Головні поради SEO просування сайтів

Добрий день. Сьогодні я вирішив структурувати весь матеріал, який стосується оптимізації сторінок, написання унікального контенту, а також закупівлі посилань в біржах у вигляді окремих рад, про які зараз і поговоримо.

Сподіваюся, що наведені поради SEO будуть корисні не тільки початківцям оптимізаторам, а й послужать свого роду підказкою для професіоналів, які можуть випустити один з фактів з голови.

Перше, і найголовніше, що ви повинні собі усвідомити - оптимізація і подальше просування сайтів здійснюється не на найближчий місяць вперед, а на довгострокову перспективу, що говорить про серйозність ваших намірів.

Не бійтеся вкладати в стоять і розвиваються проекти свої гроші, адже в подальшому, при належному підході, вони принесуть вам значно більше!

Помилка багатьох оптимізаторів полягає в тому, що вони чекають прибуток з самого першого місяця розвитку проекту.

Спустися на землю, панове! Часом перших грошей, яких вистачить на оплату домену та хостингу доводиться чекати по півроку.

Тепер що стосується прагнення захопити ринок пошукових запитів.

Явним помилкою і дурною витівкою стає конкуренція по ВЧ запитам.

Моя вам порада - спрямувати свою увагу на НЧ і СЧ запити, які більш конкурентні і здатні принести набагато більшу кількість трафіку.

Відмінним помічником у цьому вам послужить Яндекс.Директ, який допоможе не тільки підібрати необхідні для просування запити, але і дозволить оцінити грошові вкладення на цю задачу.

І ще - постійно ведіть контроль і моніторинг стан справ у ваших прямих конкурентів, і як тільки хтось з них починає здавати позиції - відразу спрямовуйтеся на його місце!

Контент і його правильне написання.

Сьогодні можна побачити численні дебати і суперечки про те, чи зможе скановані або чесно крадений (копіпаст) контент відмінно сидіти в індексі, тим самим, розвиваючи вам проект?

На мій погляд, використання краденого контенту і пічканье його ненормально великою кількістю ключових слів - це жага швидкої наживи, яка призведе до швидкої загибелі проекту.

Написання оптимізованого тексту вимагає ретельного підходу до її розмітці і оформлення.

Численні поради SEO говорять про те, що гранична увага слід приділяти таким тегам як title, head, description і keywords, кожен їх яких виконує тільки йому відведену завдання.

Численні поради SEO говорять про те, що гранична увага слід приділяти таким тегам як title, head, description і keywords, кожен їх яких виконує тільки йому відведену завдання

Якщо ваш проект або сайт просуває невелика кількість товарів або послуг, то оптимізована і заточена SEO сторінка повинна перебувати при початковій точці входу на сайт, а також щільно сидіти в індексі основних пошукових систем.

В SEO важливу роль відіграють і картинки, які можна використовувати в своїх текстах і інших шедеврах.

Не забувайте вказувати у них значення тега alt, за яким пошуковий робот може індексувати ваш сайт.

Найчастіше, відкривши будь-який персональний блог оптимизаторской спрямованості, просто диву даєшся, яка величезна кількість спам коментарів присутній на сторінці.

І це у людей, які займаються створенням та просуванням сайтів!

Їх появи ні в якому разі не можна допустити, як, втім, і появи редиректу сторінки за кодом помилки 404.

Також в свої поради SEO я хочу додати те, що використання найпоширеніших CMS ніяк не робить вплив на швидкість і якість індексації вашого сайту пошуковими роботами.

Також в свої поради SEO я хочу додати те, що використання найпоширеніших CMS ніяк не робить вплив на швидкість і якість індексації вашого сайту пошуковими роботами

Головне, як вже було сказано вище, використовувати грамотну розмітку і оптимізацію сторінки, а використовуваний движок вашого сайту - це просто технічна реалізація можливості зберігання записів та іншого матеріалу.

Вбудовані коди і фрейми.

Якщо ви хочете затримати відвідувача і, можливо, потенційного клієнта на своєму сайті, то не встановлюйте численні фрейми і скрипти для накручування відвідувань, що призводить до зниження зручності користування вашим сайтом.

Правильно реалізована навігація по сайту дозволить в кілька кліків мишкою знайти те, що дійсно зацікавить потенційного клієнта.

Для того щоб постійно підтримувати відвідуваність вашого сайту намагайтеся проводити не автоматичний, а ручний обмін якісними посиланнями і постовими.

Можна, звичайно, використовувати і спеціалізовані біржі типу Sape або GoGetLinks, однак не у кожного початківця оптимізатора є такий дохід, який дозволив би закуповувати жирні посилання з цитованих сайтів.

Знову ж таки, якщо ви вирішили використовувати біржі, то заздалегідь потурбуйтеся про те, щоб у вас була достатня кількість анкоров і текстів, які можуть розміщуватися на обраних вами ресурсах.
Одним словом, поради SEO, які ви сьогодні почули повинні дати вам загальне уявлення про те, як потрібно чинити в тій чи іншій ситуації, яких у вас на шляху буде зустрічатися просто неймовірно величезна кількість, адже поведінка Яші дуже непередбачувана штука.

З повагою, Валерій Григор'єв

Сьогодні можна побачити численні дебати і суперечки про те, чи зможе скановані або чесно крадений (копіпаст) контент відмінно сидіти в індексі, тим самим, розвиваючи вам проект?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн