Детальний посібник з налаштування плагіна SEO WordPress

 1. WordPress SEO від Yoast
 2. Установка
 3. WordPress SEO Dashboard
 4. Назви та опис
 5. Соціальні налаштування
 6. Постійне посилання
 7. SEO Пост редактор полів
 8. Висновок

Як ви, напевно, знаєте, пошукова оптимізація (SEO) може бути описана як практика забезпечення вашого веб-сайту налаштування в найкращому вигляді, щоб допомогти йому досягти позитивного рейтингу в пошукових системах. Наявність хорошого місця в пошукових системах за темою вашого сайту та його вмістом є одним з кращих способів збільшити кількість відвідувачів, які знаходять свій шлях до вашого сайту.

Є безліч різних думок про те, скільки зусиль і уваги ви повинні витрачати на те, щоб переконатися, що ваш сайт вписується в сучасні найкращі практики SEO . Тим не менш, мало хто буде стверджувати, що побудова вашого сайту на твердих основах SEO є поганою ідеєю або витратою ресурсів.

На щастя для користувачів WordPress, існує безліч плагінів, щоб гарантувати, що структура і налаштування вашого сайту налаштовані в SEO-дружній спосіб. У кращому випадку це допоможе підвищити вашу позицію в Google та інших пошукових системах, а в гіршому випадку вони можуть перешкодити вам робити будь-які непотрібні помилки, які могли б повертатися, щоб переслідувати вас у майбутньому, з негативним рейтингом пошукової системи.

Один з найпопулярніших плагінів SEO для WordPress є влучно названий WordPress SEO плагін від Yoast . У цьому посібнику ми розглянемо, як налаштувати цей безкоштовний плагін, щоб гарантувати, що ви робите все, що в ваших силах, щоб дати вашому сайту шанс боротьби в пошукових системах.

WordPress SEO від Yoast

Yoast - відома команда WordPress і SEO експертів, заснованих  Joost de Valk Yoast - відома команда WordPress і SEO експертів, заснованих Joost de Valk . Серед їх портфеля плагінів WordPress є їх WordPress SEO плагін. Цей плагін має близько 6 мільйонів завантажень під час написання і вражаючий 4,7 з 5-зіркового рейтингу, що робить його найпопулярнішим загальним плагіном SEO для WordPress.

Установка

Оскільки це безкоштовний плагін, доступний зі сховища плагінів WordPress.org, він може бути встановлений через інформаційну панель адміністратора вашого сайту. Пошук "wordpress seo" повинен вивести цей плагін у першу чергу, звідки його можна встановити і активувати.

WordPress SEO Dashboard

Після встановлення з'явиться нове доповнення до меню адміністрування на бічній панелі під назвою "SEO". Тут ви можете отримати доступ до загальних налаштувань плагіна, а також до більш конкретних функцій.

На загальній панелі налаштувань основних варіантів, які потрібно турбувати, є "Відстеження" та "Безпека". Відстеження дозволяє розробникам плагінів збирати інформацію про використання, щоб вони могли зрозуміти, як використовується їх плагін. Хоча дані про користувача не відстежуються, якщо ви стурбовані приватністю, вимкніть цю опцію.

Для цього розроблено опцію безпеки блоги з кількома авторами і запобігає переадресації ваших авторів і редакторів і не індексують ваші повідомлення. Якщо ви не впевнені в мотивах своїх авторів, перевірка цього поля може бути гарною ідеєю.

Наступний набір варіантів стосується назв і метадів вашого блогу WordPress. Ось варіанти, представлені на цій сторінці:

 • Примусово перезаписуйте заголовки: якщо ви хочете, щоб плагін перезаписував сторінку за замовчуванням і назви посад WordPress і вашу тему, ті, які ви вводите за допомогою цього плагіна, позначте цей пункт. Рекомендація: перевірте
 • Підменю Noindex архівів: цей параметр запобігає переліку підсторінок вашої домашньої сторінки в пошукових системах. Це гарна ідея, оскільки вона може зменшити кількість дублікатів вмісту вашого сайту. Рекомендація: перевірте
 • Використовуйте тег мета-ключових слів: Google, як повідомляється, не використовує ключові слова, які вводяться для ваших дописів, але Google не єдиний показ у місті, ви можете позначити цей прапорець. Рекомендація: перевірте
 • Додати тег мета-роботів noodp по всьому світу: якщо цей параметр позначено, Google може вирішити показати описи вашого сайту з іншого джерела, у цьому випадку DMOZ. Зніміть прапорець, щоб забезпечити відображення описів у пошукових системах. Рекомендація: зніміть прапорець
 • Додати теги noydir meta robots по всьому світу: це схоже на вищезгаданий варіант, але застосовується до Yahoo! опис каталогу вашого сайту. Рекомендація: зніміть прапорець

Що стосується очищення <head>, ці налаштування допоможуть позбутися непотрібного та непотрібного коду у верхній частині сторінок, що може відвернути Google, коли він оцінює та сканує ваш сайт. Перевірте це хороша ідея, якщо у вас немає особливих причин, щоб цього не зробити. Рекомендація: перевірте

Назви та опис

Натиснувши на вкладці "Домашня сторінка", ви перейдете до наступного набору параметрів. Ці параметри пов'язані з назвою та описом домашньої сторінки . Тут ви можете ввести ці дані в одному місці, а потім залишити їх, якщо ви не вирішите змінити їх у майбутньому з будь-якої причини.

Введіть тут назву вашого сайту та опис, який буде показано користувачам на сторінці результатів пошуку. Тривалість показу на сторінках результатів пошуку (SERPS) обмежена наступним чином:

 • Назва: 70 символів
 • Опис: 160 символів

Якщо ви налаштували сторінку на вашому сайті як домашню сторінку (на сторінці "Загальні> читання"), а не показувати свої останні повідомлення на домашній сторінці, ця опція перенесе вас на цю сторінку, де ви можете редагувати назву і опис безпосередньо, на відміну від через плагін.

SEO Підказка : при заповненні назви спробуйте і покладіть ваші найважливіші ключові слова, або ті, які ви хотіли б бути ранжовані в пошукових системах, на початку. Google ставить більше уваги на перші кілька слів при визначенні теми вашого сайту. У наведеному вище прикладі я поставив "фріланс блог" на фронті, тому що це термін, який я хочу знайти для пошуку Google.

При написанні опису варто докласти багато зусиль для того, щоб зробити це так добре, як ви можете. Це пояснюється тим, що це те, що буде показано у видачах під заголовком сторінки. Якщо ваш опис не є переконливим, ви ризикуєте відвернути потенційних відвідувачів до того, як вони навіть досягнуть вашого сайту.

Як ми вже згадували раніше, Google більше не використовує мета-ключові слова ні за що, але інші пошукові системи можуть це зробити. Якщо ввімкнено цей параметр, введіть кілька ключових слів або фраз, які описують ваш сайт, розділяючи їх комами.

Якщо ввімкнено цей параметр, введіть кілька ключових слів або фраз, які описують ваш сайт, розділяючи їх комами

Тепер настав час ввести налаштування для окремих повідомлень і сторінок. Оскільки фрагменти та описи посад і сторінок можуть бути зроблені на окремому пості або рівні сторінки, на цьому етапі ми просто хочемо вказати формат або шаблон для використання.

Параметри тут:

 • %% title %% - назва публікації
 • %% sitename %% - ім'я сайту
 • %% excerpt %%
 • %% sep %% - сторінка X з X

Введіть їх, як ви вважаєте за потрібне, щоб створити потрібну назву посади. Рекомендую %% title %% - %% sitename %% для назви.

Для інших варіантів не перевіряйте "noindex", якщо ви не хочете, щоб ваші сайти були перераховані в пошукових системах. Також не перевіряйте параметр авторства, оскільки він не відображатиме інформацію про автора у вікні Google Rich Snippets. Те ж саме стосується опції дати.

Вищезазначене стосується повідомлень, і такий же підхід можна застосувати в наступному наборі параметрів для кожного з типів публікацій. Коли всі вони налаштовані відповідно до специфікації, збережіть їх.

Вкладка таксономії стосується сторінок тегів і категорій, а також будь-яких спеціальні таксономії можливо, ви створили для свого сайту WordPress. Знову ж таки, щоб уникнути дублювання вмісту, рекомендується не індексувати сторінки таксономії. Зробіть це, встановивши прапорці "noindex, follow 'для кожної таксономії.

Зробіть це, встановивши прапорці noindex, follow 'для кожної таксономії

На вкладці "Інше" можна використовувати той самий підхід, як і раніше, на сторінці "Архіви авторів". Типово, для більшості сайтів має бути достатньо запису за умовчанням, хоча встановлення його в noindex - це ще один спосіб уникнути ризику індексування дубльованого вмісту для вашого сайту.

Соціальні налаштування

Плагін також включає можливість підключення сайту WordPress до профілів соціальних мереж у Facebook, Twitter і Google Plus.

Якщо у вас є облікові записи з цими мережами, доцільно заповнити цю частину плагіна, щоб скористатися перевагами будь-яких факторів, які могли б допомогти вашому сайту добре класифікуватись, наприклад, функцію "Авторство" Google.

Постійне посилання

Постійне посилання стосується URL-адрес вашої сторінки, наприклад http://yoursite.com/post-name

Перший варіант пропонує видалити базу категорій з URL-адрес. Перевірка цього призведе до скорочення URL-адрес, які можуть бути хороша річ для SEO Однак, в тому числі назва категорії може полегшити життя читачам, якщо ваші категорії мають відповідні і інформативні імена. Нижче наведено порівняння того, як URL-адреса виглядатиме відповідно до вашого вибору:

 • Перевірено: http://www.wpkube.com/theme-studio-profile-authentic-themes/
 • Неперевірено: http://www.wpkube.com / themes / theme-studio-profile-автентичні-теми /

Для невеликих сайтів перевірка цього варіанту буде моєю рекомендацією. Хоча для великих сайтів важкого вмісту з відповідними назвами категорій і категоріями сторінок, я б рекомендував залишити це без позначення.

SEO Пост редактор полів

Хоча вищезазначене охоплює широкі налаштування сайту для плагіна, реальна робота плагіна SEO Yoast WordPress відбувається на рівні посади. Після встановлення цей додаток додає нову мета-вікно до сторінки "Додати нове повідомлення" в WordPress.

Тут введено фактичну інформацію про ваші повідомлення. Тут ви можете додати заголовок SEO, ключове слово Focus, мета-опис та ключові слова мета.

На відміну від інших популярних плагінів SEO, таких як All in One SEO, цей плагін автоматично заповнює поле заголовка SEO, заощаджуючи ваш час при створенні повідомлення. Звичайно, ви все ще можете редагувати це, що призведе до того, що інша назва буде відображатися у видачах до фактичної назви вашого повідомлення.

Поле Focus Keyword (Фокус ключового слова) дозволяє ввести одне ключове слово, яке є центром вашого повідомлення. Це не те ж саме, що мета-ключові слова і дозволяє побачити, наскільки цільовий вміст вашого повідомлення відповідає конкретному ключовому слову фокусу.

Під час введення тексту в це поле плагін витягуватиме дані з Google Suggest, показуючи, які терміни реальні люди набирають у Google під час пошуку за введеною темою. Це допоможе націлити сторінку на фактичні пошукові терміни, що збільшить ваші шанси знайти його в пошукових системах. Після цього плагін зробить швидкий аналіз вашої публікації та розповість, наскільки цільовий вміст базується на цьому ключовому слові фокусу.

Після цього плагін зробить швидкий аналіз вашої публікації та розповість, наскільки цільовий вміст базується на цьому ключовому слові фокусу

Мета-опис може бути автоматично згенерований залежно від того, які параметри ви вказали в глобальних налаштуваннях. Однак у більшості випадків для кожної публікації потрібно ввести свій власний письмовий опис. Пам'ятайте, що це буде відображатися в SERPs, тому зробіть це. Хороший опис може спонукати користувачів натискати на сторінку зі списків.

Хороший опис може спонукати користувачів натискати на сторінку зі списків

Поле Meta Keywords дозволяє вводити деякі ключові слова або фрази, які застосовуються до вашої публікації, і описувати її вміст. Як ми вже говорили раніше, Google не використовує це поле для ранжування сайтів, але інші пошукові системи можуть це зробити. Це означає, що варто заповнити його за короткий проміжок часу, необхідного для цього.

Це означає, що варто заповнити його за короткий проміжок часу, необхідного для цього

І з цим ви зробили. Ваша публікація готова до публікації, і ваш сайт тепер має основи для того, щоб скористатися найновішими методами SEO на сторінці. Хоча не варто очікувати значних результатів від встановлення цього додатка, ви можете бути впевнені, що ви навряд чи будете робити щось неправильне з точки зору SEO, що може негативно вплинути на розміщення вашого сайту в списках видачі.

Висновок

Незважаючи на те, що це детальний плагін з великою кількістю опцій та налаштувань, вище можна сподіватися, що він охоплюватиме основи та переконайтеся, що ви не індексуєте неправильні сторінки та не індексуєте потрібні.

Заповнюючи ще кілька полів при додаванні нової публікації в WordPress, ви можете зробити все можливе, щоб переконатися, що список вашого сайту виділяється у видачах і допомагає поліпшити показник кліків, отримуючи більше відвідувачів на ваш сайт.

Хоча цей плагін містить більше варіантів і налаштувань, ніж описано вище, цей пост про налаштування плагіна WordPress SEO від Yoast, включає в себе все, що вам потрібно, щоб ваш сайт SEO сумісний в найкоротші терміни.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн