Купити інтернет-магазин в Мінську

 1. Додаткові послуги при створенні Інтернет-магазину
 2. Розробка інтернет-магазинів в Мінську

Компанія «Ефективні сайти» пропонує послуги по створення інтернет-магазинів , Їх наповненню, пошукової оптимізації, підтримки та оновлення.

Якщо ви хочете відкрити свій власний Інтернет-магазин, наші фахівці допоможуть зробити це в найкоротші терміни і за дуже доступну ціну Якщо ви хочете відкрити свій власний Інтернет-магазин, наші фахівці допоможуть зробити це в найкоротші терміни і за дуже доступну ціну.

 • Вартість створення магазину - від 650 до 1300 доларів США, в ряді випадків до 2000 і більше.
 • Все залежить від складності робіт, панелі управління, оформлення і наповнення магазину.
 • У цю вартість вже входить домен і хостинг .

Кожен наш магазин відповідає таким вимогам:

 • Сучасна панель управління, CMS - це робить роботу з Інтернет-магазином зручною, простий і економічною.
 • Структура сайту добре оптимізована для пошуку. Ваші товари будуть знаходити через Яндекс, Google, Tut.by і інші системи.
 • Гнучкий і яскравий дизайн сайту - ми працюємо з професійно виконаними макетами .

Додаткові послуги при створенні Інтернет-магазину

 • По-перше, підготовка матеріалів для Інтернет-магазину - наші фахівці виконають пошук, обробку і публікацію інформації про ваші товари, послуги, технології.

Відмітна риса хорошого Інтернет-магазину полягає в тому, що на його сторінках покупець отримує вичерпну інформацію про товар Відмітна риса хорошого Інтернет-магазину полягає в тому, що на його сторінках покупець отримує вичерпну інформацію про товар. Тому наше завдання - створити ці огляди, опис, рецензії, підготувати технічні характеристики, зібрати і опублікувати фотографії та відео-презентації.

Цю роботу повинні виконувати копірайтери зі знанням маркетингу. Просте копіювання чужих матеріалів загрожує створенням марного Інтернет-магазину, який не забезпечує продажу.

Не можна бездумно купити або створити Інтернет-магазин і чекати зростання обсягів збуту. Слід вивчити товарний сегмент, пропозиції і цінову політику конкурентів, а також виробити пропозиції для клієнтів, які дозволять встановити більш високі ціни і завоювати довіру на ринку.

 • По-третє, підтримка і оновлення інтернет-магазину - наші фахівці готові виконувати адміністрування вашого сайту. Наші співробітники запропонують CMS для інтернет магазину.

Ми можемо обновлятьс писок товарів в наявності, змінювати відпускні ціни, змінювати і доповнювати опис і характеристики товарів, займатися оптимізацією магазину (внутрішня структура) і вирішувати всі завдання, пов'язані з його нормальним функціонуванням.

 • По-четверте, інтернет-реклама для вашого магазину - ми займемося плануванням і реалізацією масштабної рекламної кампанії, метою якої буде залучення покупців на ваш сайт.

Ця послуга включає медіапланування, підготовку рекламних матеріалів (статей, банерів, пошук майданчиків), розміщення реклами та контроль її ефективності.

SEO або пошукове просування Интенет-магазину дозволить в стислі терміни залучити відвідувачів на ваш сайт - ваші товари будуть на перших сторінках провідних пошукових систем. Ми виконуємо SEO від етапу формування завдань до підвищення позицій магазину в пошуковій видачі.

На всі наші послуги укладається договір з викладеними в ньому додатковими гарантіями результату.

Від якості даних робіт - маркетинг, SEO, структура Інтернет-магазину, опис товарів, умови доставки і ціни - безпосередньо залежать темпи розвитку вашого бізнесу. Наші фахівці підберуть оптимальну CMS для інтернет магазину.

Клієнти хочуть знати: що саме, на яких умовах і у кого вони купують. Більш того, в цьому питанні довіру і сприйняття грають найважливішу роль. Тому ми докладемо всіх зусиль і наш досвід для того, щоб вашим відвідувачам було комфортно здійснювати покупки через Інтернет.

Розробка інтернет-магазинів в Мінську

Запрошуємо вас оцінити рівень наших робіт.

 • Перед вами кілька варіантів, кожен з них - особливий. Це стосується структури, оформлення, пошукової оптимізації та, нарешті, смаку.
 • Це - не повний список можливих варіантів Інтернет-магазинів: виходячи із заявлених вимог до дизайну і функціоналу, ми розробимо магазин спеціально для вас.

Зазначені приклади служать для ознаколенія і можуть бути використані в якості основи для розробки вашого Інтернет-магазину. Вони повністю перенастроювати (аж до оформлення і розділів), а також вам будуть запропоновані російською мовою.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн