Безкоштовна накрутка передплатників на Youtube канал

 1. Безкоштовна накрутка передплатників на Youtube канал # Онлайн-бізнес популяризація youtube каналу
 2. Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube
 3. Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube
 4. Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію
 5. Програми для накрутки передплатників
 6. Накрутка лайків і передплатників в Youtube
 7. Безкоштовна накрутка передплатників на Youtube канал
 8. популяризація youtube каналу
 9. Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube
 10. Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube
 11. Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію
 12. Програми для накрутки передплатників
 13. Накрутка лайків і передплатників в Youtube
 14. Безкоштовна накрутка передплатників на Youtube канал
 15. популяризація youtube каналу
 16. Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube
 17. Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube
 18. Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію
 19. Програми для накрутки передплатників
 20. Накрутка лайків і передплатників в Youtube
 21. Безкоштовна накрутка передплатників на Youtube канал
 22. популяризація youtube каналу
 23. Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube
 24. Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube
 25. Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію
 26. Програми для накрутки передплатників
 27. Накрутка лайків і передплатників в Youtube

Безкоштовна накрутка передплатників на Youtube канал #

Онлайн-бізнес Онлайн-бізнес

популяризація youtube каналу

Платні та безкоштовні способи накрутки передплатників. Поради, рекомендації та алгоритм роботи.

 • Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube
 • Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube
 • Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію
 • Програми для накрутки передплатників
 • Накрутка лайків і передплатників в Youtube

Популяризувати новий канал на Ютубі завжди непросто, тому багато на початковому етапі штучно накручують собі передплатників. Для чого це потрібно? По-перше, на власному каналі можна непогано заробити , За умови, що у вас багато переглядів, передплатників і цікавий контент. По-друге, зібрати живу аудиторію простіше, коли на каналі вже є хоча б кілька тисяч передплатників. По-третє, рейтинг буде відразу вище, а відповідно і перегляди збільшаться.

Однак треба розуміти, що накручені передплатники не будуть дивитися ролики і ставити лайки. Вони потрібні тільки для видимості. Крім того, важливо не зловживати накруткою, так як є ймовірність отримати штраф або блок від Ютуб.

Крім того, важливо не зловживати накруткою, так як є ймовірність отримати штраф або блок від Ютуб

Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube

Після того як ви завантажили кілька відео на свій канал, починайте займатися популяризацією.

Накрутити передплатників можна двома способами:

 1. За допомогою спеціальних сайтів, виконуючи завдання і заробляючи бали. Ця модель дозволяє швидко зібрати пристойну кількість онлайн-передплатників.
 2. За допомогою платних сайтів, які найчастіше працюють за такою ж схемою. Відмінність в тому, що ви платите за накрутку сервісу і без додаткових завдань отримуєте нових передплатників.

Грамотна розкрутка надалі допоможе монетизувати вашу діяльність. Перед тим як перейти до накрутці передплатників, потрібно вибудувати роботу Ютуб каналу: визначитися з тематикою, періодичністю, написати контент-план. Тільки тоді це дозволить зробити канал популярним, в іншому випадку ви витратите час даремно. Давайте розберемо докладніше, на що потрібно звернути увагу.

 • Назва повинна бути незабутнім, яскравим і унікальним. Також ретельно продумувати заголовок кожного відео. Він повинен бути максимально простим і поширеним. Відео буде частіше з'являтися в пошукових системах, і відповідно отримає більше переглядів. Дізнатися, що це за слово запитують частіше, можна на сервісі підбору слів в Яндексі.
 • Якщо зміст роликів цікаве і чіпляють, то не соромтеся просити людей підписатися на ваш канал. Це можна зробити декількома способами. Наприклад, особисте звернення до аудиторії в кінці відео. Попрощайтеся, подякуйте за перегляд і нагадайте про підписку і лайк. Це повинно бути зроблено легко і ненав'язливо. Інший варіант - попросити підписатися в анотації (це невеликий блок з текстом в самому відео), або в описі під випуском. Також не забудьте додати посилання на всі соціальні мережі.
 • Важливо, щоб аудиторія поверталася на канал. Для цього потрібно заздалегідь продумати теми сюжетів, визначитися з періодичністю виходу роликів і дотримуватися план. У кожному відео бажано робити невеличкий анонс наступного сюжету, який смотівірует людини повернутися або підписатися, щоб не пропустити цікавий випуск.

Використовуйте в описі ролика тайм-коди. Якщо відео більше 10 хвилин, то краще написати теми із зазначенням часу, які ви висвітлюєте. Тоді люди зможуть подивитися тільки той відрізок, який їх цікавить.

Самостійна розкрутка каналу на відеохостингу забере у вас пристойна кількість часу. Тому найкраще поєднувати всі доступні способи.

Тому найкраще поєднувати всі доступні способи

Створюючи канал, постарайтеся максимально дотримуватись наступних правил:

 1. Заповніть всю інформацію. Передплатник повинен чітко розуміти, про що ваш канал і чим він корисний.
 2. Інформація повинна бути правдива і точна, особливо якщо у вас інформаційний контент.
 3. Відео має відповідати всім технічним вимогам: бути хорошої якості, зніматися на професійну камеру, мати чіткий звук.
 4. Не забувайте про зворотний зв'язок: відповідайте на коментарі, влаштовуйте розіграші, дякуйте свою аудиторію.
 5. Виставляйте відео з тегами, так буде легше знайти ваш сюжет.
 6. Дотримуйтесь авторські права, так як після трьох порушень канал можуть заблокувати.

Другий етап розвитку каналу - залучення аудиторії. Сьогодні в інтернеті існує досить сервісів, які пропонують накрутку без реєстрації. Це швидко і зручно, авторизуватися можна через будь-яку соціальну мережу і приступити до набору передплатників навіть через телефон.

Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube

Кожен канал прагне до монетизації. Популярні блогери заробляють по кілька тисяч доларів з одного випуску.

Підключитися до партнерської програми Ютуб можна за умови, що на каналі є мінімум 1 тисячу передплатників, а кількість переглядів - 4000 годин.

Легально збільшити аудиторію і число переглядів можна за допомогою пошукової оптимізації. Для цього вам треба:

 • знайти релевантний ролик на розкрученому каналі;
 • проаналізувати назви сюжетів і каналу;
 • назвати свої відео подібним чином.

Так ви зможете піднятися в рейтингу пошуку та охопити більшу аудиторію. Однак не забувайте, що якість сюжету має не відставати від популярних відео. Інакше люди не стануть підписуватися на канал.

Унікальний контент і регулярність випусків є головною запорукою успіху.

Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію

Ви можете взаємно підписуватися на сайти схожої тематики, розміщувати інформацію про каналі в інших соціальних мережах. Це швидкий і, головне, безкоштовний спосіб розповісти про свій продукт. Також ніхто не забороняє попросити друзів підтримати ваш проект. Якщо 100 чоловік розмістять у себе на стіні інформацію про канал або виставлять відео, то у вас може зібратися відразу пристойна аудиторія. Тут діє правило: «Не май 100 рублів, а май 100 друзів»!

Програми для накрутки передплатників

Програми для накрутки - один з найпростіших способів отримати перше передплатників. В інтернеті безліч сервісів пропонують свої послуги: як платно, так і безкоштовно.

На безкоштовних платформах діє своя система оплати, найчастіше - це бали або монети. Заробляються вони швидко. Ми вибрали 5 найпопулярніших сервісів.

Vktarget. ru

Сервіс працює не тільки з ютуба, але і з іншими соціальними мережами. Ви можете заробляти бали, виконуючи завдання в Фейсбуці, Вконтакті, Інстаграме, Твіттері, і потім витрачати валюту на розкрутку youtube каналу.

Перейти на vktarget.ru

Bosslike.ru

Універсальний сайт для накрутки лайків, переглядів, репоста у всіх соціальних мережах. Сервіс має зручний інтерфейс, завдання виставляються в два кліка. Ви самі вибираєте, скільки буде коштувати підписка на канал. На сайті багато активних користувачів, тому замовлення буде виконано в мінімальні терміни.

Перейти на bosslike.ru

Socelin.ru

ru

Цей сайт пропонує свої послуги виключно за оплату. Сто передплатників обійдуться вам в 290 рублів. Однак періодично на сервісі з'являються знижки та вигідні пропозиції, які дозволять трохи заощадити.

Перейти на socelin.ru

SmoFast

Безкоштовний сайт для накрутки. Оплата проводиться місцевою валютою - монетами, які можна заробити там же. При реєстрації ви відразу отримуєте 100 монет. На сервісі діє система бонусів: за кожні 25 завдань виплачується від 20 до 300 бонусних монет.

Перейти на smofast.com

Fast free likes

На сервісі пропонується безкоштовна і платна накрутка. Виконуючи завдання інших учасників, ви підвищуєте свій баланс. Авторизуватись можна за допомогою будь-якої соціальної мережі. Якщо у вас немає часу на виконання завдань, то оформите накрутку платно. Сто передплатників коштуватимуть всього 5 рублів.

Перейти на fastfreelikes.com

Накрутка лайків і передплатників в Youtube

За допомогою спеціального сервісу Ytuber.ru, ви можете збільшити кількість переглядів відео, накрутити передплатників, лайки або коментарі. Останній зареєстрований учасник може увійти в особистий кабінет за допомогою авторизації на Google+ або пройшовши просту реєстрацію. Запрошуючи друзів, ви заробляєте додаткові бали, а також отримуєте до 15% від усіх балів реферала.

Інша цікава платформа - Pumpyt.com. Там можна не тільки накрутити перегляди, лайки і отримати нових передплатників, а й знайти спонсорів, однодумців і рекламодавців. Сам сайт позиціонує себе як віртуального продюсера, і пропонує користувачам не розкрутку, а створення свого бренду. Сервіс не порушує правил Ютуб, тому остерігатися бана не варто. При реєстрації на рахунок зараховуються перші 500 кредитів, які відразу можна пустити в роботу. Після установки програми на свій комп'ютер і її запуску, ви автоматично починаєте заробляти кредити. За кожні 4 хвилини дається 1 кредит.

Redsurf.ru дозволяє розкручувати канал в автономному режимі. Додаток на комп'ютер можна завантажити абсолютно безкоштовно. Після запуску програми ви заробляєте монети на перегляді інших відеороликів і в той же час отримуєте нових передплатників до себе на канал.

Відстежувати свою статистику краще за допомогою спеціальних сайтів. Ви дізнаєтеся, скільки людина підписалася на канал за добу, тиждень, місяць; кількість переглядів і відвідуваність сторінки; рейтинг каналу. Один з таких сервісів - Socialblade.Com. Незважаючи на те що сам сайт англійською мовою, він дуже простий і зручний у використанні.

Займатися розкручуванням каналу потрібно комплексно і поступово. На спеціальних сайтах накручуйте не більш 200 чоловік в день, а краще ще менше. Після того як у вас з'явиться перша тисяча - дві передплатників, постарайтеся перемкнутися на залучення реальної цільової аудиторії: домовляйтеся з іншими блогерами про співробітництво і взаємну рекламу, залучайте друзів і розміщуйте посилання роликів на всіляких платформах, сторінках і в групах.

Додати коментар

Вам сподобається

Безкоштовна накрутка передплатників на Youtube канал

#

Онлайн-бізнес Онлайн-бізнес

популяризація youtube каналу

Платні та безкоштовні способи накрутки передплатників. Поради, рекомендації та алгоритм роботи.

 • Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube
 • Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube
 • Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію
 • Програми для накрутки передплатників
 • Накрутка лайків і передплатників в Youtube

Популяризувати новий канал на Ютубі завжди непросто, тому багато на початковому етапі штучно накручують собі передплатників. Для чого це потрібно? По-перше, на власному каналі можна непогано заробити , За умови, що у вас багато переглядів, передплатників і цікавий контент. По-друге, зібрати живу аудиторію простіше, коли на каналі вже є хоча б кілька тисяч передплатників. По-третє, рейтинг буде відразу вище, а відповідно і перегляди збільшаться.

Однак треба розуміти, що накручені передплатники не будуть дивитися ролики і ставити лайки. Вони потрібні тільки для видимості. Крім того, важливо не зловживати накруткою, так як є ймовірність отримати штраф або блок від Ютуб.

Крім того, важливо не зловживати накруткою, так як є ймовірність отримати штраф або блок від Ютуб

Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube

Після того як ви завантажили кілька відео на свій канал, починайте займатися популяризацією.

Накрутити передплатників можна двома способами:

 1. За допомогою спеціальних сайтів, виконуючи завдання і заробляючи бали. Ця модель дозволяє швидко зібрати пристойну кількість онлайн-передплатників.
 2. За допомогою платних сайтів, які найчастіше працюють за такою ж схемою. Відмінність в тому, що ви платите за накрутку сервісу і без додаткових завдань отримуєте нових передплатників.

Грамотна розкрутка надалі допоможе монетизувати вашу діяльність. Перед тим як перейти до накрутці передплатників, потрібно вибудувати роботу Ютуб каналу: визначитися з тематикою, періодичністю, написати контент-план. Тільки тоді це дозволить зробити канал популярним, в іншому випадку ви витратите час даремно. Давайте розберемо докладніше, на що потрібно звернути увагу.

 • Назва повинна бути незабутнім, яскравим і унікальним. Також ретельно продумувати заголовок кожного відео. Він повинен бути максимально простим і поширеним. Відео буде частіше з'являтися в пошукових системах, і відповідно отримає більше переглядів. Дізнатися, що це за слово запитують частіше, можна на сервісі підбору слів в Яндексі.
 • Якщо зміст роликів цікаве і чіпляють, то не соромтеся просити людей підписатися на ваш канал. Це можна зробити декількома способами. Наприклад, особисте звернення до аудиторії в кінці відео. Попрощайтеся, подякуйте за перегляд і нагадайте про підписку і лайк. Це повинно бути зроблено легко і ненав'язливо. Інший варіант - попросити підписатися в анотації (це невеликий блок з текстом в самому відео), або в описі під випуском. Також не забудьте додати посилання на всі соціальні мережі.
 • Важливо, щоб аудиторія поверталася на канал. Для цього потрібно заздалегідь продумати теми сюжетів, визначитися з періодичністю виходу роликів і дотримуватися план. У кожному відео бажано робити невеличкий анонс наступного сюжету, який смотівірует людини повернутися або підписатися, щоб не пропустити цікавий випуск.

Використовуйте в описі ролика тайм-коди. Якщо відео більше 10 хвилин, то краще написати теми із зазначенням часу, які ви висвітлюєте. Тоді люди зможуть подивитися тільки той відрізок, який їх цікавить.

Самостійна розкрутка каналу на відеохостингу забере у вас пристойна кількість часу. Тому найкраще поєднувати всі доступні способи.

Тому найкраще поєднувати всі доступні способи

Створюючи канал, постарайтеся максимально дотримуватись наступних правил:

 1. Заповніть всю інформацію. Передплатник повинен чітко розуміти, про що ваш канал і чим він корисний.
 2. Інформація повинна бути правдива і точна, особливо якщо у вас інформаційний контент.
 3. Відео має відповідати всім технічним вимогам: бути хорошої якості, зніматися на професійну камеру, мати чіткий звук.
 4. Не забувайте про зворотний зв'язок: відповідайте на коментарі, влаштовуйте розіграші, дякуйте свою аудиторію.
 5. Виставляйте відео з тегами, так буде легше знайти ваш сюжет.
 6. Дотримуйтесь авторські права, так як після трьох порушень канал можуть заблокувати.

Другий етап розвитку каналу - залучення аудиторії. Сьогодні в інтернеті існує досить сервісів, які пропонують накрутку без реєстрації. Це швидко і зручно, авторизуватися можна через будь-яку соціальну мережу і приступити до набору передплатників навіть через телефон.

Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube

Кожен канал прагне до монетизації. Популярні блогери заробляють по кілька тисяч доларів з одного випуску.

Підключитися до партнерської програми Ютуб можна за умови, що на каналі є мінімум 1 тисячу передплатників, а кількість переглядів - 4000 годин.

Легально збільшити аудиторію і число переглядів можна за допомогою пошукової оптимізації. Для цього вам треба:

 • знайти релевантний ролик на розкрученому каналі;
 • проаналізувати назви сюжетів і каналу;
 • назвати свої відео подібним чином.

Так ви зможете піднятися в рейтингу пошуку та охопити більшу аудиторію. Однак не забувайте, що якість сюжету має не відставати від популярних відео. Інакше люди не стануть підписуватися на канал.

Унікальний контент і регулярність випусків є головною запорукою успіху.

Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію

Ви можете взаємно підписуватися на сайти схожої тематики, розміщувати інформацію про каналі в інших соціальних мережах. Це швидкий і, головне, безкоштовний спосіб розповісти про свій продукт. Також ніхто не забороняє попросити друзів підтримати ваш проект. Якщо 100 чоловік розмістять у себе на стіні інформацію про канал або виставлять відео, то у вас може зібратися відразу пристойна аудиторія. Тут діє правило: «Не май 100 рублів, а май 100 друзів»!

Програми для накрутки передплатників

Програми для накрутки - один з найпростіших способів отримати перше передплатників. В інтернеті безліч сервісів пропонують свої послуги: як платно, так і безкоштовно.

На безкоштовних платформах діє своя система оплати, найчастіше - це бали або монети. Заробляються вони швидко. Ми вибрали 5 найпопулярніших сервісів.

Vktarget. ru

Сервіс працює не тільки з ютуба, але і з іншими соціальними мережами. Ви можете заробляти бали, виконуючи завдання в Фейсбуці, Вконтакті, Інстаграме, Твіттері, і потім витрачати валюту на розкрутку youtube каналу.

Перейти на vktarget.ru

Bosslike.ru

Універсальний сайт для накрутки лайків, переглядів, репоста у всіх соціальних мережах. Сервіс має зручний інтерфейс, завдання виставляються в два кліка. Ви самі вибираєте, скільки буде коштувати підписка на канал. На сайті багато активних користувачів, тому замовлення буде виконано в мінімальні терміни.

Перейти на bosslike.ru

Socelin.ru

ru

Цей сайт пропонує свої послуги виключно за оплату. Сто передплатників обійдуться вам в 290 рублів. Однак періодично на сервісі з'являються знижки та вигідні пропозиції, які дозволять трохи заощадити.

Перейти на socelin.ru

SmoFast

Безкоштовний сайт для накрутки. Оплата проводиться місцевою валютою - монетами, які можна заробити там же. При реєстрації ви відразу отримуєте 100 монет. На сервісі діє система бонусів: за кожні 25 завдань виплачується від 20 до 300 бонусних монет.

Перейти на smofast.com

Fast free likes

На сервісі пропонується безкоштовна і платна накрутка. Виконуючи завдання інших учасників, ви підвищуєте свій баланс. Авторизуватись можна за допомогою будь-якої соціальної мережі. Якщо у вас немає часу на виконання завдань, то оформите накрутку платно. Сто передплатників коштуватимуть всього 5 рублів.

Перейти на fastfreelikes.com

Накрутка лайків і передплатників в Youtube

За допомогою спеціального сервісу Ytuber.ru, ви можете збільшити кількість переглядів відео, накрутити передплатників, лайки або коментарі. Останній зареєстрований учасник може увійти в особистий кабінет за допомогою авторизації на Google+ або пройшовши просту реєстрацію. Запрошуючи друзів, ви заробляєте додаткові бали, а також отримуєте до 15% від усіх балів реферала.

Інша цікава платформа - Pumpyt.com. Там можна не тільки накрутити перегляди, лайки і отримати нових передплатників, а й знайти спонсорів, однодумців і рекламодавців. Сам сайт позиціонує себе як віртуального продюсера, і пропонує користувачам не розкрутку, а створення свого бренду. Сервіс не порушує правил Ютуб, тому остерігатися бана не варто. При реєстрації на рахунок зараховуються перші 500 кредитів, які відразу можна пустити в роботу. Після установки програми на свій комп'ютер і її запуску, ви автоматично починаєте заробляти кредити. За кожні 4 хвилини дається 1 кредит.

Redsurf.ru дозволяє розкручувати канал в автономному режимі. Додаток на комп'ютер можна завантажити абсолютно безкоштовно. Після запуску програми ви заробляєте монети на перегляді інших відеороликів і в той же час отримуєте нових передплатників до себе на канал.

Відстежувати свою статистику краще за допомогою спеціальних сайтів. Ви дізнаєтеся, скільки людина підписалася на канал за добу, тиждень, місяць; кількість переглядів і відвідуваність сторінки; рейтинг каналу. Один з таких сервісів - Socialblade.Com. Незважаючи на те що сам сайт англійською мовою, він дуже простий і зручний у використанні.

Займатися розкручуванням каналу потрібно комплексно і поступово. На спеціальних сайтах накручуйте не більш 200 чоловік в день, а краще ще менше. Після того як у вас з'явиться перша тисяча - дві передплатників, постарайтеся перемкнутися на залучення реальної цільової аудиторії: домовляйтеся з іншими блогерами про співробітництво і взаємну рекламу, залучайте друзів і розміщуйте посилання роликів на всіляких платформах, сторінках і в групах.

Додати коментар

Вам сподобається

Безкоштовна накрутка передплатників на Youtube канал

#

Онлайн-бізнес Онлайн-бізнес

популяризація youtube каналу

Платні та безкоштовні способи накрутки передплатників. Поради, рекомендації та алгоритм роботи.

 • Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube
 • Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube
 • Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію
 • Програми для накрутки передплатників
 • Накрутка лайків і передплатників в Youtube

Популяризувати новий канал на Ютубі завжди непросто, тому багато на початковому етапі штучно накручують собі передплатників. Для чого це потрібно? По-перше, на власному каналі можна непогано заробити , За умови, що у вас багато переглядів, передплатників і цікавий контент. По-друге, зібрати живу аудиторію простіше, коли на каналі вже є хоча б кілька тисяч передплатників. По-третє, рейтинг буде відразу вище, а відповідно і перегляди збільшаться.

Однак треба розуміти, що накручені передплатники не будуть дивитися ролики і ставити лайки. Вони потрібні тільки для видимості. Крім того, важливо не зловживати накруткою, так як є ймовірність отримати штраф або блок від Ютуб.

Крім того, важливо не зловживати накруткою, так як є ймовірність отримати штраф або блок від Ютуб

Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube

Після того як ви завантажили кілька відео на свій канал, починайте займатися популяризацією.

Накрутити передплатників можна двома способами:

 1. За допомогою спеціальних сайтів, виконуючи завдання і заробляючи бали. Ця модель дозволяє швидко зібрати пристойну кількість онлайн-передплатників.
 2. За допомогою платних сайтів, які найчастіше працюють за такою ж схемою. Відмінність в тому, що ви платите за накрутку сервісу і без додаткових завдань отримуєте нових передплатників.

Грамотна розкрутка надалі допоможе монетизувати вашу діяльність. Перед тим як перейти до накрутці передплатників, потрібно вибудувати роботу Ютуб каналу: визначитися з тематикою, періодичністю, написати контент-план. Тільки тоді це дозволить зробити канал популярним, в іншому випадку ви витратите час даремно. Давайте розберемо докладніше, на що потрібно звернути увагу.

 • Назва повинна бути незабутнім, яскравим і унікальним. Також ретельно продумувати заголовок кожного відео. Він повинен бути максимально простим і поширеним. Відео буде частіше з'являтися в пошукових системах, і відповідно отримає більше переглядів. Дізнатися, що це за слово запитують частіше, можна на сервісі підбору слів в Яндексі.
 • Якщо зміст роликів цікаве і чіпляють, то не соромтеся просити людей підписатися на ваш канал. Це можна зробити декількома способами. Наприклад, особисте звернення до аудиторії в кінці відео. Попрощайтеся, подякуйте за перегляд і нагадайте про підписку і лайк. Це повинно бути зроблено легко і ненав'язливо. Інший варіант - попросити підписатися в анотації (це невеликий блок з текстом в самому відео), або в описі під випуском. Також не забудьте додати посилання на всі соціальні мережі.
 • Важливо, щоб аудиторія поверталася на канал. Для цього потрібно заздалегідь продумати теми сюжетів, визначитися з періодичністю виходу роликів і дотримуватися план. У кожному відео бажано робити невеличкий анонс наступного сюжету, який смотівірует людини повернутися або підписатися, щоб не пропустити цікавий випуск.

Використовуйте в описі ролика тайм-коди. Якщо відео більше 10 хвилин, то краще написати теми із зазначенням часу, які ви висвітлюєте. Тоді люди зможуть подивитися тільки той відрізок, який їх цікавить.

Самостійна розкрутка каналу на відеохостингу забере у вас пристойна кількість часу. Тому найкраще поєднувати всі доступні способи.

Тому найкраще поєднувати всі доступні способи

Створюючи канал, постарайтеся максимально дотримуватись наступних правил:

 1. Заповніть всю інформацію. Передплатник повинен чітко розуміти, про що ваш канал і чим він корисний.
 2. Інформація повинна бути правдива і точна, особливо якщо у вас інформаційний контент.
 3. Відео має відповідати всім технічним вимогам: бути хорошої якості, зніматися на професійну камеру, мати чіткий звук.
 4. Не забувайте про зворотний зв'язок: відповідайте на коментарі, влаштовуйте розіграші, дякуйте свою аудиторію.
 5. Виставляйте відео з тегами, так буде легше знайти ваш сюжет.
 6. Дотримуйтесь авторські права, так як після трьох порушень канал можуть заблокувати.

Другий етап розвитку каналу - залучення аудиторії. Сьогодні в інтернеті існує досить сервісів, які пропонують накрутку без реєстрації. Це швидко і зручно, авторизуватися можна через будь-яку соціальну мережу і приступити до набору передплатників навіть через телефон.

Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube

Кожен канал прагне до монетизації. Популярні блогери заробляють по кілька тисяч доларів з одного випуску.

Підключитися до партнерської програми Ютуб можна за умови, що на каналі є мінімум 1 тисячу передплатників, а кількість переглядів - 4000 годин.

Легально збільшити аудиторію і число переглядів можна за допомогою пошукової оптимізації. Для цього вам треба:

 • знайти релевантний ролик на розкрученому каналі;
 • проаналізувати назви сюжетів і каналу;
 • назвати свої відео подібним чином.

Так ви зможете піднятися в рейтингу пошуку та охопити більшу аудиторію. Однак не забувайте, що якість сюжету має не відставати від популярних відео. Інакше люди не стануть підписуватися на канал.

Унікальний контент і регулярність випусків є головною запорукою успіху.

Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію

Ви можете взаємно підписуватися на сайти схожої тематики, розміщувати інформацію про каналі в інших соціальних мережах. Це швидкий і, головне, безкоштовний спосіб розповісти про свій продукт. Також ніхто не забороняє попросити друзів підтримати ваш проект. Якщо 100 чоловік розмістять у себе на стіні інформацію про канал або виставлять відео, то у вас може зібратися відразу пристойна аудиторія. Тут діє правило: «Не май 100 рублів, а май 100 друзів»!

Програми для накрутки передплатників

Програми для накрутки - один з найпростіших способів отримати перше передплатників. В інтернеті безліч сервісів пропонують свої послуги: як платно, так і безкоштовно.

На безкоштовних платформах діє своя система оплати, найчастіше - це бали або монети. Заробляються вони швидко. Ми вибрали 5 найпопулярніших сервісів.

Vktarget. ru

Сервіс працює не тільки з ютуба, але і з іншими соціальними мережами. Ви можете заробляти бали, виконуючи завдання в Фейсбуці, Вконтакті, Інстаграме, Твіттері, і потім витрачати валюту на розкрутку youtube каналу.

Перейти на vktarget.ru

Bosslike.ru

Універсальний сайт для накрутки лайків, переглядів, репоста у всіх соціальних мережах. Сервіс має зручний інтерфейс, завдання виставляються в два кліка. Ви самі вибираєте, скільки буде коштувати підписка на канал. На сайті багато активних користувачів, тому замовлення буде виконано в мінімальні терміни.

Перейти на bosslike.ru

Socelin.ru

ru

Цей сайт пропонує свої послуги виключно за оплату. Сто передплатників обійдуться вам в 290 рублів. Однак періодично на сервісі з'являються знижки та вигідні пропозиції, які дозволять трохи заощадити.

Перейти на socelin.ru

SmoFast

Безкоштовний сайт для накрутки. Оплата проводиться місцевою валютою - монетами, які можна заробити там же. При реєстрації ви відразу отримуєте 100 монет. На сервісі діє система бонусів: за кожні 25 завдань виплачується від 20 до 300 бонусних монет.

Перейти на smofast.com

Fast free likes

На сервісі пропонується безкоштовна і платна накрутка. Виконуючи завдання інших учасників, ви підвищуєте свій баланс. Авторизуватись можна за допомогою будь-якої соціальної мережі. Якщо у вас немає часу на виконання завдань, то оформите накрутку платно. Сто передплатників коштуватимуть всього 5 рублів.

Перейти на fastfreelikes.com

Накрутка лайків і передплатників в Youtube

За допомогою спеціального сервісу Ytuber.ru, ви можете збільшити кількість переглядів відео, накрутити передплатників, лайки або коментарі. Останній зареєстрований учасник може увійти в особистий кабінет за допомогою авторизації на Google+ або пройшовши просту реєстрацію. Запрошуючи друзів, ви заробляєте додаткові бали, а також отримуєте до 15% від усіх балів реферала.

Інша цікава платформа - Pumpyt.com. Там можна не тільки накрутити перегляди, лайки і отримати нових передплатників, а й знайти спонсорів, однодумців і рекламодавців. Сам сайт позиціонує себе як віртуального продюсера, і пропонує користувачам не розкрутку, а створення свого бренду. Сервіс не порушує правил Ютуб, тому остерігатися бана не варто. При реєстрації на рахунок зараховуються перші 500 кредитів, які відразу можна пустити в роботу. Після установки програми на свій комп'ютер і її запуску, ви автоматично починаєте заробляти кредити. За кожні 4 хвилини дається 1 кредит.

Redsurf.ru дозволяє розкручувати канал в автономному режимі. Додаток на комп'ютер можна завантажити абсолютно безкоштовно. Після запуску програми ви заробляєте монети на перегляді інших відеороликів і в той же час отримуєте нових передплатників до себе на канал.

Відстежувати свою статистику краще за допомогою спеціальних сайтів. Ви дізнаєтеся, скільки людина підписалася на канал за добу, тиждень, місяць; кількість переглядів і відвідуваність сторінки; рейтинг каналу. Один з таких сервісів - Socialblade.Com. Незважаючи на те що сам сайт англійською мовою, він дуже простий і зручний у використанні.

Займатися розкручуванням каналу потрібно комплексно і поступово. На спеціальних сайтах накручуйте не більш 200 чоловік в день, а краще ще менше. Після того як у вас з'явиться перша тисяча - дві передплатників, постарайтеся перемкнутися на залучення реальної цільової аудиторії: домовляйтеся з іншими блогерами про співробітництво і взаємну рекламу, залучайте друзів і розміщуйте посилання роликів на всіляких платформах, сторінках і в групах.

Додати коментар

Вам сподобається

Безкоштовна накрутка передплатників на Youtube канал

#

Онлайн-бізнес Онлайн-бізнес

популяризація youtube каналу

Платні та безкоштовні способи накрутки передплатників. Поради, рекомендації та алгоритм роботи.

 • Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube
 • Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube
 • Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію
 • Програми для накрутки передплатників
 • Накрутка лайків і передплатників в Youtube

Популяризувати новий канал на Ютубі завжди непросто, тому багато на початковому етапі штучно накручують собі передплатників. Для чого це потрібно? По-перше, на власному каналі можна непогано заробити , За умови, що у вас багато переглядів, передплатників і цікавий контент. По-друге, зібрати живу аудиторію простіше, коли на каналі вже є хоча б кілька тисяч передплатників. По-третє, рейтинг буде відразу вище, а відповідно і перегляди збільшаться.

Однак треба розуміти, що накручені передплатники не будуть дивитися ролики і ставити лайки. Вони потрібні тільки для видимості. Крім того, важливо не зловживати накруткою, так як є ймовірність отримати штраф або блок від Ютуб.

Крім того, важливо не зловживати накруткою, так як є ймовірність отримати штраф або блок від Ютуб

Ефективна накрутка живих передплатників на Youtube

Після того як ви завантажили кілька відео на свій канал, починайте займатися популяризацією.

Накрутити передплатників можна двома способами:

 1. За допомогою спеціальних сайтів, виконуючи завдання і заробляючи бали. Ця модель дозволяє швидко зібрати пристойну кількість онлайн-передплатників.
 2. За допомогою платних сайтів, які найчастіше працюють за такою ж схемою. Відмінність в тому, що ви платите за накрутку сервісу і без додаткових завдань отримуєте нових передплатників.

Грамотна розкрутка надалі допоможе монетизувати вашу діяльність. Перед тим як перейти до накрутці передплатників, потрібно вибудувати роботу Ютуб каналу: визначитися з тематикою, періодичністю, написати контент-план. Тільки тоді це дозволить зробити канал популярним, в іншому випадку ви витратите час даремно. Давайте розберемо докладніше, на що потрібно звернути увагу.

 • Назва повинна бути незабутнім, яскравим і унікальним. Також ретельно продумувати заголовок кожного відео. Він повинен бути максимально простим і поширеним. Відео буде частіше з'являтися в пошукових системах, і відповідно отримає більше переглядів. Дізнатися, що це за слово запитують частіше, можна на сервісі підбору слів в Яндексі.
 • Якщо зміст роликів цікаве і чіпляють, то не соромтеся просити людей підписатися на ваш канал. Це можна зробити декількома способами. Наприклад, особисте звернення до аудиторії в кінці відео. Попрощайтеся, подякуйте за перегляд і нагадайте про підписку і лайк. Це повинно бути зроблено легко і ненав'язливо. Інший варіант - попросити підписатися в анотації (це невеликий блок з текстом в самому відео), або в описі під випуском. Також не забудьте додати посилання на всі соціальні мережі.
 • Важливо, щоб аудиторія поверталася на канал. Для цього потрібно заздалегідь продумати теми сюжетів, визначитися з періодичністю виходу роликів і дотримуватися план. У кожному відео бажано робити невеличкий анонс наступного сюжету, який смотівірует людини повернутися або підписатися, щоб не пропустити цікавий випуск.

Використовуйте в описі ролика тайм-коди. Якщо відео більше 10 хвилин, то краще написати теми із зазначенням часу, які ви висвітлюєте. Тоді люди зможуть подивитися тільки той відрізок, який їх цікавить.

Самостійна розкрутка каналу на відеохостингу забере у вас пристойна кількість часу. Тому найкраще поєднувати всі доступні способи.

Тому найкраще поєднувати всі доступні способи

Створюючи канал, постарайтеся максимально дотримуватись наступних правил:

 1. Заповніть всю інформацію. Передплатник повинен чітко розуміти, про що ваш канал і чим він корисний.
 2. Інформація повинна бути правдива і точна, особливо якщо у вас інформаційний контент.
 3. Відео має відповідати всім технічним вимогам: бути хорошої якості, зніматися на професійну камеру, мати чіткий звук.
 4. Не забувайте про зворотний зв'язок: відповідайте на коментарі, влаштовуйте розіграші, дякуйте свою аудиторію.
 5. Виставляйте відео з тегами, так буде легше знайти ваш сюжет.
 6. Дотримуйтесь авторські права, так як після трьох порушень канал можуть заблокувати.

Другий етап розвитку каналу - залучення аудиторії. Сьогодні в інтернеті існує досить сервісів, які пропонують накрутку без реєстрації. Це швидко і зручно, авторизуватися можна через будь-яку соціальну мережу і приступити до набору передплатників навіть через телефон.

Як безкоштовно накрутити передплатників в Youtube

Кожен канал прагне до монетизації. Популярні блогери заробляють по кілька тисяч доларів з одного випуску.

Підключитися до партнерської програми Ютуб можна за умови, що на каналі є мінімум 1 тисячу передплатників, а кількість переглядів - 4000 годин.

Легально збільшити аудиторію і число переглядів можна за допомогою пошукової оптимізації. Для цього вам треба:

 • знайти релевантний ролик на розкрученому каналі;
 • проаналізувати назви сюжетів і каналу;
 • назвати свої відео подібним чином.

Так ви зможете піднятися в рейтингу пошуку та охопити більшу аудиторію. Однак не забувайте, що якість сюжету має не відставати від популярних відео. Інакше люди не стануть підписуватися на канал.

Унікальний контент і регулярність випусків є головною запорукою успіху.

Які ще є способи самостійно збільшити аудиторію

Ви можете взаємно підписуватися на сайти схожої тематики, розміщувати інформацію про каналі в інших соціальних мережах. Це швидкий і, головне, безкоштовний спосіб розповісти про свій продукт. Також ніхто не забороняє попросити друзів підтримати ваш проект. Якщо 100 чоловік розмістять у себе на стіні інформацію про канал або виставлять відео, то у вас може зібратися відразу пристойна аудиторія. Тут діє правило: «Не май 100 рублів, а май 100 друзів»!

Програми для накрутки передплатників

Програми для накрутки - один з найпростіших способів отримати перше передплатників. В інтернеті безліч сервісів пропонують свої послуги: як платно, так і безкоштовно.

На безкоштовних платформах діє своя система оплати, найчастіше - це бали або монети. Заробляються вони швидко. Ми вибрали 5 найпопулярніших сервісів.

Vktarget. ru

Сервіс працює не тільки з ютуба, але і з іншими соціальними мережами. Ви можете заробляти бали, виконуючи завдання в Фейсбуці, Вконтакті, Інстаграме, Твіттері, і потім витрачати валюту на розкрутку youtube каналу.

Перейти на vktarget.ru

Bosslike.ru

Універсальний сайт для накрутки лайків, переглядів, репоста у всіх соціальних мережах. Сервіс має зручний інтерфейс, завдання виставляються в два кліка. Ви самі вибираєте, скільки буде коштувати підписка на канал. На сайті багато активних користувачів, тому замовлення буде виконано в мінімальні терміни.

Перейти на bosslike.ru

Socelin.ru

ru

Цей сайт пропонує свої послуги виключно за оплату. Сто передплатників обійдуться вам в 290 рублів. Однак періодично на сервісі з'являються знижки та вигідні пропозиції, які дозволять трохи заощадити.

Перейти на socelin.ru

SmoFast

Безкоштовний сайт для накрутки. Оплата проводиться місцевою валютою - монетами, які можна заробити там же. При реєстрації ви відразу отримуєте 100 монет. На сервісі діє система бонусів: за кожні 25 завдань виплачується від 20 до 300 бонусних монет.

Перейти на smofast.com

Fast free likes

На сервісі пропонується безкоштовна і платна накрутка. Виконуючи завдання інших учасників, ви підвищуєте свій баланс. Авторизуватись можна за допомогою будь-якої соціальної мережі. Якщо у вас немає часу на виконання завдань, то оформите накрутку платно. Сто передплатників коштуватимуть всього 5 рублів.

Перейти на fastfreelikes.com

Накрутка лайків і передплатників в Youtube

За допомогою спеціального сервісу Ytuber.ru, ви можете збільшити кількість переглядів відео, накрутити передплатників, лайки або коментарі. Останній зареєстрований учасник може увійти в особистий кабінет за допомогою авторизації на Google+ або пройшовши просту реєстрацію. Запрошуючи друзів, ви заробляєте додаткові бали, а також отримуєте до 15% від усіх балів реферала.

Інша цікава платформа - Pumpyt.com. Там можна не тільки накрутити перегляди, лайки і отримати нових передплатників, а й знайти спонсорів, однодумців і рекламодавців. Сам сайт позиціонує себе як віртуального продюсера, і пропонує користувачам не розкрутку, а створення свого бренду. Сервіс не порушує правил Ютуб, тому остерігатися бана не варто. При реєстрації на рахунок зараховуються перші 500 кредитів, які відразу можна пустити в роботу. Після установки програми на свій комп'ютер і її запуску, ви автоматично починаєте заробляти кредити. За кожні 4 хвилини дається 1 кредит.

Redsurf.ru дозволяє розкручувати канал в автономному режимі. Додаток на комп'ютер можна завантажити абсолютно безкоштовно. Після запуску програми ви заробляєте монети на перегляді інших відеороликів і в той же час отримуєте нових передплатників до себе на канал.

Відстежувати свою статистику краще за допомогою спеціальних сайтів. Ви дізнаєтеся, скільки людина підписалася на канал за добу, тиждень, місяць; кількість переглядів і відвідуваність сторінки; рейтинг каналу. Один з таких сервісів - Socialblade.Com. Незважаючи на те що сам сайт англійською мовою, він дуже простий і зручний у використанні.

Займатися розкручуванням каналу потрібно комплексно і поступово. На спеціальних сайтах накручуйте не більш 200 чоловік в день, а краще ще менше. Після того як у вас з'явиться перша тисяча - дві передплатників, постарайтеся перемкнутися на залучення реальної цільової аудиторії: домовляйтеся з іншими блогерами про співробітництво і взаємну рекламу, залучайте друзів і розміщуйте посилання роликів на всіляких платформах, сторінках і в групах.

Додати коментар

Вам сподобається

Для чого це потрібно?
Для чого це потрібно?
Для чого це потрібно?
Для чого це потрібно?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн