Black заробіток в інтернеті?

Автор: BloggerMen | Опубліковано 23-01-2011

А ви взагалі коли-небудь думали про «чорні» заробітки онлайн А ви взагалі коли-небудь думали про «чорні» заробітки онлайн? Цікаво, що чорний ринок інтернету розвивається стрімко, оголюючи все нові простори для ризикованих хлопців. Звичайно, це не хороший вид заробітку, але ось тема сама вельми цікава. У даній статті я не хочу говорити про Black Seo, це явища вже стало схоже на мозоль, на яку все ще настають.

Чорний заробіток онлайн може бути різноманітним і масштаби його різні. Чернуха може лякати і залучати. Хтось вважає, що інвайтінг в контакті - це вже чорнуха, а хто займається прямою крадіжкою з платіжних систем. Тільки на WebMoney відбувається до 1000 зломів гаманців на добу! Взагалі весь заробіток онлайн можна розділити на чорний, сірий і білий. Хоча я б не сказав, що існує ідеально білий вид заробітку онлайн, так як відсоток платників податків в інтернет вельми низький.

Білий спосіб заробітку досить прозорий, про нього завжди говорять вголос. Такий вид діяльності має на увазі загальне задоволення з точки зору маркетингу. Задоволений клієнт і виконавець. Як не дивно, але навіть дорвеи можуть виступати в якості білих інструментів для заробітку. Якщо ваші дорвеи заточені під тематичні ключові слова, які ведуть на інформативні сайти або на чесну партнерку - ви робите корисну справу. У підсумку в усі залишаються задоволені. Але потрібно визнати, що 90% доров - це більше сірий, ніж білий інструмент заробітку.

Чорний заробіток. Тут користувач залишається не при справах, його просто доять і він нічого не може з цим вдіяти. Сьогодні велика кількість партнерських програм не надає того, що пропонувалося на сайті. Яскравим прикладом став нещодавній випадок з відомою компанією Conveer.com. Один із сайтів компанії пропонував абсолютну пустушку після оплати клієнтом, так робити не можна! По-перше, це руйнує загальний бізнес, по-друге, це залишає негатив.

Сірий заробіток. Ось сюди можуть побічно потрапити працівники всього білого напрямки. Справа в тому, що сірий заробіток більш різноманітний в порівнянні з двома першими. Сірий заробіток може маскуватися під білий і працювати стабільно і довго. Тут користувача вводять в оману, але в кінцевому підсумку він не відчуває, що йому підсунули халтуру. Дивно, але сьогодні маса нібито «білих» сервісів насправді працюють саме по сірому принципом. Та ж торгівля посиланнями - це ж явно сірий бізнес, так як дана діяльність засмічує видачу в пошуковій системі. Та й взагалі близько 40% бізнесу рунета - це сіре напрямок.

Де працювати? Я все-таки відштовхуюсь від поняття, що я вмію робити? Ви можете податися в спамери, рерайтери або дизайнери. Вищою кастою вважаються веб-майстри, які конвертах трафік на партнерських програмах . Сьогодні досить просто спробувати вибитися в люди, почавши нормально працювати зі своїм сайтом. Мінімальні витрати і купа витраченого часу можуть забезпечити вас хорошим бізнесом. Головне, що він буде вашим і ви зможете далі «прокачуватися» і набирати обертів.

Інтернет - це гнучка і живе середовище, яка може дати шанс кожному. Я чув як один молодий хлопець, починаючи з рерайтинга, організував величезний інтернет-магазин і став заробляти великі гроші. Як кажуть мудрі китайці, шлях довжиною в тисячу лі починається з одного кроку.

Я ось помітив сучасну тенденцію - ми мало працюємо! Більшість молоді продовжує валяти дурня і все шукають халтури. Ніякої халяви в природі не існує, є якісь обставини, які іноді обертають для вас ситуацію в кращу сторону. Але найкраще - це стабільно працювати і набиратися сили, адже інтернет ще буде існувати десятки або сотні років. Встигніть зайняти своє місце під цифровим сонцем пікселів, айпі і мегабайт!

Popularity: 2%

випадкові записи

Де працювати?
Я все-таки відштовхуюсь від поняття, що я вмію робити?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн