Кращі програми для створення сайту

 1. uKit - найкраща альтернатива десктопних ПО
 2. Adobe Muse - сама просунута комп'ютерна програма для створення сайтів
 3. Mobirise - напевно, найкраща і абсолютно безкоштовна програма для створення сайтів
 4. Плюси і мінуси програм для створення сайтів
 5. висновки

У чому головна відмінність оффлайн програм для створення сайтів від хмарних онлайн-сервісів ? У комплектації хостингом і типі панелі управління. Використання програм вимагає оренди хостингу у провайдера для публікації сайтів. Крім того, онлайнової панелі управління в них теж немає - все зміни потрібно робити в оффлайновом інтерфейсі програми, після чого оновлювати файли сайту по FTP в разі потреби.

Хостинг потребують окремої настройки, хоча іноді його можна використовувати з коробки, нічого не чіпаючи. Гарне десктопних ПО має вбудований FTP-інтерфейс для динамічного оновлення файлів на сервері - вбиваєте адресу сервера, порт, логін, пароль, і все починає працювати. Зв'язати програму з хостингом не так вже й складно. Ось тільки чи потрібна вся ця метушня з настройками?

Чи є сенс використовувати офлайнові програми з урахуванням існування хмарних конструкторів - по суті, того ж самого, але поданого в одному флаконі з хостингом? Що може запропонувати десктопних ПО такого, чого немає, наприклад, у uKit - конструктора з візуальним редактором для створення бізнес-сайтів? За мінімальною вартістю, з усіма примочками і зручностями. Давайте порівняємо профіт від використання конструктора і двох кращих програм.

uKit - найкраща альтернатива десктопних ПО

uKit - найкраща альтернатива десктопних ПО

Створити сайт в uKit →

Конструктор сайтів uKit - це програма, розміщена і налаштована на хостингу. Це означає, що нікуди і нічого не потрібно завантажувати, встановлювати та регулювати - в цьому плані uKit на порядок зручніше будь-який, навіть самої просунутої і распрекрасной деськтопной програми для створення сайтів. Хостинг налаштований з коробки, безпеку лежить на техпідтримку сервісу.

Реєстрація за 10 секунд - і ви вже на стадії вибору дизайну для майбутнього сайту. Такий стартовою швидкості оффлайновим рішенням не бачити ніколи зважаючи на їх формату: скачати, встановити, зробити сайт, купити хостинг, налаштувати його, а потім FTP-з'єднання, завантажити файли сайту, оновлювати при необхідності теж по FTP - це цикл роботи десктопного ПО.

Такий стартовою швидкості оффлайновим рішенням не бачити ніколи зважаючи на їх формату: скачати, встановити, зробити сайт, купити хостинг, налаштувати його, а потім FTP-з'єднання, завантажити файли сайту, оновлювати при необхідності теж по FTP - це цикл роботи десктопного ПО

У uKit процес виглядає інакше: зареєструватися, зробити сайт і опублікувати його в 1 клік. Панель управління дозволяє працювати зі сторінками в реальному часі. Припустимо, потрібно оновити текст на головній: вхід в редактор, клік мишею по тексту, вставка нового виду. Усе. Зміни застосовуються автоматично по мірі їх внесення і відразу видно відвідувачам.

Ще один плюс uKit - централізоване оновлення. Автоматичне. Огляди апдейтів публікують в блозі сервісу. Техпідтримка допомагає вирішувати проблеми. Десктопних ПО оновлюють в ручному режимі, нерідко нова версія ще й грошей коштує. А ще ви отримаєте цілих 2 техпідтримки - хостингу і програми. Незручно. uKit завжди оновлений, техпідтримка єдина.

З uKit можна працювати з будь-якого браузера. З функціональної точки зору він просунутий. Візуальний редактор дозволяє з готових блоків і віджетів збирати сторінки під різні завдання - опис послуг, контакти, мультимедіа, прайси, відгуки, блоговая стрічка, вітрина магазину та інше.

У комплекті йде купа віджетів для зворотного зв'язку з клієнтами: шаринг соціальних мереж, живий чат, замовлення зворотного дзвінка, форми для зв'язку, спливаючі вікна, поштова розсилка. Блоки і віджети можна розташовувати в довільному порядку, налаштовувати їх зовнішній вигляд і вміст. Підтримуються ефекти, відеофони, Google Fonts, колірні схеми та інше.

Підтримуються ефекти, відеофони, Google Fonts, колірні схеми та інше

Сайти в uKit адаптивні за замовчуванням. Готові шаблони складаються з вищезазначених блоків, їх понад 300 штук. Так, вони схожі, оскільки зібрані з типових віджетів редактора. Зате кожен дизайн має структуру і контент, що відповідають тематиці: можна замінити демку своєю інформацією і публікувати сайт, нічого не змінюючи в збірці сторінок.

Крім того, сайти на uKit зручно просувати. Вбудовані SEO-інструменти забезпечені інтерактивними підказками, що дуже допоможе новачкам. SSL підключається легко і безкоштовно. Підтримується інтеграції сторонніх сервісів - amoCRM, Google Services, соціалки, Soundcloud, калькулятор послуг та інші.

А ще сайти на uKit швидко працюють завдяки гарній оптимізації хостингу і коду. Результат - від 80 балів по Google PageSpeed. Всі файли зображення конвертуються в легковагі формати без втрати якості. Все це позитивно позначається на просуванні і поведінку відвідувачів на сайті - вони не чекають і не йдуть просто так.

У плані вартості uKit вигідний. Стартова ціна в $ 48 / рік легко здувається на 25% нашим промо-кодом (SITE-BUILDERS-25), худнучи до $ 36 / рік. Приблизно стільки ж коштує хостинг з доменом для 1 сайту. За фактом ПО саме по собі ще не безкоштовне (ліцензія, доп. Модулі, розширення і т. Д.). Сумарно така зв'язка обійдеться набагато дорожче конструктора.

uKit - зручна онлайнова програма для створення бізнес-сайтів. Візитки, Лендінзі, портфоліо з блогом, магазинчики - області компетенції сервісу. За гнучкості перевершує багато в чому десктопні рішення, дозволяючи легко підключати сторонні сервіси, оперативно вносити правки навіть без ПК під рукою і ефективно просувати сайт без танців з бубном.

Adobe Muse - сама просунута комп'ютерна програма для створення сайтів

Adobe Muse - сама просунута комп'ютерна програма для створення сайтів

Завантажити програму Adobe Muse →

Adobe Muse - відмінний вибір для дизайнерів і тих, хто на професійному рівні проектує посадочні сторінки. Володіє серйозним функціоналом і відповідно високим порогом входження. Просто так сісти і почати використовувати на повну котушку можливості Адоб Мьюз через годину після її установки навряд чи у кого-небудь вийде.

Цей софт найкраще використовувати, якщо у вас вже є серйозний досвід роботи в Photoshop. В іншому випадку, новачки зможуть розібратися тут досить глибоко лише після студіювання курсів по системі і різних FAQ. Благо, цього всього навалом в Мережі. Muse вважається мало не іконою створення унікальних Лендінзі у відповідних колах фахівців.

Muse вважається мало не іконою створення унікальних Лендінзі у відповідних колах фахівців

За рівнем можливостей Muse - найпотужніша програма для роботи offline в нашій невеликій добірці. Вартість - 454 руб / міс за підписку в Creative Cloud. З її допомогою ви можете отримувати адаптивні сайти (Лендінзі і візитки) на HTML5. Отриманий результат можна зберігати на жорсткому диску, вивантажувати на хостинг або в яке-небудь хмара.

Muse підтримує шаблони, в Мережі їх величезна кількість. Але все ж сама структура програми і набір можливостей у своєму розпорядженні до креативного підходу - самостійного створення макетів сторінок з нуля. Робиться це відносно просто ... після вивчення матеріалів по темі.

Поняття шаблону в Muse відрізняється від загальноприйнятого: під ним мається на увазі частина макета, яка залишається незмінною на всіх сторінках сайту (шапка і футер, наприклад). Все інше називається «сторінкою». У підсумку, скачавши готовий дизайн для сайту, ви отримаєте сукупність з шаблонів і сторінок.

У підсумку, скачавши готовий дизайн для сайту, ви отримаєте сукупність з шаблонів і сторінок

Muse дозволяє створювати і магазини при бажанні, але для цього буде потрібно установка додаткових віджетів (так, підтримуються, і так - їх існує дуже багато), а результат виходить середнім. Красиві, але невеликі майданчики на пару десятків товарів. Приблизно те, що ви могли бачити в конструкторах з візуальним редактором.

Блоги відпадають, оскільки Муза не має в стоковому варіанті онлайнової панелі управління і, відповідно, можливості динамічного оновлення контенту. Хоча, якщо часу і нервів не шкода, то можна довантажувати пости на хостинг з десктопного режиму. Також існують модифікації, створені умільцями, що додають на хостинг панель управління для Muse. Їх небагато, скачати можна в Мережі, не завжди безкоштовно. Такий мод перетворить софт в CMS, по суті, але зажадає деякої мороки з установкою і налаштуванням.

Сайти на Музі прийнято просувати контекстною рекламою і соцмережами, оскільки більшість з них - Лендінзі. Система дозволяє підключити аналітику Гугла і Яндекса, заповнити параметри мета-тегів. Загалом, створити базу. Решта - справа техніки і сторонніх сервісів.

Найголовніше те, що при наявності смаку та навички, ви зможете створювати, прямо скажемо, шедевральні сторінки. Жоден конструктор не зможе зрівнятися з Muse в її найвищій точці реалізації. Але до такого навику ще потрібно прийти. Більшість зможе створити першу сторінку через 2-3 дня навчання премудростям Muse на YouTube. Цілком пристойний, але не виходить за рамки середнього.

Adobe Muse має тестовий 7-денний режим. Спробувати варто. Якщо ви - творча натура, привчена до роботи з Фотошопом, то ця програма стане для вас знахідкою. Якщо ж вам зайві складності ні до чого, зверніть увагу на наступного претендента з нашого списку. А ще краще - на конструктор сайтів uKit.

Mobirise - напевно, найкраща і абсолютно безкоштовна програма для створення сайтів

Mobirise - напевно, найкраща і абсолютно безкоштовна програма для створення сайтів

Завантажити програму Mobirise →

Mobirise чіпляє простотою, зручністю і, звичайно, безкоштовністю. Так, ви можете тут дещо купити, але і без цього цілком можна обійтися. Критичних обмежень безкоштовна версія не має, платні доповнення лише трохи розширять можливості, але не змінять в корені досвід від використання системи і результат. Крім того, якщо зважитеся купити додатковий функціонал, то без особливих зусиль зможете отримати знижку в районі 60%. Просто підпишіться на поштову розсилку системи - як тільки знижка з'явиться, отримаєте повідомлення. Такі акції у Mobirise не рідкість.

Створення html-сайту в Мобірайз - справа 1-2 годин. Код найпростіший, чистий, сайти виходять симпатичні, працюють швидко. Зрештою, якщо ви розбираєтеся в КОДІНГ, то після заливки сайту через FTP на хостинг ніщо не завадить кастомизировать дизайн та інше через код так, як ви цього побажаєте: у вас буде повний доступ до файлів. Хоча є можливість покупки платного модуля для редагування коду сайту через інтерфейс, але в даному випадку можна обійтися і без цього. Адже нам не звикати винаходити велосипеди, чи не так? Ось з хмарними сервісами такий номер не пройде із зрозумілих причин: якщо немає в адмінці такої можливості, то вже ніяк. Хоча є винятки на кшталт Diafan.Cloud - тут ви теж отримаєте доступ до FTP.

Cloud  - тут ви теж отримаєте доступ до FTP

Mobirise дуже привабливий з точки зору процесу створення сайтів. Ви оперуєте готовими блоками, які можна налаштовувати під себе, копіювати для вставки на інші сторінки сайту, використовуючи анімаційні ефекти для оформлення сторінок, додаткові іконки і цікаві шаблони. Так, частина можливостей системи платна, але навіть без них вона мало втрачає в корисності для кінцевого користувача.

Також тут можна створювати досить функціональні магазини. Так, товари необхідно додавати вручну, але вітрина виходить дуже симпатичною, онлайн-оплата працює коректно. А ще Mobirise регулярно оновлюється (щомісяця стабільно, а то й частіше). Видно, що команда працює, всім би так! Своєрідна, приємна і дуже перспективна платформа у них вийшла.

За гроші ви можете отримати додаткові шаблони (по суті, набори блоків з відмінним від стокового дизайну). Їх більше 20 штук на даний момент, вартість основної маси становить $ 29. Також можна придбати пакет векторних іконок (більше 6000 штук, $ 19), кошик під магазин з можливістю прийому онлайн платежів через PayPal ($ 29), фірмовий слайдер ($ 29), а також редактор коду за $ 69. Все Оплати одноразові - покупки залишаться назавжди під вашим обліковим записом, прив'язаним до поштової скриньки.

Найбільш вигідний варинта покупка All-in-One Kit за $ 197. Ви отримаєте всі шаблони і розширення за ці гроші. Якщо прив'язати до покупки знижку, зможете цю суму ще раз поділити надвоє. Тобто приблизно за $ 100 можна придбати все платні фішки Mobirise. Цю ціну можна порівняти з абонплатою за 1 рік на якомусь популярному хмарному конструкторі. Чи вигідно? Мабуть, так, якщо програма вам припаде до душі.

Mobirise заточений під створення візиток, Лендінзі і невеликих магазинів новачками. Робочий процес вкрай простий: з готових блоків різного призначення компонуєте сайт, редагуєте контент під себе, і справу зроблено! Знадобиться, звичайно, вписати дані FTP для хостингу для заливки сайту, але нічого складного в цьому немає. 1 раз зробите за інструкцією, в другій вже повторіть без праці.

Mobirise - хороша програма. Цілком можливо, навіть найкраща в своєму роді. Але для великих проектів не годиться. Для середніх за обсягом - цілком, дуже вже тут все дружелюбно і зрозуміло оформлено. Розбереться навіть п'ятикласник. Ефект же від результату тягне на вищу оцінку.

Плюси і мінуси програм для створення сайтів

Найбільший плюс, на наш погляд, - можливість створення необмеженої кількості сайтів після покупки ліцензії. Ну або взагалі безкоштовно, як у випадку з Mobirise. Зрозуміло, що доведеться витратитися на домен і хостинг. Цього не уникнути. Безкоштовні хостинги з піддоменів ні на що, крім тестування можливостей системи, не годяться.

Мінуси такі:

 • Потрібно купити окремо і налаштувати хостинг, що для новачків може стати проблемою;
 • Вам потрібен ПК для оновлення сайту, на якому знаходиться файл проекту і встановлена ​​програма. З смартфона нічого не працює;
 • Незручно інтегрувати функціональність сторонніх сервісів;
 • Відсутність онлайнової панелі управління;
 • Техпідтримка зазвичай менш чуйна, ніж у популярних хмарних конструкторів. До того ж, вона роздільна: доведеться мати справу з 2 службами - самого ПО і хостингу, що незручно.
 • Вартість зв'язки хостинг + домен і платних фішок ПО перевершує ціну тарифів багатьох конструкторів.

Резюмуємо: основна перевага офлайнових програм - можливість розробки нескінченно великої кількості проектів, які можна складати в ящик. Ніхто не квапить. Так, для публікації кожного буде потрібна сума, яка дорівнює річний абонплаті за конструктор. Також не забуваємо про платну ліцензії Adobe Muse і розширеннях Mobirise - це теж гроші, порівняно чималі. Якщо вам потрібні 1-2 сайту, немає ніякого сенсу використовувати для їх створення десктопні програми. Лише в довгостроковій перспективі розробки клієнтських сайтів ПО може виявитися вигідніше конструкторів. І то, мова йде тільки про Muse - індивідуальний дизайн ручної роботи і таке інше. Ексклюзив за дорого, так би мовити. В інших випадках потрібно брати uKit і не морочитися.

висновки

Незважаючи на деяку частку привабливості, десктопні програми, в цілому, поступаються за багатьма параметрами онлайновим конструкторам сайтів . особливо uKit - очевидному конкуренту за спрямованістю (Лендінзі, візитки) з низькою вартістю при високій якості продукту. Та ж програма, яку віддають цілком з усіма наворотами без необхідності настройки чогось там і додаткової закупівлі фішок.

Mobirise нам він дуже подобається по ряду причин: зручний, зрозумілий, красивий, в міру функціональний і безкоштовний (сам по собі, але хостинг і домен завжди коштують грошей). Просто казка в своєму роді - купа шаблонів (нехай і платних), інтуїтивний інтерфейс, вбудований FTP, корисні розширення і таке інше. Але це все є і в uKit. Причому, дешевше і краще, в цілому.

Adobe Muse стоїть осібно, оскільки конструктором даний софт назвати важко. Він призначений для послідовного будівництва макета, ніяких заготовок сама програма не містить. Вимагає уважного вивчення і творчого підходу для використання. Відмінне вузькоспеціалізоване ПО для дизайнерів, що створюють гарні макети на замовлення.

uKit і Muse не конкуренти. В цілому, від конструктора більшість користувачів отримає більше користі, але є ж і ті, хто вміє малювати дизайн поелементно. Їм сподобається. Так, Муза - платний софт, не для всіх. Дизайнерам з ним буде затишно - для одностранічнік саме те. Для всіх інших його існування ролі не грає - користуватися складно, собівартість велика.

Що в підсумку? Програми, незважаючи їх сильні сторони, відходять у минуле. Вони банально незручні за сьогоднішніми мірками. Конструктори можуть все те ж саме, але при цьому дають хостинг, готові шаблони, зручну панель управління (зайти можна і зі смартфона), плюс за оплату тарифу частенько дарують домен і інші плюшки. Ще й знижки бувають.

uKit - очевидна альтернатива десктопних програм. Хоча б з огляду на вартість. Є дорогі конструктори, нерентабельні на тлі ПО. Їх не беремо до уваги. Але Юкіто грає в тій же лізі що і більшість програм, - створення сайтів для бізнесу. І за свої гроші при такій функціональності не залишає шансів Mobirise і іншим. Така реальність.

Ось тільки чи потрібна вся ця метушня з настройками?
Чи є сенс використовувати офлайнові програми з урахуванням існування хмарних конструкторів - по суті, того ж самого, але поданого в одному флаконі з хостингом?
Що може запропонувати десктопних ПО такого, чого немає, наприклад, у uKit - конструктора з візуальним редактором для створення бізнес-сайтів?
Адже нам не звикати винаходити велосипеди, чи не так?
Чи вигідно?
Що в підсумку?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн