Чи є сенс від реєстрації сайту в каталогах сайтів?

  1. Реєструвати сайт в каталогах ТРЕБА
  2. Як шукати майданчики і каталоги для реєстрації свого сайту
  3. Що не потрібно робити при реєстрації сайту в каталогах 100%

На форумах по просуванню сайтів до сих пір постійно розмножуються всілякі теми про користь чи шкода реєстрації свого сайту в різних каталогах

На форумах по просуванню сайтів до сих пір постійно розмножуються всілякі теми про користь чи шкода реєстрації свого сайту в різних каталогах. Думки насправді розходяться: хтось стверджує, що часи, коли це давало хоч якусь користь закінчилися приблизно років 5 назад, хтось захищає свою позицію і пише, що посилання зайвими не бувають. Кожна думка заслуговує права на життя (тіште себе, тіште ....), Я ж висловлю своє і підкріплю фактами.

Реєструвати сайт в каталогах ТРЕБА

Але далеко не у всіх, а ще їх потрібно правильно знайти, відфільтрувати і зрозуміти які з них будуть для вас корисні, а які ні. Спочатку поясню чому це взагалі потрібно робити.

По-перше, будь-який какталог - це посилання на Ваш сайт. Той, хто знає хоча б щось про просування сайтів в курсі, що посилальна маса важлива для будь-якого сайту, який люди хочуть просувати в пошуку (недавно була стаття про важливість посилань для SEO в 2017 році ).

По-друге, це дивно, але в регіональній видачі є цілі ніші, де лідерство займають каталоги. Приклад: запит "ремонт комп'ютерів Рязань" в Яндексі. У ТОПі стабільно висить відомий каталог компаній, який намагається заробити на продажу платної реклами і платного розміщення у видачі по тій чи іншій ніші. Трафік на їх йде саме з таких запитів, як я вказав + різні варіації того ж, але зі словом "відгуки". В такому випадку ви цілком можете зловити замовлення, якщо зможете потрапити на одне з перших місць у видачі такого каталогу у своєму регіоні і в своїй ніші.

Як шукати майданчики і каталоги для реєстрації свого сайту

Якщо сайт регіональний, то вбиваємо в обох пошукових системах "каталог фірм + регіон", "каталог підприємств + регіон", далі знаходимо найчастіші і перспективні ключові запити свого сайту (вже був матеріал про складання грамотного семантичного ядра для вашого сайту ) І дивимося видачу на предмет наявності таких каталогів. Знаходимо 10-20 ресурсів і проходимо по ним.

Чи не ігнорьте ті ресурси, які вимагають зворотних посилань, адже ви можете подати свій сайт і не поставити посилання, але зробити вигляд, що вона стоїть (просто подайте заявку на реєстрацію і все), тому що перевіряти це мало хто буде. Втім, таких ресурсів залишилося не так вже й багато.

Якщо сайт федеральний, то спосіб пошуку каталогів приблизно той же самий, але можна змінювати регіони в запитах або взагалі їх прибрати. Користі від такого прогону трохи, але якщо ви хочете максимально зловити хайп від реєстрації в каталогах, то можна зробити прогін по всіх піддоменів каталогів, якщо вони мають вигляд "регіон .домен.ру" (виділена текстом частина називається піддомен). Або тупо прорегістріровать ручками свій сайт в кожній категорії і в кожному регіоні, якщо сайт на одному домені (користь сумнівна, але все ж). Крім того, часто бувають федеральні рейтинги і тематичні каталоги. Там теж можна реєструватися, гірше не буде. Тільки шукайте нормальні ресурси, а не фуфло.

Що не потрібно робити при реєстрації сайту в каталогах 100%

Не потрібно судорожно шукати на форумах готовий перелік таких каталогів. По-перше, там ДУЖЕ багато фуфла, яке може бути навіть під фільтром пошукових систем. По-друге, часто для кожної ніші буває свій каталог + там рідко зустрічаються реально корисні каталоги компаній.

Щоб не потрапити на какашку, можна проганяти каталоги хоча б через найпростіший сервіс аналітики, який покаже, що пошукові роботи не з'являлися фуфло.

Не купуйте посилання в каталогах на біржах посилань. Це реальний моветон і марна трата грошей - перевірено.

Ще є такий портал ТІУ.ру - вони мене реально здолали. Я не знаю за рахунок чого ці хлопці існують, але я зарегал у них сайт проекту з продажу Автомобіль і вони мене просто здолали: дзвонили, писали, пропонували різні варіанти платного розміщення. Було й таке:

Було й таке:

Може бути цей тіу.ру і може допомогти, але хлопці позиціонують себе як круту майданчик для просування товарів і послуг, мало не "ваш міні інтернет-магазин на основі нашого майданчика", але сенсу я в цьому побачив рівно стільки ж, скільки було в таргетированной рекламі Автомобіль , Тобто НУЛЬ.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн