Налаштування контекстної реклами для театру

  1. Які плюси у сайту театру?
  2. Збираємо пошукові фрази
  3. Що робити?
  4. Яка цільова аудиторія у театру?
  5. Мінус-слова та мінус-фрази
  6. Особливості настройки реклами
  7. результативність реклами

Реклама двигун торгівлі

Реклама двигун торгівлі. Це розуміють всі. І з проблемою залучення клієнтів до нас звернулися представники одного з театрів. Про те, що ми зробили і яких результатів досягли, читайте далі.
Наш клієнт - Театр Антрепризи Афанасьєвої .

Проблема - невеликі продажу квитків на вистави, концерти та інші заходи.

Запропоноване нами рішення - настройка і запуск контекстної реклами Яндекс.Директ .

Регіон показу реклами: місто Омськ. Театр не часто гастролює і основна аудиторія - жителі Омська.

У репертуарі театру кілька постійно проводяться спектаклі, а також ряд заходів, що носять разовий характер (наприклад, концерти). Разом з клієнтом ми визначили кілька найбільш важливих вистав та інших заходів, на які і було потрібно налаштувати рекламу в першу чергу. Зроблено це було з однією метою - заощадити кошти нашого клієнта на початковому етапі, адже настройка реклами коштує грошей.

Отже, свою роботу ми розділили на етапи. Заходи, на які ми налаштували рекламу в першу чергу:

  • Вистава «Чай з м'ятою і лимоном» (комедія, яка користується популярністю у глядачів)
  • Концерт «Пісні на всі часи»
  • Брендовий реклама (тобто реклама самого театру)

Другий етап - додавання ще однієї рекламної кампанії для вистави «Мафія і ніжні почуття».

Які плюси у сайту театру?

Сайт Театру Антрепризи був оновлений незадовго до початку робіт з налаштування контекстній рекламі - дизайн став більш сучасним, структура сайту більш зручною та зрозумілою, до того ж, на смартфонах сайт прекрасно відображається, що дуже актуально в світі зростання мобільних інтернет технологій. Також сайт був інтегрований з онлайн сервісами з продажу квитків, щоб потенційний покупець міг за пару кліків придбати квитки на потрібні спектаклі. І це, безумовно, спрощувало взаємодія людей з сайтом.

Збираємо пошукові фрази

Насамперед ми зібрали пошукові фрази, за якими могла б показуватися контекстна реклама. Зробити це можна за допомогою сервісу Яндекс Wordstat або за допомогою програми Key Collector.

Здавалося б фраза «антреприза» дуже популярна - більше 90 000 показів на місяць. Правда, якщо поглянути на регіональний розподіл частотності, то в Омську і Омській області шукають ця фраза вводилася в Яндексі лише 133 рази (а на момент початку настройки реклами - всього 63 рази).

Що це означає? З одного боку, театральний сезон тільки починався і багато людей ще не замислювалися про відвідування театру (хтось повернувся з відпусток, хтось був занурений в робочі будні). З іншого боку, сам Театр Антрепризи був не дуже знайомий широкому глядачеві. Адже антреприза - це постановка спектаклів (і не тільки) із запрошенням акторів з інших театрів. До того ж спектаклі далеко не завжди ставилися в приміщенні Театру Антрепризи - найчастіше орендувалися приміщення в інших театрах. І глядачі запам'ятовували акторів, запам'ятовували місце проведення вистави, але не завжди акцентували увагу на організаторі. І Театр Антрепризи Афанасьєвої залишався «в тіні» слави акторів та інших театрів.

Що робити?

Питання філософське. Підвищувати впізнаваність театру? Безумовно, так! Правда контекстна реклама має іншу мету - залучення цільового відвідувача, який може стати покупцем. Інша справа, що відвідувач, що зайшов на сайт з реклами і купив квиток, буде чітко розуміти, в який саме театр він піде. У плані продажу квитків контекстна реклама дуже допоможе. У плані впізнаваності - як вийде. Для брендування і підвищення впізнаваності, безумовно, потрібно більш широкий комплекс заходів для популяризації театру, наприклад, SEO-просування , Що виходить за рамки цього кейса. Але ми відволіклися.

Яка цільова аудиторія у театру?

Це люди різного віку. Орієнтацію слід зробити на молоде покоління, яке більше «дружить» з інтернетом. І якщо залучати молодих глядачів, то реклама повинна показуватися і в пошуку Яндекса, і в Рекламної Мережі Яндекса (РМЯ, мережа сайтів-партнерів, які показують рекламу і заробляють на цьому гроші). Мережа РСЯ дуже обширна - це практично всі новинні сайти, всі соціальні мережі, включаючи і ВКонтакте.

Мінус-слова та мінус-фрази

Мінус-слова - це такі слова, за якими реклама показуватися не повинна. Наприклад, якщо хтось в місті Омську введе в Яндексі фразу «антреприза» або «театр антреприза» - реклама повинна показуватися такій людині. Якщо ж в Яндексі введуть «антреприза Миронова» або «російська антреприза» - шукають театр з Санкт-Петербурга. За подібним запитам реклама показуватися не повинна. І саме такий принцип мінус-фраз і мінус-слів.

Відповідно, для кожної рекламної кампанії ми склали свій список мінус-фраз, який дозволив показувати рекламу тільки цільовим користувачам, відсікаючи нецільової трафік і заощаджуючи кошти нашого клієнта. Ось лише невелика частина зібраних мінус-фраз.

Ось лише невелика частина зібраних мінус-фраз

Особливості настройки реклами

Регіон для реклами, як ми і відзначили вище, - Омськ і Омська область. Ми припустили, що навряд чи люди з інших міст будуть шукати театр нашого клієнта (наприклад, житель Москви навряд чи введе «антреприза в Омську», щоб купити квитки, якщо подібний факт і буде мати місце, то це будуть поодинокі випадки). У кожному місті є свій театр антрепризи. Саме тому ми відключили розширений географічний таргетинг.

Швидкі посилання - незамінний інструмент для залучення уваги і для акценту на головних перевагах. Можливо, хтось побачить рекламу вистави, але його зацікавлять актори театру, або ж будуть цікаві інші спектаклі (афіша). А може користувач відразу вирішить купити квиток. Саме з таких міркувань і налаштовувалися швидкі посилання.

Саме з таких міркувань і налаштовувалися швидкі посилання

результативність реклами

Якість аккаунта. Після настройки і запуску рекламних кампаній Яндекс.Директ оцінив якість аккаунта на 10 балів (з 10 можливих). Якість аккаунта говорить про правильному налаштуванні реклами, грамотному підборі мінус-фраз і дозволяє тримати ціну кліка на досить низькому рівні.

Ціна кліка. Крім якості аккаунта важливим показником є ​​ціна одного кліка - її вдалося тримати в діапазоні від 30 копійок до 10 рублів. Середня ццена 1 кліка склала 5 рублів 60 коп.

Ми згадали, що сайт інтегрований з системами онлайн продажу квитків. На сторінках з описом вистав, а також на афіші зі спектаклями є можливість покупки квитків. З урахуванням налаштування контекстної реклами, реальні продажі почалися вже на другий день після її запуску.

На цьому, шановні читачі, все. Замовити послуги по налаштуванню контекстної реклами Ви можете прямо на нашому сайті . Завжди з Вами, команда сайту work-seo.ru

Які плюси у сайту театру?
Яка цільова аудиторія у театру?
Які плюси у сайту театру?
Що це означає?
Що робити?
Підвищувати впізнаваність театру?
Яка цільова аудиторія у театру?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн