Девід Фогель на конференції 2016 року

Наступний тиждень - це конференція Grow West Community Community College

Наступний тиждень - це конференція Grow West Community Community College. Минулого року я відвідав конференцію і був здутий, як багато я дізнався від спікерів і семінарів. Я був настільки вражений подією, на яку я погодився виступити на конференції цього року.

Якщо ви власник бізнесу або підприємець, які прагнуть покращити свій бізнес, ви повинні серйозно розглянути можливість відвідати цю подію.

Якщо ви власник бізнесу або підприємець, які прагнуть покращити свій бізнес, ви повинні серйозно розглянути можливість відвідати цю подію

Я буду обговорювати важливість відео як найефективнішої форми контент-маркетингу і як підприємства можуть використовувати його через різні маркетингові канали. Крім того, не пропустіть можливість почути інших чудових спікерів, деякі мені пощастило назвати моїх друзів, говорити про мережу, продаж, маркетинг, зайнятість і розвиток бізнесу.

Нижче наведено інформацію про їхні програми. Натисніть тут повний перелік сесій, доступних на конференції Grow.

Ваш маркетинговий план включає відео? Чому ні?

Девід Фогель, відео SEO Pro

В недавньому минулому всі говорили про SEO; тепер це все про контент-маркетинг. Ніякий маркетинговий план не може працювати без великого змісту. Зміст, безумовно, король, і ви знаєте що? Відео є королем вмісту! Відео - це найкращий спосіб розповісти свою історію та залучити аудиторію, яка не має ні терпіння, ні часу для читання. Це також найкращий спосіб знайти свій бізнес в Інтернеті.

Секрет потужної мережі Ніхто не ділиться з вами

Девід Волкман, Партнери Wealth

Більшість людей борються за зв'язок з іншими; вони, можливо, не готові це визнати, і хочуть, щоб вони знали, що таке секрет, щоб зробити його більш приємним і продуктивним. Однак зростання бізнесу базується на клієнтах і мережевих зв'язках. Відмінність ваших ідей від усіх інших - це простота концепцій і легкість застосування їх у житті кожного. Вивчивши дуже просту, але елегантну техніку, завдання раптом стає легким і навіть веселим для деяких.

Створення Buzz для вашого Biz

Майк Дардано, BuzzPotential

Традиційні реклами можуть бути дорогими для малих підприємств і важко відстежувати враження та вплив. Приєднуйтесь до цієї дискусії про нові способи перегляду маркетінгу та просування свого бізнесу.

З землі вгору

Річард Хайленд, Вестчестерський коледж

Незалежно від того, де ви знаходитесь у зростанні вашого бізнесу, стратегічний бізнес-план є одним з найбільш цінних вправ власника бізнесу. Забирайте поради та прийоми для отримання максимальної користі від свого стратегічного плану.

"Продати!"

Jay Spielvogel, група продажів Venator

Таким чином, у вас є прекрасний продукт або послуга, тепер, як ви збираєтеся його продати? Досить часто перспективи на всіх рівнях організації не мають можливості чітко сформулювати свої нинішні проблеми та проблеми, а також їх бачення та цілі. Як і лікар, ми будемо обговорювати використання керованих питань для вивчення нижче симптоматичного шару; глибоко в реальні питання, проблеми і бачення.

Зберігайте його в реальності: утримання та залучення співробітників

Грант Шнайдер, Стратегії розвитку продуктивності

Отже, ви найняли когось нового. Тепер що? Дізнайтеся, як працювати і зберігати таланти, залучати співробітників і надихати великих лідерів у своїй компанії.

Поділіться цією історією, оберіть свою платформу!

Ваш маркетинговий план включає відео?
Чому ні?
Зміст, безумовно, король, і ви знаєте що?
Тепер що?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн