви керуєте невеликими партнерськими сайтами або блогами, то наймаєте компанію з SEO може бути над вашим бюджетом. Спробуйте працювати з певними завданнями, а не групувати групи сайтів, які ви володієте, щоб побачити, чи можуть вони прийняти пропозицію.

ПлюсиМінуси

Ніякого тренінгу не потрібно. Ви змушуєте команду працювати над вашою кампанією. Знайти потрібну компанію для Вас Висока якість роботи (від найбільш авторитетних брендів) Багато компаній мають довгострокові контракти Регулярна звітність та підтримка Трохи вища початкова виплата

Тепер, коли вони не в змозі, давайте перейдемо до того, як ви дійсно можете аутсорсингу вашого SEO правильно.

Як ви аутсорсинг SEO належним чином?

Якщо ви новачок в цьому SEO, ви повинні бути відкриті для вивчення нових речей - але не соромтеся бути новичком. Ви можете задати питання постачальнику послуг, і якщо їм це не подобається, то це їхня проблема. Це, як правило, ранній ознака неприємностей у довгостроковій перспективі: якщо початкове спілкування важке.

Примітка : Тут, в офісі, ми віддаємо перевагу електронній пошті (а не Skype) для спілкування з потенційними клієнтами, оскільки все зрозуміло. Плюс, це документально.

Причина, про яку я згадала, що якщо щось не зрозуміло, то ви повинні запитати. Якщо ви просто хочете показати комусь на іншому кінці розмови, що ви щось знаєте і хочете показати, що вас не можна знущатися, то ви насправді не шукаєте допомоги, чи не так?

Ми розглядали нашу частку запитів:

"Мені потрібно 50 поштових поштових посилань з моїм ім'ям, як ключове слово бренду, і моє ім'я повинно бути в URL кожного блогу, але я хочу, щоб вони були безпечними, тому що я читав, що мені будуть давати покарання, тому я хочу тільки білу шапку працювати від вас. Це дасть мені великий рейтинг. Це мені потрібно через 10 днів.

АБО

“Гей, ви можете повідомити мене, якщо ви достатньо компетентні, щоб застосувати ahref = lang на моєму сайті, тому що мені це потрібно. Це важливо, тому що Moz сказав так. Це змусить мене зайняти місце протягом місяця! Якщо ви не можете, то чому я маю працювати з вами.

Тоді ви подивитеся на його 1 сторінку 60-слово, місцевий тільки сайт і ваш мозок вибухає.

Якщо ви вже знаєте, що вам потрібно, то це здорово. Просто не претендуйте. Будьте реальними. Будьте ви. Так буде легше.

Давайте зробимо ці кроки один за одним.

1. Плануйте заздалегідь

Планування - це те, що багато людей буде пропускати. Вони просто перейдуть до:

"Ей, мій сайт почнеться завтра, ось $ 800, зробіть SEO для мене, щоб я міг # 1 на наступному тижні для всіх цих 10 ключових слів."

Легко вимагати таких речей, але ви не можете вимагати миттєвих результатів, коли мова йде про SEO. Ми зустріли деяких бренд-менеджерів, що діють так.

Ну, на жаль, ви тільки що зачепили себе і маркетинговий план вашої марки.

Довгострокові результати SEO не відбуваються за одну ніч для нових сайтів.

- Визначте часові рамки

Якщо ви запускаєте, запускаєте раніше, координуйте з компанією SEO раніше застосовувати налаштування якомога раніше і виділяти час для отримання результатів після запуску. Якщо у вас є набір маркетингового плану, почати SEO кампанію рано, а не на точну дату, яку ви хочете побачити результати. Принаймні за 3 місяці до цього є гарний термін. Найкраще 6-12 місяців. Компетентна компанія SEO повинна перейти на весь сайт, щоб виправити і оптимізувати його. Ви не можете просто виправити це за один день.

Дослідження потребуватиме часу. Ідеація вмісту знадобиться час. Результати роботи як на сторінці, так і поза сторінками SEO потребують часу. І, нарешті, Google по-різному поводиться з кожним ринком і кожним ключовим словом.

- Визначте своїх конкурентів

Ваша вибрана компанія SEO повинна бути в змозі з'ясувати ваш нішу краєвид, конкурент ключові слова і так далі, але якщо у вас вже є список, то це було б великим бонусом. Це допоможе прискорити початкову стадію досліджень.

- Підготуйте важливі деталі

Які ваші цілі, крім «рейтингів», і лише отримуєте посилання? Будьте зрозумілі з маркетинговим планом вашого бренду. Ви бажаєте створити абонентів електронної пошти? Збільште задію на блог район? Потік потоку на певну сторінку? Покращити конверсії для певних продуктів?

Це в основному для тих, хто хоче найняти віртуальних помічників: чи є конкретні речі, які ви хочете зробити? Підготувати документацію та навчальні матеріали. Підготуйте потік системи або процесу, за яким ви хочете їх слідувати. Встановіть таблицю часу для їх фактичної фази навчання, тому що вам доведеться перевірити і дізнатися про найманий VA.

2. Бюджетний діапазон

Скільки ви готові витратити? Там повинен бути діапазон, тому що більшість людей буде вибрати дуже низьку ціну, не думаючи, що це дійсно низький бюджет і що зазвичай отримує їх у біду .

SEO приносить довгострокові результати, тому обов'язково знайте, скільки ви можете інвестувати , а не витрачати.

3. Виберіть постачальника послуг SEO

Я згадав різні способи аутсорсингу SEO на початку цієї частини. Тепер прийшов час вирішити, кого вибрати.

Ви можете вивчити перші 2 варіанти (SEO Link Building Пакети від Форумів / Fiverr), якщо у вас є попередні знання SEO, знаєте, що ви робите і мають дуже обмежений бюджет. Якщо ви керуєте бізнесом чи брендом, то я б їх пропустив.

Це підводить мене до VAs або SEO агентств.

- Вибір віртуального помічника для SEO:

На більшості фріланс-сайтів, ви будете мати профілі на вибір, і вони зазвичай приходять з відгуками від попередніх роботодавців.

Ви можете взяти інтерв'ю в них, перевірити, чи їхні мовні навички дорівнюють і просити попередню роботу для обох на сторінці та поза сторінками SEO роботи.

Ви повинні знати, що ви дивитеся, хоча, так що для досягнення найкращих результатів, важливо, що у вас є досвід вже з SEO або ви в кінцевому підсумку наймати на основі своїх оглядів тільки, не знаючи, якщо вони дійсно роблять найкраще для вашого \ t бізнесу. Спробуйте скласти перелік того, які якості / кваліфікації є передумовами та тими, які є лише бажаними бонусами. В іншому випадку, ви потрапите в упадок просто сортуючи всі можливості.

В іншому випадку, ви потрапите в упадок просто сортуючи всі можливості

Так, ви дійсно не хочете, щоб затопити у всьому цьому.

Я б також запропонував вивчити каталоги роботи, де ви можете безпосередньо спілкуватися з людиною, якщо ви плануєте наймати повний робочий день. Ви можете розпочати їх під час стажування, щоб ви могли навчити їх, а потім просунути їх до звичайного статусу через кілька місяців.

- Вибір компанії SEO:

Зробіть своє дослідження. Запитайте про їхній процес і як вони роблять зв'язок будівлі . У багатьох випадках його можна побачити вже на своєму веб-сайті або в блозі. Якщо вони згадують Web 2.0 колеса зв'язку, масові закладки, статті спінінг, масовий блог коментуючи та любить тоді ви можете класифікувати їх бути подібні Fiverr gigs.

Деякі компанії SEO будуть просто аутсорсингу свою роботу на інших постачальників будівельних посилань. Деякі все ще використовують старі методи SEO, тому що це те, що вони роблять. Деякі з них просто тимчасово класифікуються (через роботу в чорній капелюсі), а деякі орендують місця.

Що це означає? Навіть якщо вони оцінюють щось у результатах Google, це не означає, що вони роблять речі так, як ви хочете їх робити на своєму сайті.

Я вже зібрав статтю з внесками деяких провідних SEO тут, на Філіппінах. Ми говорили про це більше тут на моєму гостьовий пост на SearchDecoder .

Я також згадував раніше, що існують різні етикетки компанії SEO. Я хотів би викласти деякі з них нижче і обговорити те, що вони роблять або зосередитися.

 • SEO Company - це компанії, які зосереджуються на SEO-сторінці та побудові посилань. Деякі також пропонують оптимізацію перетворення та оптимізацію сервера.
 • Створення посилань Компанія - це компанії, які орієнтовані на побудову зв'язків. Вони продають свої послуги за одиницями (як правило, за годинами / часом) або вони мають певну ціну за тип посилання. Наприклад, для гостьової публікації вони можуть стягувати плату за кожне придбане посилання, але вартість залежатиме від якості сайту.
 • SEO Аудит - ці компанії в основному перевіряють ваш контент, ваші посилання та вашу SEO на сторінці. Зробіть звіт і направляйте веб-майстру, що робити. Вони також можуть запропонувати навчальну програму на стороні.
 • Маркетинг вмісту - це як і раніше SEO компанії, але вони покладаються і зосереджені в значній мірі на контент дослідження, створення контенту і дистрибуції для підвищення обізнаності бренду і придбати зворотні посилання.
 • Цифровий маркетинг Компанія - компанія, що працює у сфері SEO, SEM, соціальних медіа, електронний маркетинг , SMS, блоги, копірайтинг, подкастінг, маркетинг додатків, покупка медіа та інші форми цифрового розповсюдження.
 • Інтернет-маркетинг компанії - це схоже на цифровий маркетинг, але він більше орієнтований на основні онлайн-маркетингові стратегії, такі як SEO, SEM, електронний маркетинг і маркетинг соціальних медіа.
 • Вхідний маркетинг Компанія - практично така ж, як визначення вище для цифрової маркетингової компанії. Вхідні агенції в основному використовують це нове, але ефективне слово, щоб розповісти людям, що вони використовують різні методи вхідного маркетингу для залучення потенційних клієнтів та нових клієнтів.

Примітка : Деякі Маркетинг у соціальних мережах компаній Компанії веб-дизайну також пропонують роботу SEO. Деякі з компаній, які пропонують SEO на стороні, можуть покладатися на старі стратегії SEO, тому будьте обережні.

4. Поясніть свою ситуацію

Ви повинні бути готові пояснити свою ситуацію. Надішліть їм важливі деталі, які ви заздалегідь склали.

Ви запускаєте новий сайт? Чи будуть вони працювати на старому сайті з історією? Ви раніше займалися SEO роботою? Будь-яка попередня робота з будівництва посилання?

Чи відбувалося якесь редизайн і коли? Чи є у нього Інструменти для веб-майстрів Google і Analytics ? У вас є наявні соціальні сторінки, список чи список електронної пошти? Ви щось публікували в минулому, про що варто говорити?

У що ви потрапили? Якщо ви думаєте, що в минулому ви зробили щось, що понесло вам штраф, скажіть їм про це.

Скажіть їм наступне: "Ось те, що ми зробили, і додається список посилань, які ми купили."

Бути чесним. Це призведе до прискорення, що принесе користь лише у довгостроковій перспективі.

Чесність: поні схвалюють.
(Приємний кредит на xx1simon1xx.deviantart.com)

5. Дайте їм знати ваші потреби та цілі для вашої кампанії

SEO не завжди стосується побудови посилань, і це не завжди стосується рейтингу №1, тому що іноді ви просто не можете бути №1.

Натискаючи на ваш постачальник послуг SEO буде тільки привести їх до двох речей, спробуйте катастрофічні стратегії SEO, які будуть впливати на вас у довгостроковій перспективі або кинути палити.

Дайте їм знати вашу кінцеву мету. Отримайте більше продажів? Збільшити кількість конверсій? Отримати більше переглядів сторінок? Бажаєте спрямувати більше людей на певну сторінку, щоб отримати абонентів? Перенаправляйте людей до активного вмісту, щоб отримати більше посилань? Просто отримайте цільовий трафік?

SEO може вплинути на всі ці та багато іншого. Знання своєї мети дозволить сформулювати добре сплановану стратегію.

6. Керуйте своїми очікуваннями

Одна з речей, яку ви повинні зрозуміти, це те, що SEO займе час, і провайдер, якого ви виберете, повинен керувати вашими очікуваннями. Очікуйте цього.

Коли вони згадують часові рамки, вони не маніпулюють вами, і це не означає, що вони не здатні. Навпаки, вони чесні з тим, що знають.

Якщо, з іншого боку, вони обіцяють вам все, то дзвони і свистки, включаючи кухонну мийку, тоді вам треба хвилюватися. Гарантовані результати SEO за 3 дні? 10 днів? Подумай двічі .

Приборкайте свої очікування. Оцінки можуть бути надані, але ви не можете очікувати, що вони будуть на 100% точними. Це називається оптимізацією, оскільки оптимізувати сайти SEO. SEO не контролює Google і його алгоритми.

7. Спілкуйтеся, але будьте терплячими

Спілкуйтеся з вашим провайдером і ні, це не повинно бути щодня.

Звичайно, ви можете почати спілкування щодня для ВА, але з часом ви можете встановити список завдань протягом декількох тижнів і місяців.

Для SEO компаній можна очікувати щомісячний звіт і оновлення. Залежно від способу їх роботи вони також можуть приймати дзвінки раз на два тижні.

Якщо у вас немає штатних VA, які працюють для вас, не очікуйте відповідей від постачальників SEO. Щомісячна вартість або вартість проекту, за яку ви платите, має певний обсяг роботи, і ви не хочете, щоб вони витрачали його на невеликі оновлення з вами.

Є графіки і терміни з іншими клієнтами, щоб розглянути на їх кінці, а також. Управління часом достатньо важко, тому будьте терплячими і зберігайте свою електронну пошту, якщо це питання лише з 5 слів. Якщо ви хочете потрапити на гарячий SEO призначений вам, то зробіть це приватно.

Чому мені потрібно дбати про те, як я передавала SEO роботу?

Добре, насамперед:

Але давайте будемо серйозними. Звичайно, ви могли б просто аутсорсинг ваш SEO для всіх. Йдемо вперед і будуємо багато посилань, оскільки посилання все одно є посиланнями, чи не так? Якірний текст продовжуватиме працювати і швидко орієнтується, чи не так?

Звичайно, якщо ви хочете зробити будь-яке з наступного.

Забирайте гроші

✅ 50 доларів на 10 особистих текстових посилань на особистому блозі з 200-словним контентом?

Тоді ви дізнаєтеся, що всі вони не є наступними, посиланнями на область коментарів.

For $ 150 за прес-реліз, який пише і видає для вас?

Ви в основному отримуєте 1 хороше посилання, а решта - дрібні дублікати з ручних подань до блогів, які просто називають себе сайтами прес-релізу.

✅ $ 250 сервіс, щоб побудувати вам linknet / linkwheel / link піраміду 50 ланок першого рівня?

30 з них не слідують. Тоді ви виявите, що всі статті однакові з невеликим вмістом закрученого між ними. Всі використовують 1 або 2 якірні тексти.

Service 25 доларів на 5000 посилань на високу потужність SEO?

Суміш із закладок, коментарів, вікі, профілів і профілів форуму, які вказують безпосередньо на ваш сайт? Це крадіжка! Цікаво, де ви знайдете ці посилання.

Майже $ 500 витік. Краще витрачати його на навчання 8-річного сина вашого друга, щоб зробити реальний SEO. Звичайно, це, ймовірно, не буде робити ваш SEO будь-який хороший теж, але принаймні ви можете побачити щось смішне.

Забирайте час

Якщо ви найняли повний робочий день VA, то просто кинули його у вогонь, не тренуючись про те, як ви хочете це зробити, ви просто витрачаєте свій час. Якщо ви отримаєте фрілансер, ви повинні знати, що їм сказати і що ви хочете зробити. Якщо ви придбали послугу, не знаючи, що вони роблять, ви просто будете дивитися на ваш трекер цілого дня.

Якщо є одна річ, яку ми всі ніколи не можемо втратити, прийшов час. Ми завжди потребуємо більше.

Отримайте покарання Google

Кінцевим результатом може бути a штраф (або комбінація штрафів) від Google або ще гірше, повністю ваш сайт повністю деіндекс.

Я бачив це, тому що це сталося зі мною кілька років тому. Я експериментував, взяв мої азартні ігри і заплатив за них. Я пройшов через багато і ці речі, ну, ви не хотіли б пройти через них.

Зрештою, ви втратите все. Ваші гроші, час і веб-сайт. Так, і ваш дохід від цього сайту.

Висновок

Аутсорсинг SEO (на Філіппінах або в іншому місці) не повинні бути азартними. Вона повинна бути розрахованою інвестицією. У цій статті я поділився з вами речами, які я особисто пережив, і як не робити тих самих помилок, які я зробив. Правда, ще багато чого ще треба вчитися - і ви, мабуть, дізнаєтеся їх по дорозі - але це основи. Майте на увазі, і вони можуть різко знизити ризики, одночасно піднімаючи потенційні вигоди.

Знову ж таки: потрібно планувати заздалегідь. Ретельно складіть важливі дані та матеріали, які ви можете поділити, щоб прискорити процес SEO.

Виберіть кращий постачальник послуг SEO, який буде відповідати вашим потребам і бути чесним при спілкуванні. Будьте терплячими та керуйте своїми очікуваннями.

І перш за все, пам'ятайте це: якщо ви дійсно хочете отримати максимум від цього, перестаньте думати про неї як про чарівну пігулку. Замість цього, розглядайте SEO як довгострокову інвестицію.

Отримати SEO консалтинг

Пов'язані

Що це означає?
Пам'ятайте, як сервіси, які роблять лише ті речі, використовувалися добре тоді?
Окрім ціноутворення, наступна річ, яка стає викликом, - це "Яка компанія SEO ви шукаєте?
Як ви аутсорсинг SEO належним чином?
Якщо ви просто хочете показати комусь на іншому кінці розмови, що ви щось знаєте і хочете показати, що вас не можна знущатися, то ви насправді не шукаєте допомоги, чи не так?
Ви бажаєте створити абонентів електронної пошти?
Потік потоку на певну сторінку?
Покращити конверсії для певних продуктів?
Це в основному для тих, хто хоче найняти віртуальних помічників: чи є конкретні речі, які ви хочете зробити?
Що це означає?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн