Містер Сео-гук: Корейський новий хлопчик - сеулбіт

Seo In-guk Seo In-guk . Від того, щоб бути приємно пухким учасником Superstar K і його першим переможцем, щоб стати ідолом і актором хітової драми, Answer Me 1997 , зірка Seo-in-guk стабільно зростає.

Чим більше Seo In-guk диверсифікує себе як кумира, тим більше я розумію, що K-pop може мати ще одну потрійну загрозу на своїх руках. По-третє загрози, я відчуваю, в K-поп надзвичайно рідкісні. Щоб не плутати з Jack of All Trades, який має відносні знання про різні речі, потрійна загроза - це той, хто перевершує трьох, а іноді і більше предметних областей. Зазвичай, пов'язані з розвагою і здатністю діяти, співати і танцювати, для K-pop, три основні предметні області для того, щоб вважатися потрійною загрозою, повинні бути діючими, співом і різноманітністю. У промисловості, яка обтяжена посереднім талантом в обмін на гарне обличчя, Seo In-guk поступово стає коротким списком ідолів і артистів, які в основному мають все, а потім і деякі.

Це дивно, що він взяв телевізійне шоу для K-поп, щоб мати можливість мати голос, як Seo In-Guk. Постійно відкидався за те, що він занадто товстий і змушений страждати від булімії, щоб бути в змозі виступити і прийнятий в індустрію, Seo In-guk, нарешті, зміг показати свій вокальний талант після перемоги над Superstar K. про те, скільки музичних шоу і місць він міг би виконувати, будучи частиною медіа-медіа та продуктом свого телевізійного шоу, і, на щастя, міг отримати певну увагу, діючи на Answer Me 1997 . Це нагадує мені багато іншого співака-актора і потрійної загрози, Лі Сенг-гі , одного з найсильніших голосів в K-поп-індустрії, незважаючи на рідко випускають альбоми. Так само, як Seo In-guk, Lee Seung-gi був дуже недооцінений, якщо ви не були корейським ahjumma, і рідко пов'язані з його спів, як і його акторські та різноманітні навички. Чи це буде доля Сео-гука?

Хоча вирішено, що Seo In-guk має обов'язкову «третю» майстерність, різноманітність, для того, щоб бути K-поп-потрійною загрозою, його інтерв'ю та камеї на естрадних шоу показують проблиски чарівної і смішної особистості, і більше і більш швидкий, як його поява зростає Хоча вирішено, що Seo In-guk має обов'язкову «третю» майстерність, різноманітність, для того, щоб бути K-поп-потрійною загрозою, його інтерв'ю та камеї на естрадних шоу показують проблиски чарівної і смішної особистості, і більше і більш швидкий, як його поява зростає. Я думаю, що його здатність взяти таку роль так легко під час відповіді 1997 року допоможе поліпшити і розвинути спритність до різноманітності, але я не сумніваюся, що природний талант є. Але чи справді важливе значення для K-pop має наявність та перевага в багатьох талантах? Схоже, що багато людей, які перевершують різні професії в корейських розвагах, здаються недооціненими для тих, хто переважає в конкретній торгівлі. Це могло б тому, що це дуже важко Хоча цікаво, що він зробив свій наступний проект, просту драму у вихідні, яка має велику кількість 50 епізодів, як його наступні дії, Seo In-guk грає свої карти прямо зараз у виборі до зірки у спритній драмі для того, щоб hone його ремесло протиставлене стрибання голова спочатку у багато більшого проекту.

Тим не менш, драми у вихідні дні, в даний час в головній ролі в, Rascal Sons , здається, не настільки приємно або добре сценарій, як його минулий проект, хоча Seo In-Guk несе свою роль добре, з тим, що мало він повинен зробити. Є так мало subs з драми, так це - напевно не популярне серед міжнародних вентиляторів, як Відповідь мені 1997 , не робить багато шуму здається витікати з корейського фронту будь-який, незважаючи на маючу ветеран акторів працюючі на показі.

Чи призведе ця послідовність до зникнення зірки Seo In-guk? Це важко сказати, бачачи, як ринок для розваг, будь то фільм або музика, надзвичайно мінливий і зірка може швидко підніматися і опускатися в залежності від того, якщо наступний проект зірки так само популярний, як і минулий. Але Seo In-Guk не здається тим, хто винен у слабкості драма дотепер, і йому пощастило, що він грає другорядну роль, так що він більше можливостей, щоб відточити свій акторський талант, не отримуючи основного відсутність гудіння і меншого рейтингу. Так що я не думаю, що Rascal Sons вплине на його кар'єру так багато, але його терапевтична роль буде набагато детермінантною для його акторської кар'єри.

Що робити, якщо, скажімо, його акторська кар'єра провалюється Що робити, якщо, скажімо, його акторська кар'єра провалюється? Він має співати, щоб повернутись назад, але чи повернеться він лише до недоречності? Це можливо, якщо тільки йому не вдасться здобути той великий хіт. Але йому, можливо, доведеться змінити стиль музики, який він виконує в даний час, щоб отримати цей удар, а не виконувати пісню, яка відповідає тому, на що він здатний. Але я вважаю, що у нього є діючі відбивні, щоб сформувати успішну кар'єру, поки він робить правильний вибір. Незважаючи на те, що це не дає зростаючої популярності, я думаю, що момент, коли Seo In-Guk зараз є ідеальним кроком до ще більш успішної кар'єри. Однак тільки тому, що ваша кар'єра успішна, це не означає, що ви робите найбільші драми (див. Лі Мін-хо ), або що найбільші драми зробили вас популярним (див. Лі Мін-хо знову).

Кар'єра Seo-in-guk отримала кар'єру, необхідну для Answer Me 1997, але це не єдине шоу зірок. Це було повний зусилля, і драма, безумовно, збільшила кар'єру всіх учасників. Seo In-guk, безумовно, отримує багато охоплення і публічності, але Answer Me 1997 не зробив свою власну зірку стріляти на надзвичайні висоти, і все, що охоплює приходить його шлях, здається, обертаються навколо Answer me 1997, а не для себе .

Я думаю, що, маючи це на увазі, Seo In-guk повинен був використати силу зірки, отриману, щоб перейти до іншого проекту, щоб він міг довести свої власні навички і, як і раніше, радувати аудиторію. Багато шанувальників, здається, розчаровані тим, як відрізняється персонаж Seo In-guk від Yoon Yoon-jae , так що це говорить про те, наскільки нинішня зірка Seo In-guk залежить від Answer Me 1997 . Сподіваюся, з кінцем року нагороди сезону швидко наближається, він відновити більше довіри до громадськості і взяти на себе більше ролей, щоб компенсувати Rascal синів .

Незалежно від того, що відбувається, Seo In-guk, безумовно, буде моїм улюбленим, пост- Answer Me 1997 і, можливо, поза, і, сподіваюся, для Кореї.

(Зображення через Allure Корея, 1-ий погляд)

Чи це буде доля Сео-гука?
Але чи справді важливе значення для K-pop має наявність та перевага в багатьох талантах?
Чи призведе ця послідовність до зникнення зірки Seo In-guk?
Що робити, якщо, скажімо, його акторська кар'єра провалюється?
Він має співати, щоб повернутись назад, але чи повернеться він лише до недоречності?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн