Найкращі браузери для windows7.Лучшій браузер в світі 2013

  1. SAFARI
  2. GOOGLE CHROME
  3. SRWARE IRON
  4. FIREFOX
  5. COMETBIRD
  6. MAXTHON
  7. OPERA
  8. Interner Explorer
  9. Сподобався пост? Допоможи іншим дізнатися про цю статтю, кликни на кнопку соціальних мереж ↓↓↓

Для початку давайте розберемо саме значення Браузер.
Браузер (Web browser) - це програма для перегляду веб-сторінок (сайтів). У мережі інтернет існує величезна кількість безкоштовних браузерів. Я думаю, про все браузери світу не варто розповідати, так як для вашого користування досить мати в наявність кілька штук, 2-3.

SAFARI

Браузер Safari був розроблений компанією Apple. Вважається безкоштовним браузером для windows7 і windowsХР.
Браузер Safari підтримує безпечну передачу даних, попереджає користувача про небезпечному або підозрілому сайті, перевіряє сертифікати веб-ресурсів, блокує спливаючі вікна. Браузер Safari зберігає закладки на панелі.
Говорячи відверто, я цим браузером користуюся тільки, якщо мені потрібно протестувати відображення мого сайту і моїх сторінок.
Якщо враховувати швидкість браузера Safari, то я не сильно задоволений, хоча в мережі інтернет багато пишуть, що браузер Safari є найшвидшим браузером, але я з цим не згоден.

GOOGLE CHROME

Браузер Google chrome - це найкращий браузер з усіх тих, що я знаю.
Мне нравиться, що в браузері Google chrome є полегшений пошук веб-сайтів, вкладки на панелі, які з легкістю перетягуються мишею, запам'ятовування поля реєстрації, переклад слів і виправлення орфаграфіческіх помилок при заповненні поля користувачем. У браузері Google chrome відмінна система безпеки, де виводиться попередження про потенційно небезпечних ресурсах.

Завантажити безкоштовно браузер Google chrome ви можете на офіційному сайті www.google.com/intl/ru/chrome/browser/

SRWARE IRON

SRWare Iron - це браузер, що відрізняється посиленою безпекою. Цей браузер був створений спеціально для безпечної і ефективної роботи в мережі Інтернет. SRWare Iron є безкоштовним продуктом і кращим браузером мережі інтернет 2012-2013года.

Завантажити безкоштовно браузер SRWare Iron ви можете на офіційному сайті www.srware.net/en/software_srware_iron_download.php

FIREFOX

Браузер Firefox - це ще один з кращих браузерів світу, але мені він довіри не вселяє. Може для когось він і зручний, але не для мене.
Величезним плюсом браузера Firefox є функція відновлення сесії. Це означає, що при несподіваному закриття програми Firefox поверне сторінку в точно такий же стан, в якому вона була перед закриттям. Є також візуальні закладки, повідомлення і новини, переклад слів і безпеку.

Завантажити безкоштовно браузер Firefox ви можете на офіційному сайті www.mozilla.org/ru/firefox/fx

COMETBIRD

Браузер COMETBIRD має функцію збереження закладок на сервері і дозволяє користувачеві використовувати ці закладки з будь-якого комп'ютера. Також браузер COMETBIRD має вбудований перекладач, антивірусне програмне забезпечення, блокування спливаючих вікон.

Завантажити безкоштовно браузер COMETBIRD ви можете на офіційному сайті www.cometbird.com/page/download.php

MAXTHON

Якщо вірити розробникам браузера Maxthon, то можна не хвилюватися про віруси, шпигунів і інших шкідливих програмах. Також в браузері Maxthon вбудований фільтр небажаних web-сторінок.

OPERA

Браузер OPERA вважається швидким і одним з кращих браузерів мережі інтернет. Ні чим не поступається по функціональності такими браузерам, як Firefox, Google chrome. Браузер OPERA має високий рівень захисту від загроз і небажаних web-сторінок.

Завантажити безкоштовно браузер OPERA ви можете на офіційному сайті www.opera.com/download/

Interner Explorer

Найпопулярнішим браузером у всіх країнах вважається Internet Explorer. Завдяки лише тому, що браузер Internet Explorer варто в windows-е за замовчуванням, його популярність зростає. Хоча, особисто моя думка, що він слабенький. Багато починаючі і недосвідчені користувачі використовують браузер Internet Explorer тільки тому, що не знають про інших браузерах і, як правило, після знайомства з іншими браузерами, Internet Explorer вже не використовують.

Завантажити безкоштовно браузер Internet Explorer ви можете на офіційному сайті
windows.microsoft.com/ru-ru/internet-explorer/products/ie/home

Отже, який браузер найкращий? Провівши невелике опитування серед своїх друзів і знайомих, я виявив фаворитів. На зображенні нижче видно, яким з вищезгаданих браузерів користувачі віддають перевагу.

З найкращими побажаннями блогер webmasterok2009.
Підписуйся на RSS стрічку.

Сподобався пост? Допоможи іншим дізнатися про цю статтю, кликни на кнопку соціальних мереж ↓↓↓

Останні новини категорії:

Схожі статті

Популярні статті:

Додати коментар

Мітки: браузери , корисні статті , завантажити безкоштовно

Сподобався пост?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн