Місцеві SEO: Off-Page Рекомендації для успіху

  1. Ніші-сайти для створення
  2. Поради щодо максимального використання профілів
  3. Фінальний винос

Люди шукають відповідний вміст під час пошуку

Люди шукають відповідний вміст під час пошуку.

Якщо ви шукаєте хороший ресторан гамбургер і перші списки все від 300 миль, це дійсно не допоможе вам. Це було лише однією з багатьох проблем, з якими шукали перед тим, як Google почав підкреслювати місцеві результати в 2013 році і випустив основні оновлення у 2014 році. Якщо на сайті вже є оптимізація для місцевих результатів, то можна допомогти зробити кілька допоміжних дій. Ваш бізнес охоплює більше людей.

Для більшості підприємств фундаментальним правилом є «бути там, де ваші клієнти». Як власники бізнесу, ми знаємо це, і тому ресторани йдуть лише в певні райони міста, а юридичні фірми розташовані біля будівлі суду. Місцезнаходження має значення, якщо у вас є фізичне будівництво, і це має значення для онлайн-представництва вашого бренду.

Веб-сайт є важливим і повинен бути центром усієї активності в Інтернеті, але веб-сайт не може існувати всюди. Ніші-сайти для місцевих підприємств іноді ставляться навіть краще, ніж сам веб-сайт.

Ніші-сайти для створення

Google My Business

Якщо Google надає її, ви повинні використовувати її.

Google My Business дозволяє розміщувати більше інформації в результатах пошуку Google, на картах і навіть у вашій сторінці Google+. Часто це первинна інформація, яка відображається в результатах пошуку, особливо для локальних пошуків, щоб скористатися її. Включіть усі способи контакту з вами, години роботи та веб-сайт, щоб вони могли дізнатися більше про вас. Це звичайно називається NAP інформації в місцевих спільноти SEO - ім'я, адреса і номер телефону.

Yelp

Для тих, хто не знає, Yelp є найпопулярнішим споживчим оглядовим сайтом. Вона дозволяє шукати що-небудь від роздрібних магазинів і ресторанів до професійних послуг і дивитися фотографії, контактну інформацію, рейтинги та відгуки. Краще за все, він обмежує пошук до міста, визначеного пошуком. Ви можете подати заявку на свою компанію на сайті Yelp, якщо ви ще не скористалися її і не використовуєте її на свою користь.

Yahoo Local

Хоча Google може бути домінуючою пошуковою системою, це не привід ігнорувати інші пошукові системи. Yahoo Local надає місцеві відомості про підприємства так само, як і Google.

Інші сайти

Інші місцеві сайти каталогів, такі як Manta, Local.com, SuperPages, CitySearch, City-Data і MerchantCircle, надають інформацію і можуть бути джерелом трафіку нішевих сайтів і можливого бізнесу. Дізнайтеся, що працює для вашого бізнесу. Залежно від вашої галузі, також можуть працювати й інші ніші-сайти (подумайте у списку Angie's для професійних послуг або Avvo для юристів).

Поради щодо максимального використання профілів

Участь

Ці платформи дозволяють користувачам залишати коментарі та відгуки. Деякі з них будуть позитивними, а інші не будуть. Справа в тому, що ви можете взаємодіяти з тими незадоволеними клієнтами і не допускати, щоб ці коментарі стали стримуючим фактором від використання вашої послуги. Якщо хтось висловить свою незадоволеність вами, зверніться назад. Інші люди побачать це. Як ви реагуєте може допомогти більше, ніж ви можете зрозуміти, коли люди знають, що ви насправді слухаєте те, що вони говорять.

Заохочуйте Відгуки

Заохочуйте рецензування цих профілів. Ви можете заохочувати рецензування на своєму фізичному розташуванні за допомогою знаків (наприклад, "Ознайомтеся з нами на Yelp"), за допомогою друкованого матеріалу, вибухів електронною поштою для ваших абонентів / клієнтів / клієнтів, надайте посилання на облікові записи соціальних медіа та запитайте відгуки та розміщення посилання на вашому веб-сайті в профіль, на якому ви хочете переглянути. Заохочення відгуків від клієнтів буде викликати більше позитивних коментарів, які люди, можливо, не дали і допоможе ваші рейтинги зірок, запобігаючи випадкові 1 зірка від впливу на ваш загальний рейтинг.

Повна 100%

Не створюйте профіль і лише частково заповнюйте інформацію.

Якщо хтось потрапляє на нього під час пошуку, ви хочете, щоб він направляв людей до ваших дверей (або телефону, веб-сайту, яким би він не був). Додайте фотографії, якщо ця опція доступна, щоб люди могли переглядати ваш бізнес. Якщо у вашому бізнесі відбуваються зміни, переконайтеся, що оновлено всі записи.

Фінальний винос

Немає гарантованої стратегії для оф-сторінки SEO.

Перерахування вашого бізнесу на будь-якому місцевому сайті не означає, що ви раптово перейдете до результатів пошуку. Вона дає тим, хто шукає місцеві підприємства, ногу над тими, хто не має цього. Пам'ятайте: заповніть профіль повністю, спілкуйтеся з коментаторами та заохочуйте відгуки. Проста стратегія, але вам сподобаються довгострокові результати.

У якій галузі ви перебуваєте і які сайти для вас найбільше? Дайте нам знати в коментарях нижче!

[hs_action id = ”5901 ″]

У якій галузі ви перебуваєте і які сайти для вас найбільше?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн