Флеш і SEO: чому це краще тримати це просто

Під час створення нового веб-сайту можна спокусливо скористатися багатьма з доступних вам дизайнерських функцій, наприклад   Вбудований вміст Flash   Таким чином, ваш сайт привертає увагу і робить його відмінним від інших сайтів Під час створення нового веб-сайту можна спокусливо скористатися багатьма з доступних вам дизайнерських функцій, наприклад Вбудований вміст Flash Таким чином, ваш сайт привертає увагу і робить його відмінним від інших сайтів. Проте, чи знаєте ви, що використання (і особливо надмірне використання) цих елементів може вплинути на пошукову оптимізацію вашого сайту (SEO) і може призвести до того, що ви розмістите низький рейтинг сторінки?

Сканери та Flash

Основною причиною цього є пошукова система сканери індексувати сторінки на основі їхнього текстового вмісту. Вони просто не можуть читати флеш-контент, і вони не можуть індексувати сторінку, якщо вони не розуміють, про що йде мова. Таким чином, створюючи свій веб-сайт за допомогою функцій Flash, ви зменшуєте обсяг інформації, доступної для цих сканерів, що може мати негативний вплив на місце розташування вашого сайту. Вбудовані кнопки, що пов'язують сторінки, тому не використовуються сканерам, тому, якщо ви використовуєте їх, переконайтеся, що ви також посилаєтеся на ці сторінки у вашому тексті, щоб переконатися, що кожна сторінка знайдена та індексована успішно.

Мобільна мережа та Flash

Багато ваших клієнтів будуть шукати вас на мобільних пристроях. Велика кількість цих пристроїв не може завантажувати вміст флеш-пам'яті, а зображення мають набагато меншу роздільну здатність. Клієнти, які користуються Інтернетом таким чином, будуть шукати швидку, актуальну інформацію про потрібний їм продукт або послугу. Переконавшись, що ваш сайт підходить для цих користувачів, ви збільшите свій онлайн-користувальницький характер, і, оскільки пошуки мобільних пристроїв стають більш поширеними, пошукові системи все частіше оглядають сайти на основі їх зручності.

Flash все ще може бути чудовою функцією для вашого веб-сайту, з багатьма перевагами дизайну та естетичною привабливістю, але важливо, щоб ви не надмірно використовували його, і що у вас є вся важлива інформація, включаючи посилання та ключові слова. В іншому випадку, ви можете виявити, що ваш сайт страждає в рейтингах сторінок пошукових систем.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн