Найважливіше про мета тегах: title, description, keywords (оптимізація, довжина, приклади)

 1. DESCRIPTION
 2. KEYWORDS

категорія:, корисності

✎ Опубліковано: 08.06.2017 ☕ Переглядів: 3493 ✉ Коментарі: 0

2017 ☕ Переглядів: 3493 ✉ Коментарі: 0

Для кожного відважного початківця блогера або інтернет-бізнесмена однією з найбільш перших і важливих завдань є навести порядок в хаосі термінів і їх актуальності. Title, Description і Keywords це саме те, з чого слід починати.

Для кожного відважного початківця блогера або інтернет-бізнесмена однією з найбільш перших і важливих завдань є навести порядок в хаосі термінів і їх актуальності. Title, Description і Keywords це саме те, з чого слід починати. Три маленьких слова, які або призведуть ваш сайт на вершину пошукової піраміди, або поховають під завалами інших, недоглянутих сторінок, про які ніхто ніколи не дізнається. Якщо це і є ваш нічний кошмар, і ви відчуваєте, що готові трохи попрацювати щоб розставити все на свої місця - off we go.

Для початку згадаємо, що таке мета теги або meta tags. Це такі-собі HTML-теги для веб-документів, які потрібні для відображення мета даних вашої сторінки. Вказувати їх потрібно в заголовку на самому початку. Свою головну роль вони відіграють при ранжируванні в пошуку, пошукові системи використовують їх для зчитування й обробки даних з вашої сторінки і визначають вам місце в пошукових запитах. Чим краще і грамотніше прописані мета теги, тим вище ваш результат виявиться при пошуку. Назва, опис та ключові слова - три стовпа, на які спирається популярність вашої сторінки.

Назва, опис та ключові слова - три стовпа, на які спирається популярність вашої сторінки

Тепер спробуємо розібратися, що це все означає і з чим його їдять.

Title це той же заголовок веб-сайту, який видно в браузері і при пошуку. Його прийнято вважати найголовнішим показником релевантності сайту. Якщо для пошукових роботів заголовок буде максимально відповідним за змістом запиту, сторінка отримає досить високу позицію при пошуку. Але не забувайте про те, що Title повинен бути привабливим не тільки для пошукових систем, а й для людей. Точно так само як в газетах і журналах, заголовок повинен пробуджувати інтерес і обіцяти важливу інформацію. Так що не варто писати його опустивши рукави, пару зайвих хвилин на створення потужного заголовка з лишком вам окупляться, обіцяю.

Так що не варто писати його опустивши рукави, пару зайвих хвилин на створення потужного заголовка з лишком вам окупляться, обіцяю

ОСНОВНІ ВИМОГИ до заголовків

 • Оптимальна довжина заголовка це вже половина успіху. Більше 60 - пошукові системи не покажуть далі 60 символу, а надто короткі найчастіше виглядають несерйозно і непереконливо. В ідеалі 45-60 символів.
 • Тема для кожної сторінки повинен бути унікальним.
 • Постарайтеся поставити ключові слова в самому початку заголовка.
 • Точка в кінці запиту не потрібна, точно так же, як і знак питання.
 • Забудьте про повторення. Вийде каша замість привабливого заголовка.
 • І маленька підказка: використовуйте тільки ті заголовки, по темі яких дійсно зможете дати потрібну інформацію. Інакше користі від високих позицій не буде, а ваші клієнти або читачі покинуть сайт незадоволені і ніколи більше не повернуться.

Порівняйте самі:

Here you can get the best WordPress themes for your business . - звучить непогано, але занадто довгий заголовок буде обрізаний, головні слова стоять ближче до кінця і точка в кінці зайва.

Best WordPress Business Themes - чітко і ясно, пошукові системи пропустять по довжині, точки в кінці немає. Цей заголовок дуже точно говорить про те, що очікує відвідувачів на цій сторінці. шукали wordpress business themes , Це і знайшли.

DESCRIPTION

Description або опис - це мета-тег, який говорить про вміст сторінці. Назва говорить сама за себе: короткий опис, яке бачить користувач, здійснюючи пошук. Правильно складений опис - маленька SEO-деталь, яка може дати рух всьому величезному механізму. Або ж немає.

Не варто вписувати сюди назву компанії або контактну інформацію. Пари цікавих і грамотних пропозицій вистачить для того щоб затримати увагу потенційного читача або клієнта і перетворити його в постійного користувача вашого ресурсу.

Пари цікавих і грамотних пропозицій вистачить для того щоб затримати увагу потенційного читача або клієнта і перетворити його в постійного користувача вашого ресурсу

І куди ж без правил?

 • Довжина Description повинна бути близько 150-165 символом, цього буде достатньо щоб надати основну інформацію про вашу сторінку і не приспати ваших відвідувачів довгими і нудними описами.
 • Опис повинен бути унікальним. Тобто просто скопіювати інформацію з сайту і вставити в рядок буде недостатньо.
 • Description має відрізнятися від Titel.
 • В кінці ставиться крапка.
 • Можете використовувати ключову фразу кілька разів, розбавляючи її синонімами.
 • Це ваш шанс написати про ваших сильних сторонах, то що виділяє вас серед сотень таких же блогів або компаній. Не пропустіть цей шанс.
 • І ще. Кличте до емоціям і закликайте до дії, не соромтеся. Використання таких слів як «зайдіть», «дізнайтеся», «купите», «виберіть», «прочитайте» тільки вітається. Переконайтеся в цьому самі:

Here you can get the best WordPress themes for your business . Find the best one for your needs. занадто коротко і не чіпляє, незрозуміло чому варто обирати саме ці шаблони, в чому їх перевага.

Need a website for your business that is easily customizable and yet feature rich and trendy looking ? Choose best premium business WordPress themes from the web design masters at Template Monster . є опис сильних сторін шаблонів компанії, заклик до дії і опис досить багатообіцяюче.

KEYWORDS

Останнім часом ведеться багато суперечок про те, чи потрібні ключові слова для просування сайтів. Одні кричать, що вік ключових слів закінчився ще в далекому 2002, інші все ж радять включити пару-трійку для очищення SEO-совісті. Спробуємо розібратися і в цьому

Спочатку, ключові слова відігравали таку ж важливу роль як і інші мета теги, але особливо хитрі почали використовувати це далеко не в благих цілях, а напихати в цей рядок найчастіші запити. Те, що вони найчастіше абсолютно не відповідали дійсності, нікого не хвилювало, сайти адже були в топі, хоча і цільову аудиторію за собою не приводили. Реакція на такі витівки не змусила себе довго чекати і розумні пошукові системи просто почали банити за таке і само собою важливість цих самих keywords значно впала.

Так що ж тепер робити чесним блогерам і підприємцям, які просто хочуть просунути свій сайт і донести свій якісний контент до своєї аудиторії? Правду потрібно шукати десь посередині. Ключові слова в малих кількостях точно не зашкодять, але, найімовірніше і великий магії не зроблять. Якщо ж ви все-таки відчуваєте гостру необхідність використовувати keywords, то постарайтеся дотримуватися таких правил:

 • Використовуйте слова, які дійсно пов'язані з вашою сторінкою. Якщо ви говорите про шаблони і бізнесі, то не варто писати про революцію в світі програмування.
 • Пишуться ключові слова як правильно на початку документа.
 • Не перестарайтеся. Парочки запитів буде досить.
 • І ще раз, ніякого спаму, це загрожує довгим і не дуже захоплюючою подорожжю вашої сторінки по самим низам пошукових списків.

Тепер ви ще на крок ближче до створення чогось дійсно великого. З огляду на всі ці правила вам не складе ніяких труднощів створити якісні і чіпляють заголовки, описи і ключові слова. Керуючись чесністю і дотримуючись унікальність, ви зможете не тільки підняти свою сторінку на самий верх при пошуку, але і дістати увагу важливою для вас аудиторії. Успіхів!

Коментарі:

І куди ж без правил?
Так що ж тепер робити чесним блогерам і підприємцям, які просто хочуть просунути свій сайт і донести свій якісний контент до своєї аудиторії?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн