Маркетинг і реклама магазину одягу

  1. Дивіться також: Приклад готового бізнес-плану магазину одягу

Автор: Андрій Дата: 22.02.2012 Рубрика: Магазин одягу

Реклама - це двигун торгівлі Реклама - це двигун торгівлі! Однак, не всі магазини одягу себе рекламують. Якщо асортимент магазину викликає інтерес у відвідувачів, то покупці прийдуть в нього і без реклами. Тому, в такому випадку, для рекламування магазину буде досить ефектною вивіски і добре оформленої вітрини. А ось стимулювання продажів - це зовсім інша справа.

З метою стимулювання продажів використовуються різного роду подарунки, розпродажі та дисконтні картки. Але розпродажі краще проводити один два рази на рік, інакше покупець звикає до частих розпродажів і вже перестає реагувати на повідомлення про них.

Але в разі, коли реклама магазину все ж необхідна, фахівці рекомендують рекламувати не тільки сам магазин, а його родзинку (наприклад, дуже низькі ціни, акції або розпродажу унікальних колекцій). При цьому найдієвішим виявляється показ ролика на регіональних телевізійних каналах протягом не менше двох тижнів.

Основний рекламою для магазину одягу є лояльність клієнта. Фахівці рекомендують при обслуговуванні клієнта, якщо той все ж не зміг собі нічого підібрати порадити магазин конкурентів. При цьому, у клієнта складається враження, ніби в цьому магазині важливо не просто продати свій товар, а догодити відвідувачу. І в більшості випадків така схема працює успішно.

Але у великих магазинах для утримання клієнтів все-таки першу роль грає цінова політика і бренд.

У будь-якому випадку, важливо не просто купувати товар, а триматися обраного стилю, заявити про себе. А саме, показати своїм потенційним покупцям, що Ви продаєте і, що Вас відрізняє від конкурентів. При цьому найоптимальніші варіанти реклами для магазину одягу - це ролики на радіо і регіональному телебаченні, покажчики і вивіски біля магазину. Ще один інструмент, який зараз став застосовуватися в маркетингу брендових магазинів - це розсилка листів і телефонні дзвінки своїм постійним клієнтам.

Дивіться також: Приклад готового бізнес-плану магазину одягу

Але в торгівлі одягом, як і в будь-якій справі, є ряд ризиків:

• зміна модних тенденцій, які диктують рівень попиту;

• перебір або недобір товару: порожні полиці знижують авторитет магазину в очах покупця, а при надмірних закупівлі існує ризик «залеживанием» товару.

У будь-якому випадку грамотний маркетинг і стимулювання продажів обов'язково принесе свої плоди у вигляді приросту відсотка прибутку.

Якщо матеріал поста був для Вас корисний, поділіться посиланням на нього в своїй соцмережі:

Шановний читач, в розділі « БІЗНЕС ПЛАН »Ви можете завантажити автоматизовану модель для побудови спрощеного бізнес-плану в форматі Excel з розрахунком основних фінансових показників.

При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на www.blogbusiness.com.ua обов'язково

Пропозиції франшиз в сфері Одяг та аксесуари:

Мережа магазинів модного жіночого одягу JOYMISS

Мережа магазинів модного одягу і аксесуарів GARCIA

Мережа магазинів провокаційною одягу PROVOKAЦІЯ

Інші матеріали по темі «Як відкрити магазин одягу (бутик)»

Вам також може бути цікаво:

Дозволи, необхідні для відкриття магазину

Матеріали партнерів:

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн