Максимальний дохід від інвестицій в сайт: практичні поради

Для будь-якого керівника компанії відома істина, що грамотно розроблена інвестиційна стратегія може принести чималий дохід і стати запорукою успішного розвитку бізнесу в цілому Для будь-якого керівника компанії відома істина, що грамотно розроблена інвестиційна стратегія може принести чималий дохід і стати запорукою успішного розвитку бізнесу в цілому. Корпоративний сайт для підприємства вважається одним з найбільш вдалих вкладень - адже при правильному підході до такого виду інвестицій, компанія може істотно підвищити свій рівень прибутковості і у багато разів окупити вкладення в розробку власного ресурсу.

Аналіз роботи багатьох сайтів в Інтернеті говорить про те, що можна отримати цілком реальний річний дохід від інвестицій в сайт, перевищує кілька сотень відсотків. Досягти таких результатів можна, як і при великому бюджеті, так і при дуже скромних вкладеннях.

Способи інвестування в розробку сайту

Варіантів інвестування в розробку може бути кілька. Для багатьох власників бізнесу найбільш привабливим вважається поетапне вкладення коштів. Прибуток зазвичай пропорційна обсягу інвестицій. Отримати максимальний дохід від інвестицій в сайт, можна і при декількох тисячах доларів інвестицій в рік, так і декількох сот.

Інвестувавши в один сайт 20 тисяч доларів, а в іншій, схожий за тематикою ресурс - 100 тисяч доларів, то відповідно, з другого сайту можна отримати прибуток приблизно в п'ять разів більше. Але відсоток річного прибутку у них буде приблизно однаковий. Слід також пам'ятати, що створивши невеликий сайт на високо конкурентну тематику в десяток сторінок, неможливо вийти в топ рейтингу, оскільки обсяг сайтів по рейтингу конкурентних груп вимірюється на десятки тисяч сторінок.

Інвестиції по створенню сайту можна розбити на кілька етапів протягом року. Приблизний план роботи може бути такою:

  1. Перший квартал: Написання унікального контенту для сайту, розробка ресурсу, тестування і налагодження програмного коду, реєстрація сайту в каталогах і пошукових системах. На цьому етапі необхідно виділити до 50% бюджету сайту.
  2. Другий квартал: Аналіз статистики відвідуваності сайту, оптимізація технічного коду, поліпшення юзабіліті сайту. Цей етап займе близько 20% бюджету.
  3. Третій квартал: Доповнення та зміни на сайті відповідно до показників його роботи та статистичних даних. Процес просування сайту в топ. На цій стадії доведеться витратити приблизно 15% бюджету.
  4. Четвертий квартал: Зміни, пов'язані з наповненням сайту (розширення асортименту товарів / послуг компанії), оптимізація коду і оформлення деяких розділів сайту. Рекламна кампанія по просуванню сайту. Цей етап теж займе близько 15% бюджету.

Принципи максимізації прибутку від інвестування в розробку сайту

Дохід від інвестицій в сайт буде істотно вище, якщо дотримуватися базових принципів створення сайту. Остаточна калькуляція і визначення обсягу інвестицій залежить від безлічі факторів: широти асортименту товарів і послуг компанії, передбачуваного обсягу збуту через Інтернет, кількості конкурентів і ступеня авторитету компанії серед її клієнтів.

Більша частина інвестицій припадає, як правило, на перший етап розробки веб-ресурсу. Але треба враховувати, що бізнес-сайти вимагають постійного моніторингу та підтримки. Від якості та своєчасності підтримки сайту безпосередньо залежить зростання його прибутковості.

Дуже важливо на стадії розробки сайту, надати весь контент відразу. Це допоможе веб-дизайнеру більш цілісно уявити собі структуру сайту, а значить зробити сайт максимально зручним для відвідувача. Сама концепція сайту буде більш органічною і зручною для відвідувача, якщо відразу можна оцінити обсяг ресурсу.

Система навігації і структура сайту повинна бути визначена від початку розробки і залишатися незмінною до подальшого редизайну веб-сайту. В процесі доповнень і оновлень сайту, в структуру можна вносити нові пункти для підвищення юзабіліті.

Редизайн рекомендується проводити хоча б один раз на два роки, так як він дуже швидко застаріває і стає не актуальним.

Таким чином, якщо інвестор хоче отримати максимальний дохід від інвестицій в сайт, він повинен поставитися до ресурсу як засобу організації і ведення справи, а не набору програмного коду і медіа контенту. При дотриманні ряду базових принципів, інвестор зможе ефективно організувати свою присутність в Інтернеті і отримати стабільний і високий дохід від вкладень.

Інші статті на нашому сайті

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн