Домен з віком, молоді домени і їх просування

Дане питання, можливо, цікавий починаючим web-майстрам або тим, хто планує в найближчому майбутньому придбати будь-чию домен в своє розпорядження.

Так, дійсно, пошукові машини в своїй роботі враховують вік домену і існують істотні відмінності в SEO - просування нового сайту (термін існування до року) і домена з віком більше 5 (п'яти) років. Зі «старими» доменами дуже зручно працювати SEO - оптимізатора: пошукові системи «закривають очі» на деякі деталі (дрібні помилки верстки, наявність помилок в програмному коді), які можуть істотно же вплинути на SEO - просування домену зі «стажем» менше року. Молодий домен ніколи вище НЕ просунеться в пошуку, якщо є аналогічний домен з «віком» нехай навіть якщо «молодий» домен зверстаний без єдиної помилки в коді і ідеальному наповненні контентом. Так, дійсно, пошукові машини в своїй роботі враховують вік домену і існують істотні відмінності в SEO - просування нового сайту (термін існування до року) і домена з віком більше 5 (п'яти) років

При SEO - просування молодого домену не варто сильно розраховувати, що можна потрапити в ТОП-10 популярних пошукових систем в перший півроку існування сайту, тоді як у «старого» - таких проблем не виникає спочатку. Мої слова перевіряються на практиці досить просто: можна взяти якусь нитку популярну фразу і забити в пошуковик. Результат буде очевидний: в список увійдуть домени з віком від 1 (одного) року і більше. SEO-новачкам рекомендую врахувати при своїй роботі вік домену при просуванні.

Варто зазначити, що для молодих доменів той же самий Google встановлює фільтр типу «пісочниця» і спостерігає за доменом після його створення приблизно перші півроку (відсутність спаму, дублювання та інше) після чого цей фільтр поступово знімає. Па фактом виникає ситуація коли втрачається сенс просувати домен коли йому немає і року заснування. Капіталовкладення в SEO - просування можуть не виправдатися або НЕ досягти запланованих результатів. Просування нового сайту в перший рік свого існування і потрапляння його в ТОП-10 в певних варіаціях, можливо і вже отримані фактичні позитивні результати цієї копіткої роботи.

Якщо проаналізувати сайти, що знаходяться в ТОП-10, то можна з упевненістю сказати, що Ви там не знайдете доменів з віком менше 1 року. У першому рядку завжди виявляється домен з «віком», тобто «молодим» сайтам там місце неї буде. SEO - оптимізатори враховують даний фактор при просуванні молодого домену

Існує версія, що молоді сайти просто напросто не встигають в перші 12 місяців свого існування набрати необхідні показники, а миттєве зростання великий посилальної маси, який напрацьовується зазвичай роками, у молодого сайту розглядається пошуковими системами як СПАМ.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн