Чому зворотні посилання в SEO все ще важливі

  1. Що таке зворотні посилання?
  2. Чому Backlink в SEO важливо?
  3. Наскільки актуальною буде зворотна посилання в 2018 році?

SEO складається з багатьох невеликих, але важливих завдань і переміщення частин. Ці завдання однаково важливі для оптимізації вашого сайту в пошукових системах. Зворотні посилання в SEO є однією з тих маленьких, але важливих частин. Вони допомагають вам у створенні домену та сторінки сайту.

Що таке зворотні посилання?

Зворотні посилання в SEO є лише посиланнями на ваш сайт, які ви надаєте на іншому веб-сайті, який направляє вас назад на ваш сайт. Ось факт для вас, ще в старі часи, алгоритм ранжирування Google був майже повністю залежний від портфеля зворотного зв'язку сайту. Чорні капелюхи SEO-аналітики могли легко зламати ці алгоритми і легко маніпулювати нею.

Тепер алгоритми є більш складними, і важливість зворотних посилань у SEO не так важлива, як раніше, але вона все ще залишається важливою. Влада домену та сторінки безпосередньо вказують, наскільки авторитетним є ваш веб-сайт.

Чому Backlink в SEO важливо?

Керівники відвідувачів на ваш сайт
Зворотні посилання в SEO надають відвідувачам багато способів знайти ваш сайт. Коли відвідувач читає важливу тему і де-небудь помічає виділене посилання, він або вона частіше натискатиме посилання. Якщо це посилання перенесе цих відвідувачів на ваш сайт, подумайте, скільки відвідувачів отримає ваш веб-сайт на день.

Підвищує трафік веб-сайту, якщо використовується в соціальних медіа
Крім використання зворотного посилання в блозі, ви можете використовувати зворотні посилання в соціальних мережах. Ви можете поділитися блогом на вашій сторінці Facebook або надіслати його разом із посиланням на цю статтю. Навіть коли ви поділяєте свої оголошення про роботу на LinkedIn, ви можете додати посилання на ваш сайт.

Покращує вашу популярність
Іноді коментуючи деякі інші веб-сайти, які мають багато переглядів, ви також можете отримати зворотний зв'язок. Або ви можете включити зворотний зв'язок вашого сайту самостійно. Це означає, що ви можете збільшити популярність вашого сайту або сторінок, просто надавши якісні зворотні посилання в розділі коментарів.

Авторитетні зворотні посилання
SEO-експерти використовували для маніпулювання Google, надаючи веб-сайту посилання на тисячі будь-якого фіктивного онлайн-каталогу. Ці зворотні посилання не мали жодного якості або вмісту. Таким чином, Google оновив свої алгоритми PageRank, щоб перевірити якість наданих зворотних посилань. Ця якість зворотні посилання тепер допомагають Google проаналізувати, наскільки авторитетним є ваш сайт. Чим більш авторитетним буде ваш сайт, тим краще він буде мати для цільових ключових слів.

Індикатор достовірності
Якщо у вас є багато популярних публікацій, створюючи свої посилання на багатьох надійних веб-сайтах третіх сторін, ви можете похвалитися цим. Багато брендів переконуються, що вони відображають логотипи публікацій, на яких вони з'явилися. Ці логотипи працюють як значки, які роблять ваш бренд надійним вибором для вашої цільової аудиторії.

Зворотні посилання назавжди
Платні оголошення або інші платні маркетингові тактики мають часові обмеження і термін дії. Щоб збільшити дієвість кампанії, ви повинні заплатити більше. Але ваші посилання на якість триватимуть до тих пір, поки сторінка залишатиметься активною і допоможе вам отримати постійне розміщення на сторінках пошуку Google.

Таким чином ви матимете трафік з цього веб-сайту на свій веб-сайт. Без зворотних посилань, ви знайдете важкий час, щоб добре оцінити в пошуковій системі.

Наскільки актуальною буде зворотна посилання в 2018 році?

Був час, коли Google використовував для ранжирування веб-сайту в залежності від зворотного зв'язку, але, як в 2018 році, перестараючись зворотні посилання можуть зробити більше шкоди, ніж зазвичай, і це може потенційно викликати ваш сайт платити великий штраф. Це пояснюється тим, що алгоритм, який Google зараз використовує, є розумним, і він може визначити, який зворотний зв'язок є законним, а який не має значення. Ці шкідливі зв'язки є авто-біо ящиками і багатьма іншими методами побудови масових зв'язків. Ці посилання можуть зашкодити вашому сайту, оскільки Google покаратиме ваш веб-сайт.

Але зворотні посилання в SEO все ще важливі як фактор ранжування. Якщо ви можете використовувати зворотний зв'язок в розумній формі, то це, ймовірно, принесе вам хороші і продуктивні вигоди в кінці кінців. Це просто означає, що зворотні посилання все ще працюють, допомагаючи Google визначити якість та надійність вмісту, який використовується на певному веб-сайті.

Ваш ранг пошукової системи базується на якості вашого вмісту. Google завжди ставить добро сайти для ранжування на першій сторінці Таким чином, у 2018 році ви повинні переконатися, що ваша сторінка має якісний вміст.

Google не вважає кожне посилання рівним. Це пояснюється тим, що останні алгоритми Google можуть аналізувати якість трафіку, який ваш сайт отримує через будь-яке посилання. Низькоякісні посилання часто деградують ранг вашого веб-сайту.

Таким чином, як цифровий маркетолог, це ваша робота для створення зворотних посилань після визначення того, наскільки відповідним буде посилання на ваш вміст. Чим більше релевантних ваших посилань, тим більше кредиту Google надасть вашому сайту. Таким чином, подумайте розумно при створенні зворотних посилань.

Що таке зворотні посилання?
Чому Backlink в SEO важливо?
Наскільки актуальною буде зворотна посилання в 2018 році?
Що таке зворотні посилання?
Чому Backlink в SEO важливо?
Наскільки актуальною буде зворотна посилання в 2018 році?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн