Документ "Магазин SEO" - наше дарування для dmexco

  1. Концентрований досвід у нашій вільній білій книзі
  2. Досвід SEO поради жити в нашій клініці на сайті dmexco

Всього за 3 тижні dmexco в Кельні з 807 експонентами. як минулого року Ще раз ми будемо присутні на найважливіших виставках цифрового маркетингу та реклами 16 та 17 вересня 2015 року з нашого власного стенду. Девіз dmexco у цьому році - це « Bridging Worlds» - і саме так ми це робили. Наша 26-членна команда щодня будує мости: від Інтернету до ділового світу реального світу, від наших корпоративних клієнтів до мільйонів користувачів у Всесвітній павутині - і від гарної ідеї до реального успіху. Ми будемо раді бачити Вас на нашому стенді B 66 у залі 6 . Ми також маємо дуже спеціальний подарунок для вас цього року: вільний whitepaper на тему магазину SEO.

Концентрований досвід у нашій вільній білій книзі

У нашому безкоштовному документі "SEO для інтернет-магазинів" ми надаємо інформацію про наш досвід. З моменту заснування eology 2010 ми спеціалізуємося на пошуковій оптимізації інтернет-магазинів. Приведення наших клієнтів до Google - це наша повсякденна справа і наша пристрасть.

40-сторінкова біла книга представляє різні виклики SEO, які повинні вирішувати власники магазинів і електронна комерція. Він показує різні рішення і пояснює, як довгострокова оптимізація може бути успішною в довгостроковій перспективі. Операторам інтернет-магазину слід звернути особливу увагу на різні речі, крім того, інтернет-магазини мають особливі вимоги та варіанти ранжирування. Які з них, також показує наш білий папір.

Які з них, також показує наш білий папір

Наші фахівці з різних напрямків SEO сприяли нашій роботі: наш генеральний директор і засновник компанії Аксель Шейуінг і Даніель Унгер, консультант з онлайн-стратегії Кай Спристерсбах Пошук одного Консультант зі стратегії вмісту Беатріс Ішро, консультант з продажів Філіпп Вайганд та голова Linkbuilding Маріо Стрек.

Досвід SEO поради жити в нашій клініці на сайті dmexco

Цього року на нашому стенді чекає ще одна особливість: клініка нашого сайту. Разом з вами ми розглянемо ваш веб-сайт, інтернет-магазин або ваш обліковий запис AdWords, надаючи вам прямий доступ до потенційних будівельних майданчиків і потенціалу оптимізації. Якщо ви бажаєте, ми розробимо пропозиції щодо вдосконалення та конкретні рекомендації для дій після ярмарку. Ви завжди хотіли отримати уявлення про знання SEO професіоналів і знати, що ви можете покращити на своєму сайті? Тоді ви обов'язково повинні зупинитися і дати нам швидку перевірку.

Завітайте до нас на dmexco 2015, якщо ви:

  • не задоволені вашою можливістю пошуку в Google
  • хочуть проводити професійні маркетингові кампанії
  • Google AdWords - економічно ефективний і заснований на ROI
  • хочуть скористатися новими можливостями в Інтернеті
  • бажаєте поліпшити показники переходів вашого магазину
  • Потрібні pandafreundliche і цільові групи, орієнтовані на тексти магазинів
  • хочете швидко перевірити обліковий запис або веб-сайт AdWords

Ласкаво просимо на один з двох днів ярмарку тепер завітайте до нас на ярмарку , Дізнайтеся особисто на нашому стенді в залі 6 - стенд № 66 16 та 17 вересня 2015 року та переконайтеся в нашому портфоліо послуг.

Ви завжди хотіли отримати уявлення про знання SEO професіоналів і знати, що ви можете покращити на своєму сайті?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн