Інтернет-агентство «Веб Гармонія»

 1. Наші переваги
 2. Наші клієнти
 3. Статті та кейси
 4. Акції

Основним напрямком діяльності інтернет-агентства «Веб Гармонія» є створення та просування сайтів в мережі інтернет. Клієнтам компанії надається повний спектр послуг в області інтернет-маркетингу:

 • розробка фірмового стилю компанії
 • створення і просування сайтів
 • створення інтернет-магазинів, форумів, програмування
 • редизайн існуючих сайтів і їх технічна підтримка
 • впровадження системи управління сайтом
 • Розробка та дизайн логотипів, візиток, банерів
 • створення презентацій і анімаційних моделей
 • допомога у виборі доменного імені та розміщенні сайту на сервері, послуги хостингу
 • професійна фотозйомка для формування каталогів товарів, послуг, що надаються
 • Контекстна реклама Яндекс.Директ, Google.Adwords, Бігун
 • розробка і продаж сувенірної продукції
 • повний супровід сайту на всіх етапах його існування

Наші переваги

Фахівці компанії - професіонали, які мають за плечима сотні успішно реалізованих проектів і відсутність рекламації з боку клієнтів.

Великий досвід робіт

Ми звикли працювати "з нуля" і "під ключ", вирішуючи всі можливі завдання, що стоять перед клієнтом в області інтернет-маркетингу.

повний
комплекс послуг

Відкрита цінова політика компанії і прозорий підхід в роботі. Ми завжди готові показати свої витрати за проектом і підсумкові результати.

Низькі ціни

Чіткий поділ обов'язків всередині компанії, чесне і уважне ставлення до кожного клієнта незалежно від бюджетів проекту.

Висока
якість і швидкість

Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові вирішувати виникаючі питання, требующіеі зустрічі, як у нас в офісі, так і на території клієнта.

послуга
"Мобільний менеджер"

Співробітники інтернет-агентства «Веб Гармонія» - це професійні маркетологи, дизайнери, копірайтери, SEO-фахівці та програмісти, які мають профільну освіту та багатий досвід робіт, що не має рекламацій з боку клієнтів і партнерів компанії.

Укладаючи договір з нашим інтернет-агентством, Ви робите величезний крок на шляху до успішного бізнесу. Ми не тільки створюємо барвисті і зручні у використанні сайти, але і формуємо сприятливий імідж компанії в інтернеті, успішно просуваючи інтернет-ресурси самих різних тематик: від будівництва і нерухомості до побутової техніки, електроніки та індустрії краси.

Наші клієнти

Новини

Новий Рік вже не за горами і колектив нашого інтернет-агентства приготував для Вас цікаву пропозицію по виготовленню та персоналізації корпоративної сувенірної продукції.

Всі новини Всі новини

Статті та кейси

Заповнюючи анкету на дизайн сайту, можливість вибору типу верстки часом ставить клієнтів веб-студії в глухий кут. У даній статті ми постараємося пояснити різницю між фіксованою, гумової та адаптивної версткою сайту, розповімо про плюси і мінуси кожної з них і дамо свої рекомендації по вибору.

всі статті всі статті

Акції

Розробники «1С-Бітрікс» на славу попрацювали в цьому році і додали безліч нових інструментів, спрямованих на збільшення прибутку своїх клієнтів. Встигніть скористатися унікальною пропозицією на продукти «1С-Бітрікс: Управління сайтом»!

всі акції

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн