Блог: Чому Ваша ефективність SEO виграє від шифрування SSL

Погляньте на простір ліворуч від URL у верхній частині цієї сторінки

Погляньте на простір ліворуч від URL у верхній частині цієї сторінки. Якщо ви використовуєте великий веб-переглядач, ви побачите або зелений або сірий символ блокування, а в Chrome - слово "безпечний". Це тому, що наш сайт використовує HTTPS. Це може виглядати лише як невелика зміна від традиційного HTTP, але існує чимало переваг його використання. Зовсім недавно було показано, що використання HTTPS замість цього дійсно покращить вашу продуктивність SEO, і тепер настав час зробити перемикач.

HTTP проти HTTPS

Можливо, ви знайомі з HTTP. Ці листи відмінно передували більшості веб-адрес з самого початку Інтернету. Він виступає за протокол передачі гіпертексту. Це звучить складно, але це просто система для передачі інформації в Інтернеті. У HTTP інформація між користувачем та веб-сайтом надсилається у вигляді звичайного тексту. Це означає, що кожен, хто знає, як перехопити цю інформацію, може прочитати його дуже легко. Це стає досить великою проблемою, коли веб-сайт зберігає особисту інформацію, наприклад, адреси або номери кредитних карт.

Введіть HTTPS. HTTPS використовує те, що називається SSL, або рівень захищеного сокета. Ця технологія використовує ту ж інформаційну транспортну систему, що і звичайний HTTP. Різниця полягає в тому, що вона шифрує дані, які переміщуються між користувачем і веб-сторінкою. Це зберігає ваші персональні дані в безпеці, і користувачі можуть вводити особисту інформацію на веб-сайті, не турбуючись, що вона може опинитися в неправильних руках.

Google хоче більш безпечної мережі

Немає сумніву, що для веб-сайтів комерції потрібні сертифікати SSL. Але нещодавно компанія Google зробила виклик "HTTPS скрізь". Кілька років тому, Google опублікував блог про це . У статті йдеться про глибину їхньої прихильності до безпеки інформації в Інтернеті. Далі йдеться про те, що веб-сайти, що використовують HTTPS, матимуть більше повноважень у результатах пошуку Google, ніж веб-сайти, які цього не роблять. Просто перехід на HTTPS може допомогти підвищити рейтинг! Компанія Google дала зрозуміти, що вони дуже цінують онлайн-безпеку, і, використовуючи HTTPS в якості рейтингового сигналу, вона заохочує всіх типів власників веб-сайтів, щоб перейти до більш безпечного. Google дуже рідко настільки прямий щодо такого рейтингового сигналу. Саме тому зараз настав час отримати свій веб-сайт сертифікатом SSL.

Але Почекайте, Є Ще

Якщо цього недостатньо, щоб переконати вас, є ще кілька додаткових переваг шифрування SSL.

Один додатковий бонус стосується даних переадресації. Коли трафік надсилається на веб-сайт з іншого домену, в HTTP він часто відображається як "прямий" трафік. Це зазвичай означає, що хтось набрав точну адресу. У HTTP немає способу відрізнити трафік перенаправлення від прямого трафіку. У HTTPS зберігається інформація про референтний домен, тобто ви можете розрізняти ці два.

Ви також отримуєте додаткову перевагу підвищеної безпеки. Просто тому, що ви не збираєте номери кредитних карт на вашому сайті, це не означає, що ви повинні залишити його незабезпеченим. SSL захищає ваш сайт від таких подій, як фішинг-афери, клонування веб-сайтів та інші види збитку від шкідливих третіх сторін. Крім того, користувачі частіше довірятимуть веб-сайту за допомогою HTTPS. A вивчення зазначає, що 77% користувачів Інтернету стурбовані тим, що їхню інформацію в Інтернеті крадуть. Це також показує, що дев'ять з десяти користувачів частіше довіряють веб-сайту, який вказує на те, що використовуються заходи безпеки. Можливість гарантувати користувачам, що їхня взаємодія з вашим сайтом захищена, може мати великий вплив на сприйняття вашого веб-сайту.

Створення комутатора

Суть полягає в тому, що якщо Google бажає прямо заявити про важливість функції, наприклад, SSL, ви не можете його ігнорувати. Це сигнал ранжирування, який тільки зростатиме з часом. Залишайтеся в доброті Google і покажіть своїм користувачам, що ви також дбаєте про безпеку; зробіть перемикання на HTTPS.

Запитання щодо HTTPS та стратегії пошуку? Ми тут, щоб допомогти.

Запитання щодо HTTPS та стратегії пошуку?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн