Є шаблони електронної пошти маркетингу життєздатним варіантом для SEO Hat White

 1. Що таке шаблон електронної пошти?
 2. Навіщо використовувати шаблони електронної пошти?
 3. Шаблони електронної пошти та SEO
 4. На сторінці SEO
 5. Off-Page SEO
 6. Генерація зворотних посилань
 7. Перегляд шаблонів
 8. Шаблони та SEO: Так, це річ

Якщо ви зайняті маркетологом або власником бізнесу, ви, ймовірно, вже використовуєте кілька ярликів з кампаніями електронної пошти, щоб забезпечити своєчасну доставку вашого маркетингового повідомлення. Коли все зроблено правильно, це може покращити як вашу здатність доставляти хороший вміст, так і звільнити значну кількість часу від його створення.

Те, що багато маркетологів ніколи не вважали, є вплив, який електронні листи мають на SEO . Все, що ви робите в Інтернеті, пов'язане з вашим брендом, так чи інакше впливає на SEO. Маючи це на увазі, давайте поглиблено розглянемо одну конкретну область маркетингу електронної пошти і як вона впливає на SEO: шаблонів .

Що таке шаблон електронної пошти?

Як і все інше, шаблон є лише відправною точкою. Вона створює певну формулу для ваших повідомлень і встановлює межі, так що інформація, що міститься в електронна пошта відповідає повідомленню вашого бренду і зберігає повідомлення на місці.

Можливо, вам доведеться спробувати кілька різних шаблонів, щоб знайти той, який звертається до досить широкого перетину списку, щоб збільшити ваш відкритий курс. Якщо ваші кампанії з електронною поштою падають, це не є проблемою. Питання з доставкою.

Експериментація з шаблонами дає можливість відкрити найкращий спосіб доставки для своєї унікальної аудиторії.

Навіщо використовувати шаблони електронної пошти?

Як повідомляє Звіт про виробництво електронної пошти «Лакмус» у 2016 році 32,4% компаній використовують шаблони електронної пошти для надсилання повідомлень в поштову скриньку своїх клієнтів.

Шаблони дозволяють сьогоднішньому DIY Marketer створювати візуально приголомшливі повідомлення електронної пошти за лічені хвилини без необхідності допомоги дизайнера або розробника для його створення.

У світлі цього 14,1% компаній самі кодують самі або всі свої шаблони електронної пошти. Це дає їм повний контроль над своєю моделлю з самого початку і може допомогти полегшити процес послідовного брендингу в ході своїх маркетингових ініціатив. Структура ваших електронних листів може з часом змінюватися , але навчитися ефективно використовувати шаблони зробить ці коригування більш доступними та ефективними.

Шаблони електронної пошти та SEO

Повідомлення електронної пошти не подібні до повідомлень у блогах або інформаційних статей. Зазвичай вони не "живуть" на вашому веб-сайті, але зазвичай вони пов'язані з вашим доменом. Хорошим прикладом для перегляду є Граматичний шаблон .

Очевидно, що незвичайно використовувати електронні листи як форму розширення. Таким чином, при цьому важливо зберігати інформацію, форматування та будь-які інші елементи, які можуть бути включені якнайбільш доречними до даної теми. Перебуваючи на шляху, надсилаючи повідомлення, допомагає пошуковим системам встановити, як ваш сайт буде загалом.

Шаблони, які ви використовуєте, особливо важливі, оскільки вони визначають, як ваше повідомлення буде доставлено. Це важливо з кількох причин. Для початку вони впливають як на сторінки, так і поза сторінки SEO . Ми подивимося дещо глибше, як змінюється кожен момент. Наразі подумайте про «вхідний та вихідний» характер ваших повідомлень. Ви хочете, щоб повідомлення, яке виходило, було почуте, і ви хочете, щоб він набрав позитивну відповідь. Ми будемо використовувати цю концепцію як трамплін для аналізу Методи білої капелюхи SEO електронною поштою, що може позитивно вплинути на рейтинг.

На сторінці SEO

Незважаючи на те, що сторінки, на яких розміщуються повідомлення електронної пошти, є тимчасовими, пошукові системи все ще збирають достатню інформацію про ваші звички відправлення та загальну якість копії, що міститься в повідомленнях електронної пошти. Чим частіше ви відправляєте, тим більше пошукові системи будуть ретельно вивчати ваш вміст. Це означає, що необхідно враховувати кілька речей:

Тематичні рядки - суб'єкти, які використовують занадто багато суперпозиції або гіперболи, позначаються як спам-фільтрами, так і павуками пошукових систем. Тримайте обмін повідомленнями у ваших тематичних рядках практичними та правдоподібними, наприклад:

 • Дійте зараз!
 • Відкрийте цей електронний лист
 • Ваш гід чекає!
 • Де пити пиво зараз
 • Сьогодні збільште ставки на 50%
 • Тільки для наших улюблених клієнтів
 • Орфографія та граматика - оскільки електронна пошта є розмовною, пошукові системи мають тенденцію дивитися на обмін повідомленнями на основі електронної пошти з дещо меншим критичним поглядом, ніж навіть блог або академічний документ.

  Пунктуація - Навіть найбільш розмовний текст спирається на пунктуацію, щоб зберігати повідомлення для читача. Правильне використання знаки пунктуації у вашій електронній пошті необхідно для хорошого рейтингу доменів. Це означає, що текст ваших шаблонів повинен мати розділені знаки пунктуації та додавати їх у потрібні місця, перш ніж відбувається персоналізація повідомлення, яке ви надсилаєте.

  Off-Page SEO

  Це набагато більше занепокоєння для ваших кампаній електронної пошти. Значна частина діяльності в повідомленнях електронної пошти обертається навколо натискання посилань, щоб стимулювати конкретні дії або генерувати певні конверсії. Вся ця діяльність помічена і контролюється пошуковими системами. Вони проаналізувати кількість разів люди натискають на ваші посилання і що вони роблять на вашому сайті після того, як вони натиснули.

  Дуже важливо, щоб повідомлення у ваших листах підтримували високий ступінь відповідності вмісту сторінок, на які ви посилаєтеся. Якщо це не так, то показник відмов зросте в геометричній прогресії, і ваші рейтинги будуть падати.

  Розробляючи свої шаблони, ви маєте широкі можливості для аналізу вашого повідомлення та внесення змін, перш ніж завантажувати електронні листи для розповсюдження. Незважаючи на те, що ніколи не піддається дурням, використання моделей дозволяє задовільно вирівнювати обмін повідомленнями з вашими зворотними посиланнями таким чином, що повідомляє пошуковим системам, що ваше повідомлення є послідовним.

  Генерація зворотних посилань

  Вирішуючи, де розміщувати посилання в шаблонах електронної пошти, потрібно задати собі кілька запитань:

 • №1 - Чи готовий читач прислухатися до заклику до дії?
 • # 2 - Як далеко слід читати повідомлення електронною поштою, перш ніж можна буде просити про продаж чи конверсію?
 • # 3 - Який найкращий спосіб молитися за ці кліки?
 • Відповіді на ці питання визначатимуть рівень впливу вашого шаблону на SEO. Для довгострокового успіху будьте готові аналізувати ефективність ваших листів . Визначте, які посилання отримують, і які не є. Можливо, вам доведеться повторно вирівняти свій виклик до дії або лише представити посилання та CTA в іншому місці (або в поточному повідомленні, або в наступному).

  У деяких випадках ви захочете призупинити спроби генерувати зворотні посилання в перших кількох повідомленнях. Пам’ятайте, що перш ніж продавати що-небудь, потрібно створити аудиторію для свого бренду. Це означає, що ви хочете розробити читачів перед тим, як потурбуватися про представлення посилань або закликів до дії, щоб натиснути на них.

  Тут послідовності електронної пошти можуть добре працювати на вашу користь. Вони регулярно генерують новий контент, і вони дають читачеві час, щоб дізнатися і довіряти вашому бренду. Коли ви досягаєте цього, ваші кліки значно збільшуються.

  Перегляд шаблонів

  Чим частіше ви витрачаєте час на вивчення ваших показників і внесення змін, тим краще ваш сайт буде ранжуватися. Що стосується вмісту електронної пошти, це означає постійне викривлення чисел і спроби нових стратегій збільшується, відкривається перехід і переходи . Всі ці речі сприятимуть вашому рейтингу сайту, тому що це ідеально, де рухається весь цей трафік.

  Необхідно вносити зміни принаймні зрідка. Якщо ви новачок в маркетингу по електронній пошті і пов'язуєте свої маркетингові зусилля з електронною поштою до SEO, це може зайняти деякий час, щоб спочатку знайти солодке місце між доставкою контенту та реакцією читача. Як тільки ви це зробите, не полініться. Тримайте поверх своїх номерів. Вимоги ринку швидко змінюються, а це означає, що вам також треба звернутися до повідомлення.

  Шаблони та SEO: Так, це річ

  Незалежно від того, як ви доставляєте вміст, якщо він прив'язаний будь-яким способом, формою або формою до вашого домену, це впливає на SEO. Не применшуйте значення електронної пошти в цьому рівнянні. Розробляти шаблони, які містять такі компоненти:

 • Розумні, правдоподібні тематичні рядки
 • Розмовна, але чітка передача повідомлень
 • Правильна пунктуація
 • Правильна граматика (або мова, що є актуальною)
 • Шаблони електронної пошти, які відповідають вищезазначеним критеріям, часто призводять до високих відкритих ставок, високих рейтингів кліків і високих конверсій. Всі ці речі привертають увагу пошукових систем, якщо ви посилаєтеся на ваші сторінки.

  Що таке шаблон електронної пошти?
  Навіщо використовувати шаблони електронної пошти?
  Що таке шаблон електронної пошти?
  Навіщо використовувати шаблони електронної пошти?
  Як далеко слід читати повідомлення електронною поштою, перш ніж можна буде просити про продаж чи конверсію?
  Який найкращий спосіб молитися за ці кліки?

  Номера

  Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

  Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн