BLOG POST SEO: чітке керівництво до успіху рейтингу

 1. Персони
 2. Вибір теми
 3. Дослідження ключових слів для блогу SEO
 4. Обсяг пошуку
 5. Складність ключових слів
 6. Оптимальна довжина для Посади блогу SEO-рейтингу
 7. Підрахунок слів
 8. Всебічність
 9. Використання Вашого цільового ключового слова для публікації в блогах SEO
 10. Додаткові ключові слова
 11. Стиль написання
 12. Формула APP
 13. Ковшові бригади
 14. Форматування
 15. Зображення
 16. Метадані
 17. Alt-Опис зображення
 18. Посилання на збільшення SEO
 19. Дзвінки на дії
 20. Заключні думки

Коли справа доходить до блогів для трафіку, ви, можливо, знайшли себе стукання головою проти столу, в той час як Google продовжує рангу блогу після повідомлення в блозі на сторінці 32.

Якщо ви серед цих рангів, ви, звичайно, не самотні, і у нас є ідеальне рішення, яке допоможе вам врятувати голову (і ваш стіл) від будь-яких травм.

Якщо ви хочете, щоб ваші посади зайняли місце в пошукових системах, вам необхідно створити їх у особливій формі.

Ось про що йдеться в цьому посібнику.

Це чіткий і ретельний ресурс, який можна використовувати для створення нових статей або оптимізації існуючого вмісту.

Ми розпочнемо процес оптимізації публікації в блозі від початку до кінця. До того часу, коли ви закінчите читання цього, ви будете готові почати писати контент, який займає і надає більше значення вашим читачам, ніж будь-коли.

Давайте дістанемося до нього!

Персони

Одним з ваших перших міркувань є «хто» за вашим контентом. Для кого саме ви пишете?

Не пишіть вміст для всіх, якщо хочете, щоб хтось його читав.

Вам потрібно писати голосом, який дозволяє вашому читачеві знати, що ви дійсно розумієте проблеми, які ви намагаєтеся допомогти їм вирішити. Хоча технічно "SEO", персоналізація контенту допоможе забезпечити, щоб ваші повідомлення фактично були прочитані в повному обсязі.

Google використовує TOP (час на сторінці) як важливий фактор ранжування. Якщо ваші публікації приваблюють відвідувачів лише для відключення їх через кілька секунд, це дуже хороший знак того, що ваш вміст не є тим, що люди хочуть бачити як результат для цього конкретного пошукового запиту.

Якщо ваші публікації приваблюють відвідувачів лише для відключення їх через кілька секунд, це дуже хороший знак того, що ваш вміст не є тим, що люди хочуть бачити як результат для цього конкретного пошукового запиту

Вибір теми

Один з кращих способів визначити "що" ваших повідомлень у блозі - це список усіх потенційних питань, з якими стикаються ваші покупці.

Ці питання будуть сильно відрізнятися в залежності від типу клієнта, якого ви обслуговуєте, але у кожного покупця є дуже конкретні питання, які вони будуть запитувати, які стосуються того, що ви продаєте.

Створіть документ із запитаннями, які ваші клієнти можуть поставити перед покупкою:

Хто може отримати користь від йоги?
Що таке Крав Мага?
Де слід відстежувати свої калорії?
Чому HIIT настільки ефективний для втрати жиру?
Коли я повинен їсти після тренування?
Як я можу переконатися, що працюю?

Перелічіть якнайбільше запитань, які безпосередньо пов'язані з вашим продуктом або послугою, і навіть тим більше, що допомагають відповідати на запитання, які запитують люди, що призводять до відкриття вашої пропозиції. Це допоможе вам у вирішенні тем, про які потрібно писати.

Дослідження ключових слів для блогу SEO

Дослідження ключових слів - це область боротьби багатьох брендів. Багато хто цього взагалі не роблять. З тих, хто це робить, більшість не розуміє, як правильно вибрати ключові слова для своїх повідомлень.

Ключові слова - це слова, які Google використовує, щоб допомогти зрозуміти, що таке вміст. Якщо ви не структуруєте свою статтю навколо ключових слів, які ви знаєте, що люди шукають, ви ймовірно витрачаєте час.

Де можна припустити, що певне слово або фраза може бути популярним пошуковим терміном, написання на основі припущень може залишити вас дуже мало, щоб показати для ваших зусиль. Ви не хочете проводити години на виробництві вмісту, якщо ви не збираєтеся генерувати будь-який трафік.

Ось де інструменти дослідження ключових слів вступають у гру. Вони дозволяють краще зрозуміти, скільки разів слово або фраза шукається за кожен місяць, і рівень складності, який ви будете відчувати в рейтингу високо в результатах пошуку для цих термінів.

Дослідження ключових слів значно полегшуються за допомогою таких платних інструментів, як Ahrefs і Semrush , але такі безкоштовні інструменти Планувальник ключових слів Google існують також.

Після того, як ви звузитимете тему, на якій ви пишете, потрібно вибрати ключове слово, яке добре узгоджується з цією темою. Виберіть ключове слово, яке має відношення до теми та, якщо можливо, добре вписується в назву блогу.

Наприклад, "втрата жиру" легко перетвориться на широкий асортимент назв.

Це підводить нас до наступного пункту ...

Обсяг пошуку

Обсяг пошуку - це кількість разів (у середньому), яке шукається для кожного місяця.

Саме тому написання контенту, орієнтованого на ключові слова, є настільки важливим. Якщо ви пишете для ключового слова, яке ви вважаєте популярним і тільки фактично шукаєте десять разів на місяць, ви не збираєтеся отримувати дуже багато відвідувачів з цієї посади.

Проте, якщо ви знайдете час, щоб визначити, чи є ключове слово популярним, ви могли б потенційно керувати сотнями або тисячами нових відвідувань вашого сайту щомісяця, якщо ваш вміст стоїть на першій сторінці Google.

Наприклад: ключове слово "блог SEO" шукається близько 250 разів на місяць.

Наприклад: ключове слово блог SEO шукається близько 250 разів на місяць

Залежно від вашої галузі та кількості трафіку, який потрібно створити для керування та перетворення, ви можете вирішити, що витрачати час на те, щоб написати статтю, яка може призвести до 100 нових відвідувачів щомісяця.

Пам'ятайте, що саме тому, що ви знаходите ключове слово зі значенням SV 250, ви не отримаєте весь цей трафік. Кліки розподіляються по всіх списках на першій сторінці, але більшість людей (80%) спочатку натискатимуть перші три результати.

Але почекайте ...

Дослідження ключових слів далеко не так просто. Ви помітили, що яскравий оранжевий і зелений графік ліворуч від обсягу пошуку?

Складність ключових слів

Ви не перша особа, яка використовує інструмент планування ключових слів, а це означає, що інші люди вже визначили більшість найкращих можливостей ключових слів. Це не означає, що ви не зможете знайти великі ключові слова, вам просто потрібно трохи подивитись, щоб знайти ті з нижчим рівнем конкуренції.

Оцінка складності ключового слова (KD) є показником того, наскільки складно буде рейтинг на першій сторінці для цього ключового слова. Ключове слово "blog seo" має KD 69. Це означає, що "майже неможливо" для всіх, крім найбільших, найстаріших і найбільш авторитетних веб-сайтів, пов'язаних з SEO, для того, щоб спробувати класифікувати.

Тим не менш, на скріншоті нижче ви побачите, що ключове слово "низький вуглеводів високий рецепт білка" має KD всього 5. Крім того, його обсяг пошуку набагато більше, що робить цю безпрограшну для всіх, хто пише для тем, пов'язаних з цим ключовим словом.

Серйозно, якщо ви читаєте це і у вас є блог, який може використовувати це ключове слово в будь-якому випадку, написати статтю для нього!

Ключове слово "низькі вуглеводні високий рецепт білка" шукається майже шість разів
настільки ж, як "блог seo" і було б набагато простіше класифікувати.

Не всі інструменти планування ключових слів (особливо безкоштовні) мають складність, але більшість платних інструментів (наприклад, Semrush і Ahrefs) матимуть цю корисну функцію.

SEO Pro Підказка:: зосередьтеся на використанні 1-2 ключових слів із довгим хвостом (кілька словосполучень) протягом вашої копії, оскільки вони будуть більш специфічними для запитів користувачів, пов'язаних з вашим бізнесом. Ключові слова з широким терміном можуть викликати велику кількість трафіку, але більшість з них не шукатимуть того, що ви продаєте.

Оптимальна довжина для Посади блогу SEO-рейтингу

Після того, як Ви визначите свою персону, свою тему та ключове слово, настав час почати писати. Тривалість вашої статті є важливим фактором з кількох причин.

Підрахунок слів

Взагалі Google краще обробляє вміст довгої форми. Ось чому всі ці 500-слово статті ви викачували три рази на тиждень ніколи не зробили нічого, щоб залучити трафік до вас.

Вибачте хлопців, але це вже не 2010 рік. Щоб створити контент, який покликаний створити посади, які дійсно допоможуть нашим читачам вирішувати проблеми і відповідати на них. Здебільшого це практично неможливо зробити за кілька коротких абзаців.

Google знає, що більше слів означає більше інформації, тому більший вміст має вищу позицію. Це більш свіжа тенденція, оскільки світ контент-маркетингу поширився як лісова пожежа, але на нього слід звернути увагу.

Є ще більш короткий рейтинг статей, але вони припиняються щодня, щоб звільнити місце для тих, хто дійсно допомагає шукачам Google.

Всебічність

Так, це слово. Повнота вашої статті буде відігравати важливу роль у її рейтингу. Якщо ви даєте читачеві все, що потрібно знати про вашу тему, ваша стаття надає серйозну цінність.

Хоча довжина важлива, це тому, що Google припускає, що довжина еквівалентна значенню. Однак, якщо ваш вміст довгий і нудний і сповнений непотрібних додаткових слів, просто щоб зробити його більш довгим, ваші читачі не будуть триматися довго і Google буде використовувати це як знак, щоб відмовитися від вашого рейтингу, як камінь.

SEO Pro Підказка:: Порівняйте інші посади, які відповідають вашим цільовим ключовим словам, і скомпілюйте своєрідну «найкращу» статтю, яка тягне інформацію від кожного, щоб створити один, всеосяжний чудовий блог.

Використання Вашого цільового ключового слова для публікації в блогах SEO

Ми говорили про використання ваших ключових слів у вашому блозі, але повністю пропустили важливі теми, як часто і де. Не хвилюйтеся. Ми не забули.

Як правило, вміст має:

 • Включіть ключове слово в перші 100 слів і останні 100 слів
 • Включіть ключове слово приблизно за кожні 100-200 слів у тілі вашої статті
  використання ключового слова більше, ніж кожні 50 слів
 • Прагніть до щільності ключових слів близько 1-2%
 • Включіть ключове слово в назву, заголовок і підзаголовки

Додаткові ключові слова

Коли ви пишете, спробуйте включити додаткові ключові слова (також звані відповідні ключові слова). Таким чином, ваша стаття може класифікувати ці ключові слова і збільшити загальний трафік, створений однією публікацією в блозі.

Крім того, Google використовує ці ключові слова та слова, які ви використовуєте навколо основного ключового слова, щоб надати контекст. Вони допомагають Google зрозуміти, чи ваша стаття стосується автомобілів фільму, автомобілів або групи.

SEO Pro Підказка: Ваш інструмент дослідження ключових слів допоможе вам знайти відповідні ключові слова. Ви також можете знайти їх у нижній частині результатів пошуку для ключового слова фокусу.

Стиль написання

Як ми вже згадували раніше, утримання читачів, зацікавлених вашою статтею, є відмінним способом показати Google, що ваш вміст саме те, що люди шукають.

Навіть найбільш корисні ресурси можуть народити людей до того місця, де вони починають шукати щось більш приємне для читання. Ось чому важливо писати таким чином, щоб люди читали рядок за рядком, абзац після абзацу.

Формула APP

APP є старою формулою копірайтингу, яка творить чудеса, коли мова йде про отримання читачів, підключених вашим введенням.

Проста формула Agree, Promise, Preview йде приблизно так:

Погодьтеся - стверджуйте щось, що змушує читачів кивати з перших слів. Це має бути щось пов'язане з проблемами, які ви намагаєтеся вирішити, наприклад, "Для більшості з нас, блог SEO може бути важко ...".

Обіцянка - Тоді ви прямо орієнтуєтеся на свою обіцянку, щоб допомогти їм вирішити свою проблему за допомогою рядка, наприклад: "Вам пощастило, у нас є список вбивць, які допоможуть поліпшити ваш рейтинг ..."

Попередній перегляд - Нарешті, ви даєте їм знімок того, що буде включено до публікації, яка зацікавить їх у майбутньому. Наприклад:

У цій публікації ми охопимо:

 • Що потрібно для ранжування
 • Що ви робите неправильно
 • Найшвидші способи виправлення повідомлень

Ця проста формула підбурює інтереси читача на ранній стадії і дає їм підстави залишатися.

Ковшові бригади

Ковшові бригади - це прості фрази, які продовжують підвищувати рівень інтересу, створюючи очікування про те, що буде. Вони зберігають інтерес від того, як люди читають, тому вони не переповнені, здавалося б, нескінченним пунктом залякування.

Увімкнувши у свій вміст бригади відра, подумайте про такі фрази:

 • Так що ж це означає для вас?
 • Вгадай що?
 • Ось кікер:
 • Готові до кращого?
 • Це абсолютно божевільний:

Відокремте їх від тіла абзаців вище і нижче рядком білого простору, і ви будете тримати читачів довше, ніж будь-коли, зберігаючи їхній інтерес у всій статті.

Форматування

Якщо ви скануєте цю статтю, ви побачите кілька речей:

 • Списки згаданих речей марковані, а не просто включені до тексту абзацу.
 • Пункти обмежені.
 • Між абзацами, зображеннями та заголовками є багато рядків білого простору.
 • Існує багато зображень, які допоможуть розбити текст.
 • Існують описові заголовки та підзаголовки, які розбивають великі блоки тексту.

Причина цієї статті (і кожної статті, яку ми пишемо) побудована так, тому що вона допомагає читачам не набридати або залякати масову сторінку тексту. До цього моменту ця стаття налічує понад 2000 слів, але вона не відчуває себе важким і сумним, коли ви її читаєте.

Відформатуйте свою статтю, щоб розбити довгі блоки тексту, і ваші читачі знайдуть його набагато далі в нижній частині ваших статей.

Зображення

Як згадувалося в попередньому розділі, зображення допомагають розбивати текстові блоки. Правильні зображення також надають велику користь вашим читачам.

Ви, безсумнівно, почули стару приказку картини на суму 1000 слів.

Використовуйте зображення, графіки, діаграми та інші візуальні засоби для підтримки тексту. Інтернет-інтервали уваги швидкоплинні, і вашим читачам потрібно щось більше, ніж ваша копія, щоб вони були зацікавлені в тому, про що ви пишете.

Метадані

Після того, як ваша публікація в блозі буде готова до публікації, настав час повідомити Google про це. Будь-яка хороша публікаційна платформа дозволить вам редагувати метадані, які Google використовує для розуміння вашої публікації.

Ці дані також відображають пошукові системи Google.

Визначте свій:

Slug (користувацька URL-адреса) - ваш слюнг повинен бути лише вашим ключовим словом. Наприклад - uhurunetwork.com/blog-seo

Назва - захоплююча і цікава назва, яка бажано містить ключові слова.

Description ( Опис) - це опис у 160 символів або менше, яке визначає значення, яке читач отримає від вашої публікації та містить ключове слово. Замість того, щоб показувати фрагмент, який він випадково витягує з першого речення вашого повідомлення, напишіть власний опис, який допомагає привернути читачів більш ефективно.

SEO Pro Підказка :: WordPress плагіни, як Yoast полегшити редагування метаданих. Yoast має свої власні рекомендації SEO, вбудовані в цей плагін. Деякі з них хороші нагадування, а інші трохи застарілі. Не покладайтеся виключно на цей тип інструменту. Використовуйте цей посібник як кінцевий ресурс для всіх, коли йдеться про прийняття рішень про SEO.

Alt-Опис зображення

Як і ваш текст і метадані, ваші зображення також можуть бути оптимізовані для SEO.

Під час збереження зображень для веб-публікації переконайтеся, що вони не надто великі. Їх розміри повинні бути достатньо великими, щоб вони чітко, але не настільки великі, що вони займають багато місця на вашій сторінці.

Розміри будуть відрізнятися від сайту до сайту, але гарне правило полягає в тому, щоб призначати розмір файлу 600 кб або менше для кожного зображення. Цей менший розмір файлу також дозволить вашим сторінкам завантажуватися швидше, що ваші читачі оцінять і це те, що Google використовує як фактор ранжування.

Також потрібно перейменувати зображення, щоб повністю оптимізувати їх. Якщо ваше ім'я гігантського пурпурового слона називається " IMG0023453 ", Google не буде знати, щоб показати його, коли люди шукають "гігантського пурпурового слона".

На жаль, називання зображень допомагає Google зрозуміти ваш вміст ще більше і навіть залучити трафік від пошуку зображень. Замість цього назвіть свій файл “гігантським-пурпуровим слоном-вашим ключовим словом”.

Посилання на збільшення SEO

Зв'язок - це велика справа у світі SEO. Хоча найпотужніші посилання є вхідними посиланнями (від інших веб-сайтів до ваших), зв'язування зсередини також може допомогти Google зрозуміти, про що йде мова.

Внутрішній зв'язок має додаткову перевагу, що дозволяє читачам рухатися по дорозі покупця до конверсії, отримуючи від них можливість прочитати відповідну статтю. Чим більше часу вони витрачають на читання ваших статей, тим більше вони дізнаються про ваш бренд і чим ближче вони приходять до вирішення своїх проблем.

Наприклад, ідеальне внутрішнє посилання для нас, щоб включити в цю статтю є керівництвом для розробки вашого стратегія блогу . Це важливий текст для тих, хто дійсно працює над покращенням свого контент-маркетингу.

SEO Pro Підказка: при посиланні на ваш вміст, це нормально, щоб використовувати точну відповідність фразу цільового ключового слова з повідомлення, на яке ви посилаєтеся. Наприклад, у повідомленні, пов’язаному над цільовим ключовим словом, є "стратегія блогу".

Дзвінки на дії

Кожен створений вами блог повинен містити CTA, або заклик до дії, що спонукає читача зробити необхідний наступний крок у правильному напрямку.

Ви тільки що надали їм багато цінної інформації, що ви хочете зробити з нею зараз?

Використовуйте CTA на основі зображень з контрастними кольорами, щоб привернути увагу читача і змусити їх рухатися до завантаження одного з ваших ресурсів або участі у випробуванні.

SEO Pro Tip: HubSpot дозволяє легко створювати персоналізовані CTA, відображаючи різні CTA для різних людей на основі різних кваліфікаційних критеріїв.

Пам'ятайте, що ваш CTA повинен відповідати стадії читача на шляху покупця. Ви не можете очікувати, що відвідувач етапу TOFU / Awareness зможе перейти на пропозицію на стадії BOFU / Рішення. Натомість спонукайте їх до вжиття відповідних пропозицій щодо стадії МВФ / розгляду.

У блозі БФУУУУУ всі містять BOFU CTA у нижній частині статті.

У блозі БФУУУУУ всі містять BOFU CTA у нижній частині статті

Заключні думки

Якщо ви не знаєте багато чого про поштову скриньку SEO, то ви це робите зараз. Якщо ви зможете освоїти теми, перелічені в цій публікації, ви будете серед найвищих рівнів маркетологів вмісту. Почніть практикувати складну тактику SEO наступного разу, коли ви створюватимете вміст, і незабаром ви опинитеся в русі більше трафіку, ніж будь-коли раніше.

Пам'ятайте, що це загальний список. Важливо працювати, щоб визначити тенденції на основі власних результатів і застосувати їх до майбутнього виробництва вмісту та зусиль з SEO. Інформація, що міститься в цій статті, базується на успішному довгостроковому рейтингу, але SEO завжди змінюється. Продовжуйте вивчати, і ви продовжуватимете покращувати результати.

Для кого саме ви пишете?
Ви помітили, що яскравий оранжевий і зелений графік ліворуч від обсягу пошуку?
Вгадай що?
Ви тільки що надали їм багато цінної інформації, що ви хочете зробити з нею зараз?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн