Кращі практики SEO: Збільшити кількість кліків за допомогою SERPs

 1. Порівняйте ваш результат з іншими навколо вас
 2. Як Google змінює мета-опис
 3. Отримати коробки відповідей Google (чому це важливо для CTR)
 4. Підсумовуючи

Ця стаття була написана Джеком Савілем, спеціалістом SEO в компанії Bynder , постачальник цифрового керування активами .

Таким чином, ви створили великий вміст, і він радісно оцінюється в нижній частині першої сторінки Google для вашого цільового терміну. Але як більшість шукачів натисніть на результати від 1 до 5 , ви хочете піднятися вище, щоб стверджувати, що більш солодкий мир пирога.

Ви швидко створюєте посилання і робите все можливе, щоб підвищити рейтинг вашої сторінки, але ви все ще вкорінені в нижній частині сторінки 1.

Так що ще ви можете зробити?

Збільшуючи кількість користувачів, які натискають на результат пошуку, ви демонструєте Google, що ваш результат - це той, який найкраще відповідає пошуку. Значення рейтингу кліків (CTR) зі сторінок результатів пошуку (SERP) є значущим фактором ранжування Підвищуючи рейтинг кліків, ваш рейтинг також може збільшитися.

Але як можна збільшити рейтинг кліків результату пошуку?

Порівняйте ваш результат з іншими навколо вас

Перше, що потрібно зробити, це подивитися на відповідний серп та порівняти вигляд вашого результату з результатами навколо вас. Ви б натискали на результат? Що б ви хотіли побачити у вашому результаті, що змусить вас миттєво вирішити, що ваш результат буде правильним?

Розглядаючи це, ми розглянемо різні фактори, які складають результат пошуку, і визначимо, як ми можемо оптимізувати кожну з них.

Перевірте тег заголовка. Ваша назва повинна продемонструвати суть сторінки в перших кількох словах. Ви можете скористатися простором, що залишився, щоб більш повно описати сторінку.

Не забудьте залишитися в межах ліміту символів (від 55 до 60 символів); Заголовок, що перевищує, може заплутати пошукача, особливо якщо важливі ключові слова перевищують ліміт символів і тому не присутні в результатах пошуку.

Намагайтеся уникати викликів до дії у вашій назві або слів, що спричиняють спам, та повторних знаків оклику, оскільки це може викликати тривогу у пошукачів і відмовитися від їх натискання на результат.

Див. Також: 6 способів огляду сигналів допомогти поліпшити ваш SEO "

Оптимізуйте свою URL-адресу. Це досить просто. Переконайтеся, що URL-адреса коротко пояснює сторінку, використовуючи відповідні ключові слова, за якою кількома словами. Уникайте використання динамічних URL-адрес, оскільки їх неможливо зрозуміти і можуть заплутати користувача.

Напишіть опис привабливого мета. Мета опис - це те, де ви можете написати цікаву копію і спробувати змусити людей натискати. Google не бере до уваги слова, які ви використовуєте в мета-описі з точки зору рейтингу ключових слів, тому вам не потрібно турбуватися про включення навантаження на цільові ключові слова.

Тим не менш, ви все ще повинні включати ключові слова, які мають відношення до сторінки, щоб продемонструвати пошуковій системі, що результат є релевантним для пошуку.

Один чудовий трюк полягає в тому, щоб скористатися скороченою версією вашого ключового слова (якщо така є), щоб зберегти пробіл символів, який потім може бути заповнений іншою привабливою мовою. Наприклад, якщо ви хочете, щоб ранг для "цифрового управління активами", то ви можете використовувати абревіатуру "DAM" замість.

Максимальний мета-опис має бути 160 символів, тому спробуйте підійти до цього номера, щоб переконатися, що ви займете якомога більше місця на SERP з вашим результатом.

Крім того, спробуйте включити заклик до дії в описі мета, щоб заохотити користувачів натискати. Це може бути "Натисніть тут, щоб дізнатися більше про банани". Або, якщо ви мало на просторі символів "Дізнайтеся більше про банани".

Як Google змінює мета-опис

Однією з тенденцій зростання Google є ігнорування опису мета, який ви надаєте, і використання фрагмента тексту з тексту.

Перевага цього полягає в тому, що Google сканує вашу сторінку та спробує знайти відповідний пошуковий запит у вашому тексті. Таким чином, мета-опис персоналізується під час пошуку користувача, що робить ваш результат більш привабливим незалежно від пошуку.

Вам також сподобається: 9 Місцеві інструменти SEO, які заощадять Вас час "

Проте існують способи контролювати мета-опис, який вибирає Google.

 • По-перше, подумайте про основні ключові слова та фрази, які потрібно націлити на вашу сторінку. Наприклад, візьмемо ключове слово "управління продажами".
 • Держава де-небудь біля вершини сторінки, “Управління збутом….” Google здається шукати термін пошуку слідуючи за словом “є” тому що це напрошується що наступна частина пропозиції буде пояснення терміну. Потім Google використовує це як опис мета.
 • Цю тактику можна повторити за якомога більшою кількістю ключових слів, які потрібно націлити на одну сторінку.
 • Якщо ви намагаєтеся записати всі ці "є" висловлювання природним чином, розглянути включення резюме у верхній частині сторінки, де ви деталізуєте основні частини змісту і включити необхідні пояснення.
 • Ви також можете досягти того ж самого з розділом Глосарій біля кінця сторінки. Проте, з досвіду, Google, схоже, обирає першу заяву "is", яку він знаходить на сторінці для мета-описів. Тому, чим далі на сторінці, яку ви вказуєте, є цілеспрямована заява "is", тим більше ймовірність її використання.
 • Зробіть пояснення ясним і не включайте текст CTA, оскільки він, очевидно, не матиме сенсу на самій сторінці.

Отримати коробки відповідей Google (чому це важливо для CTR)

Дізнайтеся, чи містить виклик ключового слова, що містить цільові ключові слова, окремий фрагмент або вікно відповіді.

Хоча ще немає конкретних досліджень щодо конкретної КЕП Коробка відповідей Google результати, Результати позиції 1 можуть отримати до 30 відсотків кліків . Таким чином, вікно відповіді, що знаходиться в позиції 0, може отримати ще більшу частку кліків.

Немає жорстких і швидких правил для отримання в Google Box відповідей, але дослідження Stat свідчить, що є кілька способів, якими ви можете відформатувати свій контент, щоб збільшити шанси з'являтися у вікні відповіді.

За даними недавніх досліджень В.М. Stat :

 • 63% коробок відповідей містять вміст у абзаці. Це означає використання правильних тегів HTML абзацу.
 • 19 відсотків коробок відповідей містять вміст списку, що означає використання правильного HTML-коду списку.
 • Нарешті, 16% вікон відповідей містять HTML-таблиці.

Слід пам'ятати про це при створенні контенту. Якщо ви вже маєте сторінку, яку ви бажаєте класифікувати, подумайте, де можна переформатувати існуючий вміст у формат списку або таблиці.

Підсумовуючи

Вищенаведені поради допоможуть вам максимально збільшити кількість користувачів, які натискають результат. Після того, як пошукові системи продемонструють Google, що ваш результат найкращий у відповіді на запит, то ваш рейтинг має покращитися.

Подальше читання:

Але як можна збільшити рейтинг кліків результату пошуку?
Ви б натискали на результат?
Що б ви хотіли побачити у вашому результаті, що змусить вас миттєво вирішити, що ваш результат буде правильним?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн