Ключове слово набивання & SEO

  1. Загальні методи заповнення ключових слів
  2. Вміст сторінки
  3. Alt Теги
  4. Мета ключові слова
  5. Аудит вашого сайту для заповнення ключового слова

Оновлено: 12 липня 2016

Ключове слово заповнення є чорна капелюх SEO техніка, що використовується в надії поліпшення рейтингу ключових слів в пошукових системах. По суті, заправлення ключових слів було способом, щоб сайти містили ключове слово (або ключові слова) на сторінці стільки разів, скільки можливо, щоб вони виглядали більш релевантними для пошукових систем, і, як наслідок, вищі позиції в результатах пошуку.

Це була техніка, яка працювала на час. У перші дні SEO, набивання ключових слів дозволило власникам сайтів сильно вплинути на пошукові рейтинги, чи був їх сайт повністю відповідним чи ні.

Сьогодні пошукові системи стали набагато просунутішими. Зараз Google використовує сотні алгоритмів і факторів ранжирування, включаючи штучний інтелект. Насправді, RankBrain (Система машинного навчання AI від Google) є Третій найважливіший фактор ранжирування в алгоритмі Google .

Це не означає, що сайти не намагаються використовувати ці методи для впливу на пошукові рейтинги. Навпаки, ключове наповнення все ще є загальною використовуваною тактикою (хоча і чорною капелюшною технікою), але вона може завдати великої шкоди продуктивності вашого сайту.

Загальні методи заповнення ключових слів

Теги заголовків

Ключове слово набивання теги назв, ймовірно, один з найбільш поширених форм ключового слова начинки.

І я це розумію - всім зрозуміло, що в DIY, самонавчаються SEO-процеси:

"Помістіть ключові слова в тезі заголовка! Це найважливіший елемент для SEO!"

Не зрозумійте мене неправильно - це важливо. Але, безумовно, є обмеження на хорошу пораду. Ось приклад: я спортивний наркоман (якщо ви не зібралися з мого останнього Кобе Брайант, пов'язаний з блогом ), і я часто користуюся авторитетним сайтом для швидких новин і оновлень про основні види спорту.

Тег заголовка домашньої сторінки?

[САЙТ] Фентезі-футбол, бейсбол, баскетбол і хокей. Рейтинги Fantasy Football, новини фентезі, футбольні фентезі, фентезі-футбольні шпали та багато іншого.

Для тих, хто вважає, це 21 слово і 166 символів .

І справа не в тому, що сайт не охоплює всі ці теми. Однак, за Власні рекомендації Google для веб-майстрів , тег заголовка "має вирішальне значення для надання користувачам швидкого розуміння вмісту результату та його відповідності запиту".

Коротше кажучи, хороший, добре написаний тег заголовка повинен бути підсумовуванням сторінки, яка може включати або не включати цільове ключове слово для сторінки. Пам'ятайте, що пошукові системи можуть відображати лише 70 символів з тега заголовка, тому важливо, щоб вони були максимально стислими та описовими.

Якщо ви хочете включити до свого тегу назви свого бренду або назви сайту, ви можете це зробити. Компанія Google фактично рекомендує розмістити назви ваших сторінок, але відокремлюючи назву опису та назву вашого бренда за допомогою роздільника (дефіс, двокрапка, труба тощо).

Тому, а не це:

[САЙТ] Фентезі-футбол, бейсбол, баскетбол і хокей. Рейтинги Fantasy Football, новини фентезі, футбольні фентезі, фентезі-футбольні шпали та багато іншого.

Ми можемо написати описовий, узагальнений тег заголовка цього:

[САЙТ] | Новини фантазії спорту, рейтинги та ресурси

Вміст сторінки

Це, мабуть, найбільш продуманий метод, коли мова йде про начинку ключових слів, і вона зосереджена навколо ідеї щільності ключових слів.

Щільність ключових слів - це відсоток вмісту вашої сторінки за допомогою ключового слова або фрази порівняно із загальною кількістю вмісту. Оскільки застаріла, щільність ключових слів була одним з найважливіших факторів ранжування для пошукових систем - якщо сторінка використовує кількість ключових слів X разів, вона повинна бути актуальною, чи не так?

Введіть ключове слово.

У сьогоднішньому SEO, щільність ключових слів полягає в пошуку ідеального балансу використання ключових слів у даному змісті. Насправді, є багато інструментів, які будуть аналізувати ваш текст і дати вам ваш показник щільності ключових слів.

Але чи дійсно ми хочемо зробити SEO? Наш вміст не повинен стосуватися підбору ключового слова x кількість разів у вмісті з 400 слів. Вміст повинен протікати природно і бути максимально корисним для читача. Вся мета пошукової системи полягає в тому, щоб показувати найбільш корисний вміст, а не вміст із значенням щільності ключового слова, який відповідає певному номеру.

Alt Теги

Теги Alt або атрибути alt є альтернативним текстом, наданим у тезі IMG <img>, що використовується для опису вмісту зображення. Це робить дві речі:

  1. Вона надає кожному користувачеві зчитувача екрану - поганий зв'язок, відвідувачів з вадами зору і т.д. - з описовим текстом файлу зображення.
  2. Вона допомагає Google та іншим пошуковим системам ідентифікувати вміст самого зображення. Хоча пошукові системи покращили здатність ідентифікувати зображення без тексту, описовий текст допоможе краще ідентифікувати ці фотографії.

Альтернативний текст не видно користувачеві, що робить альти теги звичайним винуватцем набору ключових слів. Якщо кінцевий користувач ніколи не бачить альт-текст для зображення, що він може зробити, якщо я заповню його ключовими словами?

Проте, Google відкрито заявляє, що текст набору ключових слів трактується так само, як будь-яка інша форма спаму. Це означає, що ви повинні створювати alt текст за призначенням.

Відповідно до керівних принципів Google щодо публікації зображень, текст alt повинен бути "корисним, інформаційно насиченим вмістом, який використовує ключові слова належним чином і в контексті". Для подальшої оптимізації зображень ім'я файлу зображення також має бути описовим.

Ось приклад:
Ось приклад:

Назва файлу зображення: two-cats-sleeping.jpg
Неправильне ім'я файлу: xyz123.jpg

Текст зображення alt: дві кішки сплять на червоній ковдрі
Поганий альт-текст: кішка, кішки, дві кішки, дві кішки, сплячі коти, сплячі кішки, кішки, які сплять

Докладніше про оптимізацію зображень для SEO, ознайомтеся з нашим блогом Sue Scavilla, Оптимізація зображення для SEO .

Мета ключові слова

Теги ключових слів Meta є одним з багатьох можливих мета-тегів, які можна вставити у ваш HTML.

Мета-тег - це тег, вставлений у джерело HTML, який використовується для опису сторінки, або дає вказівки пошуковій системі на одну сторінку. Є кілька корисних мета-тегів, які особливо важливі для SEO (теги заголовків, мета-описи, мета-роботи, щоб назвати декілька), але мета-ключові слова не є серед них.

Мета ключові слова були важливими для SEO, але були надмірно зловживані, ви назвали його, ключове слово начинкою. Багато сайтів включали кожну зміну кожного націленого ключового слова в надії кращого рейтингу. Google - та інші пошукові системи - перейшли на цю практику, а мета-ключові слова, по суті, застаріли.

Проте ключові слова, які заповнюють ключові слова, все ще можуть завдати шкоди вашому сайту двома способами:

  1. Пошукові системи - включаючи Bing і Yahoo - раніше заявляли, що мета-ключові слова використовуються для ідентифікації спаму, що призводить до можливих штрафних санкцій, якщо вони використовуються неправильно або неправильно.
  2. Мета ключові слова істотно ідентифікувати стратегію ключових слів для ваших конкурентів.

Оскільки мета-ключові слова можуть завдати більше шкоди, ніж користі для вашого сайту, краще уникати їх взагалі - особливо якщо ви стурбовані накладанням ключових слів або не бажаєте ділитися своїми націленими ключовими словами з вашими конкурентами.

Аудит вашого сайту для заповнення ключового слова

Це надзвичайно важливо, щоб переконатися, що ваш сайт не є винним у заповненні ключових слів, незалежно від ваших намірів.

Крик Frog SEO павук, популярний інструмент сканування веб, може бути неймовірно потужний і ефективний інструмент аудиту. Screaming Frog буде сканувати елементи вашого сайту і внутрішній код, що дозволяє швидко перевірити ці елементи з невеликою необхідністю налаштування.

Виконуйте регулярні аудиторські перевірки - використовуючи Screaming Frog або будь-який інший інструмент (и), який ви віддаєте перевагу - щоб переконатися, що ваш сайт відповідає найкращим практикам.

Ви маєте запитання щодо набору ключових слів або бажаєте зважити? Поділіться своїми коментарями та запитаннями нижче.

Тег заголовка домашньої сторінки?
Але чи дійсно ми хочемо зробити SEO?
Якщо кінцевий користувач ніколи не бачить альт-текст для зображення, що він може зробити, якщо я заповню його ключовими словами?
Ви маєте запитання щодо набору ключових слів або бажаєте зважити?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн