Купівля посилань для просування сайту.

 1. Вітаю колеги! Якщо Ви задаєте питання «покупка посилань для просування сайту», «посилальне просування...
 2. Просування посиланнями і раніше працює!
 3. природні посилання
 4. Купівля посилань для просування сайту. Покрокова інструкція
 5. Крок 2. Складіть контрольний профіль Вашого сайту
 6. Анкорний посилань повинно бути не більше 25% від усіх посилань! Тобто одна четверта (якщо для однієї...
 7. Крок 3. Почніть покупку посилань. Де купувати посилання?
 8. Як купувати посилання в сервісі Gogetlinks і як користуватися програмою Check Trust , Ви дізнаєтеся...
 9. Бонус. Найвідоміші і ефективні методи посилального просування
 10. Як технічно знайти сайти - донори посилань сайтів конкурентів за допомогою сервісу Megaindex можете...
 11. Де розмістити посилання на сайт безкоштовно?
 12. соціальні закладки
 13. Сервіси, які беруть безкоштовно анонси статей
 14. Сервіси розміщення прес-релізів безкоштовно
 15. обмін постовими
 16. резюме
Вітаю колеги!

Якщо Ви задаєте питання «покупка посилань для просування сайту», «посилальне просування сайту?», «Де розмістити посилання на сайт безкоштовно», значить Ви вже наповнили свій сайт достатньою кількістю статей і прийшов час додаткового методу розкрутки сайту - посилального просування.

ЗМІСТ СТАТТІ:

Коли можна почати покупку посилань для розкрутки молодому сайту?

Думаю Ви знаєте, що займатися посилальним просуванням дуже молодого сайту, на якому менше 100 статей і низька відвідуваність, немає сенсу. Власнику молодого сайту або блогу важливо займатися наповненням сайту унікальним і якісним контентом.

Інші корисні статті: Загальна копірайтерський теорія, як писати статті для блогу >>> Секретна методика сеошників, як писати статті для просування сайту

Купівля посилань для розкрутки сайту повинна починатися тільки через кілька місяців після публікації статей - потрібно почекати, поки новий контент Вашого сайту проиндексируется пошуковими системами.

Просування посиланнями і раніше працює!

Це міф, що просування посиланнями вже не працює. Як і раніше без посилального просування не обійтися. Пошуковим системам подобається, коли на Ваш сайт посилаються інші ресурси (важливо щоб вони були трастовими). Просто в минулі часи все було просто - купив енну кількість посилань на свій ресурс і потрапляння в ТОП10 тобі забезпечено.

Зараз же все набагато складніше. Щоб НЕ потрапити під фільтр пошукових систем:

 • Потрібно купувати посилання тільки з трастових сайтів (з високими ТІЦ, PR і відвідуваністю);
 • Купувати посилання тільки на сайтах схожої тематики (плюс можна купувати посилання на новинних порталах);
 • Купувати «вічні» посилання (розміщуються назавжди) на таких біржах, як Gogetlinks і Miralinks ;
 • Не купувати багато дешевих тимчасових посилань на таких біржах, як Sape;
 • Важливо правильно скласти контрольний профіль (анкорний / безанкорние посилання);
 • Молодому сайту (домену якого менше року) нарощувати посилання треба плавно (1-2 посилання на тиждень) і регулярно (щотижня, а не один раз на кілька місяців);
 • Посилання повинні вести не тільки з сайтів, а й з соц мереж і форумів (див. Розділ Де розмістити посилання на сайт безкоштовно).

природні посилання

Не забувайте, що найважливішим Вашим завданням є як і раніше написання якісних, корисних статей. Тоді люди самі будуть ділиться на форумах, в соціальних мережах, на своїх сайтах посиланнями на Ваші статті. Таким чином будуть з'являтися природні посилання на Ваш ресурс.

Після написання кожної статті обов'язково публікувати її анонс в соц мережах на своїх акаунтах, а також в інших тематичних групах. Дуже хороший трафік дає публікація анонса статті в своїй і в інших групах в сервісі Subscribe .

Пошукові системи навчилися відрізняти природні посилання від покупних. Тому далі ми розглянемо, як правильно розміщувати покупні посилання на інших сайтах, щоб вони виглядали максимально природно.

Купівля посилань для просування сайту. Покрокова інструкція

Крок 1. Проаналізуйте позиції статей сайту в пошукових системах

Для чого потрібен аналіз позицій сайту? Для статей, які вже мають топові позиції (зазвичай це статті, написані під низькочастотні ключі) немає сенсу купувати посилання. Або принаймні, досить 1-2 посилань. Знання позицій сторінок Вашого сайту значно заощадить Ваш бюджет для посилального просування.

Як технічно проаналізувати позиції сайту? Можна це зробити за допомогою програм LINE.pr-cy (100 ключів безкоштовно), CY-PR (Отримуєте 20 руб. На рахунок і можете безкоштовно перевірити більше 300 ключових фраз), Megaindex (Вартість сканування 1 ключа - 0.03 руб., 100 ключів під 100 статей буде коштувати всього 3 руб.).

Дивіться відео-інструкцію, підготовлену відомим вебмастером Михайлом Шакіні по роботі в відомому всім вебмайстрам сервісі для аналізу і просування сайтів Megaindex .

Крок 2. Складіть контрольний профіль Вашого сайту

Для кожної статті потрібно буде купити 3-5 вічних посилань з трастових сайтів і подивитися через кілька місяців, як зміниться позиція сторінки в пошукових системах Яндекс і Гугл.

Серед ключів важливо правильно розподілити анкорний, змішані і безанкорние посилання. Якщо анкорний ключів буде багато, це викличе підозру у пошукових систем і Ваш сайт може потрапити під фільтр.

Анкорний посилань повинно бути не більше 25% від усіх посилань! Тобто одна четверта (якщо для однієї статті Ви купите 4 посилання з різних сайтів, то тільки одна з них може бути анкорний).
Анкорний посилання - це ключова фраза (title), по якій просувається стаття. Змішана посилання - це фраза, яка включає тільки деякі слова з Вашою основною ключової фрази, наприклад «Тут хороші курси сео». Безанкорние посилання - «тут», «тут», URL Вашого сайту, назва сайту (наприклад, СМАРТБЛОГ).

Нормативний профіль (список посилань) повинен виглядати приблизно так:

 • 1-я колонка - назви всіх Ваших статей,
 • 2-я колонка - основний ключ, під який просувається стаття (title),
 • 3-тя колонка - позиція статті в Яндексі / Гуглі (на підставі аналізу, описаного в попередньому кроці),
 • 4-я колонка - анкорний посилання (25% від всіх посилань на статтю),
 • 5-я колонка - змішані посилання і безанкорние посилання (75% від всіх посилань на статтю),
 • 6-я колонка - оновлена ​​позиція статті (через кілька місяців після публікації посилання).

Можна вказувати майданчики, на яких Ви опублікували посилання, дати публікації і т.д.

Крок 3. Почніть покупку посилань. Де купувати посилання?

Є дуже багато бірж для покупки посилань. Я рекомендую купувати посилання тільки на цих перевірених біржах - Gogetlinks і Miralinks .

У сервісі Miralinks вартість посилань нижче і публікація їх безпечніше, бо посилання публікуються в нових статтях (Ви пишіть самі нову статтю або замовляєте у копірайтера і веб-майстер публікує її на своєму сайті з вашої посиланням). Це НЕ викликає підозри у пошукових систем, таке посилання виглядає природною. Але мінусом є те, що Вам треба буде витрачати час на написання статті або гроші на замовлення статті у копірайтера.

Як зареєструватися і як працювати в сервісі Miralinks Ви можете дізнатися з окремої статті Просування свого сайту статтями на біржі MiraLinks.

Купівля посилань в сервісі Gogetlinks простіше, тому що статтю за Вас напише сам вебмастер або вставить Вашу посилання в уже існуючу статтю. Важливо уважно перевіряти трастових сайтів. Рекомендую використовувати відому програму для визначення трастовості сайту Check Trust , Якою користується більшість вебмайстрів.

Як купувати посилання в сервісі Gogetlinks і як користуватися програмою Check Trust , Ви дізнаєтеся з цього відео власника відомої школи блогерів - Олександра Борисова.

Крок 4. Виконуйте моніторинг позицій сторінок Вашого сайту

Часто буває, що з незрозумілих причин при однаковій кількості покупних посилань на 2 сторінки, одна з них просувається, а інша не дуже. У такому випадку потрібно купити ще кілька посилань на цю сторінку з трастових сайтів.

Бонус. Найвідоміші і ефективні методи посилального просування

Метод клонування посилального профілю конкурентів

Ідея полягає ось у чому. Ви забиваєте в пошук ключ, по якому просувається Ваша стаття. Аналізуєте конкурентів, які по цьому ключу знаходяться в топі. Якщо Ваші конкуренти успішні, то значить Ви можете скопіювати їх контрольний профіль і купити посилання на тих же сайтах, на яких знаходяться їхні посилання.

Як технічно знайти сайти - донори посилань сайтів конкурентів за допомогою сервісу Megaindex можете дізнатися з цього відео:

Авторський метод посилального просування сайту від Михайла Шакина «Удар Шершня»

Докладну інструкцію його застосування Ви можете дізнатися на сайті автора в статті удар Шершня . Цей метод полягає в багаторівневому просуванні сторінки Вашого сайту. Для цього потрібно ставити посилання на сторінки сайтів, на яких можна знайти посилання, що ведуть на Ваш сайт.

Де розмістити посилання на сайт безкоштовно?

Каталоги статей

Введіть в пошукову рядок Яндекса або Гугла запити «каталог статей«, «додати статтю». Ті каталоги, які виявляться в топі - будуть гідні того, щоб в них додавати свої статті (з посиланнями) і отримати безкоштовні посилання на сайт.

соціальні закладки

Аналогічно: введіть в пошуковий рядок запит «соціальні закладки» і знайдете ці сервіси.

Соціальні закладки - це такі сервіси, які призначені для зберігання користувачами в одному місці всіх закладок з сподобалися їм сайтами.

Найвідоміші закладки:

Сервіси, які беруть безкоштовно анонси статей

Знову ж: набирайте запит в Яндексі або Гуглі «додати анонс» і знайдете список актуальних сервісів (вони приймають анонси за різними тематиками).

Ось деякі відомі сервіси анонсів по тематиці вебмайстрів:

Сервіси розміщення прес-релізів безкоштовно

Знайти каталоги прес-релізів можна за запитом «додати прес-реліз».

обмін постовими

Це популярний безкоштовний спосіб обміну посиланнями. Знайдіть блоги схожої тематики з такими ж як у Вас показниками (відвідуваність, ТІЦ, PR). Можете шукати такі блоги за запитом «обмін постовими» + тематика Вашого блогу.

резюме

Думаю, Вам стало зрозуміло, що, як будь-який сео, покупка посилань для просування сайту в Яндексі і Гуглі зажадає терпіння і наполегливості. Важливо робити роботу не хаотично, а за чітким планом і продумано. І якщо з самого початку попрацювати, зробити контрольний профіль, то потім буде легко робити покупку посилань в Gogetlinks і Miralinks за розкладом.

Бажаю всім вдалого посилального просування і багато нових відвідувачів на сайті!

Олена Краєва

SMARTБЛОГ

Для розвантаження і релаксу подивіться ці приголомшливі новини робототехніки - роботи-мурахи, роботи-метелики ...
Де купувати посилання?
Де розмістити посилання на сайт безкоштовно?
Якщо Ви задаєте питання «покупка посилань для просування сайту», «посилальне просування сайту?
Як технічно проаналізувати позиції сайту?
Де купувати посилання?
Де розмістити посилання на сайт безкоштовно?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн