Цікаве за тиждень: антиспам, SEO, верстка і WordPress

Ну ось і знову пройшла чергова веб-майстерня тиждень Ну ось і знову пройшла чергова веб-майстерня тиждень. Найцікавіше те, що реально цикл життя веб-майстри, а особливо фрілансера, можна розділити на тижні, як у нормальних людей. Для кого-то робочі цикли поділяються на проекти і короткі періоди відпочинку, а для кого-то взагалі життя і робота зливається в єдиний щільно змішаний омлет. Особисто для мене, знаком того, що пройшла чергова тиждень мого життя є нагадування в календарі, що сьогодні субота і потрібно писати огляд цікавого за тиждень ... Власне, звідси і почнемо ...

1. Parasite Eliminator - думаю, що ті, хто заходить на мій блог частіше, ніж раз на тиждень, помітили нагловато кнопочку в сайдбарі, яка просить на не російською мовою всіх спамерів піти ... Це одна з фіч плагіна Parasite Eliminator. В цілому на тижні навколо плагіна розгорівся серйозно ажіотаж. Дуже сильно образилися спамери, на те, що їх по праву послали на ... бо навіщо срать туди, де людина висловлює свої думки. Загалом, мій особистий ріспект автору плагіна. За тиждень, яку я користуюся цим плагіном не було жодного тупого коментаря типу «класно, знадобилося». Я дуже задоволений плагіном.

2. Поліпшення блогу - дизайн, плагіни, оптимізація - продовжуючи тему WordPressa, скажу, що, як на мене, це найкращий матеріал тижні ... Дуже корисна стаття, в якій описаний повний процес оптимізації блогу, починаючи від вибору шаблону і закінчуючи SEO. Власне сама стаття є підбіркою посилань на великі стаття пов'язані з окремими питаннями оптимізації блогу. Загалом, сподобалося.

3. WordPress SEO. Цілковите Керівництво по Пошукової Оптимізації Блогу WordPress. - знову WordPress. Так, обзорчик сьогодні якийсь провордпрессовскій :) Загалом, дана стаття буде вельми корисним доповненням до запропонованої вище, так як більш повно, я б навіть сказав офигительно повно розкриває питання SEO оптимізації WordPress. Більше нічого говорити, треба читати і використовувати в справі.

4. 50 Must-Have Photoshop Brushes - набір з 50 сетів, в кожному з яких дуже багато чудових пензлів для Photoshop. Малюйте і насолоджуйтеся. Фух, нарешті вдалося хоч трохи розбавити «вордпрессовость».

5. Тепер трохи про розробку сайтів. Дуже часто буває так, що коли над сайтом працює група людей, які не можуть зустрічатися безпосередньо, то з'являється необхідність чітко показати, позначити помилки і доопрацювання для кожного. Тоді доводиться робити скріншоти, обговорівать часмі проблеми в скайпі ... Спрощуємо розробку сайту з Site Helper - в статті розказано про інструмент Site Helper, який і допоможе розробникам і замовникам краще розуміти один одного.

6. День 10: Соціальні закладки - якщо коротко, то стаття в якій представлений великий список вітчизняних і зарубіжних соціальних закладок. А якщо сказати трохи докладніше, то ця стаття десята з циклу статей статей, які розповідають про те, як заробити в Інтернеті за допомогою блогу. Такий цикл статтею підготував і продовжує вести автор блогу «Заробляємо в Інтернеті разом з пузатим».
От і все. Це був останній матеріал, який привернув мою увагу на цьому тижні. Сподіваюся, що комусь ці статті будуть корисні ...
Щасти вам веб-майстерні тижні!

На а я скажу собі спасибі постової:
Ще один корисний блог про ... заробіток в інтернеті - було б бажання, а заробляти навчать.
А на копілансере - море замовлень, набирають нових копірайтерів, і є можливість замовити контент недорого

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн