Lisderevmash - виставка машин і обладнання для деревообробки в Києві

IT-рішення сьогодні все частіше застосовуються в самих різних технологічних процесах IT-рішення сьогодні все частіше застосовуються в самих різних технологічних процесах. На виставці LISDEREVMASH українські фахівці-меблярі також зможуть підібрати для себе програмне забезпечення, яке дозволить спростити, оптимізувати і поліпшити їх роботу.

Новачок LISDEREVMASH останніх років, компанія GIBLAB, представляє на виставці власну розробку - програмний комплекс автоматизації меблевого виробництва. Він буде актуальний як для приватних підприємців, так і для великих серійних виробництв, а також для тих компаній, які надають послуги з розкрою та обробки плитних матеріалів.

Програма GIBLAB виконує такі функції як оптимізація карт крою, нестінг, обслуговує постпроцесори для ЧПУ GCODE, Scm, Homag, Biesse, KDT, Felder, Giben та інших. Програма дозволяє розрахувати пазованіє, присадку і фрезерування деталей і провести друк етикеток для зручної маркування компонентів меблів і залишків. Програмний комплекс також дозволяє імпортувати дані з програм 3DC, БМ, bCAD, Excel, Woody, Pro100, WoodWop, IMOS.

Додатковими перевагами для підприємців буде такі опції як розрахунок витрат матеріалів і трудовитрат, зв'язок з 1С, і навіть онлайн модуль для прийому замовлень через сайт.

Модуль GibSaw є продовженням програми і дозволяє на виробництві відображати на сенсорному екрані технологічну інформацію по картах крою, обробці деталей (креслення присадок, фрезеровок і пазованія), а також друкувати етикетки для деталей і враховуються залишків безпосередньо з карт крою або ж з таблиці деталей Модуль GibSaw є продовженням програми і дозволяє на виробництві відображати на сенсорному екрані технологічну інформацію по картах крою, обробці деталей (креслення присадок, фрезеровок і пазованія), а також друкувати етикетки для деталей і враховуються залишків безпосередньо з карт крою або ж з таблиці деталей. Інформацію для програми можна переносити через зовнішні носії (флешки) або по локальній мережі.

Дізнайтеся про всі особливості роботи програмних рішень GIBLAB на виставковому стенді компанії. Виставка LISDEREVMASH 2017 буде проходити з 26 по 29 вересня в третьому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

Перед відвідуванням не забудьте оформити вхідний квиток онлайн . Щоб отримати його безкоштовно, використовуйте промокод, розміщений на Facebook-сторінці заходи.

Всі новини

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн