Мета-опис SEO Продає сторінку пошукачам

 1. Мета Опис Поведінка
 2. Додавання тега мета опису
 3. Оптимізація його для SEO
 4. Поганий SEO для мета описів
 5. 6 Важливі поради

Скотт С. Бейтман

Мета-опис SEO просуває сторінку так, як реклама рекламує весь веб-сайт.

Мета-опис статті - це форма пошукової оптимізації, яка сприяє пошуку сторінок Мета-опис статті - це форма пошукової оптимізації, яка сприяє пошуку сторінок. По суті, це крок продажів.

Різні джерела в Інтернеті повідомили про це - і консоль пошуку Google створила резервну копію - що документ, який отримує перше місце в результатах пошуку, може отримати швидкість кліків до 40 і більше відсотків. Друге місце має крутий спад, третій бачить ще більше зниження і так далі.

Але добре написане опис результату четвертого місця може покращити рейтинг кліків. Особливо, якщо вміст трьох перших результатів погано написано, а четвертий - добре.

Мета Опис Поведінка

Зразки пошуків ілюструють точку зору про користь добре написаного та пошукового оптимізованого опису, подібного до наведеного нижче.

Приклад є результатом пошуку по «Карибському путівнику». Вищий рейтинг має такий вираз у назві. Він також має всі три слова в описі мета. Інший результат має два слова, які з'являються набагато далі.

Виділені слова в мета-описі виділені жирним шрифтом, що робить їх більш виділеними. Вони не настільки домінуючі, як титул, але будь-який шукач, який читає описи, щоб побачити, який результат краще, скоріше, скоріше натиснути на перший вибір.

Стаття, що посіла третє місце, не завжди є оптимізованою статтею. Він може просто виграти цю позицію через важливу зворотну лінію або інший фактор.

Кожен, хто працює в Інтернеті для життя і виконує багато щоденних пошуків, знатиме, що менш відповідні статті з незручними назвою та погано написаними метаописами іноді - навіть часто - роблять це більш високим рейтингом у результатах пошуку.

Додавання тега мета опису

Мета-опис - це тег, який відображається в тегах <head> документа. Це виглядає приблизно так:

<meta name = ”description” content = ”Дізнайтеся ефективні маркетингові стратегії в Інтернеті, у тому числі SEO , платити за клік реклами і соціальні засоби комунікації акції. ”/>

Зміст опису лежить у лапках. Він відображається в таких пошукових системах:

Він відображається в таких пошукових системах:

Приклад змісту мета опису

The довжина мета опису обмежено до 255 символів, включаючи пробіли. Таким чином, кількість вмісту обмежена. Це якість може вплинути на те, чи хтось натискає.

Оптимізація його для SEO

Мета-опис SEO вимагає здорового глузду, правильного судження та невеликого дослідження.

Розробка будь-якої статті для онлайн-публікації повинна передбачати дослідження ключових слів як одного з перших кроків.

Здоровий глузд і добрий розсуд призводять до вибору кращих ключових слів, які підходять до цієї статті - і, звичайно, не намагаються заблокувати будь-яку можливість в статті.

Іноді дослідження показують, що чимало людей використовують неприродні комбінації слів. Цей фактичний приклад ілюструє тезу: «карибська погода» отримує 4,400 пошуків на місяць і «погода карибського» отримує 880, згідно з плануванням ключових слів Google.

Здоровий глузд, очевидно, говорить, що «карибська погода» - це природна комбінація, яка добре працює з мета-описом, тоді як «погода карибський» не робить.

Пошукові системи досить розумні, щоб знати, що обидва слова означають одне і те ж. Але приклад показує, що деякі ключові слова не належать до мета опису.

Поганий SEO для мета описів

Найгіршим способом для видавця зробити пошукову оптимізацію для метаописань, написавши його таким чином, що не надає користувачам привабливого характеру:

 • Не включайте критичні ключові слова або ключові фрази.
 • Використовуйте питання, які роблять тему сторінки нечіткою.
 • Використовуйте тупий і невиразний мова.
 • Будьте максимально нудними.

У традиційній газетній журналістиці перший абзац новин є найважливішим пунктом всієї історії. Це гачок, який спонукає читача читати більше.

У онлайнових ЗМІ такий підхід є однією з тактик щось, що часто називається приманкою ланок. Це приманка гака з мовою, яка цікава, інформативна, смішна або приваблива.

Тільки не робіть це оманливим, неточним або вводить в оману.

6 Важливі поради

Розглянемо шість кроків при написанні мета опису для SEO:

 1. Почніть з критичних ключових слів або ключових фраз, які були ідентифіковані з документа на сайті та через дослідження ключових слів.
 2. Змінюйте довгі та короткі фрази, але підкреслюйте короткі.
 3. Зберігайте кількість складів для кожного слова якомога менше.
 4. Будь креативним. Вихід за рамки простого опису, щоб написати щось унікальне або інформативне.
 5. Доповнюйте назву сторінки, а не імітуйте її.
 6. Використовуйте найважливіше ключове слово як в заголовку, так і в описі.

Ефективність змісту мета опису є вторинною по відношенню до назви з тієї простої причини, що заголовок з'являється у більшому типі в результатах пошуку.

Але ключові слова в мета-описі зазвичай відображаються жирним шрифтом. Якщо шукач зупиняється досить довго, щоб розглянути два подібних результати і прочитати описи, то більш добре написане буде мати перевагу, що може призвести до клацання.

Добре написаний вміст призведе до більшої кількості кліків. Якщо опис точно відображає вміст цільової сторінки, відвідувач проведе більше часу на сторінці. Більше часу на сторінці підвищить рейтинг документа на сторінках результатів пошуку.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн