Мистецтво купівлі минулих доменів для цілей SEO

 1. Переваги купівлі минулих доменів
 2. 1. Допомагає націлювати правильний трафік
 3. 2. Google вважає вік домену при ранжуванні веб-сайту
 4. 3. Встановлений профіль зворотного зв'язку
 5. 4. Встановлено PageRank
 6. Загальні пастки прострочених доменів
 7. 1. Асоційовані санкції
 8. 2. Війни торгів (марна трата часу та грошей)
 9. 3. Жорстка конкуренція
 10. Важливі фактори для перевірки перед купівлею минулих доменів
 11. 1. Історія домену
 12. 2. Адміністрація домену та повноваження сторінки
 13. 3. Профіль зворотного зв'язку
 14. 4. Органічний трафік
 15. 5. Швидкість сторінки
 16. Як придбати доменне ім'я, що закінчилося
 17. Висновок

SEO - це велика справа для тих, хто шукає ранг в пошукових системах і отримує трафік. Отже, не дивно, що деякі власники сайтів хочуть зайняти швидку смугу. Як щодо тебе?

Якщо є один метод, щоб скоротити ваш успіх SEO, ви готові ризикувати?

Практика купівлі минулих доменів не нова .

Ці домени, що закінчилися, раніше належали людям, які вирішили не поновлювати їх з різних причин - про те, про що потрібно подумати, перш ніж ви самі отримаєте один.

Насправді, ця практика є одним величезним чорним капелюхом або сірим методом SEO, використовуваним для кращого рангу в пошуку.

Різні компанії та солоприреністи використовують терміни, що минули, для різних цілей. Це або вони хочуть переслати домени на свої головні веб-сайти або зробити їх своїми основними веб-сайтами.

Вони змогли досягти різноманітних результатів з цими доменами. Деякі з них досягли масового успіху, в той час як інші цього не зробили.

Тим не менш, ми тут, щоб говорити про те, чому отримання терміну дії домену для вашого бізнесу в Інтернеті варто.

Переваги купівлі минулих доменів

Прострочені домени дають вам конкурентну перевагу над конкурентами в тій же ніші. Чи не впевнений, чому ви повинні розглядати терміни, що закінчилися? Я покажу вам, як ці домени можуть допомогти збільшити ваш SEO .

1. Допомагає націлювати правильний трафік

Однією з переваг придбання терміну дії домену є те, що він дозволяє скористатися наявним трафіком. Багато старих веб-сайтів вже мають тип трафіку, який потребує ваш бізнес.

Як ви вже знаєте, інтернет-компанії не мають успіху без трафіку. Якщо ви не залучаєте відвідувачів на свій веб-сайт, ви не генеруєте жодного доходу. Це так просто.

Купівля абсолютно нового сайту дозволяє працювати з чистого аркуша. Тим не менш, це не буде задовго до того, сайт власники розуміють, що зростаючий величезний трафік займає місяці (навіть роки), щоб виконати.

Вам потрібно зробити кілька речей, щоб залучити постійний потік відвідувачів, особливо правильних. Ці методики включають створення великого вмісту , оптимізація для потрібних ключових слів і публікація гостей на інших сайтах.

Ви можете почекати, поки трафік вашого нового веб-сайту зросте, або ви зможете використовувати домен, що закінчився, із трафіком, який вам вже потрібен. Якщо ви хочете спростити процес, ви вибираєте останнє.

2. Google вважає вік домену при ранжуванні веб-сайту

Вік домену є одним з аспектів, який Google вважає, коли він вибирає для рангів сайти. Для цього є дві причини:

По-перше, чим старший домен, тим більше він створений. По-друге, веб-сайти зі спамом дійсно не тривають так довго. Спамери часто переходять від доменного імені до іншого. Однак ніколи не припускайте, що це завжди так.

Загалом, сайти, які тривають довше, носять більшу вагу, ніж новіші. Якість є одним з факторів. Жоден власник сайту не захоче розмістити веб-сайт, який публікує високоякісний вміст і використовує найкращі практики SEO, щоб рано втратити.

3. Встановлений профіль зворотного зв'язку

Якщо ви купуєте термін дії домену, термін дії якого закінчився, який належав людині, яка серйозно прагнула до високого рейтингу, ймовірно, цей домен вже має профіль зворотного зв'язку з посиланнями на авторитетні.

Навіть найкращі SEO-компанії знають, що пошук і створення високоякісних посилань може тривати назавжди. Жорстка робота маркетолога переходить від створення контенту до просування. Інші стратегії, що використовують плече, для оптимізації результатів.

Ті, хто хоче процвітати в Інтернеті, створюють зворотні посилання, тому що вони того варті. Google підтверджує це. На підставі їх ранжувальних сигналів у 2017 році зворотні посилання залишаються твердим індикатором авторитету .

Купівля минулих доменів в основному зводить до мінімуму робоче навантаження із створенням посилань. Ви можете продовжити роботу попереднього власника домену. Це було б простіше, ніж починати з нуля.

4. Встановлено PageRank

PageRank (PR) - система рейтингу веб-сторінок Google.

Чим вище PageRank, тим вище позиція сторінки в пошуку. Google оцінює важливість сторінки на основі таких факторів, як кількість та якість зворотних посилань.

Знову ж таки, робота над вашим PageRank вимагає часу. Насправді, дослідження Арефа показало що найвищі рейтингові сторінки (що належать до перших 10) мають принаймні 2 роки.

З іншого боку, лише 5% нещодавно опублікованих веб-сторінок потрапили в топ-10 Google.

Загальні пастки прострочених доменів

Загальні пастки прострочених доменів

Купівля минулих доменів - це не прогулянка по парку. Деякі прострочені домени фактично роблять ваш SEO більше шкоди, ніж користі. Розгляньте наступне, щоб ви могли бути більш обережними у пошуку того, що відповідає вашим потребам.

1. Асоційовані санкції

Деякі домени мають погану історію. Google видаляє індекси чи чорні списки веб-сайтів, пов’язаних із минулими діями, наприклад, такі:

 • Публікація повторюваного вмісту
 • Наповнення ключових слів
 • Надмірне використання якірного тексту
 • Маніпулювання рейтингами з використанням оманливих методів SEO
 • Ваш сайт раніше був порно-сайтом
 • Ваш сайт зламано
 • Ваш сайт отримав потік шкідливих зворотних посилань

Крім того, домени з минулим періодом з поганою історією не мають якісного трафіку. Багато власників сайтів вважають, що тільки тому, що трафік високий, це означає, що це добре.

Коли ви копаєте глибше, ви можете виявити, що домену в основному звертаються спам-боти. Безумовно, не той вид трафіку, якого ви бажаєте!

Це лише деякі з причин, чому сайти можуть отримати покарання. Перш ніж інвестувати в домен для цілей SEO, переконайтеся, що він не має поганої історії.

Очевидно, це буде коштувати вам більше часу (і багато головних болів), щоб мати справу з покаранням, яке прийшло з доменом.

2. Війни торгів (марна трата часу та грошей)

Коли ви намагаєтеся знайти дуже привабливе доменне ім'я, очікуйте, що інші користувачі стануть занадто рано.

Це підвищує ціну домену - шлях вище, ніж це дійсно варто. Але оскільки ви хочете домен погано для SEO, у вас немає іншого вибору, крім як заплатити за це.

Люди можуть розміщувати свою ставку за домен за кілька годин до закінчення аукціону. Проте, учасники торгів можуть запобігти непомірним цінам шляхом проведення торгів у кінці аукціону.

Порада: не переймайтеся своїми емоціями на цих аукціонах. Якщо ви це зробите, ви можете в кінцевому підсумку заплатити тисячі доларів за те, що не варто вашому часу.

3. Жорстка конкуренція

Чи є у вашого вибіжного домену вибір шанс проти своїх нішевих конкурентів? Оцініть конкуренцію домену. Якщо вона належить до конкурентної ніші, ви можете розглянути можливість переходу на інший домен.

Важливо перевірити конкуренцію. Якщо ваш домен оптимізується для найскладніших ключових слів, у вас буде важкий рейтинг часу.

Виберіть домен, який концентрується на ключових словах з низькою конкуренцією. Це ключові слова з довгим хвостом, які мають хороший щомісячний обсяг пошуку і простіші для ранжування. Такий домен буде відігравати величезну роль у успіху вашого бізнесу. Високий ROI, щоб бути більш конкретним.

Важливі фактори для перевірки перед купівлею минулих доменів

Власники майбутнього сайту повинні здійснювати належну ретельність перед покупкою доменів, що закінчилися. Пам'ятайте, що домени не створені рівними. Уникайте захоплення сайтів на основі лише одного аспекту (наприклад, трафіку або ціни).

Це ідеальна практика глибше копати. Ось, я збираюся показати вам, як перевіряти термін дії доменних імен. Домени, які дійсно підвищують ваші SEO частки певних якостей. Оцініть їх, використовуючи наведені нижче стратегії:

1. Історія домену

Минуле питання в Інтернеті.

Використовуйте, щоб дізнатися, як виглядав термін дії домену, що закінчився, і зрозуміти його попередню діяльність Інтернет-Архів . Це безкоштовна, дивовижна служба збереження файлів cookie, яка сканує назад, щоб простежити історію домену, що закінчилася.

Просто введіть домен у вікно пошуку Інтернет-архіву. Він покаже вам хронологію домену з року, коли він почав представляти:

Натисніть на рік, і інструмент покаже вам скріншоти цього року. Ви маєте можливість переглядати вміст домену та посилання. Чи використовувався сайт для порно або спаму? Це виглядало, як це було зламано?

2. Адміністрація домену та повноваження сторінки

Moz розробила показники, які допомагають власникам сайтів оцінити ефективність SEO свого сайту. Важливими показниками, які ви повинні перевірити, є ваш домен (DA) і Page Authority (PA).

Оцінка авторитету домену передбачає ймовірність цілого домену в результатах пошуку. З іншого боку, Page Authority прогнозує потенціал рейтингу окремої веб-сторінки. Обидва DA і PA оцінюються за шкалою 1-100.

Моз аналізує DA і PA на основі таких факторів, як якість змісту, кількість і якість зворотних посилань, і багато іншого. Ви можете легко перевірити ці показники за допомогою Moz SEO Панель інструментів .

3. Профіль зворотного зв'язку

Використовуйте Ahrefs щоб розкрити повний профіль зворотного зв'язку домену, термін дії якого закінчився. Перевірте це на домені, щоб дізнатися якість його зворотних посилань. Також потрібно зосередитися на використаному прив'язку тексту. Надмірне використання точного відповідного тексту прив'язки є певним знаком спаму.

Я особисто вважаю за краще, щоб Ahrefs (та інші маркетологи теж) оцінювали профіль зворотного зв'язку через його масивну базу даних. Це дозволяє інструменту аналізувати ваш домен з точністю. Також перевірятиметься домен для наступного:

 • IP-адреси посилань вашого домену
 • Зростання ваших зворотних посилань з плином часу
 • Слідкуйте за посиланнями та не виконуйте посилання
 • Проблеми сайту
 • Вхідні та вихідні посилання

Її здатність перевіряти кожен зворотний зв'язок, що закінчився, докладно докладно гарантує, що ви уникнете негативного SEO.

4. Органічний трафік

Визначте будь-які проблеми у трафіку з використанням терміну дії домену Google Analytics . Google Analytics допоможе побачити, чи домен отримує реальний трафік або трафік ботів (від павуків або роботів).

На інформаційній панелі Google Analytics зверніть увагу на будь-який різкий сплеск трафіку веб-сайту. Якщо протягом даного періоду часу не відбувається особливих подій, це вірогідний знак трафіку ботів.

Нижче наведено інші ознаки, які свідчать про перевищення терміну дії домену за допомогою трафіку бота:

 • Трафік Bot не має реферера. Він завжди відображатиметься як Прямий трафік
 • Боти завжди відображатимуться як нові відвідувачі
 • Високий показник відмов, який майже завжди наближається до 100%
 • Середня кількість переглядів сторінки - 1 за сеанс

Знову ж таки, він платить, щоб перевірити справжність трафіку домену. Не захоплюйтеся цифрами.

5. Швидкість сторінки

Час, необхідний для завантаження веб-сторінки, впливає на досвід користувачів і SEO.

Коли сайт швидко завантажується, відвідувачі та клієнти зможуть завершити свої онлайн-транзакції. У 2010 році Про це повідомив Google що це буде враховувати швидкість як новий фактор ранжування.

Багато факторів впливають на швидкість сторінки - це надмірне використання плагінів, оголошень, системи керування вмістом, мов кодування та зображень.

Google PageSpeed ​​Insights вимірюватиме ефективність вашого домену на стільниці та мобільних пристроях. У той же час, він запропонує можливі оптимізації для більш швидкої швидкості.

Як придбати доменне ім'я, що закінчилося

Процес купівлі минулих доменів відрізняється від реєстрації нового. Домени, які закінчуються і не продовжуються їх власниками, виставляються на аукціон.

Реєстратори доменних імен мають своїх аукціонних партнерів. GoDaddy - популярний аукціонний партнер. Але спочатку потрібно знати реєстратора доменних імен шляхом проведення Пошук WHOIS . Знання реєстратора спочатку допоможе визначити партнера аукціонного будинку.

Коли термін дії домену випущено на аукціон, беріть участь у встановленні ставок. Знову ж таки, краще робити ставки за кілька хвилин до закінчення аукціону. Ви не хочете, щоб домен, який є занадто дорогим (якщо його SEO метрики коштують ціни).

Є також області, які не проходять через процес аукціону. Для цього використовуйте службу зворотного замовлення. Занурення або уловлювання домену означає придбання домену, коли воно підлягає реєстрації.

Висновок

Отримання домену, що раніше належало комусь, має величезні переваги для SEO. Якщо ви плануєте серйозно монетизувати свій сайт, існуючі зворотні посилання, трафік та інші показники, що закінчилися, допоможуть вам піднятися на початок пошуку за менший час.

Щоб гарантувати, що отриманий вами домен отримує найкращі результати, виконайте надзвичайну обережність. Чи використовуєте ви термін дії домену, як ваш новий сайт, 301 переадресуйте його або на запустити PBN , перевірте, використовуючи методи, які я описав.

Як щодо тебе?
Якщо є один метод, щоб скоротити ваш успіх SEO, ви готові ризикувати?
Чи не впевнений, чому ви повинні розглядати терміни, що закінчилися?
Чи використовувався сайт для порно або спаму?
Це виглядало, як це було зламано?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн